Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Plechove zvonenie v motore

mazo (Člen)
26.04.2008 09:35:35
Offline

Plechove zvonenie v motore

Caffte. Mozno je to uplne hlupost, ale mam pocit ze z motora (prevodovka) pocujem taky jemny plechovy cinkot. NIe je to cinkot, ale iba kratke cink redface
Chvilu som si myslel zeto mozu byt kaminky vyhodene pneumatikou o kostru, alebo motor, ale mam pocit ze to pocujem aj na cistej ceste a dokonca len ked pracujem s plynom. Teda bud ked pridavam z prazdneho plynu, alebo uberam do prazdneho plynu.
Som len paranoidny?

PS: Neviem ako opisat ten zvuk, ale je to taky vysoky ton...jednoducho CINK bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2008 09:42:30
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

nemáš někde povolenej šroub nebo matku?podložka pak takhle dokáže cinkat.
P.S. jsi paranoidní a moc to posloucháš.bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mazo (Člen)
26.04.2008 11:46:43
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

uz som to parkrat pozrel, ale len pred jazdou. Budem to musiet skouknout poriadne a ak tam je nieco uvolnene tak to odhalim.
No a s tym pocuvanim: moze byt idontknow Pretoze prilbu mam len taku orechovu skrupinu co som mal este na jawke. Vzdy pojazde mam aj hubu od vetra vytahanu. Takze mozno v novej uz nebude ziadny cinkot pussybigsmilebigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
luig (Člen)
26.04.2008 11:50:43
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Zkoušel jsi na kopci zdechnout motor abys měl jistotu že to jde opravdu z motoru? Může to bejt klidně sekundár nebo něco jinýho


Ne asi
mazo (Člen)
26.04.2008 13:23:52
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

no pri vypnutom motore to nepocujem... ale mam za sebou len jeden zjazd.


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
jura (Člen)
27.04.2008 08:19:52
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Taky cinkalo,nic jsem nenasel,az jak prestalo,tak chybel sroubek v kapotazi!good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
petrboy (Člen)
28.04.2008 21:53:18
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

No ja sem akurat doresil problem s cinkanim. chybela mi gumka na chranici chladice, taky sem neveril, ze to muze byt takova banalita, tak hledej neco uvolnenyho .

Bouchal (Člen)
30.04.2008 14:14:38
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Měl jsem na SV vytažených cca 15cm řetězu a než jsem na to přišel, cinkal mi občas o svod výfuku právě a jen tehdy, když jsem zavřel nebo otevřel plyn.Většinou ale když jsem ho zavřel.


SV 1000S
Mirass (Člen)
30.04.2008 17:56:38
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Taky jsem cinkal.. a byl to rezavej hřebík zapadlej mezi vejfukovejma svodama tam dóle ,jak se sbíhaj.cool

marcus (Nový člen)
02.05.2008 10:41:38
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Nemáš náhodou už vytahanej řetěz?Podobný cinkání jak popisuješ,může být jak se řetěz při jízdě otírá o hlavní stojan.goodno mrkni :)

judanek (Nový člen)
02.05.2008 22:39:29
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Zdarek. Můj problem byl stejného rázu, ale zvuk spíš připomínal chrastění. Prohlédl jsem moto a nakonec sem zjistil problém v místě kde se spojují svody s výfukem. Je tam objímka a na té je nerezový kryt. Tak ten kus plechu mi tam lítal a dělal bordel, pičusbigsmile Musím to svařit,,,,

mazo (Člen)
03.05.2008 20:09:21
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

tak na sviatok prace som moto umyl navoskoval a pritom aj prehliadol, ale nic som nenasiel idontknow  retaz urcite necinka. Ma len 4500km a spanoval som ju zaciatkom aprila...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
nety (Člen)
03.05.2008 22:42:40
Offline

Re: Plechove zvonenie v motore

Hele, já už slyšel takových zvuků... při 4t ot mi to cinká. Prostě se na to vyser, asi to tak dělat má bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr