Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jak na přihlášení motyky

Karlos (Člen)
03.03.2008 20:33:45
Offline

Jak na přihlášení motyky

Sem to nikdy nedělal podle těch novejch pravidel. Dostanu teda velkej a malej techničák, ve velkym bude už napsaný moje inicále a co dál? Musim nejdřív na STK na evidenčku a pak to pojistit a pak na dopravní inšpektorát pro malej techničák a přihlášení nebo jak? A případě kolik kde budu cálovat. Díky good Jinak kupuju od Humlákoj tu jeho 12 pussysmokin


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
hans (Člen)
03.03.2008 21:39:08
Offline

Re: Jak na přihlášení motyky

Karlos psal:

Sem to nikdy nedělal podle těch novejch pravidel. Dostanu teda velkej a malej techničák, ve velkym bude už napsaný moje inicále a co dál? Musim nejdřív na STK na evidenčku a pak to pojistit a pak na dopravní inšpektorát pro malej techničák a přihlášení nebo jak? A případě kolik kde budu cálovat. Díky good Jinak kupuju od Humlákoj tu jeho 12 pussysmokin

je to tak jak píšeš...evidenčka, pojišťovna, dopravka. vem si s sebou pak na dopravku ještě kupní smlouvu a protokol o evidenčce. připrav si 500,- (plus cca 300 za evidenčku)
užij si toho ještěra....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Antihero (Člen)
03.03.2008 21:58:14
Offline

Re: Jak na přihlášení motyky

...evidenčka 180, aspoň v Brněbigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Karlos (Člen)
03.03.2008 22:58:50
Offline

Re: Jak na přihlášení motyky

hans psal:
Karlos psal:

Sem to nikdy nedělal podle těch novejch pravidel. Dostanu teda velkej a malej techničák, ve velkym bude už napsaný moje inicále a co dál? Musim nejdřív na STK na evidenčku a pak to pojistit a pak na dopravní inšpektorát pro malej techničák a přihlášení nebo jak? A případě kolik kde budu cálovat. Díky good Jinak kupuju od Humlákoj tu jeho 12 pussysmokin

je to tak jak píšeš...evidenčka, pojišťovna, dopravka. vem si s sebou pak na dopravku ještě kupní smlouvu a protokol o evidenčce. připrav si 500,- (plus cca 300 za evidenčku)
užij si toho ještěra....good

OK, díkes good


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr