Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Plexi u N-ka . Rozdil???

petrboy (Člen)
06.05.2008 15:14:45
Offline

Plexi u N-ka . Rozdil???

Zdravim. Uvazuju si dat plexi na N-kovou bandasku. Jakej je tam rozdil pri jizde? Ponevac se mi libi klasika nahac, ale ten vitr je svine....smile2.
PS. Jestli tu uz bylo takove povidani, tak mi prosim hodte odkaz... diky

Filous (Člen)
06.05.2008 15:29:55
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

...velký zlepčení nečekej, pokuť si teda nepořídíš ňáký čoprojidní plégo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
06.05.2008 15:31:02
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

jedinej rozdíl je že nemusíš čistit budíky vod much bigsmile
jinak to fouká stejně smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Americkej (Člen)
06.05.2008 15:33:46
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

já ho tam dával kvůli tankvaku (předtím se furt mrdal) a dobrý, dal pokoj good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
ydom (Člen)
06.05.2008 15:49:00
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

pomůže dost..žadnej tlak na tělo a když máš dobrej škopek, tak se ti cestovní rychlost vyhoupne ke 150km/h...mluvím o puigovi.já puiga nastavil o 20cm,přidal štelovací držáky a ejhle si jedu 190km/h a jsem v klidku a sedím si rovně..bohužel mi 6ka po instalaci tohohle plexi ani rychlejc nejedebigsmilebad..

srát na to u nás ti puig stačí uplně bohatě..a zalehnout můžeš vždyckybigsmile


Když nejezdím,tak tvořím...
ross (Člen)
06.05.2008 16:13:09
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

petrboy psal:

Zdravim. Uvazuju si dat plexi na N-kovou bandasku. Jakej je tam rozdil pri jizde? Ponevac se mi libi klasika nahac, ale ten vitr je svine....smile2.
PS. Jestli tu uz bylo takove povidani, tak mi prosim hodte odkaz... diky

mám 2:
GIVI - to je lopata tak cca 30cm - na podzim super ale vypadá to sick
PUIG - o hodně hezčí ale fido ho nazval ponožkousurprised - prostě tomu nerozumí, tak ten jen zakreje budíky.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ydom (Člen)
06.05.2008 16:16:50
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ross psal:
petrboy psal:

Zdravim. Uvazuju si dat plexi na N-kovou bandasku. Jakej je tam rozdil pri jizde? Ponevac se mi libi klasika nahac, ale ten vitr je svine....smile2.
PS. Jestli tu uz bylo takove povidani, tak mi prosim hodte odkaz... diky

mám 2:
GIVI - to je lopata tak cca 30cm - na podzim super ale vypadá to sick
PUIG - o hodně hezčí ale fido ho nazval ponožkousurprised - prostě tomu nerozumí, tak ten jen zakreje budíky.

asi myslíš nad budíkidontknow jináč puig má 34cm..


Když nejezdím,tak tvořím...
luig (Člen)
06.05.2008 16:20:40
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Můj názor na to je takovej že hodně záleží na helmě. Donedávna jsem jezdil se starým vymačkaným škopkem a od 110 se mi namáčklo plexi na nos a bylo to na pussy. Novej škopek sedí jak prdel na hrnec a je i o poznání tižší, takže se do +-150 dá jet bez problémů ve vzpřímený poloze. Samozřejmě S-kaři řeknou že jsem se asi ass ale toď jen muj názor...


Ne asi
killerrebel (Člen)
06.05.2008 16:33:07
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ja mam ten plexi od Givi a při me vyšce 185 cm je da jet do 150 bez zalehnutí... a myslím si že ani nějak hrozně nevypada.. viz foto v profilu

killerrebel (Člen)
06.05.2008 16:34:35
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ydom (Člen)
06.05.2008 16:51:51
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

luig psal:

Můj názor na to je takovej že hodně záleží na helmě. Donedávna jsem jezdil se starým vymačkaným škopkem a od 110 se mi namáčklo plexi na nos a bylo to na pussy. Novej škopek sedí jak prdel na hrnec a je i o poznání tižší, takže se do +-150 dá jet bez problémů ve vzpřímený poloze. Samozřejmě S-kaři řeknou že jsem se asi ass ale toď jen muj názor...

to rozhodněgood


Když nejezdím,tak tvořím...
ydom (Člen)
06.05.2008 16:59:07
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

jak psal luig, helma je základ,když máš škopek, pak je jedno jetli tam máš plexi puig nebo nic, protože tvůj veškerej pocit z vyšší rychlosti je rozpláclá držka..puig ti odkreje tělo,zbytek proudění ti odkloní do brady(teda mě, při 174cm),pokud máš dobrou helmu, která ti sedne,pak to pro tebe bude úleva.jestliže máš škopek, pak to pravděpodobně s plexi puig bude horší jak bez něj..


Když nejezdím,tak tvořím...
ross (Člen)
06.05.2008 17:06:37
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ydom psal:
ross psal:
petrboy psal:

Zdravim. Uvazuju si dat plexi na N-kovou bandasku. Jakej je tam rozdil pri jizde? Ponevac se mi libi klasika nahac, ale ten vitr je svine....smile2.
PS. Jestli tu uz bylo takove povidani, tak mi prosim hodte odkaz... diky

mám 2:
GIVI - to je lopata tak cca 30cm - na podzim super ale vypadá to sick
PUIG - o hodně hezčí ale fido ho nazval ponožkousurprised - prostě tomu nerozumí, tak ten jen zakreje budíky.

asi myslíš nad budíkidontknow jináč puig má 34cm..

Puig:
http://www.novelmoto.cz/foto/10006536.jpg
Givi:
http://www.givi.cz/a-770n902-kourove-pl … 20858.html


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mazo (Člen)
06.05.2008 17:20:13
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ross psal:

vypadá to sick

veru tak... headshake jedno aj druhe....


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Meloun (Člen)
06.05.2008 17:32:33
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Fajnovkyevil
Do +- 160 se dá bez plexi v klidu jet...po dálnicích nejezdim-to je taky pitomost-co tam,že jo...
A když ho chci rozhicovat, no tak trošku zalehnu..smokin
Kolik z vás jezdí průměrnou nad 150?He??headshakesmile1


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
06.05.2008 18:39:06
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

luig psal:

Můj názor na to je takovej že hodně záleží na helmě. Donedávna jsem jezdil se starým vymačkaným škopkem a od 110 se mi namáčklo plexi na nos a bylo to na pussy. Novej škopek sedí jak prdel na hrnec a je i o poznání tižší, takže se do +-150 dá jet bez problémů ve vzpřímený poloze. Samozřejmě S-kaři řeknou že jsem se asi ass ale toď jen muj názor...

no a nejen to, co si budem povídat, že?evil


Bandit 4EVER!!!
petrboy (Člen)
06.05.2008 19:47:45
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

hmm tak se asi na to sick a pockam si na prilezitost to vyskouset. Jinak si myslim, ze s tim plexi to neni az tak zly - vizualne. cool

harris (Člen)
06.05.2008 19:49:04
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Určitě je to rozdíl, a hodně velkej, měl jsem puig a good


změna je život... měním čtyři za dva
ydom (Člen)
06.05.2008 20:56:12
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ross psal:
ydom psal:
ross psal:


mám 2:
GIVI - to je lopata tak cca 30cm - na podzim super ale vypadá to sick
PUIG - o hodně hezčí ale fido ho nazval ponožkousurprised - prostě tomu nerozumí, tak ten jen zakreje budíky.

asi myslíš nad budíkidontknow jináč puig má 34cm..

Puig:
http://www.novelmoto.cz/foto/10006536.jpg
Givi:
http://www.givi.cz/a-770n902-kourove-pl … 20858.html

měl jsem na mysli tohle  http://www.novelmoto.cz/foto/DO0101.jpg  oproti těm tvejm je celkem bezcharakterní, ale na nefunkčnost si stěžovat opravdu nemůžu....je recht, že kdybych za něj vypláz čtyřku, tak ho asi nechválim...


Když nejezdím,tak tvořím...
killerrebel (Člen)
06.05.2008 21:11:14
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Meloun psal:

Fajnovkyevil
Do +- 160 se dá bez plexi v klidu jet...po dálnicích nejezdim-to je taky pitomost-co tam,že jo...
A když ho chci rozhicovat, no tak trošku zalehnu..smokin
Kolik z vás jezdí průměrnou nad 150?He??headshakesmile1

ale když jedeš nějakou dalku tak se taky nebudeš crckat porat 130 po dalnici a nebo po okreskach...

killerrebel (Člen)
06.05.2008 21:12:39
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ydom psal:
ross psal:
ydom psal:


asi myslíš nad budíkidontknow jináč puig má 34cm..

Puig:
http://www.novelmoto.cz/foto/10006536.jpg
Givi:
http://www.givi.cz/a-770n902-kourove-pl … 20858.html

měl jsem na mysli tohle  http://www.novelmoto.cz/foto/DO0101.jpg  oproti těm tvejm je celkem bezcharakterní, ale na nefunkčnost si stěžovat opravdu nemůžu....je recht, že kdybych za něj vypláz čtyřku, tak ho asi nechválim...

ja mam neco podobneho ale od Givi se mi zadal trošec kvalitnější a peknejší..

ydom (Člen)
06.05.2008 21:22:04
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

killerrebel psal:
ydom psal:

měl jsem na mysli tohle  http://www.novelmoto.cz/foto/DO0101.jpg  oproti těm tvejm je celkem bezcharakterní, ale na nefunkčnost si stěžovat opravdu nemůžu....je recht, že kdybych za něj vypláz čtyřku, tak ho asi nechválim...

ja mam neco podobneho ale od Givi se mi zadal trošec kvalitnější a peknejší..

to ju....taky 8krát dražší..


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
06.05.2008 21:42:33
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

killerrebel psal:
Meloun psal:

Fajnovkyevil
Do +- 160 se dá bez plexi v klidu jet...po dálnicích nejezdim-to je taky pitomost-co tam,že jo...
A když ho chci rozhicovat, no tak trošku zalehnu..smokin
Kolik z vás jezdí průměrnou nad 150?He??headshakesmile1

ale když jedeš nějakou dalku tak se taky nebudeš crckat porat 130 po dalnici a nebo po okreskach...

Tak po dálnici je 150-160 cestovka. Při téhle rychlosti se dá jet furt. Jen zastavíš pro benzín, dáš cigáro, bagetu, cigáro, kafe, cigáro (já teda jen ten benzínsmile1) a valíš dál.smile1
Jak jedeš víc, tak už to neni tak příjmené. Alespoň pro mě na Nku.Od nějakých 170-180 už to začíná bejt záhul na krk. Ne teda chvilkově. Chvilkově se dá vydržet klidně i maximálka, ale po delší době už je to fakt cejtit. Při 150-160 v klidu, ale asi je to o vkusu každého soudruha.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
John (Člen)
06.05.2008 21:49:37
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Loni sem jezdil s plexi a dobrý letos jsem ho sundal a trošku víc fouká, ale dá se to vydržet a hlavně to fajnově vypadágood

sonyk (Člen)
07.05.2008 11:23:52
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

N znamena naked na co plexi do 150 ve dvou na pohodu pri 180 uz to je trosku boj ale furt pohoda ale na hodinu ve 180 by me asi bolel krk. plexi je hnus na Nku (sry ti co h otam maj) bigsmilegood

Nikdy sem o plexi neuvazoval kdyz uz tak celou kapotaz, ale neni nad to citit ten vitr umocnuje to zazitek z jizdy bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vOjTaB6 (Člen)
07.05.2008 11:34:41
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

sonyk psal:

N znamena naked na co plexi do 150 ve dvou na pohodu pri 180 uz to je trosku boj ale furt pohoda ale na hodinu ve 180 by me asi bolel krk. plexi je hnus na Nku (sry ti co h otam maj) bigsmilegood

Nikdy sem o plexi neuvazoval kdyz uz tak celou kapotaz, ale neni nad to citit ten vitr umocnuje to zazitek z jizdy bigsmile

No jo, ale mit plexi, tak bys nas v nedeli stihal...evilsmile1bigsmile


Bandit rulezz!!!
sonyk (Člen)
07.05.2008 11:39:32
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

vOjTaB6 psal:
sonyk psal:

N znamena naked na co plexi do 150 ve dvou na pohodu pri 180 uz to je trosku boj ale furt pohoda ale na hodinu ve 180 by me asi bolel krk. plexi je hnus na Nku (sry ti co h otam maj) bigsmilegood

Nikdy sem o plexi neuvazoval kdyz uz tak celou kapotaz, ale neni nad to citit ten vitr umocnuje to zazitek z jizdy bigsmile

No jo, ale mit plexi, tak bys nas v nedeli stihal...evilsmile1bigsmile

stihal bych vas v poho i na ty dalnici ale mam zodpovednost za batuzek za mnou, beht sam tak si zazavodimebigsmile a jelikos vazim nez vy vsichni tak bych mel neco navicbigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Davson85 (Nový člen)
10.05.2008 22:02:04
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

killerrebel:Cau,vzpomenes si prosim te,jakej vzor je tvoje plexi..Givi A210?

Datel (Člen)
12.05.2008 15:54:23
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Moje zkušenost je taková, že s helmou je potřeba vyměnit i kombošku. Vsadím se že máš buď textil nebo volnou koženou.

Pokud pořídíš obepínající kombu a kvalitní škopek, tak se na nějaké plexi můžeš .......a zvysokagood

Koldan (Člen)
12.05.2008 18:18:25
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

mám plexi proto,že se mi to líbí, o fukčnosti si iluze nedělám. Na druhou stranu do 200 km/hod mi nedělá jízda problém,i když možná v mém případě to může být nepodváděním při stravěbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
stoner (Člen)
12.05.2008 20:23:16
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Datel psal:

Moje zkušenost je taková, že s helmou je potřeba vyměnit i kombošku. Vsadím se že máš buď textil nebo volnou koženou.

Pokud pořídíš obepínající kombu a kvalitní škopek, tak se na nějaké plexi můžeš .......a zvysokagood

2 Datel: Myslíš, že volná kožená bumba má takový vliv? Mám o "trochu" větší bundu, aby se mi vešlo nějaké to zateplení pod ní + rezerva na váhové výkyvy smile1.
Je pravda, že na B6N od 140-150 km/hod začínám mít problémy. Myslel jsem, že to pomocí plexi spravím.

Kelly01 (Člen)
12.05.2008 21:58:19
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

úzký kožený hadry a dobrou přilbu..

pak,pokud není extra protivítr(snižuje hranici i o 50km a víc),není problém vsedě držet tachometrových 200 vždy tak 50km,pak chvilku zpomalit a nanovogood


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
12.05.2008 21:58:19
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Kožená bunda je proti textilu fakt velkej rozdíl a kor jesti máš textilku větší.

Zdenda (Člen)
12.05.2008 23:10:17
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Plexi jsem hledal hodně dlouho. O účinosti si iluze nedělám, asi to trochu pomohlo, ale chtěl jsem naháče, než si koupit nějakou hnusnou čoproidní lopatu jak u některých vidím, to jsem si mohl koupit Sko. Jediný, co moje estetický cítění pobralo bylo origo plexi od Suzuki, to krátký, mouchy mi nezasíraj budíky, není na motyce skoro vidět takže good Ale je to jak píše vobčas Kelly. Nic pro sockybigsmile Stálo tuším přes 4litrysick Njn, když se něco líbí není co řešitsmile1

PS: bez toho to stejně vypadá líp. Naháč má bejt nahatej, bez plexi, bez klínů atdsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Datel (Člen)
13.05.2008 09:00:31
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

stoner psal:
Datel psal:

Moje zkušenost je taková, že s helmou je potřeba vyměnit i kombošku. Vsadím se že máš buď textil nebo volnou koženou.

Pokud pořídíš obepínající kombu a kvalitní škopek, tak se na nějaké plexi můžeš .......a zvysokagood

2 Datel: Myslíš, že volná kožená bumba má takový vliv? Mám o "trochu" větší bundu, aby se mi vešlo nějaké to zateplení pod ní + rezerva na váhové výkyvy smile1.
Je pravda, že na B6N od 140-150 km/hod začínám mít problémy. Myslel jsem, že to pomocí plexi spravím.

Ověřenogood
Když jsem jezdil v textilu, tak mé snesitelné limity byly u 160Km/h (dělají se ti vzduchové kapsy a tlak vzduchu a turbulence tě rozhazují).............dnes se mi posunul limit k 200Km/h ve vzpřímené poloze a neomezeně v poloze střelcegood

Jak jsem psal......neplandající komboška a dobrá helma je základ........"kdo jednou zkusí už nechce jinak"smile1

petrboy (Člen)
13.05.2008 12:54:44
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

No ja jsem nedavno menit textil za kuzi a je to fakt rozdil , Hlavne pri vyssi rychlosti, takze na plexi asi uz kaslu. Jen ty mouchy ..Kurva to jsou adrenalici , hlavne k veceru. Minule mi z boty vypadla ziva vosa , este ze nepichala..... smile1

Filous (Člen)
13.05.2008 12:59:10
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Zdenda psal:

Plexi jsem hledal hodně dlouho. O účinosti si iluze nedělám, asi to trochu pomohlo, ale chtěl jsem naháče, než si koupit nějakou hnusnou čoproidní lopatu jak u některých vidím, to jsem si mohl koupit Sko. Jediný, co moje estetický cítění pobralo bylo origo plexi od Suzuki, to krátký, mouchy mi nezasíraj budíky, není na motyce skoro vidět takže good Ale je to jak píše vobčas Kelly. Nic pro sockybigsmile Stálo tuším přes 4litrysick Njn, když se něco líbí není co řešitsmile1

PS: bez toho to stejně vypadá líp. Naháč má bejt nahatej, bez plexi, bez klínů atdsmokin

...co to kecáš???surprised ...dyk sis stejně ten štítek koupil jen proto, aby nebylo vidět, že máš socijální černý budiky bes kráááááásnejch chromovanejch vobroučekbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
13.05.2008 13:46:58
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Hajzle!!!!!! No počkej až budeš v Mostě na okruhu, ti je hned dloubnu smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:13:57
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

petrboy psal:

Zdravim. Uvazuju si dat plexi na N-kovou bandasku. Jakej je tam rozdil pri jizde? Ponevac se mi libi klasika nahac, ale ten vitr je svine....smile2.
PS. Jestli tu uz bylo takove povidani, tak mi prosim hodte odkaz... diky

já mám Nko a taky jsem potom koupil plexi od Plugi a rozdíl je v náporu na hrudním. Je to znám, ale nečekej zázrky. Do 100 o větru nevíš a to je příjemný. Hlavně ho sklop co nejvíc k zvcátkům, protože ti to jinak bude dělat turbulence na hlavu.


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:19:06
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

luig psal:

Můj názor na to je takovej že hodně záleží na helmě. Donedávna jsem jezdil se starým vymačkaným škopkem a od 110 se mi namáčklo plexi na nos a bylo to na pussy. Novej škopek sedí jak prdel na hrnec a je i o poznání tižší, takže se do +-150 dá jet bez problémů ve vzpřímený poloze. Samozřejmě S-kaři řeknou že jsem se asi ass ale toď jen muj názor...

a stůj si za ním a pokud možno se nenech ořernit s pokritectvísmile1


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:22:29
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

ross psal:
ydom psal:
ross psal:


mám 2:
GIVI - to je lopata tak cca 30cm - na podzim super ale vypadá to sick
PUIG - o hodně hezčí ale fido ho nazval ponožkousurprised - prostě tomu nerozumí, tak ten jen zakreje budíky.

asi myslíš nad budíkidontknow jináč puig má 34cm..

Puig:
http://www.novelmoto.cz/foto/10006536.jpg
Givi:
http://www.givi.cz/a-770n902-kourove-pl … 20858.html

to sou krásný plexi, ale tak cena je atomovka pro mou peněženku. to černé v novel moto bych bral s fleku


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:26:57
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

Meloun psal:

Fajnovkyevil
Do +- 160 se dá bez plexi v klidu jet...po dálnicích nejezdim-to je taky pitomost-co tam,že jo...
A když ho chci rozhicovat, no tak trošku zalehnu..smokin
Kolik z vás jezdí průměrnou nad 150?He??headshakesmile1

já každý den do práce po dálnici D8 z roudnice do Prahy od značky ke značce 12 minut. tak pokud potkáž magora v celým černým jak spěchá do práce tak věz, že to jsem já.


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:29:05
Offline

Re: Plexi u N-ka . Rozdil???

sonyk psal:

N znamena naked na co plexi do 150 ve dvou na pohodu pri 180 uz to je trosku boj ale furt pohoda ale na hodinu ve 180 by me asi bolel krk. plexi je hnus na Nku (sry ti co h otam maj) bigsmilegood

Nikdy sem o plexi neuvazoval kdyz uz tak celou kapotaz, ale neni nad to citit ten vitr umocnuje to zazitek z jizdy bigsmile

ty kurvo !!!!!bigsmile


LosBanditos adios !

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr