Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Výstava motocykl 2008

Tomy (Člen)
12.03.2008 20:31:12
Offline
Tom-DK (Člen)
12.03.2008 21:02:45
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

idontknowidontknowheadshakeheadshakeidontknowidontknowsick

Mirek D (Člen)
12.03.2008 21:48:09
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine


Autobus je taky Suzuki... .
Tomy (Člen)
12.03.2008 22:15:34
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

Reakcím se nedivím a ani Ty mě nepřekvapuješgood...Internet je svobodné médium a kolikrát se tu kecá o úplnejch nesmyslech,tak nevím proč bych sem nemohl umístit odkaz na článek, který si někdo rád přečte...

Tomy (Člen)
12.03.2008 22:18:19
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

Když si tu uveřejnil Tvůj článek o cestě do Francie,tak Tě taky nepomlouvám,tak se uklidni!!!

bobule (Člen)
12.03.2008 22:22:03
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

goodgoodgoodbigsmile

a máme tu výhercebigsmile


to jebu
Radek-Ban (Člen)
12.03.2008 22:30:59
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

kdo nechce ať nečte idontknow surprisedhlavně že je očem se dohadovat neevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Mirek D (Člen)
12.03.2008 22:31:36
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Začnu tvořit " " zajímavej " " článek, kterak jsem na výstavu do Prahy z Třebíče přes Karlovy Vary jel (což je pravda)...cool


Autobus je taky Suzuki... .
Tomy (Člen)
12.03.2008 22:53:31
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:

Začnu tvořit " " zajímavej " " článek, kterak jsem na výstavu do Prahy z Třebíče přes Karlovy Vary jel (což je pravda)...cool

Těším se na nějgood

osiris (Člen)
12.03.2008 23:57:41
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...že to někoho vzrušuje headshake tak to nečtu když nechci


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
13.03.2008 07:14:08
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy: Měl by ses domluvit s adminama, aby ti udělali speciální vlákno, kam bys vkládal jen ty a jen svoje odkazy na články. Všichni by věděli co tam je a tak by to nečetli, když by nechtěli.
A jen takový dotaz? Jak by se tvářili lidi z Fazer clubu, kdybych jim tam dál článek o tom jak jsme měli pičosraz?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
13.03.2008 07:16:58
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:

Začnu tvořit " " zajímavej " " článek, kterak jsem na výstavu do Prahy z Třebíče přes Karlovy Vary jel (což je pravda)...cool

Cos pohledával u nás v sudetech cizinče?surprisedbigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Eremi (Člen)
13.03.2008 08:41:08
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

podepisuju to co napsal míra a ondráš. Já jsem ten tvůj článek přečet a nevím koho by měl zajímat, když o výstavě je tam prakticky minimum zajímavých informací. Je to napsaný zaprvé naprosto jednoduchým stylem - kamarád mi zavolal - tak jsme si dali sraz - když jsem ho uviděl měl jsem opravdu velkou radost. bohužel mám obavy, že tohle není u tebe ze srandy, ale myslíš to vážně. Zadruhé ten článek může zajímat jen úzkou skupinu lidí, kteří se v tom článku objevují, nikoho jinýho. Když sem hodíš odkaz na svůj článek o cestování na MOTORCE (ne autem do Vídně) tak to bych ještě chápal, ale když sem dáváš takovýhle pičoviny, to mi hlava nebere. Doporučuji ti, aby sis tyhle hovadiny dával na stránky vašeho Fázer Klabu a sem hodil, když už máš potřebu, max nějakej cestopis. Vidíš tady někde, že by sem někdo psal takový kraviny jako ty?
Internet je svobodný médium, ale pokud bys třeba na stránky sparty psal jak jste byli na výjezdu s kamarádáma slávistama, tak tě taky pošlou, v tom lepším případě, doprdele. Takže chce to i trochu přemýšlet. Doufám, že se brzo dočkáme nějakýho článku o tvý cestě z Pardubek do Prahy na skvělým bajku Kellys Spider, ale ne tady!
Pro zasvěcené:TROFEJ MŮŽETE OKAMŽITÉ NECHAT VYROBITgood


S úsměvem jde všechno líp :o)
Dado (Člen)
13.03.2008 09:36:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Podle batohu, bych si troufl tvrdit, že to bude mít něco společného s armádou,neé??bigsmilebigsmilebigsmile Jinak pro mě za mě ať si každej píše co chceidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Mirek D (Člen)
13.03.2008 09:40:08
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

Když si tu uveřejnil Tvůj článek o cestě do Francie,tak Tě taky nepomlouvám,tak se uklidni!!!

Pleteš si hruška s jabkama, esli to poznáš. Cestopis jsem dal na toto fórum (respektive ho tam umístil Osi s Inkvizem), protože je to cesta na motorce. Mám sice GSX 1400, tak bych ho asi měl dát na fórum GSX. Tam moc lidí neznám, možnost zveřejnit tam článek není a o to co tu je jsem byl požádán. Kromě toho na cestopis tady na fóru nikde neupozorňuji byť jediným odkazem.

Máš cestopis na motorama.cz z Korsiky. Přečetl jsem, zajímavé... .
Myslíš, že by ti tam umístili tohle co jsi teď vyplodil? idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
13.03.2008 09:46:39
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Dado psal:

Podle batohu, bych si troufl tvrdit, že to bude mít něco společného s armádou,neé??bigsmilebigsmilebigsmile Jinak pro mě za mě ať si každej píše co chceidontknow

Uhodl


Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
13.03.2008 09:48:24
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

XJelen psal:
Mirek D psal:

Začnu tvořit " " zajímavej " " článek, kterak jsem na výstavu do Prahy z Třebíče přes Karlovy Vary jel (což je pravda)...cool

Cos pohledával u nás v sudetech cizinče?surprisedbigsmilebigsmile

Zákazník v Dalovicích, sem tam jedu kamkoli po ČRevil


Autobus je taky Suzuki... .
osiris (Člen)
13.03.2008 10:54:48
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:

Cestopis jsem dal na toto fórum (respektive ho tam umístil Osi s Inkvizem), protože je to cesta na motorce. Mám sice GSX 1400, tak bych ho asi měl dát na fórum GSX. Tam moc lidí neznám, možnost zveřejnit tam článek není a o to co tu je jsem byl požádán.

...míro nemáš pravdu, možnost zveřejnit tam (na gsx) článek je, mám tam přístup a rád tam cokoliv vložím, pokud budeš chtít smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
13.03.2008 12:32:54
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy: ...a proč nedáž tady i tenhle odkaz:

http://www.bikebase.cz/article.php?ARTICLEID=2274

bigsmilebigsmilebigsmile Eremi

Tom-DK (Člen)
13.03.2008 12:45:51
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

a kuwa ještě že nám to všem neposílá domu mailem. bigsmilebigsmilebigsmile

Zdenda (Člen)
13.03.2008 13:09:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy, nezlob se na mě, ale ten článek je fakt obsahem katastrofa. Upřímě, osobně proti tobě nic nemám, ale uvědom si, že to co jsi sem dal je to samé, jako kdybych napsal, jak jsme včera se sousedem, komoditním obchodníkem grilovali a kecali o komoditách. Někdo ti to tu správně napsal, že požitek z toho textu mohou mít pouze osoby, které se toho s tebou zůčastnili. Pokud by to byl článek pouze a jen věnovaný výstavě, nikomu by jistě nevadilo, jestli jsi členem Fazer Clubu nebo Hornet Clubu. To prosím pochop. Nikdo učenej z nebe nespadl, ale myslím si, že by neškodilo si to po sobě tu a tam přečís a opravit nejenom pravopisné chyby. Nemám nic proti tomu, co máš za práci, ale uvědom si, že ji tak nějak reprezentuješ a tak se pak nediv, čím vším je tvoje povolání nazýváno. Na druhou stranu oceňuji tvůj zájem něco sepsat a publikovat a třeba fotky motorek máš solidní. Jen jsi mohl nafotit víc tu Desmosedici.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vOjTaB6 (Člen)
13.03.2008 13:09:54
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

surprisedmi to přpada takový no... ...koncernový, ty články... něco jako Kolínská TPCA, jiná značka, jiný kravinky vokolo, ale šasi furt stejný...


Bandit rulezz!!!
Petr J. (Člen)
13.03.2008 14:39:45
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...a já to říkal vždycky....bigsmilebigsmilebigsmile

Lenka (Člen)
13.03.2008 16:50:49
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...to je ale veliká krása... cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
Antihero (Člen)
13.03.2008 17:11:02
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...ste zlí.
...mě by teda zajímalo jestli Evča z toho Monstera dosáhne na zem.
...doufám, že o tom bude příští poučnej článek.help


There's a pie in the sky when you die.
Petr J. (Člen)
13.03.2008 17:56:44
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

to musí být ale monstrum, když Evča nedosáhne nožičkama.....

a nebylo by lepší, kdyby příště byla dole ona? idontknow

bigsmile

Tomy (Člen)
13.03.2008 17:58:50
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Mirek D psal:
Tomy psal:
Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

Když si tu uveřejnil Tvůj článek o cestě do Francie,tak Tě taky nepomlouvám,tak se uklidni!!!

Pleteš si hruška s jabkama, esli to poznáš. Cestopis jsem dal na toto fórum (respektive ho tam umístil Osi s Inkvizem), protože je to cesta na motorce. Mám sice GSX 1400, tak bych ho asi měl dát na fórum GSX. Tam moc lidí neznám, možnost zveřejnit tam článek není a o to co tu je jsem byl požádán. Kromě toho na cestopis tady na fóru nikde neupozorňuji byť jediným odkazem.

Máš cestopis na motorama.cz z Korsiky. Přečetl jsem, zajímavé... .
Myslíš, že by ti tam umístili tohle co jsi teď vyplodil? idontknow

Ano cestopis tam mám,akorát je ze Sardinie

ross (Člen)
13.03.2008 18:13:13
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Obdivuji tvoji vytrvalostsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Baltazar (Člen)
13.03.2008 18:17:18
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Super článek, po přečtení jsem zamáčkl slzu v oku, protože tím, že jsem v dětsví hodně pil a poté se často pomočil, jsem bohužel hodně vyrost a tak nemůžu jezdit na Fazerovi, jelikož bych oproti Evíkovi coural nohy po zemi.
Jinak bych se strašně rád přihlásil k Vám do Fazer klubu, a snad bych časem získal i ten super otvírák na pivko.
Nevím co proti tobě všichni mají a proč Ti říkají, že jsi pračurákidontknow, když jsem viděl, že všichni u Vás v klubu Tě mají v oblibě a předem čekají že ke všemu napíšeš článek.
Možná by jsi se v budoucnu mohl stát reportérem NSS v česku.
Já Ti držím palce. good

P.S. A co sex po jízdě na kole nebolela Tě prdel?? Ale možná že gelové sedlo je kvalitnígood


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
13.03.2008 18:24:57
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Jenom malá oprava.

Toto je Ducati Monster S4R:
http://www.dmoto.cz/index.php?menu=ms4r

a toto Ducati Monster S4Rs Tricolore:
http://www.dmoto.cz/index.php?menu=ms4rs_tri

Auta nepozná a motorky taky ne bigsmile

Baltazar (Člen)
13.03.2008 18:35:03
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

ABik psal:

Jenom malá oprava.

Toto je Ducati Monster S4R:
http://www.dmoto.cz/index.php?menu=ms4r

a toto Ducati Monster S4Rs Tricolore:
http://www.dmoto.cz/index.php?menu=ms4rs_tri

Auta nepozná a motorky taky ne bigsmile

říkala žena že motorka jak motorka jen ta moje že byla modrobílá byla k poznáníbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Tomy (Člen)
13.03.2008 18:47:54
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Baltazar psal:

Super článek, po přečtení jsem zamáčkl slzu v oku, protože tím, že jsem v dětsví hodně pil a poté se často pomočil, jsem bohužel hodně vyrost a tak nemůžu jezdit na Fazerovi, jelikož bych oproti Evíkovi coural nohy po zemi.
Jinak bych se strašně rád přihlásil k Vám do Fazer klubu, a snad bych časem získal i ten super otvírák na pivko.
Nevím co proti tobě všichni mají a proč Ti říkají, že jsi pračurákidontknow, když jsem viděl, že všichni u Vás v klubu Tě mají v oblibě a předem čekají že ke všemu napíšeš článek.
Možná by jsi se v budoucnu mohl stát reportérem NSS v česku.
Já Ti držím palce. good

P.S. A co sex po jízdě na kole nebolela Tě prdel?? Ale možná že gelové sedlo je kvalitnígood

Po jízdě na kole mě prdel nebolela ani trochu.V prosinci jsme jeli s Evou dokonce 175 km na kole a prdel nás také nebolela a gelové sedlo nemáme ani jeden. Spíš mě cestou do Prahy malinko chytaly spodní záda,ale pak jsem se párkrát protáhnul a bylo to dobrý. K Fazer clubu se můžeš přidat a zaregistrovat do přátelů Fazeru clubu a klidně jezdit s náma.My proti ostatním normálním lidem nic nemáme,naopak...

Tomy (Člen)
13.03.2008 18:52:13
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Eremi psal:

podepisuju to co napsal míra a ondráš. Já jsem ten tvůj článek přečet a nevím koho by měl zajímat, když o výstavě je tam prakticky minimum zajímavých informací. Je to napsaný zaprvé naprosto jednoduchým stylem - kamarád mi zavolal - tak jsme si dali sraz - když jsem ho uviděl měl jsem opravdu velkou radost. bohužel mám obavy, že tohle není u tebe ze srandy, ale myslíš to vážně. Zadruhé ten článek může zajímat jen úzkou skupinu lidí, kteří se v tom článku objevují, nikoho jinýho. Když sem hodíš odkaz na svůj článek o cestování na MOTORCE (ne autem do Vídně) tak to bych ještě chápal, ale když sem dáváš takovýhle pičoviny, to mi hlava nebere. Doporučuji ti, aby sis tyhle hovadiny dával na stránky vašeho Fázer Klabu a sem hodil, když už máš potřebu, max nějakej cestopis. Vidíš tady někde, že by sem někdo psal takový kraviny jako ty?
Internet je svobodný médium, ale pokud bys třeba na stránky sparty psal jak jste byli na výjezdu s kamarádáma slávistama, tak tě taky pošlou, v tom lepším případě, doprdele. Takže chce to i trochu přemýšlet. Doufám, že se brzo dočkáme nějakýho článku o tvý cestě z Pardubek do Prahy na skvělým bajku Kellys Spider, ale ne tady!
Pro zasvěcené:TROFEJ MŮŽETE OKAMŽITÉ NECHAT VYROBITgood

Takový, co mají jenom plnou pusu keců mám nejradši!sick

Tomy (Člen)
13.03.2008 18:55:14
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

help

Zdenda psal:

Tomy, nezlob se na mě, ale ten článek je fakt obsahem katastrofa. Upřímě, osobně proti tobě nic nemám, ale uvědom si, že to co jsi sem dal je to samé, jako kdybych napsal, jak jsme včera se sousedem, komoditním obchodníkem grilovali a kecali o komoditách. Někdo ti to tu správně napsal, že požitek z toho textu mohou mít pouze osoby, které se toho s tebou zůčastnili. Pokud by to byl článek pouze a jen věnovaný výstavě, nikomu by jistě nevadilo, jestli jsi členem Fazer Clubu nebo Hornet Clubu. To prosím pochop. Nikdo učenej z nebe nespadl, ale myslím si, že by neškodilo si to po sobě tu a tam přečís a opravit nejenom pravopisné chyby. Nemám nic proti tomu, co máš za práci, ale uvědom si, že ji tak nějak reprezentuješ a tak se pak nediv, čím vším je tvoje povolání nazýváno. Na druhou stranu oceňuji tvůj zájem něco sepsat a publikovat a třeba fotky motorek máš solidní. Jen jsi mohl nafotit víc tu Desmosedici.smokin

Jaké pravopisné chyby máš konkrétně na mysli?

tomasNJ (Člen)
13.03.2008 19:15:27
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

eremi má plnou pusu zubůbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


jinak ten druhý odkaz co tu dával Mour je morda...bigsmilebigsmilebigsmile


tohle mi hlava nebereidontknowidontknow

asi začnu psát cestopisy jak jezdím denně do práce...
a že mám nové šlauškybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kelly01 (Člen)
13.03.2008 19:21:18
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Chodím se psy kolem řeky do práce..

Občas se tam něco děje,občas se mění počasí..

Když to vezmu podrobně bylo by to i se zbíráním hovínek(odvážně je občas na vzdor měšťákům nechám)) a obrázky dřevin na pokračovánísmokin

Vždycky bych to v napínavým utnulevil


God Save The Queen!
Tomy (Člen)
13.03.2008 19:21:31
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

tomasNJ psal:

eremi má plnou pusu zubůbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


jinak ten druhý odkaz co tu dával Mour je morda...bigsmilebigsmilebigsmile


tohle mi hlava nebereidontknowidontknow

asi začnu psát cestopisy jak jezdím denně do práce...
a že mám nové šlauškybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Proč Ti druhý odkaz hlava nebere???

Baltazar (Člen)
13.03.2008 19:29:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
Baltazar psal:

Super článek, po přečtení jsem zamáčkl slzu v oku, protože tím, že jsem v dětsví hodně pil a poté se často pomočil, jsem bohužel hodně vyrost a tak nemůžu jezdit na Fazerovi, jelikož bych oproti Evíkovi coural nohy po zemi.
Jinak bych se strašně rád přihlásil k Vám do Fazer klubu, a snad bych časem získal i ten super otvírák na pivko.
Nevím co proti tobě všichni mají a proč Ti říkají, že jsi pračurákidontknow, když jsem viděl, že všichni u Vás v klubu Tě mají v oblibě a předem čekají že ke všemu napíšeš článek.
Možná by jsi se v budoucnu mohl stát reportérem NSS v česku.
Já Ti držím palce. good:

P.S. A co sex po jízdě na kole nebolela Tě prdel?? Ale možná že gelové sedlo je kvalitnígood

Po jízdě na kole mě prdel nebolela ani trochu.V prosinci jsme jeli s Evou dokonce 175 km na kole a prdel nás také nebolela a gelové sedlo nemáme ani jeden. Spíš mě cestou do Prahy malinko chytaly spodní záda,ale pak jsem se párkrát protáhnul a bylo to dobrý. K Fazer clubu se můžeš přidat a zaregistrovat do přátelů Fazeru clubu a klidně jezdit s náma.My proti ostatním normálním lidem nic nemáme,naopak...

Tak vidíte jsem normálníbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Pohár pro vítězebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
John (Člen)
13.03.2008 19:35:29
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Baltazar psal:
Tomy psal:
Baltazar psal:

Super článek, po přečtení jsem zamáčkl slzu v oku, protože tím, že jsem v dětsví hodně pil a poté se často pomočil, jsem bohužel hodně vyrost a tak nemůžu jezdit na Fazerovi, jelikož bych oproti Evíkovi coural nohy po zemi.
Jinak bych se strašně rád přihlásil k Vám do Fazer klubu, a snad bych časem získal i ten super otvírák na pivko.
Nevím co proti tobě všichni mají a proč Ti říkají, že jsi pračurákidontknow, když jsem viděl, že všichni u Vás v klubu Tě mají v oblibě a předem čekají že ke všemu napíšeš článek.
Možná by jsi se v budoucnu mohl stát reportérem NSS v česku.
Já Ti držím palce. good:

P.S. A co sex po jízdě na kole nebolela Tě prdel?? Ale možná že gelové sedlo je kvalitnígood

Po jízdě na kole mě prdel nebolela ani trochu.V prosinci jsme jeli s Evou dokonce 175 km na kole a prdel nás také nebolela a gelové sedlo nemáme ani jeden. Spíš mě cestou do Prahy malinko chytaly spodní záda,ale pak jsem se párkrát protáhnul a bylo to dobrý. K Fazer clubu se můžeš přidat a zaregistrovat do přátelů Fazeru clubu a klidně jezdit s náma.My proti ostatním normálním lidem nic nemáme,naopak...

Tak vidíte jsem normálníbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Pohár pro vítězebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Jsem čekal kdy se ozvešbigsmilebigsmilebigsmile

miaaow (Člen)
13.03.2008 20:04:58
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

To se nedá, musím taky zareagovat - já prostě neznám nikoho, kdo by cizím lidem na cizím fóru cpal svůj "blog" - je jasný, že si tam rádi počtou tví kamarádi, kterých se ten článek týká, ale tím to končí. Lidem odsud, kteří tě neznají, je to úplně u ass. Nehledě na to, že literární úroveň tvých článků je dost mizerná - je to spíš takovej deníček. Jenom nechápu tvoji potřebu nutit ty zvratky všem lidem okolo a očekávat, že ti je ještě pochválí. Tady jsem zatím těch pozitivních ohlasů napočítala 0, a to asi mluví samo za sebe. Možná bych si z toho na tvém místě vzala příklad - ber to jako dobrou radu.

Bu bu bu pussy bigsmilebigsmilebigsmile

Jsem pro wine


Zkusit se má všechno!
bobule (Člen)
13.03.2008 20:41:22
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

co se do něj porád serete?fuckbigsmile

aspoň je tu srandagood

TOMY: na Bandit masofku nedorazíš?surprisedsmokin


to jebu
Tomy (Člen)
13.03.2008 21:20:21
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

miaaow psal:

To se nedá, musím taky zareagovat - já prostě neznám nikoho, kdo by cizím lidem na cizím fóru cpal svůj "blog" - je jasný, že si tam rádi počtou tví kamarádi, kterých se ten článek týká, ale tím to končí. Lidem odsud, kteří tě neznají, je to úplně u ass. Nehledě na to, že literární úroveň tvých článků je dost mizerná - je to spíš takovej deníček. Jenom nechápu tvoji potřebu nutit ty zvratky všem lidem okolo a očekávat, že ti je ještě pochválí. Tady jsem zatím těch pozitivních ohlasů napočítala 0, a to asi mluví samo za sebe. Možná bych si z toho na tvém místě vzala příklad - ber to jako dobrou radu.

Bu bu bu pussy bigsmilebigsmilebigsmile

Jsem pro wine

Pokud vím, tak já nikomu svoje články nenutím a také to nepíšu proto, abych čekal od každého pochvalu. Než příště něco napíšeš, tak se zkus zamyslet nad tím, co píšeš...Tohle si vem zase ode mě jako dobrou radu...

Tomy (Člen)
13.03.2008 21:21:05
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

bobule psal:

co se do něj porád serete?fuckbigsmile

aspoň je tu srandagood

TOMY: na Bandit masofku nedorazíš?surprisedsmokin

Uvidím, třeba dorazím...

PALOUS (Člen)
13.03.2008 21:33:33
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
Baltazar psal:

Super článek, po přečtení jsem zamáčkl slzu v oku, protože tím, že jsem v dětsví hodně pil a poté se často pomočil, jsem bohužel hodně vyrost a tak nemůžu jezdit na Fazerovi, jelikož bych oproti Evíkovi coural nohy po zemi.
Jinak bych se strašně rád přihlásil k Vám do Fazer klubu, a snad bych časem získal i ten super otvírák na pivko.
Nevím co proti tobě všichni mají a proč Ti říkají, že jsi pračurákidontknow, když jsem viděl, že všichni u Vás v klubu Tě mají v oblibě a předem čekají že ke všemu napíšeš článek.
Možná by jsi se v budoucnu mohl stát reportérem NSS v česku.
Já Ti držím palce. good

P.S. A co sex po jízdě na kole nebolela Tě prdel?? Ale možná že gelové sedlo je kvalitnígood

Po jízdě na kole mě prdel nebolela ani trochu.V prosinci jsme jeli s Evou dokonce 175 km na kole a prdel nás také nebolela a gelové sedlo nemáme ani jeden. Spíš mě cestou do Prahy malinko chytaly spodní záda,ale pak jsem se párkrát protáhnul a bylo to dobrý. K Fazer clubu se můžeš přidat a zaregistrovat do přátelů Fazeru clubu a klidně jezdit s náma.My proti ostatním normálním lidem nic nemáme,naopak...

Kua Tomy co to sou spodní záda?surprisedhelpjesi to je hnet to nat prdelej tak s tím mám problém taky ale ne s kolabigsmileholt sem už vykopáfkasmile2


Jebat motorky :-)
Tom-DK (Člen)
13.03.2008 21:43:38
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

bobule psal:

co se do něj porád serete?fuckbigsmile

aspoň je tu srandagood

TOMY: na Bandit masofku nedorazíš?surprisedsmokin

jo a hned by měl námět na reportáž bad bad

Tomy (Člen)
13.03.2008 21:56:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

PALOUS psal:
Tomy psal:
Baltazar psal:

Super článek, po přečtení jsem zamáčkl slzu v oku, protože tím, že jsem v dětsví hodně pil a poté se často pomočil, jsem bohužel hodně vyrost a tak nemůžu jezdit na Fazerovi, jelikož bych oproti Evíkovi coural nohy po zemi.
Jinak bych se strašně rád přihlásil k Vám do Fazer klubu, a snad bych časem získal i ten super otvírák na pivko.
Nevím co proti tobě všichni mají a proč Ti říkají, že jsi pračurákidontknow, když jsem viděl, že všichni u Vás v klubu Tě mají v oblibě a předem čekají že ke všemu napíšeš článek.
Možná by jsi se v budoucnu mohl stát reportérem NSS v česku.
Já Ti držím palce. good

P.S. A co sex po jízdě na kole nebolela Tě prdel?? Ale možná že gelové sedlo je kvalitnígood

Po jízdě na kole mě prdel nebolela ani trochu.V prosinci jsme jeli s Evou dokonce 175 km na kole a prdel nás také nebolela a gelové sedlo nemáme ani jeden. Spíš mě cestou do Prahy malinko chytaly spodní záda,ale pak jsem se párkrát protáhnul a bylo to dobrý. K Fazer clubu se můžeš přidat a zaregistrovat do přátelů Fazeru clubu a klidně jezdit s náma.My proti ostatním normálním lidem nic nemáme,naopak...

Kua Tomy co to sou spodní záda?surprisedhelpjesi to je hnet to nat prdelej tak s tím mám problém taky ale ne s kolabigsmileholt sem už vykopáfkasmile2

Ano, je to ono místo jak píšeš...No mě to chvilku jenom chytalo jak jsem měl ten velký batoh, potom už to bylo dobrý...

Tomy (Člen)
13.03.2008 21:57:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tom-DK psal:
bobule psal:

co se do něj porád serete?fuckbigsmile

aspoň je tu srandagood

TOMY: na Bandit masofku nedorazíš?surprisedsmokin

jo a hned by měl námět na reportáž bad bad

Tak, tak.Když to vyjde a bude čas, tak na Masofku dorazím a něco napíšu...

bobule (Člen)
13.03.2008 22:01:38
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

já nevim že Vás tak tankujeidontknow , dyk se tady zakládá spoustu jinejch vláken který sou taky vo hofně a nikdo neprudí, jak psal Osi když nechceš, tak to nečti, každej sme nějakej a každej se svym způsobem nějak zviditelňuje, holt mužík z armády má potřebu psát vo každý pussyvině smokin

Tomy: Tvuj výlet na kole bych zvládnul popsat pěti větama, drž se základních faktů a nevobaluj příběhy pičovinama a bude se to dát i číst.good


to jebu
Meloun (Člen)
13.03.2008 22:03:22
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

A to by mohlo být na srazu veselosurprised
Jsem zvědavej na ty konfrontacesmile1
Někdo mi to ale natočtě na kameru,budu nejspíš někde pod stromem sick odbourávat alkoholhelpredfacesmokin


PURE NAKED BIKE!
Tom-DK (Člen)
13.03.2008 22:09:50
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

na srazu veselo bude o tom není pochyb bigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
13.03.2008 22:22:10
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy jesi přijedeš tak buď f pozoru páč ty kurvy vot Bpussyklubu chčijou po jebkáchfuckale neboj mám ji taky a kamarát rotvajler nám to vohlídágoodale musíš přijet dříf páč ta jeho bouda není zas tak velká a jebek tam bude hafobigsmile


Jebat motorky :-)
Tomy (Člen)
13.03.2008 22:39:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

bobule psal:

já nevim že Vás tak tankujeidontknow , dyk se tady zakládá spoustu jinejch vláken který sou taky vo hofně a nikdo neprudí, jak psal Osi když nechceš, tak to nečti, každej sme nějakej a každej se svym způsobem nějak zviditelňuje, holt mužík z armády má potřebu psát vo každý pussyvině smokin

Tomy: Tvuj výlet na kole bych zvládnul popsat pěti větama, drž se základních faktů a nevobaluj příběhy pičovinama a bude se to dát i číst.good

Hodně lidí právě jak píšeš Ty, ty pussy zajímají....Nemám rád cenzuru a budu si psát,tak jak píšu do teď a měnit to rozhodně nehodlám...

Tomy (Člen)
13.03.2008 22:41:11
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

PALOUS psal:

Tomy jesi přijedeš tak buď f pozoru páč ty kurvy vot Bpussyklubu chčijou po jebkáchfuckale neboj mám ji taky a kamarát rotvajler nám to vohlídágoodale musíš přijet dříf páč ta jeho bouda není zas tak velká a jebek tam bude hafobigsmile

Díky za informacigood

Lenka (Člen)
13.03.2008 22:41:16
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

To je jako mluvit do dubu bigsmilebigsmilebigsmile

takže...co takhle banditpussyliterární soutěž, mládežníci? vítěz je asi už předem jasnej, ale sranda muší bejt bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Meloun (Člen)
13.03.2008 22:42:53
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Jaký má bejt téma??smokin


PURE NAKED BIKE!
Lenka (Člen)
13.03.2008 22:46:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Meloun psal:

Jaký má bejt téma??smokin

co největší pussyvina bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
PALOUS (Člen)
13.03.2008 22:49:00
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
PALOUS psal:

Tomy jesi přijedeš tak buď f pozoru páč ty kurvy vot Bpussyklubu chčijou po jebkáchfuckale neboj mám ji taky a kamarát rotvajler nám to vohlídágoodale musíš přijet dříf páč ta jeho bouda není zas tak velká a jebek tam bude hafobigsmile

Díky za informacigood

Škoda že nechlastámsmile2polil bych s tebou plácačku ale jesi přijede Borák a to doufám že jogoodtak dáme beznohofku a nějakou bábofku vot strejdy z Dolínkugood


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
13.03.2008 22:49:42
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
bobule psal:

já nevim že Vás tak tankujeidontknow , dyk se tady zakládá spoustu jinejch vláken který sou taky vo hofně a nikdo neprudí, jak psal Osi když nechceš, tak to nečti, každej sme nějakej a každej se svym způsobem nějak zviditelňuje, holt mužík z armády má potřebu psát vo každý pussyvině smokin

Tomy: Tvuj výlet na kole bych zvládnul popsat pěti větama, drž se základních faktů a nevobaluj příběhy pičovinama a bude se to dát i číst.good

Hodně lidí právě jak píšeš Ty, ty pussy zajímají....Nemám rád cenzuru a budu si psát,tak jak píšu do teď a měnit to rozhodně nehodlám...

piš si vo čem chceš ale jak sem ti psal, stačilo by zůstat u faktů, je jedno jestli jedeš na bajku, kole nebo kolobrndě, vo to nejde, spíšde vo to že píšeš třeba do cestopisu věci který dle mě a asi i většiny tady sou ouplně nezajímavýidontknow

nemá smysl to tady vomílat, přijeď na srázek a tam pokecámegood


to jebu
Tom-DK (Člen)
13.03.2008 22:55:07
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

bobule psal:
Tomy psal:
bobule psal:

já nevim že Vás tak tankujeidontknow , dyk se tady zakládá spoustu jinejch vláken který sou taky vo hofně a nikdo neprudí, jak psal Osi když nechceš, tak to nečti, každej sme nějakej a každej se svym způsobem nějak zviditelňuje, holt mužík z armády má potřebu psát vo každý pussyvině smokin

Tomy: Tvuj výlet na kole bych zvládnul popsat pěti větama, drž se základních faktů a nevobaluj příběhy pičovinama a bude se to dát i číst.good

Hodně lidí právě jak píšeš Ty, ty pussy zajímají....Nemám rád cenzuru a budu si psát,tak jak píšu do teď a měnit to rozhodně nehodlám...

piš si vo čem chceš ale jak sem ti psal, stačilo by zůstat u faktů, je jedno jestli jedeš na bajku, kole nebo kolobrndě, vo to nejde, spíšde vo to že píšeš třeba do cestopisu věci který dle mě a asi i většiny tady sou ouplně nezajímavýidontknow

nemá smysl to tady vomílat, přijeď na srázek a tam pokecámegood

nepodlejzej bigsmilebigsmilebigsmile

Borák (Člen)
13.03.2008 22:59:57
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

jasně Palous berem ho do party bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
bobule (Člen)
13.03.2008 23:04:48
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy:koukej se nahlásit na akci, ještě furt sou volný nějaký betle a venku místa dost, aspoň ti skouknu tu jebku vo který sem taky uvažovalgood


to jebu
bobule (Člen)
13.03.2008 23:07:51
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

jo a myslim že když seš takovej spisovatel a fotograf a udělal by si nějakej pěknej článek s fotogalerijí ze srazu tak ti nikdo neřekne ani prdgoodgoodsmokin


to jebu
Tomy (Člen)
13.03.2008 23:07:56
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

bobule psal:

Tomy:koukej se nahlásit na akci, ještě furt sou volný nějaký betle a venku místa dost, aspoň ti skouknu tu jebku vo který sem taky uvažovalgood

Nevím jak to bude vypadat v práci.S mým plánováním dopředu je to těžkýbad.Yebku mi můžeš skouknout i na nějaký vyjížďce třeba.Tedy když přijedeš nebo pojedeš s Fazerclubem...

bobule (Člen)
13.03.2008 23:09:05
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
bobule psal:

Tomy:koukej se nahlásit na akci, ještě furt sou volný nějaký betle a venku místa dost, aspoň ti skouknu tu jebku vo který sem taky uvažovalgood

Nevím jak to bude vypadat v práci.S mým plánováním dopředu je to těžkýbad.Yebku mi můžeš skouknout i na nějaký vyjížďce třeba.Tedy když přijedeš nebo pojedeš s Fazerclubem...

no aspoň z pátka na sobotu to bys moch nějak vokaučovat né?idontknow


to jebu
Meloun (Člen)
13.03.2008 23:12:11
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tak tedy kraťoučký literární příběh-co největší píčovina-jak to mělo bejt..bigsmile

Vyrazil jsem jednoho krásného sychravého,lednového večera s přáteli z bandit klubu na motorkách na nedaleký brněnský Masarykův okruh,kde se zrovna pořádala akce s názvem Yamaha day. Zrovna svítalo a prudký vítr s kroupami nám krásně šlehal pod přilby.Počasí nám tedy přálo a tak jsme mohli všichni naplno vyzkoušet nové sady pneumatik o Inkvize v co největších náklonech.Opravdu nekcal-ty nový macadamy drží jak přibitý a všichni si je při zastávce na benzínce pochvalovali!Kelly se dokonce zdržel na hradeckém kruhovém objezdu,kde to drtil na kolínkoasi 10 minut stále dokola!Přijel vysmátej od ucha k uchu a všechny nás utvrzoval v tom,že je píčovina kupovat nějaký drahý Michelinky,že se spokojí s co nejlevnější pryží,protože jí je věrnej už řadu let a nehodlá na tom nic měnit!
Za chvilku dorazil i Koval a vůbec první slovo,když sundal škopek bylo,že ty sužuji jsou největší mrdky a jak na tom vůbec můžem vylízt na veřejnost a že zrovna valí (stejně jako my) do Brna na Yamaha day,vyzkoušet svou fungl novou R1.
Ačkoli jsme byli dohodlí na přesnou hodinu,sjížděli jsme se spíš postupně,takže někteří si ještě před těmi 20ti kilometry,co máme ještě před sebou dali pár plechovek gambáče,aby byli odvážnější.
Čekalo se především na tvrdé jádro skupiny.Najednou přijel žigulík,plnej „výkopářů“ a vylezl z něj Filous a s posádkou se přátelsky rozloučil a mířil k nám s novinou,že mu volal Inkviz,že v jedné ze zatáček to přehnal s náklonem a své zánovní Zamaže Dragstar urval předkop.Takže se trochu zdrží.Přijel i nenahlášenš Zdenda se svým ratbikem,jak jeh stroji mezi námi říkáme-vůbec se o ní totiž nestará a jediná očista je v podobě deště,ve kterém ale prý nerad jezdí.
Osiris na své nádherné bílé YBR 125 opět bavil přítomné svými příběhy,kterak s kámošem natírali štětkou a hemmeritem známýmu novou CBR a jak se jim to povedlo.
Jako vždy vymóděný,načesaný a navoněný Palous dorazil také.Najednou kroupy ustaly a slunce začalo děsně hřát a šíleného ječení uřvané šestistovky přijíždí i kriminálník Jarken.

Ufff…bigsmile

Mám jako pokračovatsurprisedhelpidontknowbigsmile

Všechny postavy jsou pochopitelně výmysl!!
Kdyby to snad někdo bral urážlivě-tak soráčredface


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
13.03.2008 23:14:55
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

meloun: filous nemá myslim žigulíkaidontknow jezdí volhou, jinak článek pěknej, chtělo by to eště pár fotek a hodit hlavně link na fázerstránkygoodbigsmilebigsmilebigsmilesmokin


doba je temná...
Meloun (Člen)
13.03.2008 23:18:47
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Přivezli ho kámoši rovnou z rachoty,néééébigsmilesmokin
Ten mi dá ty vee!!helpbigsmile


PURE NAKED BIKE!
PALOUS (Člen)
13.03.2008 23:21:14
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Meloun psal:

Tak tedy kraťoučký literární příběh-co největší píčovina-jak to mělo bejt..bigsmile

Vyrazil jsem jednoho krásného sychravého,lednového večera s přáteli z bandit klubu na motorkách na nedaleký brněnský Masarykův okruh,kde se zrovna pořádala akce s názvem Yamaha day. Zrovna svítalo a prudký vítr s kroupami nám krásně šlehal pod přilby.Počasí nám tedy přálo a tak jsme mohli všichni naplno vyzkoušet nové sady pneumatik o Inkvize v co největších náklonech.Opravdu nekcal-ty nový macadamy drží jak přibitý a všichni si je při zastávce na benzínce pochvalovali!Kelly se dokonce zdržel na hradeckém kruhovém objezdu,kde to drtil na kolínkoasi 10 minut stále dokola!Přijel vysmátej od ucha k uchu a všechny nás utvrzoval v tom,že je píčovina kupovat nějaký drahý Michelinky,že se spokojí s co nejlevnější pryží,protože jí je věrnej už řadu let a nehodlá na tom nic měnit!
Za chvilku dorazil i Koval a vůbec první slovo,když sundal škopek bylo,že ty sužuji jsou největší mrdky a jak na tom vůbec můžem vylízt na veřejnost a že zrovna valí (stejně jako my) do Brna na Yamaha day,vyzkoušet svou fungl novou R1.
Ačkoli jsme byli dohodlí na přesnou hodinu,sjížděli jsme se spíš postupně,takže někteří si ještě před těmi 20ti kilometry,co máme ještě před sebou dali pár plechovek gambáče,aby byli odvážnější.
Čekalo se především na tvrdé jádro skupiny.Najednou přijel žigulík,plnej „výkopářů“ a vylezl z něj Filous a s posádkou se přátelsky rozloučil a mířil k nám s novinou,že mu volal Inkviz,že v jedné ze zatáček to přehnal s náklonem a své zánovní Zamaže Dragstar urval předkop.Takže se trochu zdrží.Přijel i nenahlášenš Zdenda se svým ratbikem,jak jeh stroji mezi námi říkáme-vůbec se o ní totiž nestará a jediná očista je v podobě deště,ve kterém ale prý nerad jezdí.
Osiris na své nádherné bílé YBR 125 opět bavil přítomné svými příběhy,kterak s kámošem natírali štětkou a hemmeritem známýmu novou CBR a jak se jim to povedlo.
Jako vždy vymóděný,načesaný a navoněný Palous dorazil také.Najednou kroupy ustaly a slunce začalo děsně hřát a šíleného ječení uřvané šestistovky přijíždí i kriminálník Jarken.

Ufff…bigsmile

Mám jako pokračovatsurprisedhelpidontknowbigsmile

Všechny postavy jsou pochopitelně výmysl!!
Kdyby to snad někdo bral urážlivě-tak soráčredface

goodsupr fak to je bomba ale kua u toho Jarkena to mělo pokračovat páč ta jeho práce mě zajímágoodjen mě nejde do květáku kde se flákal Mour s Eremimhelp


Jebat motorky :-)
inkvizitorr (Administrator)
13.03.2008 23:26:33
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

PALOUS psal:

goodsupr fak to je bomba ale kua u toho Jarkena to mělo pokračovat páč ta jeho práce mě zajímágoodjen mě nejde do květáku kde se flákal Mour s Eremimhelp

eremimu vlítla vosa do zubů a tak navštívil zdravotnické středisko v blízkém jézetdé kde ho ošetřila pěkná sestřička s nasazenými gumovými rukavicemi. škoda jen, že měla jednu kozu o dvě čísla menší. moura sme pak potkali v nedlekém hostinci opravujíce protékající pípu ve stavo ležmo pod kohoutkem. jestli nezdechli, blejou dodnes.smokinsmokinsmokin ou jééééébeerbeerbeerbeer


doba je temná...
Meloun (Člen)
13.03.2008 23:26:49
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

..to může mít pokračování..jen jsem tak naslepo začal,ale už se mi nějak motaj prsty...winewinewineredface
Eremiho nééé,moc ho neznám a navíc je nějakej chytlavej poslední dobou a já bych nerad,aby to bral někdo moc jako vosobně..smile1


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
13.03.2008 23:27:54
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Meloun psal:

..to může mít pokračování..jen jsem tak naslepo začal,ale už se mi nějak motaj prsty...winewinewineredface
Eremiho nééé,moc ho neznám a navíc je nějakej chytlavej poslední dobou a já bych nerad,aby to bral někdo moc jako vosobně..smile1

hoď se do klidu, už sem to dopsal, budem jak dream team bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
13.03.2008 23:28:35
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...napiš že bys nerad dostal přes držku a fertig bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
13.03.2008 23:30:44
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

druide zapoměls dodat že f tomhle příbjehu nebylo vodkrouhlý žádný zvíře a podoba jmen je čistě náhodná


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
13.03.2008 23:31:07
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

inkvizitorr psal:
PALOUS psal:

goodsupr fak to je bomba ale kua u toho Jarkena to mělo pokračovat páč ta jeho práce mě zajímágoodjen mě nejde do květáku kde se flákal Mour s Eremimhelp

eremimu vlítla vosa do zubů a tak navštívil zdravotnické středisko v blízkém jézetdé kde ho ošetřila pěkná sestřička s nasazenými gumovými rukavicemi. škoda jen, že měla jednu kozu o dvě čísla menší. moura sme pak potkali v nedlekém hostinci opravujíce protékající pípu ve stavo ležmo pod kohoutkem. jestli nezdechli, blejou dodnes.smokinsmokinsmokin ou jééééébeerbeerbeerbeer

Tak po tomhle příspěfku ně to zejtra nebude f práci bavitbadpáč bych chtěl číst ráno tu reakci morafskejch soudruhůbigsmile


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
13.03.2008 23:32:20
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

osiris psal:

...napiš že bys nerad dostal přes držku a fertig bigsmile

Tak to si myslím neni nikdo tak vznětlivej...aspoň co jsem poznal...
A o sebe se když jde do tuhýho postarat umim...snadsmokinbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
13.03.2008 23:35:17
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...to neznáš kladivo eremiho bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
13.03.2008 23:37:00
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Áááááá-sakra!helpbigsmile


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
13.03.2008 23:37:31
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

jo a v mým dovětku mimo jednoho angorskýho křečka nechcíplo žádný zvíře, vosa měla zlomeninu žeber a mour popsaný záda bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
bobule (Člen)
13.03.2008 23:39:24
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

a kde se f tom příběhu zasek gore s moučníkem?idontknowsurprisedsmile2


to jebu
Meloun (Člen)
14.03.2008 00:01:44
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

To je snad jasný,ne?smile1
Gore se nemohl prodrat džunglí!surprisedbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Meloun/hh.jpg

PURE NAKED BIKE!
bobule (Člen)
14.03.2008 00:06:32
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

tak to joo, to jediný ho vomlouvábigsmile


to jebu
Zdenda (Člen)
14.03.2008 00:08:54
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:

help

Zdenda psal:

Tomy, nezlob se na mě, ale ten článek je fakt obsahem katastrofa. Upřímě, osobně proti tobě nic nemám, ale uvědom si, že to co jsi sem dal je to samé, jako kdybych napsal, jak jsme včera se sousedem, komoditním obchodníkem grilovali a kecali o komoditách. Někdo ti to tu správně napsal, že požitek z toho textu mohou mít pouze osoby, které se toho s tebou zůčastnili. Pokud by to byl článek pouze a jen věnovaný výstavě, nikomu by jistě nevadilo, jestli jsi členem Fazer Clubu nebo Hornet Clubu. To prosím pochop. Nikdo učenej z nebe nespadl, ale myslím si, že by neškodilo si to po sobě tu a tam přečís a opravit nejenom pravopisné chyby. Nemám nic proti tomu, co máš za práci, ale uvědom si, že ji tak nějak reprezentuješ a tak se pak nediv, čím vším je tvoje povolání nazýváno. Na druhou stranu oceňuji tvůj zájem něco sepsat a publikovat a třeba fotky motorek máš solidní. Jen jsi mohl nafotit víc tu Desmosedici.smokin

Jaké pravopisné chyby máš konkrétně na mysli?

Holešovicíh, Výstava, shédli, měmž a hlavně čárky v souvětích. Ale co je snad nejhorší, to je ten slovosled např. "v podobě přivěšků a otvíráků v jednom s nápisem  laserem-fazerclub" nebo "Měl jsem velikou radost, bezprostředně potom, co mi Tom mikinu předal" héééééééé to tě to vůbec netahá za uši????headshake Neber to jako buzeraci, taky nejsem dokonalej a kolikrát v diskuzi napíšu nějakou hrůzu, ale když jsem psal články do časáků, nemohl jsem si nic podobného dovolit. Když už chceš něco publikovat, zkus říct třeba tý Evče, aby si to přečetla a opravila co se dá. Mnohdy stačí přečíst si to po sobě sám. Několikrát.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bobule (Člen)
14.03.2008 00:14:31
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Zdenda psal:
Tomy psal:

help

Zdenda psal:

Tomy, nezlob se na mě, ale ten článek je fakt obsahem katastrofa. Upřímě, osobně proti tobě nic nemám, ale uvědom si, že to co jsi sem dal je to samé, jako kdybych napsal, jak jsme včera se sousedem, komoditním obchodníkem grilovali a kecali o komoditách. Někdo ti to tu správně napsal, že požitek z toho textu mohou mít pouze osoby, které se toho s tebou zůčastnili. Pokud by to byl článek pouze a jen věnovaný výstavě, nikomu by jistě nevadilo, jestli jsi členem Fazer Clubu nebo Hornet Clubu. To prosím pochop. Nikdo učenej z nebe nespadl, ale myslím si, že by neškodilo si to po sobě tu a tam přečís a opravit nejenom pravopisné chyby. Nemám nic proti tomu, co máš za práci, ale uvědom si, že ji tak nějak reprezentuješ a tak se pak nediv, čím vším je tvoje povolání nazýváno. Na druhou stranu oceňuji tvůj zájem něco sepsat a publikovat a třeba fotky motorek máš solidní. Jen jsi mohl nafotit víc tu Desmosedici.smokin

Jaké pravopisné chyby máš konkrétně na mysli?

Holešovicíh, Výstava, shédli, měmž a hlavně čárky v souvětích. Ale co je snad nejhorší, to je ten slovosled např. "v podobě přivěšků a otvíráků v jednom s nápisem  laserem-fazerclub" nebo "Měl jsem velikou radost, bezprostředně potom, co mi Tom mikinu předal" héééééééé to tě to vůbec netahá za uši????headshake Neber to jako buzeraci, taky nejsem dokonalej a kolikrát v diskuzi napíšu nějakou hrůzu, ale když jsem psal články do časáků, nemohl jsem si nic podobného dovolit. Když už chceš něco publikovat, zkus říct třeba tý Evče, aby si to přečetla a opravila co se dá. Mnohdy stačí přečíst si to po sobě sám. Několikrát.

tak zrovna to je věc na kterou jebu lebo nejsem žádnej inteligent ale jenom lopata, holt každej nemůžem bejt študovanejidontknow, když sem něco nableju tak to nableju tak jak si myslim že je ok ale nebudu půl hodiny přemejšlet nad tim jestli mam dobrej slovosled a nebo jestli sem se nesek v i,y, smokin

základ je že lidi pochopěj co tim chtěl básník říctgood


to jebu
Zdenda (Člen)
14.03.2008 00:21:56
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Bobule, přečti si to po mě ještě jednou ano? Myslím, že to jestli je někdo inteligent nebo ne, jsem tam dostatečně uvedl a rozdíl mezi pindáním na fóru a publikováním článku taky. Nicméně k tomu, aby si člověk po sobě něco přečetl, nemusí být velký inteligent. A co se týká vět v tomhle článku, tak některé zní naprosto strašně, to se na mě zlob nebo ne. Ale to je můj názor, tobě ho neberu.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
XJelen (Člen)
14.03.2008 00:26:45
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

bobule psal:

...základ je že lidi pochopěj co tim chtěl básník říctgood

No a tim si právě tady nejsem tak ouplně jistejidontknowbigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Zdenda (Člen)
14.03.2008 00:28:45
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

A ještě taková poznámka, na to, abych si po sobě něco přečetl, nemusím být snad študovanej a ani nepotřebuju půl hodiny přemýšlení. A co se týká vyjadřování, ono to je na jednu stranu hodně smutný, když pak slyšíš, že se Češi v Čechách neumí ani pořádně vyjádřit a mluví jak trubky. A je jedno jestli tu hubu otevře lopata nebo nějaký obr inteligent. Ono to kolikrát je totiž přesně naopak víš.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
14.03.2008 00:31:32
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

XJelen psal:
bobule psal:

...základ je že lidi pochopěj co tim chtěl básník říctgood

No a tim si právě tady nejsem tak ouplně jistejidontknowbigsmilebigsmile

Asi tak nějakbigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Baltazar (Člen)
14.03.2008 07:28:23
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Jááá chcííí ten votvírááák pussy

Kdyby vjetnamčík nechal něco takovýho udělat na sraz ve chromu, myslím, že by to byl prodejní trhákgood


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
14.03.2008 07:41:32
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

...ty vole, to je mazecsurprisedbigsmile ...a co na to Lytr??? ...a Jan Tleskač???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
14.03.2008 08:06:59
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

To sme teda Moravo dopadli: ...jeden nemocný...druhý vožrala...třetí magor co jezdí po rondlu (kulaťáku) ...čtvrtý bláznivec na šestce....eště, že zapoměli na pátého lauftestmena bez vkusu bigsmilebigsmilebigsmile

Martin B12 (Člen)
14.03.2008 08:33:14
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

masakr...smile1


street triple picco
Lenka (Člen)
14.03.2008 09:07:30
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Soutěž se nám zdárně rozjíždí...tak kdo další? bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Pšán (Člen)
14.03.2008 09:10:14
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

..konečně se něco děje..goodsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
14.03.2008 09:28:34
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Proč do něj rejetesurprised

Je to strohá vojenská řeč plná faktůgood


God Save The Queen!
Lenka (Člen)
14.03.2008 09:32:20
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Kelly01 psal:

Proč do něj rejetesurprised

Je to strohá vojenská řeč plná faktůgood

Yes, Sir! No, Sir! smokin


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kelly01 (Člen)
14.03.2008 09:43:39
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

A my,němečtí lingvisté doplňujeme:
Ja! Gut! A světové Rychtyg!


God Save The Queen!
Mour (Člen)
14.03.2008 10:18:30
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Kelly01 psal:

A my,němečtí lingvisté doplňujeme:
Ja! Gut! A světové Rychtyg!

...a taky: nieder!!! auf!!!, nieder!!! auf!!!, nieder!!! auf!!!, nieder!!! auf!!!, nieder!!! auf!!! bigsmile

luboss (Člen)
14.03.2008 10:30:19
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

prosfištět slofíček by se dalo mnóchem fic bigsmile viz Kárl und Egon


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Čendina (Člen)
14.03.2008 10:33:02
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Ja ja naturlich.
Tšésky fojak, toprý fojak...

Kusala, bumbala, šňupaláááá....

Lenka (Člen)
14.03.2008 10:34:34
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

a jak se menuje? Kárl fon Bánhóf bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr