Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dieslove motorky...Co vy na to???

Ton@l (Člen)
14.02.2008 13:25:03
Offline

Dieslove motorky...Co vy na to???


Vzdy muze byt hur :-)
mi (Člen)
14.02.2008 13:43:56
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

no vzhledem k cene nafty nebrat, ale dostat to na vojňe místo osmikoli (tatra 8x8) joooo tak to by bylo žůžopussybigsmilebigsmile


svět je cirkusovej stan
Filous (Člen)
14.02.2008 13:46:24
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

mi psal:

no vzhledem k cene nafty nebrat, ale dostat to na vojňe místo osmikoli (tatra 8x8) joooo tak to by bylo žůžopussybigsmilebigsmile

...dyš to jezdí za 2 litry, tag myslíš, že to nejni ekonomicky výhodný?surprised ...přemejšlejidontknowbigsmile ...ofšem myslim, že nevýhody furt převažujou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mi (Člen)
14.02.2008 13:51:08
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

Filous psal:
mi psal:

no vzhledem k cene nafty nebrat, ale dostat to na vojňe místo osmikoli (tatra 8x8) joooo tak to by bylo žůžopussybigsmilebigsmile

...dyš to jezdí za 2 litry, tag myslíš, že to nejni ekonomicky výhodný?surprised ...přemejšlejidontknowbigsmile ...ofšem myslim, že nevýhody furt převažujou...

ekonomicky to je jistě výhodný, ale vzpomen si jakej panoval názor okolo roku 1990 na naftoví pkwidontknow


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
14.02.2008 14:04:33
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

mi psal:
Filous psal:
mi psal:

no vzhledem k cene nafty nebrat, ale dostat to na vojňe místo osmikoli (tatra 8x8) joooo tak to by bylo žůžopussybigsmilebigsmile

...dyš to jezdí za 2 litry, tag myslíš, že to nejni ekonomicky výhodný?surprised ...přemejšlejidontknowbigsmile ...ofšem myslim, že nevýhody furt převažujou...

ekonomicky to je jistě výhodný, ale vzpomen si jakej panoval názor okolo roku 1990 na naftoví pkwidontknow

ci klavo tet sem celej ten článek přelouskal surprised a ta pořizovací cena je vo ho-ňe i gdybi to jezdilo za 0,1L nafty tak to nemůže bejt ekonomicky výhodní ale to egálbigsmile


svět je cirkusovej stan
Lihy (Člen)
14.02.2008 14:12:00
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

nic

Filous (Člen)
14.02.2008 14:20:22
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

mi psal:
Filous psal:
mi psal:

no vzhledem k cene nafty nebrat, ale dostat to na vojňe místo osmikoli (tatra 8x8) joooo tak to by bylo žůžopussybigsmilebigsmile

...dyš to jezdí za 2 litry, tag myslíš, že to nejni ekonomicky výhodný?surprised ...přemejšlejidontknowbigsmile ...ofšem myslim, že nevýhody furt převažujou...

ekonomicky to je jistě výhodný, ale vzpomen si jakej panoval názor okolo roku 1990 na naftoví pkwidontknow

...já vim, ale pořád je hrozně velkej rozdíl f konstrukci mezi autem a motorkou, tagže si myslim, že ani v budoucnu nebudou dieselový motory v motorkách rozšířený a budou se jima zabejvat jen naftový nadšenci...myslim, že v budoucnosti se bude pohon motorek ubírat spíš směrem ňákejch alternativních palif nebo eletrickýho pohonu...já jen doufám, že se toho uš nedočkam, páč mít mašinu na baterku nebo jadernej článek bych asi nerozdejchalsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
14.02.2008 14:23:49
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

mi psal:
mi psal:
Filous psal:


...dyš to jezdí za 2 litry, tag myslíš, že to nejni ekonomicky výhodný?surprised ...přemejšlejidontknowbigsmile ...ofšem myslim, že nevýhody furt převažujou...

ekonomicky to je jistě výhodný, ale vzpomen si jakej panoval názor okolo roku 1990 na naftoví pkwidontknow

ci klavo tet sem celej ten článek přelouskal surprised a ta pořizovací cena je vo ho-ňe i gdybi to jezdilo za 0,1L nafty tak to nemůže bejt ekonomicky výhodní ale to egálbigsmile

...jasný, měl sem na mysli ekonomiku provozu, pořizovačky sou vysoký, páč se ve vječině případů (jediná vyjímka je sérijovej Enfield) jedná vo kusovou výrobu jedný mašiny více či méně na koleně a ten "magor", co se s tym v garáži šroubuje si toho zbastlenýho egzota vot případnýho kupce nechá zaplatit, bo je to prostě "unikát"...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
14.02.2008 15:10:02
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

Něco pro Kellyho... Žádná masofka.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mi (Člen)
14.02.2008 15:26:45
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

Filous psal:
mi psal:
mi psal:


ekonomicky to je jistě výhodný, ale vzpomen si jakej panoval názor okolo roku 1990 na naftoví pkwidontknow

ci klavo tet sem celej ten článek přelouskal surprised a ta pořizovací cena je vo ho-ňe i gdybi to jezdilo za 0,1L nafty tak to nemůže bejt ekonomicky výhodní ale to egálbigsmile

...jasný, měl sem na mysli ekonomiku provozu, pořizovačky sou vysoký, páč se ve vječině případů (jediná vyjímka je sérijovej Enfield) jedná vo kusovou výrobu jedný mašiny více či méně na koleně a ten "magor", co se s tym v garáži šroubuje si toho zbastlenýho egzota vot případnýho kupce nechá zaplatit, bo je to prostě "unikát"...

jojo máš recht, ale takle na voko to nevypadá nejhuř teda mislim tu prvňí, jasňe bandour je nejhestčíbigsmile


svět je cirkusovej stan
sonyk (Člen)
14.02.2008 15:26:59
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

nafta patri do kamen a nakladaku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
14.02.2008 15:30:27
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

...a tatři fšem vytíraj zatky se svoji pjetkovou good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
14.02.2008 16:03:27
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

nafta patřý do kamen, to je jasní, ale ta zpotřeba, to bi se my hodylogood


doba je temná...
SLUGI (Člen)
14.02.2008 16:23:23
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

... technický detaily vynechám, ale ta první 1400 vypadá dizajnově zajímavě idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kakin (Člen)
14.02.2008 19:03:56
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

no kamna patří sice do kamen a do náklaďáků ale kolik z nás jezdí kujevsky rádo svéma kombajnama na hlínách v TéDéíčkej s hágusama .................. su za benzínový motorky, ale je pravda že naftovej motor v autě je pro mě jasná volba a nebránil bych se ani vyzkoušení naftové motorky ..... good ... dobrá alternativa dvouválca ...! :))))

WenzelB6 (Člen)
14.02.2008 20:06:45
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

a jaký je to asi s kouřem, když se tomu dá knedlik ze zatáčky ? Jako Loprajsova na Dakaru ?

Progear 650 (Člen)
14.02.2008 20:08:27
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

jako Čagin woe, tomu to hulí víc a ze dvou komínů....bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
losmiros (Člen)
14.02.2008 20:13:08
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

taky nemám rád řeči, že nafta patří do kamen, když pulka republiky jezdí v TDi a nikdo mě nepřesvědčí, abych svou turboropu vyměnil za vyhoněnou čtrnáctistovkubad
miluji ten zvuk a hvízdání turba stejně jak banditpussy

jinak ve fyzice jste se určo učili, že vznětovej motor má větší účinost...
Trvale Dobrá Investicegood


on the road
Progear 650 (Člen)
14.02.2008 20:23:17
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

u aut je to neco jinýho... skoda jenom ze ta vaha vzduchu je furt v pussy... ale jinakgood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
14.02.2008 22:33:30
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

Progear 650 psal:

jako Čagin woe, tomu to hulí víc a ze dvou komínů....bigsmilegood

Aby nehulilo, když tam má motor z tanku... (Lopraisova slova)surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Hemanek (Člen)
14.02.2008 23:56:58
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

Nafta je vo hovnu ,lepší benzín než sekérkou do zad!Nechci se dotknot TDIček ale ty sem nepatřej!bad


lepší házet lopatou 100metrů dolů,než metr na horu
Ondráš (Člen)
15.02.2008 08:19:19
Offline

Re: Dieslove motorky...Co vy na to???

Hemanek psal:

Nafta je vo hovnu ,lepší benzín než sekérkou do zad!Nechci se dotknot TDIček ale ty sem nepatřej!bad

To si taky všichni mysleli a pak jim Audi v Le Mans natrhlo s naftou všem prdel. surprisedAle jinak do motorky naftu asi ne...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr