Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Už i u nás...

Karlos (Člen)
16.01.2007 15:44:28
Offline

Už i u nás...

...se kradou auta za bílýho dne. Dneska mě odchytla pani, ať jí pomůžu, že šla jen nakoupit, přišla zpátky a Berlingo nikde. Klíčky a papíry měla u sebe, tak jsem zavolal poldy a to bylo vlastně to jediný, co jsem pro ní moh udělat. Prej to byl starší model, nalítáno jak prase, protože s tim její mužskej jezdil s firmou po republice. A že zrovna Berlingo, takový debilní auto idontknow Většinou se kradou osobáky. No i když vlastně všechno se krade smile2 No a to je konec příběhu, jen jsem tim chtěl demonstrovat, že bych z toho sick


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Loser (Administrator)
16.01.2007 15:51:48
Offline

Re: Už i u nás...

ma chodit na nakupy pesky jako kazdej jinej normalni smrtelnik!


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Karlos (Člen)
16.01.2007 16:20:48
Offline

Re: Už i u nás...

No jo, to je fakt. Ta je ale blbá badbigsmilebigsmilebigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Filous (Člen)
16.01.2007 16:23:08
Offline

Re: Už i u nás...

...tag to prrrr...taky jezdim do krámu autem, bo gdo se má s těma rohlikama f sobotu ráno tahat idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
16.01.2007 16:41:25
Offline

Re: Už i u nás...

...jasně....autobusy na ně...potvory kapitalistické bigsmilebigsmile

...chudák ženská....skažený celý zbytek dnesmile2

Rendy (Člen)
16.01.2007 16:47:59
Offline

Re: Už i u nás...

Lidi jsou moc rozežraní , pěškobus to je vono goodbigsmilebigsmilebigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Georges (Člen)
16.01.2007 21:31:16
Offline

Re: Už i u nás...

Taky o jednom vím, týpek si dal auto do servisu a vzal si náhradní (Golfa 4) se kterým zastavil před obchodem a šel si koupit cigára. Za dvě minuty přišel z5 a dívá se proč na tom autě svítí zpátečky, tak auto odemče, sedne si a strká klíček do zapalování, ale ejhle spínačka se válí pod spolujezdcovím sedadlem... surprised

z toho plyne že nemají žádný zábrany...sick

Mirek D (Člen)
16.01.2007 22:03:25
Offline

Re: Už i u nás...

Karlos psal:

...se kradou auta za bílýho dne. Dneska mě odchytla pani, ať jí pomůžu, že šla jen nakoupit, přišla zpátky a Berlingo nikde. Klíčky a papíry měla u sebe, tak jsem zavolal poldy a to bylo vlastně to jediný, co jsem pro ní moh udělat. Prej to byl starší model, nalítáno jak prase, protože s tim její mužskej jezdil s firmou po republice. A že zrovna Berlingo, takový debilní auto idontknow Většinou se kradou osobáky. No i když vlastně všechno se krade smile2 No a to je konec příběhu, jen jsem tim chtěl demonstrovat, že bych z toho sick

Až s Berlingem 5 x vobjedeš zeměkoulu tak pochopíš.... .


Autobus je taky Suzuki... .
fifa b 12 (Člen)
16.01.2007 22:21:40
Offline

Re: Už i u nás...

no to je hnus pani milerova co se to dneska dejesicksick


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Karlos (Člen)
16.01.2007 22:51:46
Offline

Re: Už i u nás...

To Mirek: Jasný, to chápu. Jen mi prostě nejde na mozek, že ti to klidně ukradnou v půl jedenáctý dopolodne na jednom z nejrušnějších míst. Ta pani se mohla vrátit prakticky z 5 míst a z toho 2 byli hned za rohem. Stačilo, kdyby jen vyšla z poza baráku. To je děs, jak to tu bylo psáno. Lidi sou čim dál tim drzejší bad


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
jardagsf (Člen)
17.01.2007 06:03:13
Offline

Re: Už i u nás...

kdyby pani vysla zpoza rohu , tak nemela auto , ale mela zlomenou sanicibadsick
BP


MOTO KOZZI GRISO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr