Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » President

Baltazar (Člen)
14.12.2007 15:49:58
Offline

President

Doufám, že budeme mít opravdickýho americkýho presidentaidontknow


The father of the little princess of the dawn
vorel (Člen)
14.12.2007 16:49:02
Offline

Re: President

doufám


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
14.12.2007 17:05:17
Offline

Re: President

vogo, sem v utery potkal v jedne malebne hospudce jednoho pana, ktery me donutil zastavit se, zavrit voci, votevrit je, zase zavrait a trikrat protrit a pak hned zase votevrit. Az pak mu asi doslo, co se semnou deje, tak mi rekl:"nebojte, nejsem gustav husak". Ty kravo, ja na nej cumel jako krava ... fakt brutalni podoba .... toz by mohl treba taky zkusit kandidaturu, aby tady par lidi trosku postrasil

Ale jinak, ja prezidenta nepotrebuju. Mne staci bandaska, chlast, cigara a vobcas nejaka ta krasavica do postelegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
14.12.2007 17:21:42
Offline

Re: President

já já já chcu být presidentbigsmilebigsmilebigsmile jezdil bych po dalnicích 200km/h a sváděl bych to na řidiče a tuneloval bych jak krtek v raušibigsmilebigsmilebigsmile voltebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
14.12.2007 22:53:40
Offline

Re: President

vorel psal:

doufám

dle mého nemá bohužel šanci

PavelB6 (Člen)
15.12.2007 16:49:51
Offline

Re: President

neměnit good

Jerry (Člen)
15.12.2007 19:02:54
Offline

Re: President

Je mi to naprosto fuk.smokin


A kurva...
Zdenek (Člen)
15.12.2007 19:06:45
Offline

Re: President

Vyměnit za hajnýho nebo bordel bábu.Zdenek.ass

Michal Dk (Člen)
17.12.2007 18:08:05
Offline

Re: President

Nic ve zlým bordel bába mě nevadí ale hajný nech v klidu.

Milan (Člen)
17.12.2007 18:43:21
Offline

Re: President

Jerry psal:

Je mi to naprosto fuk.smokin

taky takass


...chtěl bych se dožít obchvatu Náchoda...
vaskent (Člen)
17.12.2007 19:38:55
Offline

Re: President

nevim panove, ne že bych měl v lasce jakyhokoli z těch blbů tam ale nejmenší zlo podle mě je Klausidontknow,....ale holt bud jeden přinese z ameriky santu nebo nam zustane naš Klaus, je to v celku jedno.

Jo a s tou podobou, mam ze školy kamoše a ten je jak kdyby z prdele vypadl Himlerovi, neměl by skusit taky kandidovat? Chyběj mu jen kulatý brejličky a čepicegood

Banditatom (Člen)
17.12.2007 19:52:23
Offline

Re: President

vaskent psal:

nevim panove, ne že bych měl v lasce jakyhokoli z těch blbů tam ale nejmenší zlo podle mě je Klausidontknow,....ale holt bud jeden přinese z ameriky santu nebo nam zustane naš Klaus, je to v celku jedno.

Jo a s tou podobou, mam ze školy kamoše a ten je jak kdyby z prdele vypadl Himlerovi, neměl by skusit taky kandidovat? Chyběj mu jen kulatý brejličky a čepicegood

surprisedAť jde do toho, když mě nechcete volitfuckbigsmilebigsmilebigsmile, himlera jsem ještě nevolilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
17.12.2007 23:38:11
Offline

Re: President

vaskent psal:

nevim panove, ne že bych měl v lasce jakyhokoli z těch blbů tam ale nejmenší zlo podle mě je Klausidontknow,....ale holt bud jeden přinese z ameriky santu nebo nam zustane naš Klaus, je to v celku jedno.

Jo a s tou podobou, mam ze školy kamoše a ten je jak kdyby z prdele vypadl Himlerovi, neměl by skusit taky kandidovat? Chyběj mu jen kulatý brejličky a čepicegood

ma muj hlasbigsmilegoodcool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
18.12.2007 08:15:06
Offline

Re: President

...já bych nominoval Mackasurprised ...von umí dobře fackovat, tagže dyby f senátu zlobili, chlastali a hádali se, von by přišel, dyl by jim přes hubu a voni by byli chvíli hodný a jag by začli vystrkovat růšky, tumá, hnet by přez ně dostalisurprised ...prezident holt muší bejt autorita...ten Rát byl taky chvilku hodnejsurprised...ale uš by zas pár přes dršku potřebovalsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
18.12.2007 08:29:18
Offline

Re: President

Jo souhlasím, bez varování a napálit mu ji  pěkně ze zadu to je obraz český společnosti.Podle tohodle kriteria bychom měli mít velkej výběr prezidentů.

tomB12 (Člen)
18.12.2007 08:37:55
Offline

Re: President

Chtělo by to někoho kdo nemá máslo na hlavě, ale takový bohužel v české politice není sick

Marcus_86 (Člen)
18.12.2007 08:47:21
Offline

Re: President

Loser psal:

vogo, sem v utery potkal v jedne malebne hospudce jednoho pana, ktery me donutil zastavit se, zavrit voci, votevrit je, zase zavrait a trikrat protrit a pak hned zase votevrit. Az pak mu asi doslo, co se semnou deje, tak mi rekl:"nebojte, nejsem gustav husak". Ty kravo, ja na nej cumel jako krava ... fakt brutalni podoba .... toz by mohl treba taky zkusit kandidaturu, aby tady par lidi trosku postrasil

Ale jinak, ja prezidenta nepotrebuju. Mne staci bandaska, chlast, cigara a vobcas nejaka ta krasavica do postelegood

krasavica do postele ? ty spis s motorkou ? bigsmile

vaskent (Člen)
18.12.2007 09:57:02
Offline

Re: President

tomB12 psal:

Chtělo by to někoho kdo nemá máslo na hlavě, ale takový bohužel v české politice není sick

No a mysliš si že když by tam daly někoho koho lidi neznaj tak by  ho lidi brali? no i když možna jo, ale mysliš že by se pak neukazal bejt jako všici ostatní? Já teda jsem bud pro mýho spolužaka Himlera nebo Macka, to je fakt, ta sedla, a potřebovali by všichni a ve většim množství,....Že to bylo zezadu? no a co dělaj ty šmejdi, slibujou hory i s horakama a pak stejně za zadama jen koukaj aby měli co nejvic pro sebe. Neni to mentalita čechů ale metalita korytafuck

tomB12 (Člen)
18.12.2007 10:20:21
Offline

Re: President

vaskent psal:
tomB12 psal:

Chtělo by to někoho kdo nemá máslo na hlavě, ale takový bohužel v české politice není sick

No a mysliš si že když by tam daly někoho koho lidi neznaj tak by  ho lidi brali? no i když možna jo, ale mysliš že by se pak neukazal bejt jako všici ostatní? Já teda jsem bud pro mýho spolužaka Himlera nebo Macka, to je fakt, ta sedla, a potřebovali by všichni a ve většim množství,....Že to bylo zezadu? no a co dělaj ty šmejdi, slibujou hory i s horakama a pak stejně za zadama jen koukaj aby měli co nejvic pro sebe. Neni to mentalita čechů ale metalita korytafuck

Lidí je jak sraček, ale chybí osobnosti bad

Fresh Man (Člen)
18.12.2007 15:34:41
Offline

Re: President


Bandit pičo
Loser (Administrator)
18.12.2007 16:07:09
Offline

Re: President

no ty pussy .... az budu velkej, tak to pujdu taky zkusit .... verim, ze byste me volili ... ze jo?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Goody (Člen)
18.12.2007 16:10:51
Offline

Re: President

sice te moc neznam, ale hlas bych ti urcite dalgood. uz vidim, jak by byl chlas zadarmo, cigara a pussy taky...bigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Progear 650 (Člen)
18.12.2007 16:13:17
Offline

Re: President

pussy me to video nejde pustit... kua


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Loser (Administrator)
18.12.2007 16:45:14
Offline

Re: President

Progear 650 psal:

pussy me to video nejde pustit... kua

no jo, to je znameni, ze jsi k hovnu a nemohl bys byt prezidentem ..... ale hlas mi dat muzes ... bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
18.12.2007 16:48:19
Offline

Re: President

Goody psal:

sice te moc neznam, ale hlas bych ti urcite dalgood. uz vidim, jak by byl chlas zadarmo, cigara a pussy taky...bigsmile

se na me optej Karlose, ten ti povi, jakej jsem frajerbigsmile
Jinak teda jako dik za projevenou podporu. S tim chlastem a cigarama je to jasny .... jenom s tema pussy si jeste nejsem moc jistej. Stejne budeme furt na sutr, tak na co pussy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Progear 650 (Člen)
18.12.2007 16:48:47
Offline

Re: President

zmlkni woe, nebo dostanes cocku....fuck a budes hovno a ne prezident...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Loser (Administrator)
18.12.2007 17:10:19
Offline

Re: President

Progear 650 psal:

zmlkni woe, nebo dostanes cocku....fuck a budes hovno a ne prezident...

kdyz uz ses u toho hovna .... tak ja budu Lord Hovengoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile a budu zasirat cely tohle forumbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Karlos (Člen)
18.12.2007 17:13:28
Offline

Re: President

Loser psal:
Goody psal:

sice te moc neznam, ale hlas bych ti urcite dalgood. uz vidim, jak by byl chlas zadarmo, cigara a pussy taky...bigsmile

se na me optej Karlose, ten ti povi, jakej jsem frajerbigsmile
Jinak teda jako dik za projevenou podporu. S tim chlastem a cigarama je to jasny .... jenom s tema pussy si jeste nejsem moc jistej. Stejne budeme furt na sutr, tak na co pussy

Losera nevolit!!! sicksicksickbigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Loser (Administrator)
18.12.2007 17:37:49
Offline

Re: President

Karlos psal:
Loser psal:
Goody psal:

sice te moc neznam, ale hlas bych ti urcite dalgood. uz vidim, jak by byl chlas zadarmo, cigara a pussy taky...bigsmile

se na me optej Karlose, ten ti povi, jakej jsem frajerbigsmile
Jinak teda jako dik za projevenou podporu. S tim chlastem a cigarama je to jasny .... jenom s tema pussy si jeste nejsem moc jistej. Stejne budeme furt na sutr, tak na co pussy

Losera nevolit!!! sicksicksickbigsmile

No jak myslis ... mohl jsi byt mym poradcem a pravou rukou (to znamena, ze bych si vod tebe nechaval i honitbigsmilebigsmile), ale kdyz ty takhle .... ass


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Goody (Člen)
18.12.2007 18:40:29
Offline

Re: President

To Karlos: vogo, byl bys prava ruka dablabigsmile

To Loser: taky bys mohl zakazat plechovkaregood, at zijesbigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Loser (Administrator)
18.12.2007 18:46:36
Offline

Re: President

Goody psal:

To Karlos: vogo, byl bys prava ruka dablabigsmile

To Loser: taky bys mohl zakazat plechovkaregood, at zijesbigsmile

bez plechovkaru by byla nuda a navic nevim, jak bys jezdil v zime. Mozna bych mohl jen zaridit, ze za kazdou nehodu s motorkarem by byli vinni a museli by mu koupit fungl novou masinu ... pripadne zaplatit pohreb s hostinou pro vsechny biker kamose


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Goody (Člen)
18.12.2007 19:13:30
Offline

Re: President

v zime jezdim na sankachgoodcoolbigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Karlos (Člen)
18.12.2007 19:30:56
Offline

Re: President

Loser psal:
Karlos psal:
Loser psal:


se na me optej Karlose, ten ti povi, jakej jsem frajerbigsmile
Jinak teda jako dik za projevenou podporu. S tim chlastem a cigarama je to jasny .... jenom s tema pussy si jeste nejsem moc jistej. Stejne budeme furt na sutr, tak na co pussy

Losera nevolit!!! sicksicksickbigsmile

No jak myslis ... mohl jsi byt mym poradcem a pravou rukou (to znamena, ze bych si vod tebe nechaval i honitbigsmilebigsmile), ale kdyz ty takhle .... ass

BERU BERU BERU!!! bigsmile To honění by bylo za příplatek bigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Banditatom (Člen)
18.12.2007 19:40:20
Offline

Re: President

Karlos psal:
Loser psal:
Karlos psal:


Losera nevolit!!! sicksicksickbigsmile

No jak myslis ... mohl jsi byt mym poradcem a pravou rukou (to znamena, ze bych si vod tebe nechaval i honitbigsmilebigsmile), ale kdyz ty takhle .... ass

BERU BERU BERU!!! bigsmile To honění by bylo za příplatek bigsmile

jen abys ten příplatek přiznalbigsmilebigsmilebigsmile to kvůli danímbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Karlos (Člen)
18.12.2007 22:42:51
Offline

Re: President

Banditatom psal:
Karlos psal:
Loser psal:


No jak myslis ... mohl jsi byt mym poradcem a pravou rukou (to znamena, ze bych si vod tebe nechaval i honitbigsmilebigsmile), ale kdyz ty takhle .... ass

BERU BERU BERU!!! bigsmile To honění by bylo za příplatek bigsmile

jen abys ten příplatek přiznalbigsmilebigsmilebigsmile to kvůli danímbigsmilebigsmilebigsmile

To bych měl imunitu smokincoolbigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Fany (Člen)
18.12.2007 23:05:16
Offline

Re: President

No ja temu  s cervenu slajfku/Svejnar/ docela  fandim, lepsi jak ten mnakota, co je tam ted...


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
Fresh Man (Člen)
19.12.2007 11:58:12
Offline

Re: President

Fany psal:

No ja temu  s cervenu slajfku/Svejnar/ docela  fandim, lepsi jak ten mnakota, co je tam ted...

aspoň někoho z čech.... to už rovnou mohli dotáhnout někoho z afrikygood


Bandit pičo
tomB12 (Člen)
19.12.2007 12:25:43
Offline

Re: President

Fresh Man psal:
Fany psal:

No ja temu  s cervenu slajfku/Svejnar/ docela  fandim, lepsi jak ten mnakota, co je tam ted...

aspoň někoho z čech.... to už rovnou mohli dotáhnout někoho z afrikygood

Džamilu surprisedsickbigsmile

misi (Člen)
19.12.2007 12:34:54
Offline

Re: President

jako ja jsem pro lůzra.... každopádně...

hey woe a máš tam pak ještě fleka tajemníka nebo že bys mi ofiko předal funkci vrchní velitel armády... to by ti bylo k hovnu ... nebo mě stačí nějaký průkaz prezidentské kanceláře aby mě fici nechali být když mě chytnou na mašině... kua + vstup na všechny akce konané v čr ... pche--

a realně rači kdokoli než Mr. tunel ...švejnar sice neví co je na standartě ale aspon to není piča přes šecko) goodbigsmile


Blu one.... old one
Filous (Člen)
19.12.2007 12:41:41
Offline

Re: President

tomB12 psal:
Fresh Man psal:
Fany psal:

No ja temu  s cervenu slajfku/Svejnar/ docela  fandim, lepsi jak ten mnakota, co je tam ted...

aspoň někoho z čech.... to už rovnou mohli dotáhnout někoho z afrikygood

Džamilu surprisedsickbigsmile

...no ty vole, jag zvolej Džamilu, rostrham vopčanku, rušim vopčanctví a stěhuju se do někam do pussy


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
19.12.2007 12:46:46
Offline

Re: President

Filous psal:
tomB12 psal:
Fresh Man psal:


aspoň někoho z čech.... to už rovnou mohli dotáhnout někoho z afrikygood

Džamilu surprisedsickbigsmile

...no ty vole, jag zvolej Džamilu, rostrham vopčanku, rušim vopčanctví a stěhuju se do někam do pussy

Vyser se na džamilu vol himlera ten se o ní postarábigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
maňas (Člen)
19.12.2007 16:10:20
Offline

Re: President

je jedno kdo tam bude,nepříspusobivejch vyžírků,nás nikdo nezbavísmile2headshake


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
vaskent (Člen)
19.12.2007 22:43:27
Offline

Re: President

misi psal:

jako ja jsem pro lůzra.... každopádně...

hey woe a máš tam pak ještě fleka tajemníka nebo že bys mi ofiko předal funkci vrchní velitel armády... to by ti bylo k hovnu ... nebo mě stačí nějaký průkaz prezidentské kanceláře aby mě fici nechali být když mě chytnou na mašině... kua + vstup na všechny akce konané v čr ... pche--

a realně rači kdokoli než Mr. tunel ...švejnar sice neví co je na standartě ale aspon to není piča přes šecko) goodbigsmile

hej a jakviš že to neni piča přes šecko? třeba to bude piča na nicbigsmile

misi (Člen)
20.12.2007 09:35:36
Offline

Re: President

vaskent psal:
misi psal:

jako ja jsem pro lůzra.... každopádně...

hey woe a máš tam pak ještě fleka tajemníka nebo že bys mi ofiko předal funkci vrchní velitel armády... to by ti bylo k hovnu ... nebo mě stačí nějaký průkaz prezidentské kanceláře aby mě fici nechali být když mě chytnou na mašině... kua + vstup na všechny akce konané v čr ... pche--

a realně rači kdokoli než Mr. tunel ...švejnar sice neví co je na standartě ale aspon to není piča přes šecko) goodbigsmile

hej a jakviš že to neni piča přes šecko? třeba to bude piča na nicbigsmile

No tak alespon podle těch rozhovorů s ním co jsme četl a slyšel si myslím že to není zas taková pussy přes šecko jako santa..... ale nadruhou stranu na státníka je podle mého názoru dělaný moc měkkou čulkou .... marne,,, bigsmile


Blu one.... old one

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr