Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ventilová vůle

bates (Člen)
09.01.2008 00:09:04
Offline

ventilová vůle

helppotřeboval bych vědět jaký jsou předepsaný ventilový vůle Intruderu vs800 r.v.93 a gsf1200 r.v.2003 a kde mi na olomoucku nejlíp a nejlevněji seřiděj karburatory na GSF.

Filous (Člen)
09.01.2008 08:28:49
Offline

Re: ventilová vůle

...B12: ex 0,20, in 0,10...na Introše bych musel kouknout do manuálu, z hlavy nevim, ale vim, že je to práce na pussy, páč je tam málo místa...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
09.01.2008 09:03:48
Offline

Re: ventilová vůle

To každá prácesmile1 ale myslíš že by jsi se mohl do toho manualu kouknout?

Filous (Člen)
09.01.2008 09:13:46
Offline

Re: ventilová vůle

bates psal:

To každá prácesmile1 ale myslíš že by jsi se mohl do toho manualu kouknout?

...dyš nezapomenu, tag večír kouknu a zejtra napíču...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bates (Člen)
09.01.2008 09:14:24
Offline

Re: ventilová vůle

OK, díkgood

K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2008 09:20:19
Offline

Re: ventilová vůle

bates psal:

OK, díkgood

koukni se sem http://www.k1400.cz/ je tu v sekci manuál/suzuki...atd. spousta manuálu pro tyhle stroje.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ton@l (Člen)
09.01.2008 09:39:06
Offline

Re: ventilová vůle

A s tim se rizenim na olomoucku me osobne byl doporucen Arnost z Tovačovagood


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
09.01.2008 14:30:04
Offline

Re: ventilová vůle

Kasym:
...nemaj tam na todle kolo dílenckej manuálsmile2

Bates:
...ventilový vůle sou na VS800 stanovený u vobou ventilů stejný a to v rozmezí 0,08-0,13 mm...doporučuju u sacího spodní hranici a u vejfukovýho horní...ale dyš na voba mrskneš 0,1 mm, tag tomu taky neublížíš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2008 14:37:52
Offline

Re: ventilová vůle

Filous psal:

Kasym:
...nemaj tam na todle kolo dílenckej manuálsmile2

Bates:
...ventilový vůle sou na VS800 stanovený u vobou ventilů stejný a to v rozmezí 0,08-0,13 mm...doporučuju u sacího spodní hranici a u vejfukovýho horní...ale dyš na voba mrskneš 0,1 mm, tag tomu taky neublížíš...

A jo máš recht...Já koukal na VS1400....mě nenapadlo ,že někdo taky jezdí dětskýho chopera....sem si to blbě přečet.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bates (Člen)
10.01.2008 22:11:19
Offline

Re: ventilová vůle

Jezdi já mu říkal že je to slečinka ale že prej drž pussy. A co ten Arnošt z Tovačova byl by na něj kontakt? A co takhle dílenská přiručka na gsf1200 v češtině v jakekoli podobě?

K.a.s.y.m. (Člen)
11.01.2008 07:02:57
Offline

Re: ventilová vůle

bates psal:

Jezdi já mu říkal že je to slečinka ale že prej drž pussy. A co ten Arnošt z Tovačova byl by na něj kontakt? A co takhle dílenská přiručka na gsf1200 v češtině v jakekoli podobě?

dílenská příručka na GSF 1200 v češtině neexistuje.Jinak by tu byla.s pomocí slovníku a obrázků jí ale ani nepotřebuješ.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
11.01.2008 07:06:00
Offline

Re: ventilová vůle

bates psal:

Jezdi já mu říkal že je to slečinka ale že prej drž pussy. A co ten Arnošt z Tovačova byl by na něj kontakt? A co takhle dílenská přiručka na gsf1200 v češtině v jakekoli podobě?

Dělal si ventily na 120ce? Pokud jo, tak je to to samé...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ton@l (Člen)
11.01.2008 14:06:14
Offline

Re: ventilová vůle

bates psal:

Jezdi já mu říkal že je to slečinka ale že prej drž pussy. A co ten Arnošt z Tovačova byl by na něj kontakt? A co takhle dílenská přiručka na gsf1200 v češtině v jakekoli podobě?

mi napis na mobil mam ho v profilu a dam ti ho...mysleno to cislobigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Radek-Ban (Člen)
12.03.2008 17:00:23
Offline

Re: ventilová vůle

chtěl bych se zeptat jestli ten návod http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2005070003   jde použít na B650 (2006) ventilové vůle jsou stejné jen mě neni jasný jak poznam sací a výfukovýidontknowidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ondra_S (Člen)
12.03.2008 17:19:22
Offline

Re: ventilová vůle

hele a nemáte někdo fotku jak to vypadá když se sundá víko? jako borec v práci má na mašině vlastně stejnej motor jako mám já ale má vykonější, teď ale nevím oc on má zy typ, a ma štělování vůlí na ventilech za pomoci kontramatky a říkal že u nějakej motorů sou tam podložky, tu že musíš vyndat změřit jakou tam potřebuješ a tu tam dát.  nevíte jak to je bo není ? btw mám bandit 600  rv 2004


DUM SPIRO SPERO
Radek-Ban (Člen)
12.03.2008 17:23:06
Offline

Re: ventilová vůle

...nejsou, sou tam štelovací šrouby...stejně jako na všech Bandaskách s motorem vzduch/olej...smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
hide (Člen)
12.03.2008 20:03:54
Offline

Re: ventilová vůle

Bandit 650A psal:

chtěl bych se zeptat jestli ten návod http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2005070003   jde použít na B650 (2006) ventilové vůle jsou stejné jen mě neni jasný jak poznam sací a výfukovýidontknowidontknow

podle selskyho rozumu typuju ze ta rada blize k vyf. svodum jsou vyfukove ventily a ta rada blize k sani jsou ventily saci surprisedbigsmile

butrus (Člen)
12.03.2008 22:38:06
Offline

Re: ventilová vůle

hide: tvuj selsky rozum ti napovida naprosto spravne goodbigsmile

Radek-Ban (Člen)
12.03.2008 22:40:59
Offline

Re: ventilová vůle

taky ně to mohlo napadnoutidontknow ale radši to mam potvrzený podle to ho návodu to uďelá i Lamagoodbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Filous (Člen)
13.03.2008 11:03:24
Offline

Re: ventilová vůle

...hele, já se nechci nikoho dotknout a nikoho nepodceňuju, ale vopčas se nedivim proč sou vojetiny f takovym stavu v jakym sou, dyš se f tom vrtá každej, gdo má do prdele díru a votevřenej motor neviděl ani z rychliku...dyš něgdo nepozná sací ventil vot vejfukovýho, tag by si měl přinejmenčim aspoň na poprvý vzít k sobje někoho, gdo mu bude koukat na pazoury a hlídat ho, páč netvrdim, že udělat ventily je ňákej problém, ale pár vjecí se na tom skurvit dá...a určitě né "borce", kerej řekne, že "někerý" motory maj podlošku, kerá se musí nejdřif vyndat, pag změřit a nakonec tam dát "ňákou jinou", páč za prvý je ten postup uplně špatně a za druhý na tý podlošce nic měřit nemusí, jelikoš ten údaj je na ní napsanej, ale to uš je zas jiná pohátka, kerá se žádný Bandasky vzduch-volej netýká...sem dycky akorát nasranej, dyš se mi dostane pot ruku motor, kerej nejede, páč sou ventily bez vůlí jelikoš si to majitel skoušel udělat sám a měl blbje nastavenej motor při seřizování, má strhaný závity fšude možně a vožvejkanej každej druhej šroup vot pochybnýho vercajku...dle mýho nejni tech pár stovek a koukání se na ruce někomu, gdo uš to něgdy dělal špatnou investicí, páč aš to rozděláte a narazíte na ňákej trabl a nebudete vjedět co s tym dál, tag co? ...smetete to do krabičky a pudete do servisu? ...vječinou vás fšude vyhoděj...prostě mi to příde jako dybych se třeba já pokoušel vopravit počítačidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2008 11:07:41
Offline

Re: ventilová vůle

Filous psal:

...hele, já se nechci nikoho dotknout a nikoho nepodceňuju, ale vopčas se nedivim proč sou vojetiny f takovym stavu v jakym sou, dyš se f tom vrtá každej, gdo má do prdele díru a votevřenej motor neviděl ani z rychliku...dyš něgdo nepozná sací ventil vot vejfukovýho, tag by si měl přinejmenčim aspoň na poprvý vzít k sobje někoho, gdo mu bude koukat na pazoury a hlídat ho, páč netvrdim, že udělat ventily je ňákej problém, ale pár vjecí se na tom skurvit dá...a určitě né "borce", kerej řekne, že "někerý" motory maj podlošku, kerá se musí nejdřif vyndat, pag změřit a nakonec tam dát "ňákou jinou", páč za prvý je ten postup uplně špatně a za druhý na tý podlošce nic měřit nemusí, jelikoš ten údaj je na ní napsanej, ale to uš je zas jiná pohátka, kerá se žádný Bandasky vzduch-volej netýká...sem dycky akorát nasranej, dyš se mi dostane pot ruku motor, kerej nejede, páč sou ventily bez vůlí jelikoš si to majitel skoušel udělat sám a měl blbje nastavenej motor při seřizování, má strhaný závity fšude možně a vožvejkanej každej druhej šroup vot pochybnýho vercajku...dle mýho nejni tech pár stovek a koukání se na ruce někomu, gdo uš to něgdy dělal špatnou investicí, páč aš to rozděláte a narazíte na ňákej trabl a nebudete vjedět co s tym dál, tag co? ...smetete to do krabičky a pudete do servisu? ...vječinou vás fšude vyhoděj...prostě mi to příde jako dybych se třeba já pokoušel vopravit počítačidontknow

goodgoodmá pravdu ten člověk


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vOjTaB6 (Člen)
13.03.2008 11:12:42
Offline

Re: ventilová vůle

Filous psal:

...hele, já se nechci nikoho dotknout a nikoho nepodceňuju, ale vopčas se nedivim proč sou vojetiny f takovym stavu v jakym sou...

...prostě mi to příde jako dybych se třeba já pokoušel vopravit počítačidontknow

Prosimtě to nedělej, víš jak to s tebou vždycky dopadne, nabjehne ti žíla na čele, zrudnou voči, chytne tě rapl a kompa můžeš rovnou vyhodit, páč po tvým zásahu z něj zůstane hromada trsátek... řekni radši synátorum.bigsmilebigsmilebigsmile

Ale jinak s tebou naprosto souhlasim, včera jsem taky čuměl jak puksurprised, páč majitel jedný Kawy potřeboval dolejt volej a chtěl tam narvat autovou 10W40, prej dyť to voznačení je stejnýsurprised


Bandit rulezz!!!
Radek-Ban (Člen)
15.03.2008 07:29:11
Offline

Re: ventilová vůle

Filous máš pravdusmile1 o prach na servis ani tak nejde i když potěší že to nic nestojí bigsmileale beru to tak že motorka neni jenom o ježdění ale taky si na tom něco udělatgoodjinak bych s to snad neměl ani radost surprised ventily jsem dělal na fáčku (s rádcembigsmile) tak to snad zvládnu čeká mě poslední garančka  a pak co pujde si chci dělat sámgoodbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
maňas (Člen)
15.03.2008 08:56:17
Offline

Re: ventilová vůle

proto sám dělám jen věci mimo motor,opravdu není umění něco roprcat a pak teprve shánět pomoc
Filous good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ondra_S (Člen)
17.03.2008 20:34:05
Offline

Re: ventilová vůle

Filous psal:

...hele, já se nechci nikoho dotknout a nikoho nepodceňuju, ale vopčas se nedivim proč sou vojetiny f takovym stavu v jakym sou, dyš se f tom vrtá každej, gdo má do prdele díru a votevřenej motor neviděl ani z rychliku...dyš něgdo nepozná sací ventil vot vejfukovýho, tag by si měl přinejmenčim aspoň na poprvý vzít k sobje někoho, gdo mu bude koukat na pazoury a hlídat ho, páč netvrdim, že udělat ventily je ňákej problém, ale pár vjecí se na tom skurvit dá...a určitě né "borce", kerej řekne, že "někerý" motory maj podlošku, kerá se musí nejdřif vyndat, pag změřit a nakonec tam dát "ňákou jinou", páč za prvý je ten postup uplně špatně a za druhý na tý podlošce nic měřit nemusí, jelikoš ten údaj je na ní napsanej, ale to uš je zas jiná pohátka, kerá se žádný Bandasky vzduch-volej netýká...sem dycky akorát nasranej, dyš se mi dostane pot ruku motor, kerej nejede, páč sou ventily bez vůlí jelikoš si to majitel skoušel udělat sám a měl blbje nastavenej motor při seřizování, má strhaný závity fšude možně a vožvejkanej každej druhej šroup vot pochybnýho vercajku...dle mýho nejni tech pár stovek a koukání se na ruce někomu, gdo uš to něgdy dělal špatnou investicí, páč aš to rozděláte a narazíte na ňákej trabl a nebudete vjedět co s tym dál, tag co? ...smetete to do krabičky a pudete do servisu? ...vječinou vás fšude vyhoděj...prostě mi to příde jako dybych se třeba já pokoušel vopravit počítačidontknow

tak promiň že jsem se zeptal , já jsem právě ten co počítač dokže spravit a nějaký drobný upravy taky. a do ventilů bych se nikdy nepustil to to dám radši do servisu a vím že si na tom já nic neposerua bude to udělaný kvalitně, pokud to nedám někou pochybnýmu do stodole. já sem se zeptal, protže do mě valil maník v prácí takovýhle řeči takže asi tak.  A jesi sem tě nasral tak se ještě jednou omlouvám.


DUM SPIRO SPERO
Filous (Člen)
17.03.2008 21:01:41
Offline

Re: ventilová vůle

ondra:
...nenasrals mě, je to tvuj bajk a co si s nim uděláš je jen tvoje vjec, já sem jen prezentoval svuj názor na servisování uplnejma lajkama, ale teť dyšs to napsal polopaticky, tag sem pochopil i já, že se do toho nehodláš pouštět, stejně jako já bych se nigdy nepouštěl do vopravy kompu, páč to co je zavřený f tý krabici museli vymyslet ňáký mimozemšťani a nigdy nepochopim, jag to funguje a jag si tady třeba takle můžem psát, to mi prostě hlava nebere...narozdíl třeba vot  toho seřízení ventilů, to zas mě příde naprosto logický a jednoduchý...buť f klidugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
18.03.2008 11:10:49
Offline

Re: ventilová vůle

Filous psal:

ondra:
...nenasrals mě, je to tvuj bajk a co si s nim uděláš je jen tvoje vjec, já sem jen prezentoval svuj názor na servisování uplnejma lajkama, ale teť dyšs to napsal polopaticky, tag sem pochopil i já, že se do toho nehodláš pouštět, stejně jako já bych se nigdy nepouštěl do vopravy kompu, páč to co je zavřený f tý krabici museli vymyslet ňáký mimozemšťani a nigdy nepochopim, jag to funguje a jag si tady třeba takle můžem psát, to mi prostě hlava nebere...narozdíl třeba vot  toho seřízení ventilů, to zas mě příde naprosto logický a jednoduchý...buť f klidugood

Pametuješ na vysvětlení pojmu Pixel? S basou a pivama to bylo celkem pochopitelný. Mám zkusit i to jak si tu píšeme?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
18.03.2008 12:12:32
Offline

Re: ventilová vůle

Ondráš psal:
Filous psal:

ondra:
...nenasrals mě, je to tvuj bajk a co si s nim uděláš je jen tvoje vjec, já sem jen prezentoval svuj názor na servisování uplnejma lajkama, ale teť dyšs to napsal polopaticky, tag sem pochopil i já, že se do toho nehodláš pouštět, stejně jako já bych se nigdy nepouštěl do vopravy kompu, páč to co je zavřený f tý krabici museli vymyslet ňáký mimozemšťani a nigdy nepochopim, jag to funguje a jag si tady třeba takle můžem psát, to mi prostě hlava nebere...narozdíl třeba vot  toho seřízení ventilů, to zas mě příde naprosto logický a jednoduchý...buť f klidugood

Pametuješ na vysvětlení pojmu Pixel? S basou a pivama to bylo celkem pochopitelný. Mám zkusit i to jak si tu píšeme?smile1

...prosatana svatýho, prosimtě Ondráši ne, já si pag připadam jag uplnej debilsmile2 ...mě s tema pikslama tenkrát nepomohla ani lahvová pomůckasmile2 ...já sem stracenej přípatbigsmile...ale dík za nabítkugoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karel (Nový člen)
19.08.2009 15:33:37
Offline

Re: ventilová vůle

ahoj lidičky,
sháním dílenský manuál na suzuki bandit 600s r.v.00
karelkral@seznam.cz
Předem děkuji.help

Ondráš (Člen)
19.08.2009 15:49:22
Offline

Re: ventilová vůle

karel psal:

ahoj lidičky,
sháním dílenský manuál na suzuki bandit 600s r.v.00
karelkral@seznam.cz
Předem děkuji.help

Už jsem ti odpovídal tady.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4095

surprisedidontknowheadshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr