Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Celkova diagnoza masiny

Dudyn (Člen)
13.04.2008 20:59:15
Offline

Celkova diagnoza masiny

Zdarec, nevite jestli se dela nekde v Suzuki, idealka Brno, nejaka celkova prohlidka a kolik to stoji? Rozumim tomu tak dost usekovite a spis takovy ty kecy nad pivem nebo rozumy odsud, kterych si vazim, pac jinak bych nevedel vubec nic...bigsmile, tj. urcite je dobre to nechat projet neakym strojeckem :)))

Baltazar (Člen)
13.04.2008 21:03:10
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

jede? estli ano tak na to hoď bóbika, si myslímredfacecool


The father of the little princess of the dawn
Dudyn (Člen)
13.04.2008 21:11:44
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

Baltazar psal:

jede? estli ano tak na to hoď bóbika, si myslímredfacecool

Jj no, kaslu na to, ale nerad bych quli neakej pussyovine negde zustal v lepsim pripade stat, v horsim lezet... Vis, myslim treba kolo nakrivo, spatny tlaky ve valcich, volny neco nekde, volnej retez (kazdej tvrdi neco jinyho od "tak to ma byt, to je super" pres "asi je to dobry" a "to je celkem volny" k "ty voe to jeste nespadlo"??? Tak bych se tomu chtel vyvarovat... Dneska jsem dal cca 200km a bandour valil jak o zivot cool

osiris (Člen)
13.04.2008 21:17:53
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

...tak si domluv vyjížďku tady s těma vocasama odtud a při plkání na benzině ti to každej jouda vomrkne good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
13.04.2008 21:19:55
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

jo zajeď do Osirisova tam je joudůbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilecoolcoolcool


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
13.04.2008 21:21:06
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

...no dneska nás bylo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
13.04.2008 21:45:14
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

osiris psal:

...tak si domluv vyjížďku tady s těma vocasama odtud a při plkání na benzině ti to každej jouda vomrkne good smile1

Nejni problem se na to zvotpovědně mrknout třeba dvakrát jo a musí to bejt mini vyjížďka jako dnes ale jináč supergoodgood

zzzmrzlinar (Člen)
14.04.2008 09:19:56
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

Dudyn psal:
Baltazar psal:

jede? estli ano tak na to hoď bóbika, si myslímredfacecool

Jj no, kaslu na to, ale nerad bych quli neakej pussyovine negde zustal v lepsim pripade stat, v horsim lezet... Vis, myslim treba kolo nakrivo, spatny tlaky ve valcich, volny neco nekde, volnej retez (kazdej tvrdi neco jinyho od "tak to ma byt, to je super" pres "asi je to dobry" a "to je celkem volny" k "ty voe to jeste nespadlo"??? Tak bych se tomu chtel vyvarovat... Dneska jsem dal cca 200km a bandour valil jak o zivot cool

tož já myslím že noumáně najdi na netu Sucuki dealery co máš poblíž, zavolej tam řekni že kupuješ starší motyku a že bys chtěl kompelt prohlídečku a že to samo zaplatíš. Já to přesně takhle udělal a žádný problém. Dokonce za to f Suzuki Ústí chtěli zaplatit jen 15 minut práce tzn. nějakých 130 káčé nebo tak. Hlavně jsem měl klid bo sem tymu nerozuměl a neměl bych dobré spaní, a navíc jak se prodávajícímu zmíníš o kontrole v suze tak by se určo začal cukat kdyby věděl že něco nejni v richtiku

VikecB12 (Člen)
14.04.2008 15:21:19
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

No já myslím že prodávajícímu je to šumák,pánovi v Suzuce v podstatě taky,akorát ti nezapomene připomenout že by to chtělu u nich nechat vyměnit volej,fšechna filtry,desky a že řetězovka začíná být KO,samozřejmě nezapomene zdůraznit že jiný díly než jejich originály sou nepoužitelný...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
14.04.2008 16:57:17
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

Dušane, v sobotu přehodím řetězovku a při nejbližší příležitosti tě vezmem s sebou někam na výjezd. Věci viditelné obhlídneme a zbytek ti řekneme teoreticky bigsmile

Dudyn (Člen)
14.04.2008 17:59:41
Offline

Re: Celkova diagnoza masiny

ABik psal:

Dušane, v sobotu přehodím řetězovku a při nejbližší příležitosti tě vezmem s sebou někam na výjezd. Věci viditelné obhlídneme a zbytek ti řekneme teoreticky bigsmile

Super, tesim se! Zavolame si v pateq smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr