Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron (Člen)
19.03.2008 18:20:48
Offline

nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Cau! Nedavno se mi stala takova mensi prihoda v jedne restauracce v Praze. Mym cilem je maximalni antireklama vsude kde jsem kdy chodil do fora a u lidi co znam. A jestli jste se s tim nekdy setkali tak vas to asi neprekvapi. Ale me to stale dost stve tak, kdo mate chvilku tak ctete. Diky!


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
19.03.2008 18:21:20
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!


moto je srdecni zalezitost
sonyk (Člen)
19.03.2008 18:25:44
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

sedel bych tam dal a trval bych na jednom kaficku.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ross (Člen)
19.03.2008 18:35:00
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

musí vás tam přijít min deset a dát si zase kafčo se sodofkou


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Baltazar (Člen)
19.03.2008 18:47:41
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

mrd.m ho a je to, nechápu tvůj boj, se na každý prase vaří voda néééé?


The father of the little princess of the dawn
Radek-Ban (Člen)
19.03.2008 18:50:49
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

ross psal:

musí vás tam přijít min deset a dát si zase kafčo se sodofkou

surprisedtak z toho by se složil sámbigsmilebigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
bečka (Člen)
19.03.2008 18:51:57
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

sifony,  dva !!!!!


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Banditatom (Člen)
19.03.2008 18:56:40
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

takových fucklidí jsou tři ass dokopat je nemá cenu a domluvit se s ním stejnak nikdo nedomluví tudiž nejlepší je ignotraceevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
19.03.2008 18:59:25
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Já bych tam přišel vožralej, jako že se tam rozšoupnu a když by mi přines pivo, tak bych ho poblil a utek.

Jsem to ale hrdina, co?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
19.03.2008 19:09:15
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

no ono špatná reklama taky dost potrestá,takže proč ne,jinak bych to asi neřešilsurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Baron (Člen)
19.03.2008 19:44:35
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

sonyk psal:

sedel bych tam dal a trval bych na jednom kaficku.

hm tak to by jsi si tam asi posedel dost dlouho! a asi by jsi se unudil k smrti!


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
19.03.2008 19:45:42
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

ross psal:

musí vás tam přijít min deset a dát si zase kafčo se sodofkou

To uz jsem v praci taky organizoval pro vysmech...zel kdyz se pak mela domluvit hodina tak meli vsichni hned neco na praci !!!! bad


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
19.03.2008 19:46:59
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baltazar psal:

mrd.m ho a je to, nechápu tvůj boj, se na každý prase vaří voda néééé?

To uz neni boj, zel skoda ze ho vzdal hned ! je to spise setrvacnost..


moto je srdecni zalezitost
SLUGI (Člen)
19.03.2008 20:53:48
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

bečka psal:

sifony,  dva !!!!!

... jáák dva ??
... sifóón podáváme jen ke kávě !!   bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
vorel (Člen)
19.03.2008 21:28:59
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

už podle názvu kokotskej podnik. řiď se podlre toho co ti řikaj vostatní bojovníci t.j. ser na něj


řikám si hurikán
Datel (Člen)
19.03.2008 21:36:18
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

SLUGI psal:
bečka psal:

sifony,  dva !!!!!

... jáák dva ??
... sifóón podáváme jen ke kávě !!   bigsmile

....eště jednúc, ne?..................REPETE! smile1

Baron (Člen)
19.03.2008 21:36:32
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

vorel psal:

už podle názvu kokotskej podnik. řiď se podlre toho co ti řikaj vostatní bojovníci t.j. ser na něj

JJ seru ! :) ale at to ma grady :) resp. varovani pro kazdeho kdo nechce podporovat takovy @#(&><"*(*#   !  bigsmile


moto je srdecni zalezitost
ABik (Člen)
19.03.2008 22:44:55
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

surprised Rejs s Tomym o nejduchaplnější kravinu? Nic proti, ale kdybych měl upozornit národ na to, kolikrát měli u nás v sámošce ztvrdlé rohlíky a kde mi odmítli nalít kofolu, tak asi nedělám nic jiného.

Nechápu smysl tohoto vlákna a toho na bojoveumeni taky idontknowheadshake

Radek-Ban (Člen)
19.03.2008 22:51:24
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

surprisedjestli ten host věděl že by situaci vyřešil jak jsem pochopil tak při první výhružce mu měl natáhnout a ne odchazet a pak jse vracet co čekalidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Baron (Člen)
20.03.2008 10:03:06
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

ABik psal:

surprised Rejs s Tomym o nejduchaplnější kravinu? Nic proti, ale kdybych měl upozornit národ na to, kolikrát měli u nás v sámošce ztvrdlé rohlíky a kde mi odmítli nalít kofolu, tak asi nedělám nic jiného.

Nechápu smysl tohoto vlákna a toho na bojoveumeni taky idontknowheadshake

asi chapu co tim chces rict..ale uvedom si jednu vec, ze ten magor te vyhazuje ven pote co jste si sedli sundali kabaty a zacali hovorit, a najednou ti tenhle kokot rekne ze mas jit pryc jelikoz si neobjednavas jedno kafe pro kazdyho.. a to ti to poda jeste takovym zpusobem, ze jsi se tam prisel jen ohrat a dela z tebe svym obdrzle arogantnim zpusobem idiota ! fakt sry ale to jestli by jednoho nenasralo tak fakt nevim!  pripoustim snad jedine ze o tom nemusi vedet vsichni ale ja byl v te chvili nasranej a chtel tomu kretenovi udelat takovou reklamu co jeste nezazil. Ale jak rikam, kdyztak sry jestli tady s tim uz votravuju.. to neni cilem. Kdyztak at to admin smaze! nevim kdo to je a jak ho kontaktovat.
jinak zdar wine


moto je srdecni zalezitost
K.a.s.y.m. (Člen)
20.03.2008 10:17:57
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

si tak říkám proč jsi se s ním vůbec dál zabejval.....neobslouží mě jeho boj....prostě bych odešel a už tam nikdy nešel....měl jsi mu udělat anti reklamu na netu jako jsi stejně udělal a  nemusel jsi se  rozčilovat.Ale je to tvůj způsob řešení.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
20.03.2008 10:18:57
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

pussyu bych resil ... nechce mi dat kafe (dle meho na to ma pravo - ikdyz nevim, jaky), tak na nej jebu a jdu si sednout jinam, kde mi ho daj. Nevim teda jako, co ses za hranu, ale myslim, ze mas podobny mysleni jako ten hospodskej - tj. resit kokotiny, tam kde neni co resit. Vsak jsou to jeho ksefty. Kdyz nechce tvoje prachy, tak je dej nekomu jinymu, ne?

To mi pripomina, jak sme s defkou vlezli v holesovicich do jakyhosi pivniho baru (ve vyloze meli milion ruznejch flasek piv, tak sme si rekli, ze posedime a naky vochutname). Vlezli sme tam, slusne pozdravili a sli si sednout (bylo 9 vecer a v hospode byl obsazenej jen jeden stul dvouma dedkama, kteri hrali sachy a pokurovali dymku). Prisel za nama pingl (dalsi starej dedek) a hned zacal rvat, co tady jako chceme. Slusne sme mu rekli, ze bysme si dali pivo a von pokracoval ve stale hlucnejsim hlasem, ze prej tohle je klub a je to jen pro cleny a von si teda nevzpomina, ze bysme byli cleny a at se okamzite sebereme a vypadneme. Sme na nej valili cocky jak svin. Jsem mu jeste slusne rekl, ze na nas nemusi tak kricet a muze to rict normalne a ze jsme si nikde nevsimli napisu nebo nejakyho upozorneni, ze to je nejakej prajvit klub a vstup je jen pro cleny. Zacal zase cosi rvat, ze jsme curaci slovensti (to usoudil z toho, ze mu obi rekl "tak prepacte" ... vubec mu nevadilo, ze ja na nej celou dobu mluvim cesky).Videl jsem, ze zde je jakekoliv vyjednavani zbytecny a se slovy "tak sbohem" jsem vypochodoval ven. Typek chytl jeste vetsiho nerva a vybehl za nama az na ulici, kde po nas hazel dalsima urazkama. Ja jsem ho mel ale tezce v pussy Sli sme si v klidu zmachat drzky jinam.
No a nedavno jsem sel opet kolem teto "hospody" a hadejte co - zavreno, zruseno. To mi hned pozvedlo naladugood

toz tak ... na co se rozcilovat kvuli kretenovismokin


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Baron (Člen)
20.03.2008 10:22:50
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

K.a.s.y.m. psal:

si tak říkám proč jsi se s ním vůbec dál zabejval.....neobslouží mě jeho boj....prostě bych odešel a už tam nikdy nešel....měl jsi mu udělat anti reklamu na netu jako jsi stejně udělal a  nemusel jsi se  rozčilovat.Ale je to tvůj způsob řešení.

jak rikam! byl jsem nasranej !a chtel jsem nejakou satisfakci bud omluvu bo nejaky rozumny pokec a nebo fight !


moto je srdecni zalezitost
sonyk (Člen)
20.03.2008 10:22:54
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron psal:
sonyk psal:

sedel bych tam dal a trval bych na jednom kaficku.

hm tak to by jsi si tam asi posedel dost dlouho! a asi by jsi se unudil k smrti!

aspon bych se vohral


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
20.03.2008 10:27:29
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

jj kolikra tsi povidam s lidma v kramu ktery prisli k nam a chvali nas pristup ze jinde na ne cumej jak na nejaky votravy co po nich neco chtej. Obchodnici si neuvedomujou ze lidi dou knim utratit penize. Tim lip pro nas kramek.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Baron (Člen)
20.03.2008 10:29:21
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Loser psal:

pussyu bych resil ... nechce mi dat kafe (dle meho na to ma pravo - ikdyz nevim, jaky), tak na nej jebu a jdu si sednout jinam, kde mi ho daj. Nevim teda jako, co ses za hranu, ale myslim, ze mas podobny mysleni jako ten hospodskej - tj. resit kokotiny, tam kde neni co resit. Vsak jsou to jeho ksefty. Kdyz nechce tvoje prachy, tak je dej nekomu jinymu, ne?

To mi pripomina, jak sme s defkou vlezli v holesovicich do jakyhosi pivniho baru (ve vyloze meli milion ruznejch flasek piv, tak sme si rekli, ze posedime a naky vochutname). Vlezli sme tam, slusne pozdravili a sli si sednout (bylo 9 vecer a v hospode byl obsazenej jen jeden stul dvouma dedkama, kteri hrali sachy a pokurovali dymku). Prisel za nama pingl (dalsi starej dedek) a hned zacal rvat, co tady jako chceme. Slusne sme mu rekli, ze bysme si dali pivo a von pokracoval ve stale hlucnejsim hlasem, ze prej tohle je klub a je to jen pro cleny a von si teda nevzpomina, ze bysme byli cleny a at se okamzite sebereme a vypadneme. Sme na nej valili cocky jak svin. Jsem mu jeste slusne rekl, ze na nas nemusi tak kricet a muze to rict normalne a ze jsme si nikde nevsimli napisu nebo nejakyho upozorneni, ze to je nejakej prajvit klub a vstup je jen pro cleny. Zacal zase cosi rvat, ze jsme curaci slovensti (to usoudil z toho, ze mu obi rekl "tak prepacte" ... vubec mu nevadilo, ze ja na nej celou dobu mluvim cesky).Videl jsem, ze zde je jakekoliv vyjednavani zbytecny a se slovy "tak sbohem" jsem vypochodoval ven. Typek chytl jeste vetsiho nerva a vybehl za nama az na ulici, kde po nas hazel dalsima urazkama. Ja jsem ho mel ale tezce v pussy Sli sme si v klidu zmachat drzky jinam.
No a nedavno jsem sel opet kolem teto "hospody" a hadejte co - zavreno, zruseno. To mi hned pozvedlo naladugood

toz tak ... na co se rozcilovat kvuli kretenovismokin

Kdyztak o tom uvazuju tak bych jinymu rikal to samy co treba ty! srat na to atd. Ale cece byt v te chvili tam tak si myslim ze by vypenil kazdej slusnej. Ja nejsem zadnej agresor, jsem vetsinou v pohode a myslim ze veci resim v klidu a ze i v praci mame stresiky a resim je zkratka normalne. Ale tohle nejak nevim.. cece ! Mozna jsem udelal chybu ze jsem se tak rozciloval ale me tak nejak prijde ze casto lidi veci prehlyzeji a serou na ne.. a tech idiotu je pak mezi nama vice a vice...   ale jak rikam lidi.. nejsem nejmoudrejsi persona na Zemikuli tak jsem rad za vase prispevky


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
20.03.2008 10:32:07
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

sonyk psal:

jj kolikra tsi povidam s lidma v kramu ktery prisli k nam a chvali nas pristup ze jinde na ne cumej jak na nejaky votravy co po nich neco chtej. Obchodnici si neuvedomujou ze lidi dou knim utratit penize. Tim lip pro nas kramek.

good


moto je srdecni zalezitost
sonyk (Člen)
20.03.2008 10:34:47
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

jo a urco bych taky asi penil nerad se usazuju a pak zase vstavam. Ale podruhy bych tam nevlez a vsude ho hanil


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
20.03.2008 10:38:28
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Knize: tak aspon napis, kde ta putika je ... to pujdu o vikendu prubnoutbigsmilegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Honzik1 (Člen)
20.03.2008 10:51:36
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Loser psal:

Knize: tak aspon napis, kde ta putika je ... to pujdu o vikendu prubnoutbigsmilegood

Jo přesně...že bychom se stavili na kafíčko bigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Baron (Člen)
20.03.2008 11:04:17
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

bigsmile

jj budte dva a jeden z vas at si da kaficko bo pifko :) a mate o zabavu postarano:) !

lokal je V Praze Vrsovicich , na ulici Moskevska, hned vedle banky CSOB, jmenuje je se restaurant MANYRA

btw. na bojovaumeni jsem to posilal jelikoz jsem tak kdysi chodival kdyz jsem delal box a zajimal se o to. Tam uz se nasel taky dalsi typos co se chce na takovyho joudu podivat :)


moto je srdecni zalezitost
Loser (Administrator)
20.03.2008 11:30:00
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

hmm, tak tam si asi o vikendu nezajdu - maj zavreno, prej ...
http://restaurace.mraveniste.cz/cs/rest … amp;datum=
Treba ti ten hospodskej jenom nerozumel ... mel jsi to zkusit anglicky, nemecky, italsky nebo rusky bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
20.03.2008 11:44:18
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

bečka psal:

sifony,  dva !!!!!

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


YEAAAH GOOD MAN ... SVÍJÍ M bigsmilegoodgoodgoodgood


Blu one.... old one
misi (Člen)
20.03.2008 11:52:26
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron: DEj si do profilu fotku kua,... jak si tě mám představut jak tam stojíš.... a taky si vypln věk ...

jinak muj nazor, svět je plny čuráků a ja se už dávno rozhod že nic nebudu řešit rukama.


Blu one.... old one
Baron (Člen)
20.03.2008 11:57:07
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Loser psal:

hmm, tak tam si asi o vikendu nezajdu - maj zavreno, prej ...
http://restaurace.mraveniste.cz/cs/rest … amp;datum=
Treba ti ten hospodskej jenom nerozumel ... mel jsi to zkusit anglicky, nemecky, italsky nebo rusky bigsmile

ty blaho ted na to koukam:) anglicky ani rusky jsem to nezkousel..ahaaaa! tak v tom byl asi ten problem ! :) ty blaho, jestli ten magor umi nejaky cici jazyk tak uz se v lidech ani pramak nevyznam :) idontknow


moto je srdecni zalezitost
Baltazar (Člen)
20.03.2008 12:10:50
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Mám známého, taky chodil na box, pak někomu říká, sereš mě pojď na férovku no a chlapík šel a zbil ho jako sviňa.já nemám rád lidi, kteří trochu boxovali či dělali jiný bojový sport a cejtěj se. Docela jsem tomu chlápkovi co zbouchal známého skoro boxera fandil.
Bojové sporty jsou o tom naučit tělo a mysl vyrovnanosti a to jsi se očividně nenaučil, protože by jsi si pomyslel cosi o hňupech a nestrávil kus života přemýšlením o vendetě. S takovým přístupem k zákazníkovi, jsem se také setkal a dlouho nevydrželi a kde teď jsou??? A mě to udělalo radost bo to je vítězství, které mysl potěší.
A koneckonců co ti bránilo jít jinam??idontknowidontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
K.a.s.y.m. (Člen)
20.03.2008 12:26:51
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baltazar psal:

Mám známého, taky chodil na box, pak někomu říká, sereš mě pojď na férovku no a chlapík šel a zbil ho jako sviňa.já nemám rád lidi, kteří trochu boxovali či dělali jiný bojový sport a cejtěj se. Docela jsem tomu chlápkovi co zbouchal známého skoro boxera fandil.
Bojové sporty jsou o tom naučit tělo a mysl vyrovnanosti a to jsi se očividně nenaučil, protože by jsi si pomyslel cosi o hňupech a nestrávil kus života přemýšlením o vendetě. S takovým přístupem k zákazníkovi, jsem se také setkal a dlouho nevydrželi a kde teď jsou??? A mě to udělalo radost bo to je vítězství, které mysl potěší.
A koneckonců co ti bránilo jít jinam??idontknowidontknowidontknowidontknow

goodgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
20.03.2008 12:27:32
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baltazar psal:

A koneckonců co ti bránilo jít jinam??idontknowidontknowidontknowidontknow

...mládí goodbigsmile

Baltazar (Člen)
20.03.2008 12:32:02
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

muška jenom zlatábigsmile


The father of the little princess of the dawn
misi (Člen)
20.03.2008 12:32:16
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Mour psal:
Baltazar psal:

A koneckonců co ti bránilo jít jinam??idontknowidontknowidontknowidontknow

...mládí goodbigsmile

Déštbigsmile


Blu one.... old one
Mour (Člen)
20.03.2008 12:34:28
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

misi psal:
Mour psal:
Baltazar psal:

A koneckonců co ti bránilo jít jinam??idontknowidontknowidontknowidontknow

...mládí goodbigsmile

Déštbigsmile

bigsmile ... déšť není překážka, je to pouze počasí good

Baron (Člen)
20.03.2008 12:41:18
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baltazar psal:

Mám známého, taky chodil na box, pak někomu říká, sereš mě pojď na férovku no a chlapík šel a zbil ho jako sviňa.já nemám rád lidi, kteří trochu boxovali či dělali jiný bojový sport a cejtěj se. Docela jsem tomu chlápkovi co zbouchal známého skoro boxera fandil.
Bojové sporty jsou o tom naučit tělo a mysl vyrovnanosti a to jsi se očividně nenaučil, protože by jsi si pomyslel cosi o hňupech a nestrávil kus života přemýšlením o vendetě. S takovým přístupem k zákazníkovi, jsem se také setkal a dlouho nevydrželi a kde teď jsou??? A mě to udělalo radost bo to je vítězství, které mysl potěší.
A koneckonců co ti bránilo jít jinam??idontknowidontknowidontknowidontknow

Baltazar: promin, ale tvuj prispevek mi pripada jako ze jsi necetl co se nahore pise. Ja nejsem zadnej blbecek co se cejti jelikoz delal box. O sport a diky idotum na ulici a toho ze mi to neni jedno se o bojovy sport zajimam. O principu bojovyho sportu a jeho poslani mi tu nevykladej. Nevim jestli jsi kdy neco takovyho delal, ale zjistil by jsi jedno, a to ze bojovy sport at jses na jakykoliv urovni neznamena ze na ulici jsi king. Tam plati uplne jiny pravidla, resp. zadny a je to uplne jiny druh boje. A kolikrat jak sam pises dojedou lidi co delaji x let bojovy sport na manikovi co nema zabrany a je napriklad vice agresivni rvac. Jestli chodis na box tak zapominas na nohy, pokud chodis na karate zapominas na prakticke a v krizove situaci nutne udery, a je fuk jestli krasa tveho pohybu a preciznost je dokonala. A pokud tohle vim tak nevim kde bych bral v sobe tu jistotu abych kazdeho chtel trestat potyckou. Nejsem clovek co by vyhledaval problemy a lestil si na tom sve ego. Jak uz jsem psal, ja jsem odesel, a sel jinam a jenom jsem si neodpustil slovni kritiku na jeho adresu. A nechtel jsem aby doslo k nejhorsimu. Ponevadz je to doslovna namysleny magor co si haji sve a neni schopen jedineho minimalniho ustupku, jsem se tam po kafi koupenem jinde vratil s tim ze nesnasim to kdyz lide prehlyzeji veci, ktere je serou. Jedine co k tomu jeste jen dodam je to, ze priste mu opet reknu sve, odejdu a vracet se nebudu. Jelikoz jak vidno hledat nekde nejakou pricinu a porozumet chovani techto lidi je vice nez marne. Bohuzel antireklamu budu delat stejne. Jelikoz nejsem jedinej a z okoli jsem se dozvedel ze se to stalo i jinym a i jine veci. Krom toho ziju v tomhle svete, a taky se mi staly veci ktere mi vadily, ale jeho pristup byl skutecne originalni. idontknow


moto je srdecni zalezitost
Mour (Člen)
20.03.2008 12:46:07
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron: ..Ty se tam, po kafi jinde, vrátil zpět??? ...nechápu, ...to je jak ten řidič s tím hamburgerem.

Baron (Člen)
20.03.2008 12:52:31
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

mno mozna bych to jeste shrnul : zkratka neni mi jedno to kdyz se at na me nebo na nekom jinem praktickuje omezovani, vulgarita, povysovani atd. Tak asi tak !

p.s.ted to zni asi jako popis POWER METALU viz.  http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5167   ale kazdy mame sve zasady!


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
20.03.2008 12:55:20
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Mour psal:

Baron: ..Ty se tam, po kafi jinde, vrátil zpět??? ...nechápu, ...to je jak ten řidič s tím hamburgerem.

moure!!!! vzdyt to tam pisu.. kua vy to snad ani nectete.. uz je to jak BLESKU ! bigsmile


moto je srdecni zalezitost
Loser (Administrator)
20.03.2008 13:03:15
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

tak se mi pane knize zda, ze v tom mate sam trosku gulas. Tak prvne ho tahas ven na ferovku, zduchas do nej a pak tady tvrdis, ze sis s nim chtel jen popovidat a zabranit nejhorsimu.
Jakmile jednou odejdu od problemu, tak uz se k nemu nevracim (leda, ze by me do nej nekdo sam vtahl zpet). Tim, ze jsi odesel na kafe jinam a pak ses tam vratil, jsi ukazal akorat to, ze nedokazes moc ovladat svuj vztek a neumis vec vyresit hned na miste (treba jen ladnym mavnutim ruky), ale potrebujes trochu casu o samote, aby sis nasel padne argumenty na to, proc mu tu hubu vlastne rozbit. Pokud te takova pussyvina rozhodi natolik, ze se tam jeste vratis a chces resit neco, co reseni proste nema (ani rozbitim huby nic nevyresis) a pak to potrebujes jeste rozebirat ctrnact dni na dvaceti forech, mel bys mozna sam nad sebou trosku popremyslet.

omlouvam se za takovy trosku vic negativni prispevek, ale nemohl jsem jinak. Verim, ze jsi jinak v pohode a ve spouste veci se shodneme, ale tady te fakt moc nechapuidontknowheadshake


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Baltazar (Člen)
20.03.2008 13:05:45
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

tak znova

A koneckonců co ti bránilo jít jinam?idontknowidontknowidontknow

já to nechápu kolik jsi tomu věnoval časuhelp
a já taky tak konec je to pussyna


The father of the little princess of the dawn
Baron (Člen)
20.03.2008 13:30:51
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Loser psal:

tak se mi pane knize zda, ze v tom mate sam trosku gulas. Tak prvne ho tahas ven na ferovku, zduchas do nej a pak tady tvrdis, ze sis s nim chtel jen popovidat a zabranit nejhorsimu.
Jakmile jednou odejdu od problemu, tak uz se k nemu nevracim (leda, ze by me do nej nekdo sam vtahl zpet). Tim, ze jsi odesel na kafe jinam a pak ses tam vratil, jsi ukazal akorat to, ze nedokazes moc ovladat svuj vztek a neumis vec vyresit hned na miste (treba jen ladnym mavnutim ruky), ale potrebujes trochu casu o samote, aby sis nasel padne argumenty na to, proc mu tu hubu vlastne rozbit. Pokud te takova pussyvina rozhodi natolik, ze se tam jeste vratis a chces resit neco, co reseni proste nema (ani rozbitim huby nic nevyresis) a pak to potrebujes jeste rozebirat ctrnact dni na dvaceti forech, mel bys mozna sam nad sebou trosku popremyslet.

omlouvam se za takovy trosku vic negativni prispevek, ale nemohl jsem jinak. Verim, ze jsi jinak v pohode a ve spouste veci se shodneme, ale tady te fakt moc nechapuidontknowheadshake

lidi..sry ale uz to zabiha nekam kam jsem opravdu nechtel. Pripadam si ted ze pomalu  spatnej jsem ja. A ze delam chybu kdyz dam najevo nelibost vuci necemu co i ostatni shledavaji vice nez podivnym a pak ve finale omezovanim a da se rici i diskriminacnim. Jinak posloupnost veci nebyla takova jak pises, ze bych ho ven tahal na ferovku,pak si o tom chtel povidat a zabranit nejhorsimu. Posloupnost je jednoducha a z textu ji vetsina lidi pochopila. Nejdrive me osobne chtel on vyhodit z putiky,tudiz vyhrozoval, ja jsem v klidu jen slovne oponoval ze se nechova slusne, zacal se na me tlacit, tak jsem ho odtlacil zpet, odesel jsem jelikoz mi jiny manik rekne ze tam ma decko v kocaru, odesel jsem , a jedine co me tam pak tahlo zpet po kafi jinde, bylo to ze jsem si rekl ze tohle nenecham jen tak jelikoz mi to v te dobe prislo dost z jeho strany vyhroceny a agresivni jednani. Myslim si take jedno. Pokud by jste me znali osobne tak by jste situaci vice chapali a vedeli ze nejsem manik ktery chce bud zachranit svet a nebo vsem rozflakat hubu.  Tudiz vase prispevky beru. Ucel toho ze jsem to poslal ne do dvaceti ale do dvou for to plni a to je  to ze o povesti te putiky bude vedet nyni vice lidi a nejen z okoli. Krom toho, pokud by me nekdo predem varoval ze tam je takovyhle majitel/pingl bo co to vubec je, tak bych tam rozhodne nesel a ustedril tak nejen humus zazitek sve partnerce, sobe tak i ostatnim.

Jinak jak uz jsem psal na druhem foru:

jinak ale uz ho nechci nejak neustale kritizovat a resit jeho prirozenost. Uz na to dlabu a je to jen dalsi zkusenost.

mej te se faine.. zdar! a doufam ze o motkacha se budem bavit dal bigsmile


moto je srdecni zalezitost
Baltazar (Člen)
20.03.2008 13:38:37
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Loser psal:

tak se mi pane knize zda, ze v tom mate sam trosku gulas. Tak prvne ho tahas ven na ferovku, zduchas do nej a pak tady tvrdis, ze sis s nim chtel jen popovidat a zabranit nejhorsimu.
Jakmile jednou odejdu od problemu, tak uz se k nemu nevracim (leda, ze by me do nej nekdo sam vtahl zpet). Tim, ze jsi odesel na kafe jinam a pak ses tam vratil, jsi ukazal akorat to, ze nedokazes moc ovladat svuj vztek a neumis vec vyresit hned na miste (treba jen ladnym mavnutim ruky), ale potrebujes trochu casu o samote, aby sis nasel padne argumenty na to, proc mu tu hubu vlastne rozbit. Pokud te takova pussyvina rozhodi natolik, ze se tam jeste vratis a chces resit neco, co reseni proste nema (ani rozbitim huby nic nevyresis) a pak to potrebujes jeste rozebirat ctrnact dni na dvaceti forech, mel bys mozna sam nad sebou trosku popremyslet.

omlouvam se za takovy trosku vic negativni prispevek, ale nemohl jsem jinak. Verim, ze jsi jinak v pohode a ve spouste veci se shodneme, ale tady te fakt moc nechapuidontknowheadshake

good


The father of the little princess of the dawn
Baron (Člen)
20.03.2008 13:40:35
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Yo ! a jeste neco: taky si myslim ze takhle v textu a na foru muzu dost veci vypadat blbe nebo nejak zmatene, jak z me tak i z vasi. Tudiz si z toho beru tu podstatu kterou snad vnimam.

Kua a uz se mi zda ze bych mohl napsat roman :) Nic lidi mejte se .. ja jdu makat...pac uz tomu venuju pravda vice casu nez si to zaslouzi...takze PEACE ! Zijte blaze ! smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
20.03.2008 13:46:02
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

sry oprava:)

ak bych tam rozhodne nesel a usetril tak nejen humus zazitek sve partnerce, sobe tak i ostatnim


moto je srdecni zalezitost
Loser (Administrator)
20.03.2008 13:50:55
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron psal:

Yo ! a jeste neco: taky si myslim ze takhle v textu a na foru muzu dost veci vypadat blbe nebo nejak zmatene, jak z me tak i z vasi. Tudiz si z toho beru tu podstatu kterou snad vnimam.

Kua a uz se mi zda ze bych mohl napsat roman :) Nic lidi mejte se .. ja jdu makat...pac uz tomu venuju pravda vice casu nez si to zaslouzi...takze PEACE ! Zijte blaze ! smile1smile1smile1smile1smile1smile1smile1

toz s nama pojd v patek na pifsona at te pozname a muzem to tam treba probrat.
Jinak mas recht - z textu nepoznas jak byla spousta veci myslena - mluvene slovo je mluvene slovogoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
20.03.2008 13:52:19
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Jít do hospodody s babou a dát si objednat si jen jedno kafe??surprisedidontknow
To mi připomíná časy silné sociální krize,kdy jsme byli nuceni z kurevskýho nedostatku financí na diskotéce cucat pivo brčkem ve více lidech...redfacebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Baron (Člen)
20.03.2008 14:09:39
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Meloun psal:

Jít do hospodody s babou a dát si objednat si jen jedno kafe??surprisedidontknow
To mi připomíná časy silné sociální krize,kdy jsme byli nuceni z kurevskýho nedostatku financí na diskotéce cucat pivo brčkem ve více lidech...redfacebigsmile

NJN ! tak ja si treba po chvilce neco objednam, pivco bo neco jinyho na co dostanu po chvilce chut ! 

to LOSER:  kdy, kam, chodijo?


moto je srdecni zalezitost
Loser (Administrator)
20.03.2008 14:21:39
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron:
sleduj to zde http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5171 a klidne se pridej


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
20.03.2008 14:22:53
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Já ti teda nevim,ale osobně jdu do hospody s tím,že si něco dám a že na to mám chuť už předem...idontknowsmile1..stejně,jako kdybych valil pro rohlíky do krámu a tam si sed na basu od piva a čekal,až mi vyhládne a začal nakupovat..
Takže na tom ohřátí se něco asi bude,že...evilsmokinsmile1


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
20.03.2008 14:50:31
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Meloun psal:

Já ti teda nevim,ale osobně jdu do hospody s tím,že si něco dám a že na to mám chuť už předem...idontknowsmile1..stejně,jako kdybych valil pro rohlíky do krámu a tam si sed na basu od piva a čekal,až mi vyhládne a začal nakupovat..
Takže na tom ohřátí se něco asi bude,že...evilsmokinsmile1

good

a to samý baltazaroj good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baron (Člen)
20.03.2008 14:53:11
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Meloun psal:

Já ti teda nevim,ale osobně jdu do hospody s tím,že si něco dám a že na to mám chuť už předem...idontknowsmile1..stejně,jako kdybych valil pro rohlíky do krámu a tam si sed na basu od piva a čekal,až mi vyhládne a začal nakupovat..
Takže na tom ohřátí se něco asi bude,že...evilsmokinsmile1

Zasli jsme tam jen na chvili, jelikoz na rusne ulici si asi moc nepokecas, a s tim ze si teda neco dame, slecna rekla kavu, ja nemel zrovna na nic chut a rikal jsem si ze za chvili zas padime. Krom toho ste jsem necekal takovou reakci, at si nekde brbla bo co. Ale tenhle sveraz to bylo jiny kafco :)

LOSER: JJ tak ja budu koukat a jak mi to vyjde tak dojdu.


moto je srdecni zalezitost
Baron (Člen)
20.03.2008 14:56:50
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

btw. na pivo se chodi taky kvuli pokecani bo chlastu ne ? a ne kvuli tomu aby jsi utracel penize a cpal je majiteli ! coz tenhle chudak praktikuje.. smarja lidi !


moto je srdecni zalezitost
Mour (Člen)
20.03.2008 15:07:46
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Baron: Tady ale nejde o to jestli jedno kafe či třicet piv. Mě třeba zarazila spíš Tvá reakce na toho "chudáka" jak sám píšeš. V hospodách jsem se s personálem pohádal x-krát, ale že bych se pak vracel si to vyříkat?idontknow Za to mi nestojí. U nás na vsi máme taky takovou hospodu, kde vrchní je nějaký divný. No a znamená to, že místo bývalé plné hospody se tam smutně krčí dva-tři vytrvalci a ostatní chodí o cca 425,2 m dál goodbigsmile

Baron (Člen)
20.03.2008 15:14:21
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

to mour: njn ...vsak uz jsem ,ale psal ze priste to necham byt a nebudu se vracet !


moto je srdecni zalezitost
Baltazar (Člen)
20.03.2008 15:18:36
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Mour psal:

Baron: Tady ale nejde o to jestli jedno kafe či třicet piv. Mě třeba zarazila spíš Tvá reakce na toho "chudáka" jak sám píšeš. V hospodách jsem se s personálem pohádal x-krát, ale že bych se pak vracel si to vyříkat?idontknow Za to mi nestojí. U nás na vsi máme taky takovou hospodu, kde vrchní je nějaký divný. No a znamená to, že místo bývalé plné hospody se tam smutně krčí dva-tři vytrvalci a ostatní chodí o cca 425,2 m dál goodbigsmile

se aspoň projdou na čerstvém vzduchu však?bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baron (Člen)
20.03.2008 15:22:43
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

Pardon lidi, ale uz se k tomu asi nebudu vracet ba ani vyjadrovat. Mam svych starosti dost, stejne jako kazdy, a dost me vysiluje kazdemu pomalu zvlast vysvetlovat co a jak. Jak jsem uz psal, text neni ta nej forma pro vyjadreni, neznam ja vas ani vy mne. Staci si pamatovat lokal Manyra, a jak uz sam nazev napovida budte pripraveni na manyry pana velikokapitana majitele. Jelikoz asi nikomu neprislo normalni to ze vyhazuje zakaznika ven kdyz si objedna jedno pivo bo kafe ve dvou. Cuzzzzzzz


moto je srdecni zalezitost
mehari (Člen)
20.03.2008 18:06:19
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

já chci FIGHT pussy bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
osiris (Člen)
20.03.2008 18:30:31
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris/fight.gif

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mehari (Člen)
20.03.2008 18:50:40
Offline

Re: nedavna "bad" zkusenost z Prahy!

to je vonoooo jen do sebebigsmilebigsmilesmokin


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr