Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pro znalce bodového systému...

Kelly01 (Člen)
05.05.2008 16:54:30
Offline

Pro znalce bodového systému...

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
05.05.2008 16:58:28
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Kelly01 psal:

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised

správně ty můj klukugood


S úsměvem jde všechno líp :o)
osiris (Člen)
05.05.2008 17:00:24
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

...jdu pro hadr a kbelík abych tady vytřel smile1 samo, pak přeběhnu schody cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
05.05.2008 17:00:34
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Kelly01 psal:

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised

jo.
A pokud se nezačnou body umazávat, tak za 5 let i ti slušňáci budou bez notsick


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Radek-Ban (Člen)
05.05.2008 17:03:35
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

nad tim bych nepřemejšlel když tě chytnou za rychlostsurprisednebezpečný předjžďění surpriseda nečitelnou značku surprisedtak jdeš rovnou na popravuevil jeden bod je za snad jen za pasy a světla bigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kelly01 (Člen)
05.05.2008 17:08:09
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

A myslíte že je nemožný ten bod 1x za 12 měsíců dostatsurprised,já nesmile2,nehledě nato že můžete mít smůlu a třeba 2 a 4 rok něco po 3 bodech(třeba pásy,ty zdvihá úprava o bod)idontknowsurprisedcool


God Save The Queen!
ross (Člen)
05.05.2008 17:17:20
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Celej systém bodování je na pussy

Prvně schválí odebírání bodů a za 2 roky začnou řešit jakým způsobem je vracetfuck a stane se z toho kurevskej kšeft. Takže ti piráti silnic stejně zůstanou a vypadnou jen blbci jako jásmile2


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sigibiker (Člen)
05.05.2008 17:50:23
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Rossi maš kurva pravdu ti pitomci ve vladě něco schvali od stolu a my se mame posrat !

sigibiker (Člen)
05.05.2008 17:55:16
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

To se jim to boduje když maji každy svojeho šofera a jim body nikdo neveme !fuckfuckfuck

Ice (Člen)
05.05.2008 18:58:10
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Máte pravdu, že to je nedomyšlený hnus... pokud vím, tak se chystá novela, kde se mají určité bodované přestupky mírnit a některé dokonce rušit...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kožak (Člen)
05.05.2008 19:07:39
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Kdyby ty zákony dělaly kompetentní lidi a ne ti hňupi ,tak by je nemusely hned novelizovat bad nevím co od toho kdo čeká .... jen další bludy headshake


MRDAT!!!
ross (Člen)
05.05.2008 20:21:53
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Jelikož teď dostává policie za úmrtí na silnici po pérkách, tak velký zmírnění nikdo čekat nemůžeheadshake ministři chtěj vypadat před voliči dobře a na svou krátkou dobu u koryta zbastlí nějaký rádobyzákon a za rok se musí novelizovatsick
kurva kde je ta m r d a c í  m í s t n o s t


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Palino (Člen)
05.05.2008 21:05:22
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Kelly01 psal:

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised

Myslel jsi to správně, ale spočítal špatně. O papíry příjdeš za 10 let a nějaké drobné. Ale to ti může být už fuck. To už budeš tak starý, že nepřehodíš nohu přes motorkubigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Kelly01 (Člen)
05.05.2008 21:36:24
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Byl jsem rozrušenejsmile2


God Save The Queen!
ignac666 (Člen)
05.05.2008 23:10:53
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross psal:
Kelly01 psal:

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised

jo.
A pokud se nezačnou body umazávat, tak za 5 let i ti slušňáci budou bez notsick

Chlapi, je to jednoduche, poridte si zahranicni ridicak. Ja mam anglicky a myslim, ze s tim nic nezmuzou, opravte me, jestli se pletucool

Zdenda (Člen)
06.05.2008 00:01:11
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Nerozumim tomu, jak to, že za jeden přestupek jsou tři tresty: body, pokuta, odebrání ŘP (v případě většího přestupku)headshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kuba B12 (Člen)
06.05.2008 00:05:25
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

rozumíš tomu dobře    takhle poctivě sbírám  po 10 měsících po třech bodech     a už mám 9


honda je honda
Peca-f6 (Člen)
06.05.2008 07:46:33
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ignac666 psal:
ross psal:
Kelly01 psal:

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised

jo.
A pokud se nezačnou body umazávat, tak za 5 let i ti slušňáci budou bez notsick

Chlapi, je to jednoduche, poridte si zahranicni ridicak. Ja mam anglicky a myslim, ze s tim nic nezmuzou, opravte me, jestli se pletucool

dle mně můžou, zakážou ti řízení na uzemí ČR

Filous (Člen)
06.05.2008 08:08:58
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

...ježiši nešilte, měl sem mínus štyry a uš mam zas plnej staf...a nemyslim, že bych se dvakrát trápil např. maksimální povolenou rychlostí a to jag f autě tag na motyce...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
DA-VE (Člen)
06.05.2008 08:40:28
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

hele, tak ten posledni rok vydrž o měsíc déle bez průseru a 4 bodiky ti umažou a máš zase tři roky klid a pak zase o měsíc déle a tak pořád až do smrti. Nesmí ti to ale ujet, jinak o něj příjdeš.bigsmile


Život je jedna velká hra, ve které jde o život !!!
Kelly01 (Člen)
06.05.2008 09:32:49
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Filous
Meleš nesmysly,přestupků určitě udělals za 12 měsíců plnou prdelidontknow

Je to o náhodě a o štěstí,zrovna tě  u nich akorát nikdo nevidělidontknow


God Save The Queen!
ross (Člen)
06.05.2008 09:59:51
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ignac666 psal:
ross psal:
Kelly01 psal:

Je správná úvaha že když udělám každých 11 měsíců přestupek za který dostanu 1 trestný bod tak nikdy nedoběhne roční lhůta potřebná k umazání bodů a za 11 let jsem automaticky na rok bez řidičáku?surprised

jo.
A pokud se nezačnou body umazávat, tak za 5 let i ti slušňáci budou bez notsick

Chlapi, je to jednoduche, poridte si zahranicni ridicak. Ja mam anglicky a myslim, ze s tim nic nezmuzou, opravte me, jestli se pletucool

anglickej řidičák mi je ass když mám zákaz řízení v ČR
a jet se projet do Anglie, to zasesick


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
06.05.2008 10:00:08
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

bodovej system ty mrtvy nesnizi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
06.05.2008 11:02:16
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Kelly01 psal:

Filous
Meleš nesmysly,přestupků určitě udělals za 12 měsíců plnou prdelidontknow

Je to o náhodě a o štěstí,zrovna tě  u nich akorát nikdo nevidělidontknow

...nezlop se, ale nemelu, přestupků sem za rok uďál víc neš plnou prdel, ale četnost hlídek a zastavení nejni taková, abych byl předposranej dopředu...tagže asi tag...a navíc se dycky dyš mě líznou snažim chovat slušně a zbytečně nemachrovat a drobnosti jako pásy nebo telefonování mi zatim dycky prošli jen za mírnej flastr, ale bez zásahu do bodovýho konta...asi mam štěstísurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
06.05.2008 11:04:30
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

máš..
Jsou tu jedinci(ne já) co i bez machrování to štěstí neměli..


God Save The Queen!
ignac666 (Člen)
06.05.2008 14:19:24
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross psal:
ignac666 psal:
ross psal:


jo.
A pokud se nezačnou body umazávat, tak za 5 let i ti slušňáci budou bez notsick

Chlapi, je to jednoduche, poridte si zahranicni ridicak. Ja mam anglicky a myslim, ze s tim nic nezmuzou, opravte me, jestli se pletucool

anglickej řidičák mi je ass když mám zákaz řízení v ČR
a jet se projet do Anglie, to zasesick

No nemusis primo do anglie, co takhle slovensko. A nemyslim, ze kdyz delas prestupky napr. za rychlost, tak ti hned zakazou rizeni v cr...? to by muselo byt neco vazneho ne? No kazdopadne to hodlam zkusit, kdyz uz ho mam bigsmile Ne ze bych se nechal schvalne chytat..

ross (Člen)
06.05.2008 15:52:41
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Filous psal:
Kelly01 psal:

Filous
Meleš nesmysly,přestupků určitě udělals za 12 měsíců plnou prdelidontknow

Je to o náhodě a o štěstí,zrovna tě  u nich akorát nikdo nevidělidontknow

...nezlop se, ale nemelu, přestupků sem za rok uďál víc neš plnou prdel, ale četnost hlídek a zastavení nejni taková, abych byl předposranej dopředu...tagže asi tag...a navíc se dycky dyš mě líznou snažim chovat slušně a zbytečně nemachrovat a drobnosti jako pásy nebo telefonování mi zatim dycky prošli jen za mírnej flastr, ale bez zásahu do bodovýho konta...asi mam štěstísurprised

Tak na todle jsem Filous doplatil. Žádný machrování, z pokuty za 2000,- nebo 1000,- vždycky jen tak 200-300,- a v klidu..

..jen do doby, než jsem zjistil, že mi ty body vždycky dali


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ross (Člen)
06.05.2008 16:04:00
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ignac666 psal:
ross psal:
ignac666 psal:


Chlapi, je to jednoduche, poridte si zahranicni ridicak. Ja mam anglicky a myslim, ze s tim nic nezmuzou, opravte me, jestli se pletucool

anglickej řidičák mi je ass když mám zákaz řízení v ČR
a jet se projet do Anglie, to zasesick

No nemusis primo do anglie, co takhle slovensko. A nemyslim, ze kdyz delas prestupky napr. za rychlost, tak ti hned zakazou rizeni v cr...? to by muselo byt neco vazneho ne? No kazdopadne to hodlam zkusit, kdyz uz ho mam bigsmile Ne ze bych se nechal schvalne chytat..

Tak pro tvou informaci, tady jsou moje přestupky:

20.11.2006 1bod - neoprávněné užití zvláštního výstražného světla oranžové barvy
21.11.2006 /to byl táden jak sviň/ 3body - telefon
27.11.2006 1bod - světla /tady už jsem málem vraždil-3 v jednom týdnu/
9.5.2007 2body - pásy
11.5.2007 3body - rychlost nad 21km v obci - naměřeno 74km na konci obce v úrovni značky
23.7.2007 1bod - nerespektování značky zákaz vjezdu /3 týdny při opravě silnice tam nebyla a pak už tam stál panáček/
5.3.2008 3body - telefonování

holt jsem pirát silnic a babičky schovávají vnučky do sklepa abych je nepřejelevil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
06.05.2008 16:49:17
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross : to jó a nebezpečnej pirát silnic,samý krutý přestupky bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kožak (Člen)
06.05.2008 18:16:13
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Jo hochu za pár let za to bude krutej žalář na ostrově If bigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
06.05.2008 18:24:07
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross psal:
ignac666 psal:
ross psal:


anglickej řidičák mi je ass když mám zákaz řízení v ČR
a jet se projet do Anglie, to zasesick

No nemusis primo do anglie, co takhle slovensko. A nemyslim, ze kdyz delas prestupky napr. za rychlost, tak ti hned zakazou rizeni v cr...? to by muselo byt neco vazneho ne? No kazdopadne to hodlam zkusit, kdyz uz ho mam bigsmile Ne ze bych se nechal schvalne chytat..

Tak pro tvou informaci, tady jsou moje přestupky:

20.11.2006 1bod - neoprávněné užití zvláštního výstražného světla oranžové barvy
21.11.2006 /to byl táden jak sviň/ 3body - telefon
27.11.2006 1bod - světla /tady už jsem málem vraždil-3 v jednom týdnu/
9.5.2007 2body - pásy
11.5.2007 3body - rychlost nad 21km v obci - naměřeno 74km na konci obce v úrovni značky
23.7.2007 1bod - nerespektování značky zákaz vjezdu /3 týdny při opravě silnice tam nebyla a pak už tam stál panáček/
5.3.2008 3body - telefonování

holt jsem pirát silnic a babičky schovávají vnučky do sklepa abych je nepřejelevil

Tak to sory,ale nechat si zebrat papíry kvůli pičovinám jako pásy,světla a telefón tak musím říct že seš vůlbigsmile
Kdyš vím že sem před pár dnama zaplatil 2-3x flastra,tak si dávám bachasurprised
Něco jinýho je kdyš někoho změří jednou na mašině a papíry sou f pussy hned


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
06.05.2008 18:50:51
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Tak ještě ta má reakce:
Aha, takže bych nebyl vůl, kdybych prolítl městem na mašině kilem nebo ještě rychleji?idontknow a pak přišel o noty?
Dávat bacha jsem si začal až jsem byl informován o bodovém kontu.
Proto mám rád bodový systémpussy


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
myslivec (Člen)
06.05.2008 18:56:28
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Nemá tady někdo z vás zkušenosti s osobou blízkou? Já si myslím že pokud tě na motorce
přímo nezastaví a jenom vyfotí tak tě v helmě nikdo nemůže poznat.....
Zajímalo by mě jestli už to někdo řešil co jim tam nakecal a jak to dopadlo...

ross (Člen)
06.05.2008 19:06:17
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

myslivec psal:

Nemá tady někdo z vás zkušenosti s osobou blízkou? Já si myslím že pokud tě na motorce
přímo nezastaví a jenom vyfotí tak tě v helmě nikdo nemůže poznat.....
Zajímalo by mě jestli už to někdo řešil co jim tam nakecal a jak to dopadlo...

Já už všechny osoby blízký vyvraždil, takže tenhle argument mi policie ve Zn. nevezme /otcovrah, matkovrah, bratrovrah, sestrovrah, strýcovrah, tetovrah.../


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
06.05.2008 21:27:29
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

myslivec psal:

Nemá tady někdo z vás zkušenosti s osobou blízkou? Já si myslím že pokud tě na motorce
přímo nezastaví a jenom vyfotí tak tě v helmě nikdo nemůže poznat.....
Zajímalo by mě jestli už to někdo řešil co jim tam nakecal a jak to dopadlo...

Jednou sem to použil. Funguje to,nesmí tě zastavit na místě a pak se nesmíš zaleknout uřední mašinérie která rozhoduje i bez tvé přítomnosti,podáš odvolání a pak sem teprve šel k oprvdovímu správnímu řízení kde sem odmítl vypovídat a byli nuceni to šetření zastavit.Od začátku musíš trvat na tom žes to nebyl ty. Skouší fšelijaký fligny,ale nenech se ošálitgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
06.05.2008 21:33:44
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross psal:

Tak ještě ta má reakce:
Aha, takže bych nebyl vůl, kdybych prolítl městem na mašině kilem nebo ještě rychleji?idontknow a pak přišel o noty?
Dávat bacha jsem si začal až jsem byl informován o bodovém kontu.
Proto mám rád bodový systémpussy

Nikdo neříká městem,tam jezdám do 60ti,ale kdekoliv mimo obec je to hned.Stačí to poptáhnout ke 150ti,což je mezi kdejakou dědinou a papíry sou v pussy
Půl roku dopředu ve fšech médiích vomýlali za co berou body a že to nevoznamujou na místě,tak je jasný že kdyš platím flastra,dou body doass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
07.05.2008 09:41:13
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross
co to bylosurprised

20.11.2006 1bod - neoprávněné užití zvláštního výstražného světla oranžové barvy


God Save The Queen!
ross (Člen)
07.05.2008 10:51:00
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Kelly01 psal:

ross
co to bylosurprised

20.11.2006 1bod - neoprávněné užití zvláštního výstražného světla oranžové barvy

to jsem zastavil u silnice a dal výstražný světla /trojúhelník/ a telefonoval jsem. Doteletonuju a vyhodím blinkr a jedu a po 150m mě zastaví cajt, s tím, že se na mě díval a že jsem zneužil tyto světla. Použít je můžu prý pouze když jdu vyndat trojúhelník z kufru a označit auto jako překážkusick Holt kluci ze Zn jsou trochu přísnější


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kelly01 (Člen)
07.05.2008 11:04:42
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Ty si magnetsurprised

Takže v podstatě opět telefonováníevil


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:13:36
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross psal:
Kelly01 psal:

ross
co to bylosurprised

20.11.2006 1bod - neoprávněné užití zvláštního výstražného světla oranžové barvy

to jsem zastavil u silnice a dal výstražný světla /trojúhelník/ a telefonoval jsem. Doteletonuju a vyhodím blinkr a jedu a po 150m mě zastaví cajt, s tím, že se na mě díval a že jsem zneužil tyto světla. Použít je můžu prý pouze když jdu vyndat trojúhelník z kufru a označit auto jako překážkusick Holt kluci ze Zn jsou trochu přísnější

Pocem co to je za picovinu v autoskole nas ucili ze svetla muzes mit zapli i kdyz uz jsi dal trojuhelnik a nebo nemusis pokud uz mas danej trojuhelnik. ze to v zakone neni nijak popsano ani zakazano


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:14:21
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

a neni zvlastni vystrazne zarizeni spis oranzovej majak(bagr , cistic silnic atd)


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:16:12
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

VikecB12 psal:
myslivec psal:

Nemá tady někdo z vás zkušenosti s osobou blízkou? Já si myslím že pokud tě na motorce
přímo nezastaví a jenom vyfotí tak tě v helmě nikdo nemůže poznat.....
Zajímalo by mě jestli už to někdo řešil co jim tam nakecal a jak to dopadlo...

Jednou sem to použil. Funguje to,nesmí tě zastavit na místě a pak se nesmíš zaleknout uřední mašinérie která rozhoduje i bez tvé přítomnosti,podáš odvolání a pak sem teprve šel k oprvdovímu správnímu řízení kde sem odmítl vypovídat a byli nuceni to šetření zastavit.Od začátku musíš trvat na tom žes to nebyl ty. Skouší fšelijaký fligny,ale nenech se ošálitgood

a od novely je smula zadna osoba blizka ti nepomuze je to tvoje motorka je tak bud reknes kdo na ni jel nebo to vodseres ty.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 11:27:05
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

sonyk psal:

a od novely je smula zadna osoba blizka ti nepomuze je to tvoje motorka je tak bud reknes kdo na ni jel nebo to vodseres ty.

toho bych se nebál . . .


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:30:05
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Monty Jack psal:
sonyk psal:

a od novely je smula zadna osoba blizka ti nepomuze je to tvoje motorka je tak bud reknes kdo na ni jel nebo to vodseres ty.

toho bych se nebál . . .

ja se toho nebojim ale bude to tak osoba padne. a muzem si za to sami


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 11:37:44
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

sonyk psal:

ja se toho nebojim ale bude to tak osoba padne. a muzem si za to sami

ustanovení o možnosti odepření svědectví proti osobě blízké nevychází ze silničního zákona, tudíž ho novela silničního zákona nemůže změnit.
Mám-li legitimní možnost odepřít svědectví, tak to udělám, a za to co jsem neudělal mě trestat nemohou.
Kovanější právníci nechť mě klidně opraví.smokin


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:40:44
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Monty Jack psal:
sonyk psal:

ja se toho nebojim ale bude to tak osoba padne. a muzem si za to sami

ustanovení o možnosti odepření svědectví proti osobě blízké nevychází ze silničního zákona, tudíž ho novela silničního zákona nemůže změnit.
Mám-li legitimní možnost odepřít svědectví, tak to udělám, a za to co jsem neudělal mě trestat nemohou.
Kovanější právníci nechť mě klidně opraví.smokin

jj to je to proc to tak trvalo ale ted maj neco jak to obejit tak sem zvedavej. duvod si vzdycky najdou smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:41:29
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

spis me zarazi pokuta za 4 blinkry rozviceny jo to je docela zajimavy. kdyz tvorim prekazku mam je pouzit a nikde se nepsie kdy je mam vypnout


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 11:42:01
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Pořád nechápu tu objížďku, kterou máš na mysli ... idontknow


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 11:43:42
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

sonyk psal:

spis me zarazi pokuta za 4 blinkry rozviceny jo to je docela zajimavy. kdyz tvorim prekazku mam je pouzit a nikde se nepsie kdy je mam vypnout

v tomhle s tebou souhlasím, blikače dle mýho nejsou "zvláštní výstražné ..."


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:44:47
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Monty Jack psal:

Pořád nechápu tu objížďku, kterou máš na mysli ... idontknow

Vlada je mocna najdou si bic na "nas" co pouzili a chteji pouzivat osobu blizkou nedavno sem na to nekde cumel.

ze zacatku to resily ze by to bylo proti ustavni ale ted maji neco co muze obvinit majitele dopravniho prostredku. nedostane body ale pokutu nebo tak neco, ze provzem jeho vozidla bylo zpusobeno to a to.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 12:00:31
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Protiústavní je to stále.
Hypotetická situace. Půjčím auto bratrovi, bratra blejskne radar, nerozeznaj ksicht ale přečtou značku, najdou si mě. Já řeknu že sem to nebyl, voni ať jim řeknu kdo s tím jel, já na to že využívám práva nevypovídat proti osobě blízké.
Co voni s tím... Ať dělaj co dělaj, nemůžou mi nic udělat. Aby mě mohli potrestat za rychlost, museli by mi dokázat, že jsem to byl já (což předpokládejme buď opravdu nejsem, nebo to "jen" nemůžou dokázat. Aby mi mohli cokoli udělat za to, že jsem jim neřekl kdo s tím jel, museli by nejprve zrušit ústavou mi dané právo nevypovídat, pokud to může ohrozit OMB (osobu mi blízkou).
Takže vyčistit plínky  a do doby než začnou čachrovat s ústavou být v klidu good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
sonyk (Člen)
07.05.2008 12:16:58
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Monty Jack psal:

Protiústavní je to stále.
Hypotetická situace. Půjčím auto bratrovi, bratra blejskne radar, nerozeznaj ksicht ale přečtou značku, najdou si mě. Já řeknu že sem to nebyl, voni ať jim řeknu kdo s tím jel, já na to že využívám práva nevypovídat proti osobě blízké.
Co voni s tím... Ať dělaj co dělaj, nemůžou mi nic udělat. Aby mě mohli potrestat za rychlost, museli by mi dokázat, že jsem to byl já (což předpokládejme buď opravdu nejsem, nebo to "jen" nemůžou dokázat. Aby mi mohli cokoli udělat za to, že jsem jim neřekl kdo s tím jel, museli by nejprve zrušit ústavou mi dané právo nevypovídat, pokud to může ohrozit OMB (osobu mi blízkou).
Takže vyčistit plínky  a do doby než začnou čachrovat s ústavou být v klidu good

ja v klidu jsem ja to neresim smile1 jen sem cetl nebo videl nekde tu noveluu a ty navrhy a tak nejak to tam bylo. uvidime co nam to prinese a jestli to vubec pujde. Ja bych bratra klidne naprasil je to zmetek a aspon by to mel za to jak me v detstvi mlatil bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 12:21:05
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

bigsmilegoodsmokin


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Ondráš (Člen)
07.05.2008 12:24:05
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Asi tak. Nemůžou tě odsoudit za něco, co si neudělal (tedy spíš oni nemají důkazy o tom, že si to byl ty). Bylo by to sice hezký, že blejsknutí radaru=vyřešený případ, viník známý, jim by rostlo procento vyřešených případů... Ale stále si myslím, že je to protiústavní.

Na tohle by měl odpovědět Jarken.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mazo (Člen)
07.05.2008 12:25:38
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

aspon raz som rad, ze zijem v slovenskom policajnom state bigsmilebigsmilebigsmile
Len dufam ze to tie nase uradnicke a vladne pussy neodkukaju od tych vasich...


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
sonyk (Člen)
07.05.2008 12:26:03
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Ondráš psal:

Asi tak. Nemůžou tě odsoudit za něco, co si neudělal (tedy spíš oni nemají důkazy o tom, že si to byl ty). Bylo by to sice hezký, že blejsknutí radaru=vyřešený případ, viník známý, jim by rostlo procento vyřešených případů... Ale stále si myslím, že je to protiústavní.

Na tohle by měl odpovědět Jarken.good

soud tam nebyl ani body ale jen pokuty jako nejakej prestupek


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
07.05.2008 12:29:03
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

sonyk psal:
Ondráš psal:

Asi tak. Nemůžou tě odsoudit za něco, co si neudělal (tedy spíš oni nemají důkazy o tom, že si to byl ty). Bylo by to sice hezký, že blejsknutí radaru=vyřešený případ, viník známý, jim by rostlo procento vyřešených případů... Ale stále si myslím, že je to protiústavní.

Na tohle by měl odpovědět Jarken.good

soud tam nebyl ani body ale jen pokuty jako nejakej prestupek

A za co?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
07.05.2008 12:31:38
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

no ze provzem toho vozidla bylo neco zpusobeny. mrknu vecer do historie v pc doma treba to najdusmile1 uvidime jak to bude. Osoba blizka jim lezi v zaludku moc jako a chtej to proste zrusit a jelikos sou to s---e tak si cestu najdou . me je to teda fuk zatim smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
07.05.2008 12:33:36
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

sonyk psal:

no ze provzem toho vozidla bylo neco zpusobeny. mrknu vecer do historie v pc doma treba to najdusmile1 uvidime jak to bude. Osoba blizka jim lezi v zaludku moc jako a chtej to proste zrusit a jelikos sou to s---e tak si cestu najdou . me je to teda fuk zatim smile1

Jako že si poskytl nástroj ke spáchání přestupku? Pičo a jako jak to mam vědět, že s tim pojede jak kokot?surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
07.05.2008 12:46:31
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Pokud nepoužiju osobu blízkou, tak řeknu, že motorku prodávám. Byl tady Ivan z Kamčatky, dal zálohu, projel, řekl, že ji nechce a tady máte adresusmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Billy (Člen)
07.05.2008 12:50:03
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Vec na to bude jedině taková že ti seberou vozidlo s kterym byl ospachan trestny cin, a ty uz si s tim delej co chces a nekde uz to tak v funguje bezne smokin , ale taky sem rad kdyby tady nic takoveho nebylo tos piss smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
07.05.2008 13:00:53
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Billy psal:

Vec na to bude jedině taková že ti seberou vozidlo s kterym byl ospachan trestny cin, a ty uz si s tim delej co chces a nekde uz to tak v funguje bezne smokin , ale taky sem rad kdyby tady nic takoveho nebylo tos piss smile1

Přestupek ale neni trestný čin.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jardagsf (Člen)
07.05.2008 13:08:08
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Billy psal:

Vec na to bude jedině taková že ti seberou vozidlo s kterym byl ospachan trestny cin, a ty uz si s tim delej co chces a nekde uz to tak v funguje bezne smokin , ale taky sem rad kdyby tady nic takoveho nebylo tos piss smile1

tady se , kolego , bavime o prestupku ....
jinak nepouziju zadnou osobu blizkou , ale proste odepru vypoved - proste drzim hubu a odmitam vypovidat a necham policii CR at si poradi s dukazni nouzi jak chce , bo na nich je dokazovat.........
jinak nejvetsi praskac je ten ktery praskne sam sebe.....
a moralisty , kteri se hrde postavi za spachany prestupek zvysoka seru , bo jsou to debilove.......
jardagsf trochu ultimativni...idontknow


MOTO KOZZI GRISO
Ice (Člen)
07.05.2008 13:29:58
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Pokud zanesou do novely odpovědnost majitele vozidla, jak je to v některých státech EU, tak je to vyřešený... Proti osobě blízké vypovídat nemusíš (ne nesmíš), ústava mluví jasně... ale můžeš... Tudíž, pokud bude odpovědnost majitele vozidla,  a ten využije možnosti nevypovídat proti osobě blízké, přenese odpovědnost na sebe. V konečném výsledku se odbourá věčná výmluva osoby blízké a řidiči už si dají hodně pozor na to komu půjčují vozidlo. Samozřejmě, že se tím musí notně změnit bodový systém,který s tím hodně souvisí...

Co se telefonování za jízdy týče, chápu, že to je kravina... přijít kvůli tomu o řidičák, když je toho víc a ještě se k tomu přičtou jiné přestupky. Přece telefonovat za jízdy umí každý magor bez toho, aniž by někoho ohrozil... Možná až na toho kreténa, kterého jsem potkal minulý týden a při přejíždění z pruhu do pruhu měl asi myšlenky víc u té dupačky se kterou žvatlal, než aby se podíval, jestli třeba vedle něho někdo nejede.... já uhnul tak tak... ale je to určitě výjimka... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 13:59:08
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Z toho mála co vím se odpovědnost vztahuje na přstupky bez škody na majetku a zdraví, kdy majitel nemusí prozradit viníka a v tom případě platí z titulu majitele vozidla pokutu za přestupek, bez zápisu a bodového hodnocení (typicky parkování).
Nevím, že by se to týkalo rychlosti, existují snad nějaké rozhodnutí, že v tomto případě je stále zapotřebí dokázat spáchání pravé osobě.

jinak pěknej rozsudek ... doporučuji přečíst .. http://www.nssoud.cz/anonym.php?ID=5562


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Ice (Člen)
07.05.2008 14:24:59
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

A to je přesně ono... Rozsudek jak víno... Jeden idiot, co neumí zaparkovat a pak nést odpovědnost za svůj přestupek. Kolik času a lidí se tím muselo zabývat, než ho poslali do prdele...? Ještě bych mu zaúčtoval ten čas, co se tomu všichni museli věnovat... příště by si to asi rozmyslel...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Mour (Člen)
07.05.2008 14:33:20
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

To Ice: ...tohle se mi nelíbí bad ...představ si ...koupíš si sekyrku, necháš ji venku na špalku, někdo s ní majzne druhého do hlavy a tebe za to odsoudí, protože jsi její majitel.

ignac666 (Člen)
07.05.2008 14:51:42
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Mour psal:

To Ice: ...tohle se mi nelíbí bad ...představ si ...koupíš si sekyrku, necháš ji venku na špalku, někdo s ní majzne druhého do hlavy a tebe za to odsoudí, protože jsi její majitel.

auto ale neni jako sekerka, spise jako zbran, tu taky nemuzes nechat jen tak lezet, auto jsi taky povinen si zamknout

Monty Jack (Člen)
07.05.2008 14:58:31
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Mour psal:

To Ice: ...tohle se mi nelíbí bad ...představ si ...koupíš si sekyrku, necháš ji venku na špalku, někdo s ní majzne druhého do hlavy a tebe za to odsoudí, protože jsi její majitel.

No tady jde o něco jinýho.
V prvé řadě, pokud by to auto někdo ukradl, tak to tak fungovat nebude. To je i v EU, že pokud s autem někdo disponoval protiprávně tak ta odpovědnost majitele neplatí.
V tomdle případě to je o něčem jiným.
Někdo blbě zaparkoval ... byl spáchanej přestupek a někdo za to lajzne pokutu.
Buď to byl majitel a má ji zaplatit a neremcat, nebo to zaparkoval někdo komu to pučil=ví komu, nebo si může zjistit kdo to měl. Takže to pro usnadnění práce policie cvakne on a od viníka si to může vybrat sám.
Takže se ani tak neuznává vinným, jako se na něj přenáší povinnost dopátrat viníka.
A kdyby nebyl blbej a drzej tak se z toho může buď vyvlíknout úplně tak, jako tak, nebo  to aspoň dostat na přijatelnou cenovou hladinu.
Když to shrnu, parkovat blbě se nemá, následky si musím nést.
(Ani rychle jezdit se nemá, ale když člověk se tak snadno nechá zlákat)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Mour (Člen)
07.05.2008 15:04:43
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

...jsem nepochopen bigsmile ...tady jde o to, že v našem státě Ti někdo (v tomto případě policie) musí dokázat!! vinu ...a ne, že tvou věc někde vyfotí a Ty pak dokazuj.

jardagsf (Člen)
07.05.2008 15:06:07
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Takže to pro usnadnění práce policie cvakne on a od viníka si to může vybrat sám.
a kdo jsem ja abych usnadnoval praci policii??idontknowfuck
Takže se ani tak neuznává vinným, jako se na něj přenáší povinnost dopátrat viníka.
co toto je za princip? vlastnictvi veci nedava zadnou pravomoc mi po necem patrat , policii mame na co , a kdyz to nedokaze policie - vlastnik dokaze co? to uz muzeme za chvili si delat vsechno sami - policajta,doktora,armadu.....
jardagsf hlavou kroutici....


MOTO KOZZI GRISO
sonyk (Člen)
07.05.2008 15:11:20
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

presne tak bude to jen pokuta zadny body


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
07.05.2008 15:18:51
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

sonyk psal:

presne tak bude to jen pokuta zadny body

Pokuta za co? Ptám se znova. Co jsem provedl? Vím, kdo na tom jel. Za to mě potrestat nemůžou. A to že nedodržel předpis je problém toho co spáchal přestupek a ne můj.

Proč to pořád nemůžu pochopit... Jarkene, kde jsi?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 15:19:50
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

jardagsf psal:

Takže to pro usnadnění práce policie cvakne on a od viníka si to může vybrat sám.
a kdo jsem ja abych usnadnoval praci policii??idontknowfuck
Takže se ani tak neuznává vinným, jako se na něj přenáší povinnost dopátrat viníka.
co toto je za princip? vlastnictvi veci nedava zadnou pravomoc mi po necem patrat , policii mame na co , a kdyz to nedokaze policie - vlastnik dokaze co? to uz muzeme za chvili si delat vsechno sami - policajta,doktora,armadu.....
jardagsf hlavou kroutici....

Tak já nevím.
Na jednu stranu se budem vztekat, že to na silnicích vypadá tak jak vypadá, na straně druhé budem furt kritizovat každej pokus to zlepšit (že je jich většina k hovnu je jiná věc.)
Co si budem namlouvat, osoba blízká je v našem případě z 99% jenom naše klička jak se vyhnout platbě za radosti který si užíváme někdy v rozporu se zákonem, někdy už v rozporu i se zdravým rozumem.
Usnadnění práce policie - možná trochu špatně napsáno, spíš nebude muset zakládat zbytečný spisy, co se nakonec stejně odloží, protože viník nezjištěn. Když mě nabořil nějakej pacholek ve škodovce a ujel, tak mě to taky nebavilo.
Majitel s tím žádnou práci mít nebude, páč opět blízko 100% případů si tu pokutu zasloužil, a ve zbylém mizivém prostě propleskne syna, ať příště parkuje kde má.
No a ten zanedbatelnej počet případů, kdy neví kdo auto řídil padá na vrub krádežím, kdy tahle odpovědnost neplatí, jak už jsem psal.
Takže i ta poslední námitka je na špatně formulovanou větu - viníka nedopátrá, prostě si příště rozmyslí mu to auto půjčovat.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 15:23:18
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Jo a nepíšu o tom jak je to u nás, nebo jak to má být u nás, ale jak to z toho mála co jsem četl funguje v některých zemích EU a konkrétně to zrovna vztahuju na to parkování, páč jinak do toho nevidím, krom tý rychlosti, kde to zase na majitele nefunguje


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Ondráš (Člen)
07.05.2008 15:41:16
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Monty Jack psal:

Tak já nevím.
Na jednu stranu se budem vztekat, že to na silnicích vypadá tak jak vypadá, na straně druhé budem furt kritizovat každej pokus to zlepšit (že je jich většina k hovnu je jiná věc.)

To že je to k hovnu je právě to o čem se tu bavíme.

Monty Jack psal:

Usnadnění práce policie - možná trochu špatně napsáno, spíš nebude muset zakládat zbytečný spisy, co se nakonec stejně odloží, protože viník nezjištěn. Když mě nabořil nějakej pacholek ve škodovce a ujel, tak mě to taky nebavilo.
Majitel s tím žádnou práci mít nebude, páč opět blízko 100% případů si tu pokutu zasloužil, a ve zbylém mizivém prostě propleskne syna, ať příště parkuje kde má.

Ale policie je tu od toho, aby s tím tu práci měla, ne aby to na někoho hodila a udělej si to jak chceš.
Si to představ. Přijdeš na policajty sedneš si a uslyšíš:
Nás to nezajímá, kdo to byl. Nám je to jedno, bylo to tvoje vozidlo, tak si to s ním vyřiď. My máme čárku do vyřešených. Tady to podepiš a zavolej dalšího. Pokladna je u vchodu.

To přece nejde...headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 16:02:13
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Beru to realisticky.
Máme zákon kterej říká, že máš vědět, komu to auto pučuješ. Pokud jsi ho nepujčil  a někdo cizí se v něm vozí tak ti ho někdo ukradl. Pokud ti ho ukradl tak nejsi odpovědný za to co se s ním děje. Pokud jsi ho půjčil, půjčuješ ho s vědomím, že za něj máš (budeš mít) odpovědnost do určité míry (pokuta u přestupků), která tě neohrozí na tvých právech (=body, ztráta řidičáku, nepřiměřený postih - vycházím opět z EU praktik jiných zemí)

Ruku na srdce - kolikrát s vaší motorkou (autem) někdo udělal přestupek a vy jste nevěděli kdo to byl ...

To že tady někdo využije osobu blízkou jako možnost jak nepřijít o řidičák kvůli rychlosti je pochopitelný, těžko už soudit jestli správný. Udělal by to každej, ale ...

a pokud se týká metody :
Nás to nezajímá, kdo to byl. Nám je to jedno, bylo to tvoje vozidlo, tak si to s ním vyřiď. My máme čárku do vyřešených. Tady to podepiš a zavolej dalšího. Pokladna je u vchodu.
... tak to ve výsledku způsobí, že přestaneš auto půjčovat lidem co na předpisy serou, nebo donutíš toho komu to půjčuješ dodržovat předpisy .. obě varianty se mi líbí. (zdůrazňuji...pořád se bavíme o přestupcích a stále lze užít osoby blízké i v případě tr. činnů a stále to pro tebe neznamená bodový postih)

No a pokud jde o to jestli má mít policie něco na práci, tak vono i to měření rychlosti za značkou obce je jejich práce - sice prudí, ale vlastně dělaj co maj.

Já nevím jaký máte vy zkušenosti, ale mě to příjde, že tady se brojí proti tomu brát lidem jednoduchej způsob jak nedodržovat předpisy.

Stejně jako mě vadí, když se zákonama chce obcházet ústava, tak mě vadí když je tu snaha zákonným prostředkem nastavit lepší vymahatelnost práva a lidem to vadí, páč pak si už tak snadno nebudou moct dělat co chtějí.

Nebo co vám to vlastně vadí idontknow


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Ondráš (Člen)
07.05.2008 16:18:30
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Ve zkratce. Jde o to, že dostaneš pokutu za něco, co si neudělal a nemůžeš ovlivnit. Můžeš ovlivnit kdo s tím autem jede, ale nemůžeš ovlivnit jak s ním jede.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
07.05.2008 16:22:34
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

já už bych to utnulsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
07.05.2008 16:27:38
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

ross psal:

já už bych to utnulsmokin

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 16:39:36
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Ondráš psal:

Ve zkratce. Jde o to, že dostaneš pokutu za něco, co si neudělal a nemůžeš ovlivnit. Můžeš ovlivnit kdo s tím autem jede, ale nemůžeš ovlivnit jak s ním jede.

Půjčuješ auto s tím že nepojede podle předpisů? Těžko. Takže pokud nepojede, nahlásíš viníka, pokutu nedostaneš. Nebo v rámci blízké osoby vezmeš postih na sebe.
Můžeš si vybrat.
Asi máme odlišný názor na to, jestli nám to zvedne počet pokut.
Jinak samo debata o pussy, jdem radši jezdit good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
osiris (Člen)
07.05.2008 18:26:42
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

...fakt nechápu jak dospělý lidi můžou vobhajovat donekonečna svoji křivárnu žvástama o neprávu sick
...jednou jsem něco proved, nebo vím kdo to proved, tak aspoň držím hubu a nebudu donekonečna fňukat nad tím že mi chce někdo vzít "berličku" se z toho vylhat, vo nic jinýho totiž v týhle vychcaný český zemi a týhle debatě nejde fuck


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
07.05.2008 19:15:58
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Mour psal:

To Ice: ...tohle se mi nelíbí bad ...představ si ...koupíš si sekyrku, necháš ji venku na špalku, někdo s ní majzne druhého do hlavy a tebe za to odsoudí, protože jsi její majitel.

Trochu přehnané přirovnání nemyslíš...? Bavíme se o přestupcích.... Tohle je hodně mimo mísu...cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
07.05.2008 19:25:15
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

jardagsf psal:

Takže to pro usnadnění práce policie cvakne on a od viníka si to může vybrat sám.
a kdo jsem ja abych usnadnoval praci policii??idontknowfuck
Takže se ani tak neuznává vinným, jako se na něj přenáší povinnost dopátrat viníka.
co toto je za princip? vlastnictvi veci nedava zadnou pravomoc mi po necem patrat , policii mame na co , a kdyz to nedokaze policie - vlastnik dokaze co? to uz muzeme za chvili si delat vsechno sami - policajta,doktora,armadu.....
jardagsf hlavou kroutici....

Jsi občan tohoto státu, který zřídil policii, aby ti pomohla prosazovat tvé práva a pořádek... Policie je tu stejně pro tebe, jako pro ostatní občany. Pokud se ti příčí policii jakkoliv usnadňovat práci, čímž vlastně pomáháš dalším občanům, tak se  přestěhuj do jiného státu, třeba na Kubu... Tam by se ti mohlo líbit...

Neber si to osobně, trochu jsem to zveličil, ale ta tvá hláška je fakt pitomá... smokin

Co se toho pátrání týče, tak je to opravdu hloupost... V případě, o kterém mluvíme, a to je přestupek spáchaný vozidlem, tak pravděpodobnost, že nevíš, kdo jezdí ve tvém autě je opravdu mizivá... A pokud tahle novela vejde v platnost, tak budou majitelé vozidla povinni vědět, kdo s jejich autem jezdí, což zase takový probém není...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
07.05.2008 19:29:46
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Ondráš psal:
sonyk psal:

presne tak bude to jen pokuta zadny body

Pokuta za co? Ptám se znova. Co jsem provedl? Vím, kdo na tom jel. Za to mě potrestat nemůžou. A to že nedodržel předpis je problém toho co spáchal přestupek a ne můj.

Proč to pořád nemůžu pochopit... Jarkene, kde jsi?help

Máš naprostou pravdu... Nikdo tě nebude trestat za někoho jiného, pokud to sám nebudeš chtít... Víš kdo řídil, řekneš to, a tím jsi z obliga... Nic víc, nic míň...

Prostě odpadne to věčné vymlouvání se vychcánků na osobu blízkou... Nikdo tě nebude trestat za něco, co jsi neprovedl... Proto to není... Je to proto, aby byl potrestán po právu ten, kdo se přestupku dopustil, aniž by se tomu vyhnul... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
07.05.2008 19:37:06
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Ondráš psal:

Ve zkratce. Jde o to, že dostaneš pokutu za něco, co si neudělal a nemůžeš ovlivnit. Můžeš ovlivnit kdo s tím autem jede, ale nemůžeš ovlivnit jak s ním jede.

Nezlob se na mě, ale meleš pořád dokola hlouposti... Přečti si příspěvky,které se tu píšou a pochopíš, že nebudeš trestaný za nikoho jiného... Nemůžeš ovlivnit to, jak někdo jezdí s tvým autem, ale ty to auto půjčuješ... Pokud něco spáchá, a nepřizná se k tomu, tak řekneš policejnímu orgánu, kdo to vozidlo v době spáchání přestupku řídil, což víš, a nikdo tě trestat nebude... Bude potrestaný viník...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
ignac666 (Člen)
07.05.2008 21:17:40
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

V anglii je to treba tak, napr, s tim parkovanim. Daji ti pokutu, na tve auto, tvou znacku. Kdo je jeho majitel pokutu plati tecka. Nezajim je, jestli jsi auto nekomu pujcil tecka.

Kožak (Člen)
07.05.2008 22:20:06
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Pokud udělám přestupek a chytnou mě při něm (zastavěj) zaplatim a neni co řešit ,ale když si mě po půl roce předvolaj a ukážou fotku mého vozidla (nikoliv mou) tak maj smůlu a pokud tohle bude právní stát tak s tím nikdy nic neudělaj .


MRDAT!!!
jardagsf (Člen)
07.05.2008 22:22:12
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Prostě odpadne to věčné vymlouvání se vychcánků na osobu blízkou...
odmitnout vypoved je ustanovene zakonem jako zakone pravo .....
na jedne strane poruseni zakona , ktery je na pikacu a na druhe , kdyz to nejde dokazat , tak naridime prestupci se sam udat.....nebo svedcit proti family
ja uz snad na te kube jsem?
to osi: kdyz nekdo pouziva zakon proti mne tak ja se mam svych zakonnych prav vzdat?
jardagsf zase se do nesmyslne debaty poustejicibadidontknow


MOTO KOZZI GRISO
Kožak (Člen)
07.05.2008 22:41:55
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Jo nemá to cenu bigsmile ale zkrátka po nás jdou a dobrý časy sou pryč idontknow dnes už nebudeš smět dát ani pohlavek zlobyvímu děcku a to pak vezme samopal a vystřílí školu tak jak to denňě vydí v televizi.nebudeš si moct zapálit na ulici cigáro , pivo si budeš muset přelejt do flašky od mlíka ... prostě hnus jako v americe .. kdepak demokracie bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
07.05.2008 23:00:02
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

...jardo co si budem nalhávat, v těchto diskutovanejch případech je to prostě vychcanost; bejt konkrétní člověk charakter (podle tebe wůl) tak si řekne, "no posral jsem to, tak tady to mám, a vylížu si to" (v 99% sám po sobě) - a nebyl-li jsem to já, ale familie, tak "na stará, běž si tu pokutu zasolit" (a nebo budu džentlmen/wůl a vezmu to za tebe na sebe)
...myslím, že tady máme ty zákony proto, že je sami chceme (ale dodržovat už ne pokud se týkají nás samotnejch - týkají-li se okolí, tak jsme uvědomělí a říkáme si "no co to je za hajzla, co to dělá, vždyť to se nesmí, jen ať ho líznou, nebo příště udělá ještě něco horšího"
...bez dodržování těch pravidel a bez jejich vyžadování bychom se tady už utopili v anarchii

...taky se mi nelíbí, že bych neměl možnost tu "vychcanost" případně využít, jsem taky čech a je mi příjemný mít v záloze tuhle "pomůcku" a proto píšu, je to celý vo křiváctví

...nebejt nás vychcanejch šoférů, tak se v týhle republice vůbec otázka "osoby blízké" neřeší, nebylo by třeba


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Monty Jack (Člen)
07.05.2008 23:01:57
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

jardagsf psal:

Prostě odpadne to věčné vymlouvání se vychcánků na osobu blízkou...
odmitnout vypoved je ustanovene zakonem jako zakone pravo .....
na jedne strane poruseni zakona , ktery je na pikacu a na druhe , kdyz to nejde dokazat , tak naridime prestupci se sam udat.....nebo svedcit proti family
ja uz snad na te kube jsem?
to osi: kdyz nekdo pouziva zakon proti mne tak ja se mam svych zakonnych prav vzdat?
jardagsf zase se do nesmyslne debaty poustejicibadidontknow

vono je to ústavní právo dané ústavou...je to tam, a je to dobře.
žádná presumpce se nekoná, ty prostě dobrovolně převezmeš postih za člena famílie pokud budeš chtít a doma si ji výchovně zpohlavkuješ sám.
Bude-li systém zákonem takto nastaven, je na tobě, zda si svoje pokuty budeš vyrábět sám (nepůjčovat auto) nebo ho půjčíš zodpovědné a svéprávné osobě, která umí nést za svý činy zodpovědnost.
Bavíme se tady do ass o pokutách za parkování, tak vo co ti pořád jde.idontknow Když ségra v tvým autě někoho zabije, platí furt to, že proti ní svědčit nemusíš a ty za to flastr taky nedostaneš ...(EU model a ani tady nic jinýho projít nemůže)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
KOVAL (Člen)
07.05.2008 23:42:29
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

kucí já musim naprosto souhlasit s Onasisem a Monty Jackemsmile2
prostě obecně řečeno-jezdíme tady všichni jak pussysové a chceme bejt všichni hromadně nepostižitelný..
neoodiskutovatelnej fakt je ten že tady zbytečným hazardem umírá mrtě nevinejch lidí na silnicích zbytečně..
neoodiskutovatelnej fakt je že to je způsobený bezohledností která tu panuje..
neoodiskutovatelnej fakt je že si nikdo nic nedělá z jakýhokoliv zákona potažmo z jeho strážce-policajta..
neoodiskutovatelnej fakt je ovšem taky to že voni si s tim ty nahoře nevěděj rady a takhle planě tlučou do tmy a snažej se několikatisícihlavým stádem radarů neustále se zvyšujícím s tim něco udělat což se může jevit jako naprostá pussy,bohužel..

Prostě bezohlednost s jakou se neustále každodenně setkávám na silnici je nepochopitelná..
Jako nedělám chytrýho,taky nedodržuju víceméně rychlost,ale prostě nepředjíždím na dvojitý plný,pokud to není vyloženě nutný tak ani na jednoduchý,nevohrožuju nikoho když předjíždím abych vytlačoval protijedoucí auta do pangejtu,nebourám,zbytečně neriskuju a není mi jedno že si skurvim auto bo ho nemám služební ani pojištěný a už vůbec nechci zrovna umřít a nejsem nesmrtelnej hrdina jako spousta těch co potkávám denně na silnici..
ALE KDYŽ MI BUDE PROSTĚ HROZIT NĚJAKEJ BRUTÁLNI POSTIH TAK SI PROSTĚ BUDU DÁVAT JEŠTĚ VĚTŠÍ POZOR!!!
A NEBUDU TO  HOLT DĚLAT!!!
Stejně tak jako když jedu do německa nebo rakouska tak si tam nedovolim ani uprdnou aby mně nešikanoval fašounskej policajt,prostě to tak je no a kdo to nepochopí tak platí,tak to prostě je.
Když jedu v rakousích po dálnici,tak neřikám že tam striktně všichni dodržujou předepsanejch omezenejch 110,ale jedou tak maximálně do 120 a plynule všichni,neni tam žádnej střelec jako  u nás že letí auto 180 a vyblikává tě dálkovejma ať se uhneš,prostě holt né,no a když jo tak ho prostě vosolej no,je to jednoduchý.
Jako třeba rozdíl v itálii voproti rakousku,jako rychlost tam nedodržuje nikdo,radar tam potkáš akorát na prvního máje a na dálnici ve křoví u benzínky takže si ho nevšimne akorát idiot. Na 4proudovce dálnici vokolo města tam jedou v nejpomalejším pruhu 110 a v nejrychlejším ty co spěchaj tak 180,pohoda.... Žádná křeč,prostě ti řeknou že kdyby mněli všichni dodržovat rychlost tak jim zkolabuje doprava... Sou Happy... Ale taky se mi tam nikdy nestalo aby mně někdo chtěl vytlačit ze silnice,na dvojitý plný proti mně v zatáčce a ještě mi ukazoval fakáče jako u nás..
PROSTĚ JE TO V LIDECH.idontknow
Takže holt ať je to jak je to za to co se tady děje si můžem sami a budem teda na silnicích platit a že se holt tenhle státní ZMRDOAPARÁT hodlá na tom taky trochu zahojit to už je věc jiná ale holt porád si můžem sami za to že mu k tomu zadáváme možnost,už je to tak.smile2
A osobou blízkou už dětě do PRDELE páč sem ji taky použil a moc dobře jako vostatní vychcaný češi vim jako to bylo dovopravdy.

Borák (Člen)
08.05.2008 00:28:08
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Koval pičo sem si s tebou chtě dát pivo good
ale dyš to čtu surprised
a že mám vybráno

surprised  ne  e ne e


...nikdo nevojebe Ježíše...
Petr (Člen)
08.05.2008 09:44:45
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Zdarec všichni,
tak sem dnes našel za stěračem lísteček prej na pussy parkujubad
chci se zeptat, dá se z toho vybruslit??
např: to já ne to osoba mě blízká?? - je to ještě funkční??
     nebo protože to mají třeba špatné vyplněné??
     každá rada vedoucí k uspěšnému a beztrestnému vyváznutí bude odměněna winebeerbeerbeerbeergood

snad se podaří vložit obrázek bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Petr/P1040087.JPG

tož tak..
Ice (Člen)
08.05.2008 10:33:30
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Čéče... neznám ten váš brněnský sleng... B2 je jasně Zákaz vjezdu všech vozidel, ale to "l" na konci mi hlava nebere... Předpokládám, že se tam jedná o jednosměrku? Trochu popiš dopravní situaci...cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
08.05.2008 10:37:49
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Jinak samozřejmě, že v tomhle případě uplatníš kličku zde probírané osoby blízké... smokin Nebyl jsi ztotožněn při spáchání přestupku... takže bez problému... "Já na místě auto neponechal, vím, kdo ho řídil, ale jednalo se o osobu blízkou, tudíž proti ni odmítám vypovídat..."


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
VikecB12 (Člen)
08.05.2008 10:52:55
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

U rychlosti sem osobu blízkou použil,tam mě de vo kejhák,takže není čas na hrdinství,ale zároveň sem jim na místě v klidu zaplatil parkování,taky na Křenové,chtěli 200kč,to je lepší neš lítat po ůřadech a vyřvávat "to já né"bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
myslivec (Člen)
08.05.2008 17:22:49
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Dyby ten bodovej systém nebyl k hovnu tak by ani tu osobu blízkou nebylo potřeba používat. Ale ruku na srce, většina z nás by byla bez řidičáku po jednom dnu, kdyby ti přišli na všechny přestupky cos udělal. Je to prostě o náhodě ale s tím se nedá nic dělat. Mělo by to být tak, že pokud tě přímo nezastaví tak žádný body ani pokuty. Takhle prostě nevíš na čem seš a to je nejvíc na pussy

Ice (Člen)
08.05.2008 18:32:39
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

myslivec psal:

Dyby ten bodovej systém nebyl k hovnu tak by ani tu osobu blízkou nebylo potřeba používat. Ale ruku na srce, většina z nás by byla bez řidičáku po jednom dnu, kdyby ti přišli na všechny přestupky cos udělal. Je to prostě o náhodě ale s tím se nedá nic dělat. Mělo by to být tak, že pokud tě přímo nezastaví tak žádný body ani pokuty. Takhle prostě nevíš na čem seš a to je nejvíc na pussy

Body ti nepřipíšou, pokud s tebou osobně neprojednají přestupek, takže vždycky víš, na čem jsi... A hlavně, co se osoby blízké týče, tak jde především o přestupky, které nejsou bodově ohodnocené a zneužívá se toho ve velké míře. Statisticky je to kolem 80% přestupků, které se díky tomu hážou ze stolu...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr