Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Upřímnou soustrast....

bobule (Člen)
24.02.2008 14:59:22
Offline

Upřímnou soustrast....

všem co dneska za jakýhokoliv důvodu nemůžou bejt venku na bajkusmile2smile2smile2bad


to jebu
Wencl (Člen)
24.02.2008 15:24:32
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

bobule psal:

všem co dneska za jakýhokoliv důvodu nemůžou bejt venku na bajkusmile2smile2smile2bad

Že děkuju, nemám zadní šprcku, SPZ v depozitu, prostě všecko špatně, opět špatná příprava na sezonu, už si připadám, jak cestáři před zimů idontknow

gore (Člen)
24.02.2008 15:39:36
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

bobule psal:

všem co dneska za jakýhokoliv důvodu nemůžou bejt venku na bajkusmile2smile2smile2bad

...zas muzou treba sedet venku na zahradce a beer a smokin good
..nebo na ty zahradce neco delat bad
coolbeersmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Šum (Člen)
24.02.2008 16:26:08
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

bobule psal:

všem co dneska za jakýhokoliv důvodu nemůžou bejt venku na bajkusmile2smile2smile2bad

Dekuji. Si takhle sedim v plechovce na svetlech na cervenou a borec co je na zelenou ji pekne popotahnul az me naskocila husi kuze.Mam dojem ze to byla Bandaska,vic sem si nevsiml pak uz me sli mzitky pred ocima (asi abstak bigsmile ) Kudla taky bych rajtil smile2

Billy (Člen)
24.02.2008 17:23:40
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

U nas dneska 16 stupnu ve stinu, jeste jsem to ale nevytahl, bralo me to kdyz sem to slysel jak to perou, asi pudu uz brzo pojistit good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
PALOUS (Člen)
24.02.2008 17:27:47
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

bobule psal:

všem co dneska za jakýhokoliv důvodu nemůžou bejt venku na bajkusmile2smile2smile2bad

Moc nebul zas si byl s pejskama na procházcegooda já zas neesmile2


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
24.02.2008 21:13:12
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

Já taky dnes nejezdilsmile2, snažil jsem se o výrobu držáku na SPZ a blinkry. Jak jsem spěchal, tak jsem to nějak odfláklsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
24.02.2008 21:41:17
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

sice sem jezdil ale sedim dopoledne v aute cekam na babicku a najednou neco duni. dkoukam kolem sebe nikde nic, dlouho nic duneni zesiluje a frajer Na
XJR laufy jak krava to byl zvuk


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vOjTaB6 (Člen)
25.02.2008 08:29:01
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

Já včera vyjel naprosto nevinněbigsmile a nečekaně. Dával jsem zpátky blinkry a když jsem je zkoušel, esli neblikaj křížem, tag sem jen tak zkusil, jestli nechytne a surprised vona chytla, tak jsem se sklouznul jen kolem baráku. ale první kiláky mám za sebou...good


Bandit rulezz!!!
zdenek 1 (Člen)
25.02.2008 09:04:08
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

jo jo,já včera taky pár desítek kiláků směr frenštát i žena na svým svéčku(bez spz) ale nedalo ji to a jelabigsmile


když to jede,je to OK
Šum (Člen)
25.02.2008 12:54:02
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

zdenek 1 psal:

jo jo,já včera taky pár desítek kiláků směr frenštát i žena na svým svéčku(bez spz) ale nedalo ji to a jelabigsmile

Kamos jel taky bez SPZ Na GSXRku Kdyz ji tlacil ven z garaze jeli nahodou kolem a jak ho zbystrili votocili to a hura za nim. Jelikoz videli odkud ji vytlaci tak se mu nechtelo ujizdet tak zastavil. Nastesti benga byl znamej tak z toho nic nebylo good Ale prdel mel sevrenou fest ass Jen rikali ze to valili jako blazni aby ho dojeli a von na ne ze jel v klidku bigsmile

Wencl (Člen)
25.02.2008 19:01:04
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

Tak jsem dneska vyjel. Orgááááááááááč jak kráááááááva good
Akorát ti drujdi na dopravákoch nemohli najít moju SPZ, prej že ve skladu není, tak kdesi furt telefonovali, ta už chtěla dělat novou SPZ a TP a nakonec naběhl borec v montérkách, že ju našel ve staré skříni na dvoře za barákem, že jak měnili nábytek, tak ju tam zapomněli idontknow

Dodo (Člen)
25.02.2008 19:16:26
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

Upřímné díky Bobule za tvé spolucítění za všchny momentálně nemocné jako jsem stále jásmile2...seš první co sis vzpoměl a mě to moc potěšilo...goodsmile1 protože jak jsem četl to včerejší vlákno kdo toho kolik najel tak mi bylo z lužka nasick Ale není všem dnům konec a až se vyléčím tak si to vynahradímbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

zdenek 1 (Člen)
25.02.2008 21:42:21
Offline

Re: Upřímnou soustrast....

Dodo psal:

Upřímné díky Bobule za tvé spolucítění za všchny momentálně nemocné jako jsem stále jásmile2...seš první co sis vzpoměl a mě to moc potěšilo...goodsmile1 protože jak jsem četl to včerejší vlákno kdo toho kolik najel tak mi bylo z lužka nasick Ale není všem dnům konec a až se vyléčím tak si to vynahradímbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

nevím sice co ti je chlope,ale brzo se uzdrav!!!


když to jede,je to OK

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr