Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak mě napadlo...

Jerry (Člen)
06.02.2008 21:20:14
Offline

Tak mě napadlo...

Protože už mi zima leze na mozek a protože nechci technicky poradit abych to dal do technický poradny, napadlo mě dneska, proč dělá zpátečka u auta takovej zvuk. Dopředu to jede bez zvuku. Dozadu to dělá zzzzzzzzzzzzzzzzzz a zzzzzzzzzzzzz. Tak dumám proč?idontknow kolečka tam sou ty samý a jednou se točej tak a pak zase na druhou stranu. ale ten zvuk?idontknow


A kurva...
VikecB12 (Člen)
06.02.2008 21:28:56
Offline

Re: Tak mě napadlo...

s těma kolečkama nemáš tak docela pravdu. Je tam vložený kolečko,který se vsune při zařezený spátečce a tuším že vot toho kolečka je ten zvuk.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jerry (Člen)
06.02.2008 21:32:19
Offline

Re: Tak mě napadlo...

to vím, ale proč ten zvuk? Na jednu stranu bez zvuku, na druhou stranu zvuk. Čím víc dumám, tím víc nevím!surprisedidontknow


A kurva...
tomasNJ (Člen)
06.02.2008 21:49:07
Offline

Re: Tak mě napadlo...

u F 600 tento zvuk je vyluzován i na jedničku...smile1


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
06.02.2008 22:41:47
Offline

Re: Tak mě napadlo...

tomasNJ psal:

u F 600 tento zvuk je vyluzován i na jedničku...smile1

No na mím Scudu to vydává kolikrát aji na pětkubigsmile Už na něm bude 400 000km,tak na to má možná trochu právosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenek (Člen)
06.02.2008 22:43:05
Offline

Re: Tak mě napadlo...

Kvůli chodcům,aby slyšeli že jedeš do zadu,to je snad jasný né.Zdenek.bigsmile

Karlos (Člen)
06.02.2008 22:46:23
Offline

Re: Tak mě napadlo...

Protože prostě proto smokin


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
VikecB12 (Člen)
06.02.2008 22:50:42
Offline

Re: Tak mě napadlo...

Ještě mě tak napadlo,jestli ten zvuk nedělá tvar zubu na té spátečce,tam se tuším používjí rovný zuby a na normálních kvaltech sou šikmýidontknow Některý závodní auta vydávají podobnej zvuk a taky se tam tuším používají rovný zuby. Ale za to ruku do ohně nedám,dělám do fčelcoolsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
07.02.2008 01:28:06
Offline

Re: Tak mě napadlo...

jo, rovné zuby hučí, pískají aták, kravál neuvěřitelnýbigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
bery (Člen)
07.02.2008 07:03:53
Offline

Re: Tak mě napadlo...

bigsmile


momentalně zavostalej
K.a.s.y.m. (Člen)
07.02.2008 07:05:25
Offline

Re: Tak mě napadlo...

Jo jo dělá to tvar ozubení...zpátečka má rovný zuby a je to jen z důvodu levnější výroby a toho,že na ní opravdu jen couváš a ještě pomalu tak to nevadí.ostatní zuby mají šikmý profil a nezabírají tudíž celou plochou najednou ale postupně.Proto jsou relativně tíšší.V motorkách se používají taky přímý kola ,ale vzhledem ke kontrukci řazení a kombinaci rovnou s motorem to člověk tak nevnímá,že to hučí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
07.02.2008 09:55:20
Offline

Re: Tak mě napadlo...

jestli to dělá hodně je v prdeli uložení,bo třeba na koncernu tam jsou pouzdra,který je třeba vyměnit(a většinou jsou v pussy i zuby)..


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
07.02.2008 09:57:04
Offline

Re: Tak mě napadlo...

..né každý najezdí s autem půl mega jako ty když máš zrovna řidičáksmile1smile1 tak bych to moc neřešil.bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
07.02.2008 11:55:19
Offline

Re: Tak mě napadlo...

K.a.s.y.m. psal:

..né každý najezdí s autem půl mega jako ty když máš zrovna řidičáksmile1smile1

Tohle bylo vošklivý...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
07.02.2008 12:18:52
Offline

Re: Tak mě napadlo...

smokin


God Save The Queen!
tajnej (Člen)
07.02.2008 16:08:28
Offline

Re: Tak mě napadlo...

to je pro žeryho moc složitý idontknow
řeknu ti to asi tachle: když sedim v hospě a z ničeho nic na chvilku klimbnu a praštim hlavou do umakartu, vydá to zvuk A.
když klimbnu a těsně před umakartem se vzbudim, prudce změnim směr a naberu stěnu za mnou, vydá to zvuk B.
se zpátečkou je to podobný.

vorel (Člen)
07.02.2008 16:22:44
Offline

Re: Tak mě napadlo...

a kde ja ta pussy co vozíš pak tramvají na palici?


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr