Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Conti Road a Conti Force

Boris (Člen)
29.01.2008 18:26:08
Offline

Conti Road a Conti Force

Zdarec ,potřeboval bych poradit jaký je rozdíl mezi těmito pneu chci koupit v akci od Inkvize  tak nevím .jezdím spíš na pohodu jak rovinky tak zatáčky taková všehochuť,akorát ty Conti Force jsou o dost levnější ,ale jestli se to vyplatí nějakou tu korunu ušetřit a stálo to za pussy, Dík za radu

Meloun (Člen)
29.01.2008 18:35:59
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Conti force je cestovnější-tvrdší pnoj s logicky delší životností...
Jestli nejezdíš tak ten centimetr od kraje,tak nemá asi smysl brát road...bych řeksurprised


PURE NAKED BIKE!
Martin B12 (Člen)
29.01.2008 18:36:42
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Conti force stojej za pussy


street triple picco
John (Člen)
29.01.2008 18:48:45
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Vem ty Roady mám je taky a spokojenostgood

inkvizitorr (Administrator)
29.01.2008 18:59:00
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

conti force - starší typ, výrazně placatější profil (jde hůř naklopit, ale při jízdě rovně sedí větší plochou) je to vyloženě turistická guma, relativně dlouho trvá než se ohřeje a začne držet (na druhou stranu třeba pican je jezdil na dvanáctce (myslim že několik sad) s kombinací conti force max na předku a pochybuju, že by mu někdo z vás na sebevětších lepivkách natrhnul nekde v zatáčkách prdel)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/pican/picanbrod.jpg


prostě se musim vždycky smát, když špekulanti špekulujou co víc lepí a pak jezděj jak přizdisráči...bigsmilebigsmilebigsmile

road attack - novější typ, oblejší profil, má výrazně hlubší vzorek oproti CF /najedeš na ní víc km), dle housky je podstatně lepší v podélnejch nerovnostech...

nevim kolik je rozdíl na sadě, ale doporučil bych spíš ty road attacky hlavně pro větší komfort při jízdě...


doba je temná...
barynek (Člen)
29.01.2008 18:59:47
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Martin B12 psal:

Conti force stojej za pussy

A s jakýma je srovnáváš? To byla cestovní guma před roadkou, pokud vimidontknow


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
29.01.2008 19:20:20
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Nevim,jel jsem je jednou (force) a dobrej pocit jsem z toho neměl..nutno ale podotknout,že na půjčeným fázeroj,placatou jak na čopra a v 18 stupních..idontknow..na Hořickým okruhu..a byl jsem rád,že jsem s tím někde nepraštil a vrátil to vcelkusmile1..do kraje to rozhodně nemělo cenu pokoušet...headshake
Když se to vohřeje,tak se nejspíš dá,ale na to je můj život až příliš krátkej!assbigsmile


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
29.01.2008 19:20:49
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

barynek psal:
Martin B12 psal:

Conti force stojej za pussy

A s jakýma je srovnáváš? To byla cestovní guma před roadkou, pokud vimidontknow

byl jsi rychlejší bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Boris (Člen)
29.01.2008 19:23:45
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Taky jsem spiš pro  pro ty Roady o těch jsem se něco i dočetl ,  ten rozdíl  od Force není nijak zdrcující ,ale chtěl jsem se zeptat co že je ta Force vlastně za goumu, abych sebou někde nepleštil nebo ji za chvilku nesundával a neměnil za Road

Boris (Člen)
29.01.2008 19:33:30
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

John psal:

Vem ty Roady mám je taky a spokojenostgood

a kolik jsi  na nich najezdil

ydom (Člen)
29.01.2008 19:55:31
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

force mám na zadku a už nikdy bych je nekoupil..joj když se ohřeje,tak se to dá trhnout i pod centimetrbigsmile,v itálii jsem jí dal v 36stupních i 3 mm,je na ní dobrý(možná je to jen pocit),že dá vědět kdy a kolik snese,ale nesnese moc.vzorek neubejvá..ale hrozně velký mínus na mokru,to mám fakt strach..a jedu jak posranej..neurve se hned a jak říkám dává vědět mírným pocukem...,možná, že to s ní jde i za tuhle hranici,ale na to já nemámidontknowheadshake..naass je, že tahle hranice se za mokra objeví v minimalním náklonu..

joj vůbec nevím komu bych tuhle gumu doporučil.někdo kdo je turista nemuže počítat s tím, že pojede pořád po suchu a člověk kterej si chce zadrtit 50km kolem baráku,aby čekal 20 než guma bude použitelná..idontknow..

muj názor..


Když nejezdím,tak tvořím...
Antihero (Člen)
29.01.2008 20:03:08
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

...ty nedivoč.
minulej rok sem ju měl a jezdil ju běžně až na okraj. Je fakt, že na mokru je horší, ale letos ju beru znova.good


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
29.01.2008 20:04:51
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

...idontknowomyl. sem myslel, že píšeš o Road attack.
To co sem psal bylo na Roudy, soryredface


There's a pie in the sky when you die.
ydom (Člen)
29.01.2008 20:33:25
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

no protobigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
barynek (Člen)
29.01.2008 20:45:12
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Antihero psal:

...ty nedivoč.
minulej rok sem ju měl a jezdil ju běžně až na okraj. Je fakt, že na mokru je horší, ale letos ju beru znova.good

na mokru je horší snad každá ne? idontknow


Bandit 4EVER!!!
Marián (Člen)
29.01.2008 20:46:29
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

si myslim,ze inkviz vam to jasne a zretelne vysvetlil,ze zalezi hlavne na pilotovi a treba road attacky malokomu uz nebudou stacit,jakoz i puky mnou oblibene...smile1jelikoz i na nich se da jet velice slusne!good


...sam mezi jebkarema...
John (Člen)
29.01.2008 20:48:30
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Boris psal:
John psal:

Vem ty Roady mám je taky a spokojenostgood

a kolik jsi  na nich najezdil

Asi 2500 kupoval jsem je v půlce sezony na dporučení kámoše co maká v Barumu a taky kroutí motyku,jestli si trochu tůrista tak je vem,jinak ty sporty, ale ty sou zase za chvíli v pussysmile1

Antihero (Člen)
29.01.2008 20:57:38
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

barynek psal:
Antihero psal:

...ty nedivoč.
minulej rok sem ju měl a jezdil ju běžně až na okraj. Je fakt, že na mokru je horší, ale letos ju beru znova.good

na mokru je horší snad každá ne? idontknow

...jasný, myslel sem že sou na mokru horší než jiný na mokru.
...KAPIŠTO?
...Jinak já jezdím předek sportattack, zadek roadattack a nemám trabl.
...beru další sadu.good


There's a pie in the sky when you die.
inkvizitorr (Administrator)
29.01.2008 21:16:19
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Marián psal:

si myslim,ze inkviz vam to jasne a zretelne vysvetlil,ze zalezi hlavne na pilotovi a treba road attacky malokomu uz nebudou stacit,jakoz i puky mnou oblibene...smile1jelikoz i na nich se da jet velice slusne!good

někomu to neni potřeba složitě vysvětlovat a někomu to nevysvětlíš i kdybys básnil jak cocerogood


antihero: jezdim sice sporty ale na vodě sem s nima maximálně spokojenej, ty roady vycházej ve všech testech na mokru skoro nejlíp. nevim sice jestli se takovejmhle testům dá věřit, ale píšou to...smokin


doba je temná...
barynek (Člen)
29.01.2008 21:22:44
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Antihero psal:

...
...jasný, myslel sem že sou na mokru horší než jiný na mokru...

No ted jsem to pochopilbigsmile
Jinak taky vezmu dozadu roadu a dopředu sportku


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
29.01.2008 21:24:24
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

inkvizitorr psal:
Marián psal:

si myslim,ze inkviz vam to jasne a zretelne vysvetlil,ze zalezi hlavne na pilotovi a treba road attacky malokomu uz nebudou stacit,jakoz i puky mnou oblibene...smile1jelikoz i na nich se da jet velice slusne!good

někomu to neni potřeba složitě vysvětlovat a někomu to nevysvětlíš i kdybys básnil jak cocerogood


antihero: jezdim sice sporty ale na vodě sem s nima maximálně spokojenej, ty roady vycházej ve všech testech na mokru skoro nejlíp. nevim sice jestli se takovejmhle testům dá věřit, ale píšou to...smokin

Cicero pane Administratorebigsmileredface se to tedka učim na státnice tak mě hned nekamenujtehelp


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
29.01.2008 21:29:48
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

...jezdil sem CF i CF Max, teť mam Road, vepředu Sport, fšechny jetý aš do kraje, na vokruhu je vidět vomačkanej i bok gumy a nigdy sem za sucha neměl trabl...a dyš namokne nebo je zima, je potřeba ject vofafrnějc na jakýkolif pryži...málogdo je takovej střelec, aby překonal vlastnosti gumy, dycky se jedná vo závažnou jezdeckou chybu...nejezdim na zatku sportovní gumy, páč mě nebaví přezouvat po 3000 a taky to leze do peněs...dybych si měl vybrat mzi CF a Road, du do Road kvůli lepčímu-zavoblenějšímu profilu, hlupčímu dezénu a lepčim vlastnostem na mokru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
29.01.2008 21:41:15
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

ContiForce jsem odpravil loni, měl jsem s ní pár horkejch chvilek, ale nic drastickýho. Teď končím ForceMax a to bylo už jiný kafe. Zvažuju Road+Sport atack, když jsem viděl co s ní provádí Filous...good


Strýcfajtr !!!
inkvizitorr (Administrator)
29.01.2008 21:46:40
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

barynek: se člověk nemůže ani překlepnoutfuckbigsmilebigsmilebigsmile

ňákej testík co dělali klucí z motoráje kde sou i ty road attacky je tady ke stažení v pédéefku:
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … estgum.pdf
mam tady i mraky jinejch testů, ale fakt nevim, jestli se tomu dá věřit, tohle aspoň dělali lidi kerý znam, tak snaď se jim dá věřitsmile1


doba je temná...
Pajk (Člen)
30.01.2008 02:26:00
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Road v sadě mi vydrží zhruba 10 tis. v zadu na 1. plátno, předek na bocích zhruba 2 mm, když dám na předek sporty který víc podrží, nesjedu dřív ty sporty ve předu než v zadu Roady? Co vy na to.

barynek (Člen)
30.01.2008 09:07:15
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

inkvizitorr psal:

barynek: se člověk nemůže ani překlepnoutfuckbigsmilebigsmilebigsmile

ňákej testík co dělali klucí z motoráje kde sou i ty road attacky je tady ke stažení v pédéefku:
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … estgum.pdf
mam tady i mraky jinejch testů, ale fakt nevim, jestli se tomu dá věřit, tohle aspoň dělali lidi kerý znam, tak snaď se jim dá věřitsmile1

můžeš, ael někdo tě na to musí upozornit abys nevypadal blbě, když jsi ten Administratorbigsmilebigsmile Vzal jsem tíhu odpovědnosti na sebebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
30.01.2008 09:15:13
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

to Pajk: ve chvíli, kdy bude sjetý zadek road, bude přední sport sjetý minimálně do špičky, takže je lepší vyměnit celou sadu.......A VO TOM TO JE......bigsmile

Martin B12 (Člen)
30.01.2008 09:15:55
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

barynek psal:
Martin B12 psal:

Conti force stojej za pussy

A s jakýma je srovnáváš? To byla cestovní guma před roadkou, pokud vimidontknow

jezdil jsem jak force tak roadattaky,sportattaky a prostě attacky jsou od třídu vejšgood


a důvody ti už psal vejš Inkviz ass


street triple picco
inkvizitorr (Administrator)
30.01.2008 10:18:12
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Pajk psal:

Road v sadě mi vydrží zhruba 10 tis. v zadu na 1. plátno, předek na bocích zhruba 2 mm, když dám na předek sporty který víc podrží, nesjedu dřív ty sporty ve předu než v zadu Roady? Co vy na to.

čéče zamysli se trochu, jestli sjíždíš pneumatiku pod ty mezní značky nedejsatan na plátno, tak je přece úplně jedno co tam máš za gumuidontknow pod těma mezníma značkama totiž už pneumatika ztrácí určitý procento svejch vlastností a myslim, že nebude určitě nejmenší (martys myslim fundovaně vysvětlí), takže třeba poslední dva tisíce jezdíš na podstatně horší gumě než kdybys tam měl tu nejtvrdší mrdku a jak si můžeš bejt jistej, že krizovka když ti tam třeba někdo vjede a budeš se potřebovat na ty gumy spolehnout nepříde těsně před tim plátnem???surprisedsurprisedsurprised

další z příkladů, že komu není rady, tomu není pomoci a vaše diskuze vo gumách je zcela mimo mísu. jednou se mi povedlo taky nepřezout zavčas a bylo to naposledidontknow prostě těch pár stovek kiláků a ušetřený čtyři kila na gumě nestojej za případnej kreš....smokin


doba je temná...
Pajk (Člen)
30.01.2008 10:22:58
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Petr J: no to jo, sadu roadů jsem zatim měnil vždy celou nechci aby mi sport ve předu vydržel na dva roady v zadu. Spíš jde o to abych nemusel ten sport ve předu vyhazovat dřív nez zadek roud, to bych nechtěl.

Petr J. (Člen)
30.01.2008 10:39:39
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

to se fakt neboj.....bigsmile....leda že by jsi jezdil jen po předním.....většinu času, to pak jo....

Americkej (Člen)
30.01.2008 11:02:50
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

teda Pajku, to první plátno na Roudě mi někdy musíš ukázat!Já tam měl vždycky jen ocelovej kord.surpriseda to většinou po 4500-5000 km


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Pajk (Člen)
30.01.2008 11:19:06
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Jo je to tak, je tam kord, tak pardon.

barynek (Člen)
30.01.2008 12:37:23
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Martin B12 psal:
barynek psal:
Martin B12 psal:

Conti force stojej za pussy

A s jakýma je srovnáváš? To byla cestovní guma před roadkou, pokud vimidontknow

jezdil jsem jak force tak roadattaky,sportattaky a prostě attacky jsou od třídu vejšgood


a důvody ti už psal vejš Inkviz ass

díky, to vidím že mit ovysvětlil, vidim, ne?assbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Spidermila (Člen)
30.01.2008 13:29:05
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Conti Force jsem mel na zadku, jak jsem bandita koupil... Parkrat mi uhla a uz jsem do ni podruhe nesel. Vydrz super, ale opravdu mam radej rezervu a gumu, ktera me v necekanych situacich podrzi. Staci nejaky hrbol v zatacce, kdyz zrovna jedes na hrane moznosti, a Force ti ulitne. Ted mam Road Attack a spokojenost.
A pokud se nepletu, tak i Peka mel na zadku Conti Force, jak to na okruhu polozil. A rikal jasne - neudrzel to zadek.bad

inkvizitorr (Administrator)
30.01.2008 15:04:54
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Spidermila psal:

Conti Force jsem mel na zadku, jak jsem bandita koupil... Parkrat mi uhla a uz jsem do ni podruhe nesel. Vydrz super, ale opravdu mam radej rezervu a gumu, ktera me v necekanych situacich podrzi. Staci nejaky hrbol v zatacce, kdyz zrovna jedes na hrane moznosti, a Force ti ulitne. Ted mam Road Attack a spokojenost.
A pokud se nepletu, tak i Peka mel na zadku Conti Force, jak to na okruhu polozil. A rikal jasne - neudrzel to zadek.bad

jezdit stahovat vteřinky na okruh s cestovníma pukama může jenom víš kdoheadshake peka by si měl v první řadě uvědomit, že je pako vonsmokin


doba je temná...
PavelB6 (Člen)
30.01.2008 18:12:20
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Conti Force jsem měl a už bych nekoupil.I když jezdim jako s hnojem.smile1Neměl jsem z ní dobrej pocit,párkrát podjela a ani s tím ,že víc vydrží nesouhlasím.badTěď mám Attacky a myslím,že jsou o dost lepší.Ani rozdíl v ceně není takovej....
Mezi těma gumama je to jasná volba: Attackygood

Boris (Člen)
30.01.2008 19:52:35
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Tož vám teda děkuju za rady ,vemu ty Roady  .  beerbeer

frcus (Člen)
31.01.2008 08:10:57
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Jezdil jsem CF jak předek tak zadek a pohoda. Celá Itálie jak za sucha tak za mokra, ale je fakt, že jsem jel s čoprákama a s nima si moc nezazávodíš. Hele nejsem žádnej střelec, ale já s nima neměl sebemenší problém. goodgood

ydom (Člen)
06.02.2008 21:48:51
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

nevím jestli jsem se nepřehlíd,ale kolik vám tedy průměr vydrží ta sportattacka na předku???chci dát v létě portugalsko a dozadu ač force nemám sjetou dám radši roadattack nemám jí dát na takovouhle štráse radši i dopředu..kvůli plošce..


Když nejezdím,tak tvořím...
Lukasiny (Člen)
07.02.2008 14:12:40
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

A máte někdo sporty i vzadu? Zajimalo by mě kolik vám vydržela. Měl sem Bridgestone BT014 a po 6000 total death. Tak sem ted vzal Sporty, hlavně cena 2900 místo 5200 za Bg. mě potěšila a přesvědčila. Sem zvědavej co mi dovolí


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Kakin (Člen)
07.02.2008 18:17:59
Offline

Re: Conti Road a Conti Force

Conti FOrci tady jezdili kamoši na GSX-R 750 a 600 nebo 1000 na zadku na zkoušku a výdrž za ty prachy solidní, ani to uplně špatně nedrželo ale v zatáčkách na  hraně tam nebyla jakási jistota - prostě taková špatná vodezva vod té gumy, žes moc neviděl co se děje jestli to jako neujede a navíc to při vostřejší jízdě nechávalo vod toho zadku na asfaltu černý čáry jako prase! ;)))))))  Ale je samozřejmý že na zadku to pod kotlem v točcce na takovejch motorkách ujede - to ujede i vohřáta slajka nebo jakýkoliv lepidlo, ale holt vo něco pozděj ........... limity gumy bych v žádným případě nebral při knedlu z točky a tak - je důležitý jak dlouho tě udrží v točce .... pokud seš vosel a na výjezdu dáš knedl jako prase ještě v hlubokým náklonu tak tě neudrž ani 208 na B-6ce ....! :((( Samozřejmě že cestovky k tomu mají sklony daleko rychlejší ......

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr