Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

Dada600 (Člen)
22.04.2008 21:42:06
Offline

Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

Méte někdo zkušenosti z těmito hadicemi?Prodávaj je na okracing.cz.
Origo na b6 jsou 3 a tady dodávaj 2 každá solo od punpy k brzdičihelp

Miras (Člen)
23.04.2008 07:07:00
Offline

Re: Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

Z okracingu jsem pancéře kupoval před cca 1/4 rokem. Nevim teda jestli se jedná o "hell", ale dal jsem je tam a ok, nevim teda co by se mohlo stát, ještě jsem rozbitou hadici neviděl. Tvrdili že jsou lepší, neb jsou lisivaný - nevim. Zásadní rozdíl v tvrdosti páčky nepozoruji, ale odvzdušňoval jsem zatím jen v pracovně a chci ještě jednou po pár jízdách jestli se nějáká tam bublinka ještě od někud nevyloupla.

trnkav (Nový člen)
09.06.2019 18:43:47
Offline

Re: Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

Zdravím.
Zakoupil jsem sadu pancéřových hadic HEL pro Bandit 600 rok 1997. Důvodem koupě byla spojka hadic namontovaná na spodních brýlích. Bránila instalaci tlumiče řízení. Při mé smůle byl v sadě 1 průtokový šroub se špatným závitem, tudíž instalaci jsem nedokončil. V neděli odpoledne na draka.
Mám ale ještě 1 postřeh. Hadice jsem vybral aby šly obě v celé délce od pumpy k brzdiči. V balení mi přišly 2 naprosto identické hadice, přestože vzdálenost od pumpy k brzdiči je na každé straně jiná. Na levé straně je délka jen tak tak, na pravé mám nevzhlednou zatáčku. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Díky za reakci.

corimec (Člen)
09.06.2019 19:37:58
Offline

Re: Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

Zkus co to bude dělat pří plnym rejdu,když to bude na hovno tak to vrať.Já když dával hadice tak jsem si rovnou řek jaký chci délky.Ještě máš možnost dát hadici přez blatník od brzdiče k brzdiči(to bys ji ale musel nechat zkrátit) a druhou nahoru k pumpě.

papaya22 (Nový člen)
10.06.2019 20:08:07
Offline

Re: Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

No já je koupil před 2lety na ab moto a bez problemů. Každá jinak dlouhá přesně podle moto. Chyba bude asi na eshopu

p.Ivo (Nový člen)
18.06.2019 00:09:03
Offline

Re: Panceřové hadice hell?Co na ně říkate??

Kupoval jsem loni z motocyklovyobchod.cz a vše sedlo tak jak mělo(každá hadice byla jinak dlouhá). Nejsem si jist jestli seděl závit doručeného šroubu, ale dá se použít šroub ze staré rozdvojky, která už nebyla potřeba a dát jej na pumpu.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr