Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

visnovsky (Nový člen)
21.01.2008 22:09:01
Offline

náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

Vážení, mám problém sehnat přepínač světel na b6 r.v.03 nemůže mi někedo poradit? Lítám po inzerátech a už mě to vážně neba.help

Editoval osiris (05.10.2011 22:15:39)

Radek-Ban (Člen)
22.01.2008 01:28:15
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
lukáš 79 (Člen)
22.01.2008 10:34:02
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

Zdravim kolegové motorkáři,mam dotaz.Chtěl bych na b.6s 00 nové blinkry a ptal jsem se na nové čiré a jsou docela drahé.Koukal jsem na jiné a nevim jak vyřešit to napojení na plast k mašině když ja tam větší díra než mají ty originály.Tak jestli máte s tím nějakou zkušenost podělte se o ní.Zatím moc díky a zdar jedné stopě.

Filous (Člen)
22.01.2008 10:41:46
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

lukáš 79 psal:

Zdravim kolegové motorkáři,mam dotaz.Chtěl bych na b.6s 00 nové blinkry a ptal jsem se na nové čiré a jsou docela drahé.Koukal jsem na jiné a nevim jak vyřešit to napojení na plast k mašině když ja tam větší díra než mají ty originály.Tak jestli máte s tím nějakou zkušenost podělte se o ní.Zatím moc díky a zdar jedné stopě.

...třeba na www.yacomi.cz koupíš záslepky, kerý vložíš do původního votvoru a do tý záslepky teprf montuješ neorigo blinkr...myslim, že je to tam f sekci blinkry-příslušenctví...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marcus_86 (Člen)
22.01.2008 12:06:42
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

jj proste tam das zaslepky, ja to tak taky mam.

Marcus_86 (Člen)
22.01.2008 12:08:06
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

ten spinac zkus sehnat na www.motopuzzle.cz. Maj tam takovy klubo techto veci, ale nevim, jestli prodaj jednotlive ... proste jim napis ...

lukáš 79 (Člen)
30.01.2008 18:27:42
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

Díky za radu,zkusim to.

barynek (Člen)
30.01.2008 18:54:32
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

Zajed si do Bikers Crownu, jsou tam o 50 ká-čé za kus levnější než na jakomi, jak psal Filous. Na netu nejsou ale jmenuje se to podle katalogu "Indy spacers".
Taky si tam pro ně chci zajet.


Bandit 4EVER!!!
Stiegl (Člen)
05.10.2011 17:21:36
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

Borci neválí se někomu náhodou někde doma nebo v dílně červenej "chcípák motoru" co má bejt na pravé rukojeti? Potřeboval bych to na Giksero 750 K1, kde mi polovina chybí, je to přelomený. Psal jsem na tři inzeráty, ale jeden kluk to taky při crashy rozmrdl a má ho zlomenej, druhej mi to neprodá samotný a třetí člověk se neozval. Koukal jsem na ten motopuzzle, ale ještě než tam budu psát se ptám i tady, zda někdo neví kde to nějak levně sehnat... Na ten Gisker by to mělo být stejný jako na Bandasku, esli si dobře vybavuju... Jde o ten červenej kryt přepínače...idontknow

MaraKM (Člen)
05.10.2011 20:31:05
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

No nevím, ale kryt je černej jako noc... červený je to tlačítko, ne? idontknow

Jinak to skládáš motku, kterou jsi sehnal holej rám s motorem nebo co, že koukáš i po blinkrech na aukru? smile1


Nic lidského mi není cizí
Stiegl (Člen)
05.10.2011 22:07:03
Offline

Re: náhradní díly (kde sehnat sdružený vypínač?)

MaraKM psal:

No nevím, ale kryt je černej jako noc... červený je to tlačítko, ne? idontknow

Jinak to skládáš motku, kterou jsi sehnal holej rám s motorem nebo co, že koukáš i po blinkrech na aukru? smile1

No ten červenej přepínač myslím... je to "krytka", která jde normálně sundat a lze to vypínat i bez toho, proto jsem napsal kryt cool Jinak mašinu stloukám komplet od píky ze dřeva v kůlně, žádnej rám s motoremevil A blinkry blikaj jako lusk, kam se hrabe ta moje předchozí Bandaska, tak to bude asi někdo jinej na tom aukru... Co vím tak to je strašná tržnice, ja tam osobně nic nekupujubad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr