Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Slovenskej řidičák

spidys (Člen)
19.02.2008 22:20:14
Offline

Slovenskej řidičák

Zdar kucí a děvčata, mám dotázek...
nemáte někdo na Slovensku kontakty na autoškolu, kde by se dal udělat řidičák? Známej má už nějak pomálu bodíků a bojí se, že co nevidět nasbírá plnej počet.
Tak aby nemusel přestat jezdit, vidí jako šanci udělat si řidičák tam.
Nemá někdo někoho nějakýho dobrýho kámoše na Slovensku v autoškole?
Předem THX za pomoc.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Marcus_86 (Člen)
19.02.2008 22:51:41
Offline

Re: Slovenskej řidičák

to nevim, ale na slovenensku jsou jen vodiči a vodičáky :)

yello (Člen)
19.02.2008 23:04:42
Offline

Re: Slovenskej řidičák

A to si jako myslis,ze si v jiny zemi udelas ridicak bez povoleni k pobytu ?! surprised
Podle teto logiky,si muze kamos udelat ridicak treba v Nemecku nebo Rakousku.A to si teda muze skusit...bigsmile


...che palle !!!
spidys (Člen)
19.02.2008 23:06:34
Offline

Re: Slovenskej řidičák

yello psal:

A to si jako myslis,ze si v jiny zemi udelas ridicak bez povoleni k pobytu ?! surprised
Podle teto logiky,si muze kamos udelat ridicak treba v Nemecku nebo Rakousku.A to si teda muze skusit...bigsmile

Jj prej to de


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Americkej (Člen)
19.02.2008 23:41:01
Offline

Re: Slovenskej řidičák

jde to ... Německo i Rakousko má bodovej systém, Slováci myslím negoodAle pokud dostaneš zákaz řízení na území Čr, můžeš mít noty patery a stejně jsi v řitibad


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
spidys (Člen)
19.02.2008 23:53:54
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Americkej psal:

jde to ... Německo i Rakousko má bodovej systém, Slováci myslím negoodAle pokud dostaneš zákaz řízení na území Čr, můžeš mít noty patery a stejně jsi v řitibad

To právě je mi jasný - nicméně známej by si udělal papíry na Slovensku ještě než by nasbíral body v česku a vesele by pak jezdil na slovenskej řidičák mezi tím, co by měl českej hezky doma v šuplíku smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
inkvizitorr (Administrator)
20.02.2008 00:26:07
Offline

Re: Slovenskej řidičák

spidys psal:
Americkej psal:

jde to ... Německo i Rakousko má bodovej systém, Slováci myslím negoodAle pokud dostaneš zákaz řízení na území Čr, můžeš mít noty patery a stejně jsi v řitibad

To právě je mi jasný - nicméně známej by si udělal papíry na Slovensku ještě než by nasbíral body v česku a vesele by pak jezdil na slovenskej řidičák mezi tím, co by měl českej hezky doma v šuplíku smile1

až ho chytěj a von jim s českou vobčankou začne mávat před nosem se slovenskejma papírama, tak ho checknou na centrálním registru, tam zjistěj, že má český noty dostane pokutu že nemá řidičák s sebou a body dostane za přestupek stejně.... tak nějak bych řek, že by to mohlo bejt, ale je to jenom moje čistě teoretická ouvahaidontknow


doba je temná...
Radek-Ban (Člen)
20.02.2008 00:31:57
Offline

Re: Slovenskej řidičák

spidys psal:
Americkej psal:

jde to ... Německo i Rakousko má bodovej systém, Slováci myslím negoodAle pokud dostaneš zákaz řízení na území Čr, můžeš mít noty patery a stejně jsi v řitibad

To právě je mi jasný - nicméně známej by si udělal papíry na Slovensku ještě než by nasbíral body v česku a vesele by pak jezdil na slovenskej řidičák mezi tím, co by měl českej hezky doma v šuplíku smile1

surprisedto už je lepší ty prachy co za to dá darovat panu oficírovi a je smáznutosurprisedprakticky mě to příde jednodušísurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
osiris (Člen)
20.02.2008 00:39:19
Offline

Re: Slovenskej řidičák

...kluk tady, rok bez not, s německejma papírama, prošel několika kontrolama (než mu na půlce vrátili českej) bez ztráty desítky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Radek-Ban (Člen)
20.02.2008 00:41:06
Offline

Re: Slovenskej řidičák

ale jak by dělal tu autoškolu to by tam jako dojížděl nebo se na měsít ubytoval na slovenskusurprisedsurprisedidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Pajk (Člen)
20.02.2008 00:42:48
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Dneska na silnici když tě chytnou, tak zjistí během chvilky o tobě všechno, takže u nás z cizím řidičákem českej občan asi nic moc když má český noty v prádelně. smile2

osiris (Člen)
20.02.2008 00:45:04
Offline

Re: Slovenskej řidičák

...vyplnil by přihlášku, poslal společně s potvrzením od doktora, připravil by si o cca 30% vyšší částku a přijel by se ukázat až zkušebnímu komisaři ...ale nesmí se to redface bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Radek-Ban (Člen)
20.02.2008 00:50:47
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Pajk psal:

Dneska na silnici když tě chytnou, tak zjistí během chvilky o tobě všechno, takže u nás z cizím řidičákem českej občan asi nic moc když má český noty v prádelně. smile2

málo kdy se mě stalo že by si mě prověřovaly většinou stačilo ukázat řidičák a nic víc nechtěly jenom když jsem zkusil machrovat tak si mě a auto rozebraly do šroubkusmile2 to se nevyplácíredfaceevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
škardík (Člen)
20.02.2008 01:21:02
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Počkááát. Fakt jde na slovenckuudělat řidičák?? Jako že by mi je tady vzaly, sebral bych motku, vodvez jí s někym na káře na čáru a vesele jel na dovolenou??


viz avatar:)
Myšák (Člen)
20.02.2008 09:26:45
Offline

Re: Slovenskej řidičák

jojo...jde to. A myslim ze si i nemci jezdili delat ridicak k nam ...


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Rum-cajs (Člen)
20.02.2008 09:32:11
Offline

Re: Slovenskej řidičák

presne tak, to je jedina vyhoda mit cizokrajnej ridicak... ze mi cz organy muzou zakazat rizeni jen na uzemi CR. Jinak nevim jak je to s delanim kopmlet novyho ridicaku venku, ale pri dlouhodobym pobytu si lze vymenit RP za lokalni, ale v tom pripade a) overujou s CR ze skutecne mam tady platnej ridicak, b) po vymene poslou ceskej do cech... Aspon takhle to funguje v ramci unie

Čendina (Člen)
20.02.2008 10:23:36
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Vzhledem k tomu že v Germánii stojí řidičák na motorku cca 1000 Eur, tak jsou tu Němci (aspoň ti co mají přehled) tady v autoškolách pečení/vaření. Takže tipuju že to udělat lze, ale jak to funguje při policejních kontrolách, to fakt nevím.

Americkej (Člen)
20.02.2008 10:58:51
Offline

Re: Slovenskej řidičák

no, já zkušenost mám, řidičák je prostě doklad o způsobilosti řídit dané vozidlo.Musí ho akceptovat jako takový, jinak by tu nikdy nemohl projet žádný cizinec, že.Jezdil jsem tu rok po svém návratu na pouze na USA papírech, než jsem si udělal českej řidičák na mašinu.Zastavili mě nespočetněkrát (moje espézetka ja na policajty jak červená na bejka) a vždycky ok.Sice hodně kroutili hlavami, ale to je všechno, co mohli dělat.I v autoškole na mě koukali divně, když jsem tam dojížděl v kompletním gearu na plnotučným Béčkubigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
maňas (Člen)
20.02.2008 13:03:23
Offline

Re: Slovenskej řidičák

osiris psal:

...vyplnil by přihlášku, poslal společně s potvrzením od doktora, připravil by si o cca 30% vyšší částku a přijel by se ukázat až zkušebnímu komisaři ...ale nesmí se to redface bigsmile

ono se toho ve finále nesmí surprisedbigsmileredface


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
20.02.2008 18:07:16
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Mám německej vod roku 01 a jesi to je na slovači tak jak u němců tak by byl co?no tak by byl f hajzlu páč nejsou aspoň ty němci tak blbý páč dole f kolonce je číslo českýho takže když by mě tady teoreticky vzaly noty tak si tady nezajezdímbigsmilea nebo jo ale to by mě byl aj ten německej na co?no na hofnobigsmile


Jebat motorky :-)
Americkej (Člen)
20.02.2008 18:22:03
Offline

Re: Slovenskej řidičák

a ted si zkus představit, že bys v Německu dělal řidičák a nikdy žádnej českej neměl...cejtíš ten rozdíl? v tý tajemný kolonce?bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
PALOUS (Člen)
20.02.2008 18:32:58
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Americkej psal:

a ted si zkus představit, že bys v Německu dělal řidičák a nikdy žádnej českej neměl...cejtíš ten rozdíl? v tý tajemný kolonce?bigsmile

Tak to mě je jiříku jasný ale to sem dal jen jako přirovnání jak bych dopad já ale věřím tomu,že by to teoreticky šlo ale je fakt že když ti ho seberou tady tak tě maj f databázi a podle toho vod kama seš a r.č seš v hajzlubadprostě to udělat tak jako se to dělalo když chceš bejt v německu dýl jak 2 járy ofiko,páč dva zas musíš bejt doma.tak se to dělalo tak,že ses nechal přejmenovat na matrice příjmením po matce nebo manželce a to de né že né a f tu ránu nový papíry a už seš v dojči 4 járy no a až utečou ty 4 járy tak pudeš zas na matriku že se ti to nelíbí a že chceš příjmení z5bigsmilea seš tam 6járůbigsmileale jinak se mě nechce moc vlastně vůbec věřit tomu že když ti ho tady vemou tak že tady možeš jezdit na inejbad


Jebat motorky :-)
Americkej (Člen)
20.02.2008 18:40:26
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Pokud máš zákaz řízení mot. vozidel na území ČR tak je hotovo.Ale zakázat Ti jezdit mimo zatím nemůžou a zpochybnit platný doklad jiného státu taky ne.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
20.02.2008 19:28:19
Offline

Re: Slovenskej řidičák

takže jsem se byl zeptat pač mi to fakt jako vrtalo v palici idontknowa jde to na 100%.

sem se aj dozvěděl že němci nebo rakušáci co přišli o noty si jezdili řidičáky dělat k námbigsmile a českej nebo jaký koliv jiný policajt nemůže zpochybnit platný doklad (doklad musí být mezinárodní což řidičáky jsou) jinného státu !!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
20.02.2008 20:50:09
Offline

Re: Slovenskej řidičák

...řikám, že tady na to jezdil (samo že jen vosel si musí myslet, že nejdřív vo něj příjde a pak si teprv udělá jinej; musí vidět trošku dál) ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
20.02.2008 21:43:11
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Banditatom psal:

takže jsem se byl zeptat pač mi to fakt jako vrtalo v palici idontknowa jde to na 100%.

sem se aj dozvěděl že němci nebo rakušáci co přišli o noty si jezdili řidičáky dělat k námbigsmile a českej nebo jaký koliv jiný policajt nemůže zpochybnit platný doklad (doklad musí být mezinárodní což řidičáky jsou) jinného státu !!!

Takže teorie, že si udělá řidičák na Slovensku v době, kdy bude mít platnej řidičák v Čechách je reálná... teda když tady tak čtu tvůj příspěvek smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
yello (Člen)
20.02.2008 22:03:36
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Nehadam se,ze to nejde,( i kdyz moc tomu neverim) ale vysvetli mi nekdo,jak si kdokoli muze udelat RP na uzemi jineho statu (v Evrope),aniz by tam mel povoleni k pobytu??!!
Rad se necham poucit...smile1


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
20.02.2008 23:28:01
Offline

Re: Slovenskej řidičák

yello psal:

Nehadam se,ze to nejde,( i kdyz moc tomu neverim) ale vysvetli mi nekdo,jak si kdokoli muze udelat RP na uzemi jineho statu (v Evrope),aniz by tam mel povoleni k pobytu??!!
Rad se necham poucit...smile1

Tak to by mě taky zajímalogoodjá ho mělgood


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
21.02.2008 06:59:54
Offline

Re: Slovenskej řidičák

PALOUS psal:
yello psal:

Nehadam se,ze to nejde,( i kdyz moc tomu neverim) ale vysvetli mi nekdo,jak si kdokoli muze udelat RP na uzemi jineho statu (v Evrope),aniz by tam mel povoleni k pobytu??!!
Rad se necham poucit...smile1

Tak to by mě taky zajímalogoodjá ho mělgood

..jenže amerika je na tohle tolik rozdílná,že tam jde všechno......nevíš ,že je to země neomezených možnostíidontknowsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
yello (Člen)
21.02.2008 07:15:19
Offline

Re: Slovenskej řidičák

K.a.s.y.m. psal:
PALOUS psal:
yello psal:

Nehadam se,ze to nejde,( i kdyz moc tomu neverim) ale vysvetli mi nekdo,jak si kdokoli muze udelat RP na uzemi jineho statu (v Evrope),aniz by tam mel povoleni k pobytu??!!
Rad se necham poucit...smile1

Tak to by mě taky zajímalogoodjá ho mělgood

..jenže amerika je na tohle tolik rozdílná,že tam jde všechno......nevíš ,že je to země neomezených možnostíidontknowsmile1

...psal jsem v Evrope!


...che palle !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.02.2008 08:17:58
Offline

Re: Slovenskej řidičák

tak nic asi překlep :)redface


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Myšák (Člen)
21.02.2008 09:59:36
Offline

Re: Slovenskej řidičák

yello psal:

Nehadam se,ze to nejde,( i kdyz moc tomu neverim) ale vysvetli mi nekdo,jak si kdokoli muze udelat RP na uzemi jineho statu (v Evrope),aniz by tam mel povoleni k pobytu??!!
Rad se necham poucit...smile1

Batuzek je slovenka a studuje v praze. Ridicak si delala v praze a myslim ze nepotrebovala zadny papiry navic. A zadny povoleni k pobytu snad neni potreba...ale pozeptam se at nemlzim.


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
jura (Člen)
21.02.2008 11:30:13
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Kdyz ti vemou papiry v CR,tak ti nepomuze mit slovensky ridicak,protoze budes mit v CR zakaz rizeni,muzes s nim jezdit jen mimo CR.Kamos polak,pozbyl papiry v polsku,sice za alkohol,pak si udelal ceske,ale v polsku i tak jezdit nesmel.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Zdenda (Člen)
21.02.2008 13:06:15
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Yello, to že si sem Gestapáci jezdili deělat papíry ti můžu dát písemně! Z hotelů, pensionů atd. jsem jich do autoškol navezly mraky. Tuším že před rokem ale vyšel nějakej zákon nebo co a už to nejde.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Myšák (Člen)
21.02.2008 22:28:07
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Tak musela dolozit potvrzeni o studiu jako ze tu je uz minimalne rok nebo dva. Na slovensku to bude asi stejny, ale predpokladam ze se to da vyresit starou dobrou obalkovou metodou smile1 Jinak zadny jiny papiry navic...


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Filous (Člen)
22.02.2008 08:29:15
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Myšák psal:

Tak musela dolozit potvrzeni o studiu jako ze tu je uz minimalne rok nebo dva. Na slovensku to bude asi stejny, ale predpokladam ze se to da vyresit starou dobrou obalkovou metodou smile1 Jinak zadny jiny papiry navic...

...Myšáku, pořád máš u nás v dílně nějaký cajky, aš pojedeš kolem USB, tag cinkni, ať ti to můžu dát...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
milda (Člen)
22.02.2008 23:58:28
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Banditatom psal:

takže jsem se byl zeptat pač mi to fakt jako vrtalo v palici idontknowa jde to na 100%.

sem se aj dozvěděl že němci nebo rakušáci co přišli o noty si jezdili řidičáky dělat k námbigsmile a českej nebo jaký koliv jiný policajt nemůže zpochybnit platný doklad (doklad musí být mezinárodní což řidičáky jsou) jinného státu !!!

Je to tak. Bydlím 25km vod čáry a tady z toho maj solidní živnost. Autoškola, známej má plnej hotel a dročky se točí s němcema do školy jako divý.


Built to win. Kdo nepadá, jezdí pod hranice svých možností.
Myšák (Člen)
23.02.2008 12:15:59
Offline

Re: Slovenskej řidičák

Filous psal:
Myšák psal:

Tak musela dolozit potvrzeni o studiu jako ze tu je uz minimalne rok nebo dva. Na slovensku to bude asi stejny, ale predpokladam ze se to da vyresit starou dobrou obalkovou metodou smile1 Jinak zadny jiny papiry navic...

...Myšáku, pořád máš u nás v dílně nějaký cajky, aš pojedeš kolem USB, tag cinkni, ať ti to můžu dát...

No jo...hlava derava idontknow  Nekdy behem tejdne pojedu okolo tak se ozvu good


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr