Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Opět dotaz na koupi B 12

hery (Člen)
10.05.2008 16:27:53
Offline

Opět dotaz na koupi B 12

Tak jsem se tady v bazaru díval, že je na prodej pěkná B 12 od Marcuse_86. Co vy na to jako odborníci? Může k ní někdo něco říct? Odpovídá cena? Všichni ji přece musí znat, když je Marcus_86 členem. Díky za odpovědi

yello (Člen)
10.05.2008 16:56:52
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Nekdo ji znat bude urcite,jen nepredpokladej ze vsichni.Podle tbe logiky bychom museli vsichni znat i Tebe,kdyz ses clenem....smile1


...che palle !!!
VikecB12 (Člen)
10.05.2008 17:05:31
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ty žvásty v tom inzerátu sou katastrofasickheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
10.05.2008 17:15:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Tak to je fakt sračkasick


God Save The Queen!
hery (Člen)
10.05.2008 17:21:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Zkuste být prosím trochu výřečnější. Zatím jsem furt tam, kde jsem byl. Není to pravda popis v tom inzerátu nebo co? Vzít či nevzít. Chlapi prosím. není to zrovna málo peněz a nerad bych je špatně investoval. Šetřil jsem na to pět let...surprised

yello (Člen)
10.05.2008 17:28:36
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Za ty prachy muzes mit muj autobus...


...che palle !!!
Kelly01 (Člen)
10.05.2008 17:31:20
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Můj neevilsmokin


God Save The Queen!
kavis (Člen)
10.05.2008 17:37:41
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

ale treba dulezitejsi info jako je rok, kolik km ma najeto..to tam nenapsal..idontknowale hlavne ze je jedna z nejkrasnejsich..to jo smile1


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
maňas (Člen)
10.05.2008 17:54:19
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

každému přijde ta jeho nejkrásnější,ale ty data by se hodily,spíš než takový popissurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
10.05.2008 18:06:15
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Tak třeba to že je to lakovaný,lakovaný budíky,neorigo blinkry...nasvědčujou tomu že se někde vyválela.Ale to není ještě taková katastrofa,horší už je to s tou cenou,ta je trochu mimo....muj skromnej názor,nevím co je to za rok.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jerry (Člen)
10.05.2008 19:56:10
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Máš tam mojeho. Akorát není maserskej. Je to original.smokin


A kurva...
hery (Člen)
10.05.2008 21:19:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Je to 2001, najetých 36500km... Nikdo z vás neprodává asi B12 od r.2001? Jen tak náhodou...

Vostrý Ondřej (Člen)
10.05.2008 21:28:21
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

teď jsem prodal svoji a nechci se chvástat,myslim,že vypadá líp.
http://www.motoinzerce.cz/detail_moto_i … =&f10=
Kompletně připravená na sezonu.Nový gumy,tsubaki........atd.

Marcus_86 (Člen)
10.05.2008 21:53:02
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ses mel zeptat rovnou, bych ti rekl, ze jediny kdo me tady osobne zna je acer. To je taky ten kluk co ji ode me chtel koupit.
Jinak 2001, 35600km
V prodejni cene je i servis, to znamena :
-stk uz jen 2 mesice, tudiz bych udelal novou
-nova baterie (3 mesice ta tez co origo tudiz kolem 1800)
-maly vzorek na predni pneu tudiz uplne nova pneumatika i s vyvazenim
-veskery servis Stana Vlcnov, pokud nekdo znate ... i s dolozenim servisu
-novy olej, fitr
-novy vzduchovy filtr
-nove svicky
-serizeni karburatoru, ventilu
-kontrola vidle a pripadne serizeni
-vsechno na motorce je homologovano ! Jinak origo blinkry pridam taky, mam je ve skrini ...
-siroka riditka s hrazdou a takove ty kraviny co se mi fakt nechteji vypisovat.
Takze kdyz si to spocitam, tak ten servis vychazi kolem 10 000 (nepocitam pneu, baterku ...). Takze asi tak. Jinak vsechny nove dily ... svicky atd. samorejme ty nejlepsi. Takze je to za takovou motorku vlastne hodne solidni cena a myslim, ze toho modreho tzv. fesaka by pichnula do kapsy.

Kelly01 (Člen)
10.05.2008 21:59:33
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Já teď udělal servis za 30litrů,řetězovka,sada gum,orig desky,rozvoďák,oleje+filtry+svíčky,ložiska kyvky,přední vidle,repase Ohlinse,orig nová spojka,STK atd. atd. ..
ale do ceny bych si to nedovolil promítnout,to raději vždycky píšu že neprodám,bo mi to nikdo nezaplatísmokin


God Save The Queen!
Marcus_86 (Člen)
10.05.2008 22:05:56
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

asi tak to ti proste nikdo nezaplati ... Jinak brzdovky, retaz a rozvody mam ok, jeste chci taky menit kapaliny. Jinak tam mam teplomer, hodiny atd, coz se vlastne do ceny ani pocitat neda ... A jestli tu budou nejaci frajeri psat ze nove svicky, to stoji tak litr ... tak to jsou u me jebkari a meli by se vratit na babetu a cpat si takove svicky tam....


Kelly01 psal:

Já teď udělal servis za 30litrů,řetězovka,sada gum,orig desky,rozvoďák,oleje+filtry+svíčky,ložiska kyvky,přední vidle,repase Ohlinse,orig nová spojka,STK atd. atd. ..
ale do ceny bych si to nedovolil promítnout,to raději vždycky píšu že neprodám,bo mi to nikdo nezaplatísmokin

Marcus_86 (Člen)
10.05.2008 22:39:38
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Takze kdyz pripocitas jeste funglovku gumu (stara uz sjeta cca 2 mm) a funglovku baterku, tak ti vysledna cena vyjde na asi ... 95 000, coz na je za takovu krasku cena ... no k tomu se nebudu ani vyjadrovat. Jinak jak psal kelly jen blinkry a plexi me vyslo asi na 5 000, coz fakt do te ceny takoveto veci nepocitam ...


VikecB12 psal:

Tak třeba to že je to lakovaný,lakovaný budíky,neorigo blinkry...nasvědčujou tomu že se někde vyválela.Ale to není ještě taková katastrofa,horší už je to s tou cenou,ta je trochu mimo....muj skromnej názor,nevím co je to za rok.

VikecB12 (Člen)
11.05.2008 09:51:17
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ty si myslíš že budeš jedinej prodejce co prodává motorku nachystanou na sezónu? To už bych dneska bral jako samozřejmost aby se dala mašina vůbec prodat.Pořát nechápu kdes přišel k tomu názoru že je to nej... Co je na něm zvláštního,já pořát vidím opravenou zváleninu v sériovém stavu za hodně peněz. Jo a ten servis tam máte nějakej drahej,já platil za komplet servis,svíce,filtry+seřízení na brzdě asi 5200. Ty to furt připočítáváš k ceně jako nějakej doplněk,ale to je běžná ůdržba,tu za tebe nikdo platit nebude.
Je mě to jedno,podle těch keců sem si vobrázek udělal a to mě stačísick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 10:36:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

No ja moc nevim, ale svicky min 3200, vzduchac 900, olej+filtr 1300, ventily, karb min 1000 => ze tam pichas nejaky hnuj ty, to me moc nezajima. Prijet se na ni podivat a pak tu ze sebe delej sefa ... pripadne jestli jsem te urazil prijed si pro nakladacku good Jestli si myslis, ze jsi nejaky extra frajer, tak bych ti asi musel dokazat, ze se v par vecech pletes ass

VikecB12 psal:

Ty si myslíš že budeš jedinej prodejce co prodává motorku nachystanou na sezónu? To už bych dneska bral jako samozřejmost aby se dala mašina vůbec prodat.Pořát nechápu kdes přišel k tomu názoru že je to nej... Co je na něm zvláštního,já pořát vidím opravenou zváleninu v sériovém stavu za hodně peněz. Jo a ten servis tam máte nějakej drahej,já platil za komplet servis,svíce,filtry+seřízení na brzdě asi 5200. Ty to furt připočítáváš k ceně jako nějakej doplněk,ale to je běžná ůdržba,tu za tebe nikdo platit nebude.
Je mě to jedno,podle těch keců sem si vobrázek udělal a to mě stačísick

VikecB12 (Člen)
11.05.2008 10:44:06
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

svíce 3200surprised bigsmilebigsmilebigsmile
Děláš tady ze sebe piču,nezlob se na měbigsmile
S takovejma kecama táhni na Motorkáře,tady tím na nikoho nezapůsobíš.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 10:50:15
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

svicky min 3200 surprisedheadshake


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Marián (Člen)
11.05.2008 11:01:40
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

svice 3200 idontknowsurprised
to sou naky ze zlata ne?
co vim,tak na 6 sou drazsi svice nez na 12, pac makaj ve vetsich teplotach a tam stoji jedna svice 250 kace.a to se daj sehnat i levnejch.
Jedine jestli ti tam nedali japoncti soudruzi osmivalec,to bych potom pochopil...goodsmile1


...sam mezi jebkarema...
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 11:03:11
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

surprisedasi hazej nějakou 3D jiskru nebo cobigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kelly01 (Člen)
11.05.2008 11:07:16
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Bude Superb a všichni dostanete na držkufuck

Vikec jako prvnísmokin


God Save The Queen!
Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 11:11:51
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

nene ja se u Stanika dival na ty specialy, presne nevim, jake typy to jsou ... ale standart zvyseni vykonu, snizeni spotreby

Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 11:14:04
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

ale i tak ja fakt nemam rad, kdyz je tu nekdo tak chytrej jako treba VypičecB12 a pise o moji krasce, ze je to nejaka uboha zvalenina, kdyz ji ani nevidel ....

Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 11:16:29
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

proc se treba nenavazi do Kellyho, ze ma nejakou ubohou zvaleninu ? ... n nic kaslu na to nema to smysl. Ale jestli chcete nekdo jeste psat takove nesmysly, tak se na ni prvni prijedte podivat. thx

VikecB12 (Člen)
11.05.2008 11:18:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Kelly01 psal:

Bude Superb a všichni dostanete na držkufuck

Vikec jako prvnísmokin

Vole ani nevíš jak se bojimevil
Kelly,pojď si hrát na bajkery,někamgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
11.05.2008 11:24:23
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Marcus_86 psal:

proc se treba nenavazi do Kellyho, ze ma nejakou ubohou zvaleninu ? ... n nic kaslu na to nema to smysl. Ale jestli chcete nekdo jeste psat takove nesmysly, tak se na ni prvni prijedte podivat. thx

Protože netvrdí že má nej moto v širém světě. A narozdíl vot tebe má na té zválenině pár zajímavejch(funkčních) doplňků.
Nevím proč,ale tvoje reakce mě připadají jako vystřižený s komentářů Idnes.Ale bohužel i tací sou mezi námi.Končím s tebou debatu,du jezdit...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
11.05.2008 11:31:38
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Marcus_86 psal:

proc se treba nenavazi do Kellyho, ze ma nejakou ubohou zvaleninu ? ... n nic kaslu na to nema to smysl. Ale jestli chcete nekdo jeste psat takove nesmysly, tak se na ni prvni prijedte podivat. thx

Čest chlape, nezlob se na kluky, každej tu říká, co si myslí... Nesmíš se hned pejřit. Ta tvá cena je fakt notně přepísklá, a jestli ti to někdo dá, tak je to cvok. Bandasku máš hezkou, ale více méně v originálním stavu a navyšovat cenu běžnou údržbou, to se fakt nehodí... smokin

Chápu, že jsi na ni strávil asi hodně času a ceníš si ji hodně vysoko, ale jestli ji chceš prodat, tak počítej s tím, že komerční hodnota tvé motky je někde jinde, než citová... cool

Jen pro příklad, já koupil eSkovou bandasku loni za 100t, r.v.2001 a nejato 22,5t v perfektním stavu.... Samo, že jsem do ní něco vrazil, kapaliny, brzdy, řetězovka a pod... Tvá cena u eNka je nereálná... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
11.05.2008 11:34:37
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

hery psal:

Tak jsem se tady v bazaru díval, že je na prodej pěkná B 12 od Marcuse_86. Co vy na to jako odborníci? Může k ní někdo něco říct? Odpovídá cena? Všichni ji přece musí znat, když je Marcus_86 členem. Díky za odpovědi

Jestli je taková, jak vypadá na fotkách, tak za 90t bych ti kývnul, aby jsi do toho šel... Aby byla spokojenost na obou stranách...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
11.05.2008 11:36:06
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

vikecoj: dobře ses z toho vylhal smile1 prej pár zajímavejch funkčních doplňků bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
11.05.2008 11:41:58
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

osiris psal:

vikecoj: dobře ses z toho vylhal smile1 prej pár zajímavejch funkčních doplňků bigsmile

No pár švédů tam ještě má a po mé skušenosti s nima vím že fungujou aji po velké porci kilometrů.Jinak samo fšichni víme že je to ruinabigsmile,ale jak říkám,už netvrdí že je bestgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 11:45:58
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ice ... alespon nekdo rozumny ... no jo, za 90 ? Servisovana ? Tak ale co se tyce mojich nakladu do ni, tak to by znamenalo, ze ten bantit z roku 07 na 08 spadne minimalne o 40 000 ... s tim co sem za ni dal a kolik jeste narval.

Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 11:49:19
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

he vikec ty mas novou krasku, takze ses na koni. A ta moje je stejne nej smokin

Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 11:49:19
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

ten inzerát je opravdu o ničem chyběj důležitý informace a kraviny tipu "Jeden z NEJ banditů v republice" jsousick jinak seřízení čeho koli jse nedá napočítatsurprised cena je hodně přestřelená headshakejá kupoval B650N 06 novou s ABS za 139 900bigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ice (Člen)
11.05.2008 11:50:37
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Marcus_86 psal:

Ice ... alespon nekdo rozumny ... no jo, za 90 ? Servisovana ? Tak ale co se tyce mojich nakladu do ni, tak to by znamenalo, ze ten bantit z roku 07 na 08 spadne minimalne o 40 000 ... s tim co sem za ni dal a kolik jeste narval.

No, ale ono to tak opravdu je... Ta cena prostě padá... Náklady do motorky se ti nikdy nevrací... To ví každý, kdo do svého mazla investuje, tudíž to tu ví všichni... smokin Do motorky budeš vždycky rvát prachy...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Marcus_86 (Člen)
11.05.2008 11:53:51
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

v kazdem pripade alespon vidim, ze je tu alespon nekdo rozumny ...

Ice (Člen)
11.05.2008 11:56:53
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

rozumní jsou tu všichni.... bigsmile jen některé tu tupouny musíš chápat bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 11:58:37
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Marcus_86 psal:

v kazdem pripade alespon vidim, ze je tu alespon nekdo rozumny ...

smile1nesmíš si to tak brátbigsmile redface


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
qwerty (Člen)
11.05.2008 12:06:03
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ice psal:

rozumní jsou tu všichni.... bigsmile jen některé tu tupouny musíš chápat bigsmile

jj , kdyz napises proste take veci a tu cenu tak se nediv ze tu nekteri tak vyvadej pac je to fakt hodne nad cenou .... ...... bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
Michal Dk (Člen)
11.05.2008 12:20:28
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Co je nad cenou loni kamoš pokukoval po motorce byl jsem s ním se podivat na dvouch B 12 obě r.v 97 obě dovoz.První Moto Soukup supr stav loni za ni chtěl 97 000,-nová řetězovka svíce filtry volej gumy 50% myslím že ji tam má do ted
a druhá zdaleka ne tak zachovalá v Třebeši u Holubce sjetá guma celkově zašlejší za 99 000 a do tejdne byla pryč.I kecy dokážou pomoct při prodeji nevím že vás to dráždí.Já bych ty prachy nedal koho to zajímá?Jinej příde vysolí na prkno a motka je v ass

Ice (Člen)
11.05.2008 12:26:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

No, ale tady to někoho zajímalo, proto ta diskuse smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kelly01 (Člen)
11.05.2008 12:57:44
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Jakej zborsurprised

Jaká ruinasurprised

Sotva zajetýidontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/DSC03396.JPG

God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
11.05.2008 13:08:37
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Myslíš toho borce na tý vymazlený mašiněbigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
11.05.2008 13:28:52
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ty blikny a "ufoštítek" se mi nelíbí.
Já ma teda starý typ, r.v. 2000, štítek hezčí než ty, 32 tis. najeto, širší řídítka (a zlatý!!!bigsmile) a říct si za ní víc než 90... Bych si musel nakopat prdel. surprised
A nová zadní guma, olej a filtry by se tam taky vešly.
Protože to vím, vím kolik jsem do toho nastrkal, tak mi to prostě za to nestojí to prodávat a kort kdyby to byla jedna z nej motorek v republice, tak bych si jí držel a střežil jako poklad, abych mohl na benzínkách machrovat jak jsem dobrej.surprised
Nezlob se na mě. Taky jí mám rád ikdyž to není leštěnka, ale nervu to každýmu na potkání.

Ještě řekni, že to prodáváš protože si chceš koupit něco lepšího.bigsmile A nejlépe Fazera nebo R1, protože je to fakt kurva hustá motka. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
11.05.2008 13:31:16
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Ondráš psal:

Ty blikny a "ufoštítek" se mi nelíbí.
Já ma teda starý typ, r.v. 2000, štítek hezčí než ty, 32 tis. najeto, širší řídítka (a zlatý!!!bigsmile) a říct si za ní víc než 90... Bych si musel nakopat prdel. surprised
A nová zadní guma, olej a filtry by se tam taky vešly.
Protože to vím, vím kolik jsem do toho nastrkal, tak mi to prostě za to nestojí to prodávat a kort kdyby to byla jedna z nej motorek v republice, tak bych si jí držel a střežil jako poklad, abych mohl na benzínkách machrovat jak jsem dobrej.surprised
Nezlob se na mě. Taky jí mám rád ikdyž to není leštěnka, ale nervu to každýmu na potkání.

Ještě řekni, že to prodáváš protože si chceš koupit něco lepšího.bigsmile A nejlépe Fazera nebo R1, protože je to fakt kurva hustá motka. bigsmile

Jo sorry na Superba. surprised Každej jsme nějakej.idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
11.05.2008 14:36:25
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Kelly01 psal:

Jakej zborsurprised

Jaká ruinasurprised

Sotva zajetýidontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/DSC03396.JPG

...tadle woe bigsmile bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/slatanina.JPG

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
11.05.2008 14:56:22
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

hovno tomu bylobigsmile


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
11.05.2008 18:18:35
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Klasicky mi spadla ze stojánkuidontknow

Co je na tom divnýhosurprised

A sem první majitelevillsmokin


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
11.05.2008 18:25:19
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

... jak říkáš,jen spadla ze stojánku evil
... ale z balkonu smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
11.05.2008 18:28:32
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Jaktože jsi mne nepozval na ty žebrasurprised

Aspoň že Vikec to zachránilgood,bo se bál že dostane přes hubu tak se zdejchl z Brna aby si ho nenašlievil


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
11.05.2008 19:10:45
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Kelly01 psal:

Jaktože jsi mne nepozval na ty žebrasurprised

Aspoň že Vikec to zachránilgood,bo se bál že dostane přes hubu tak se zdejchl z Brna aby si ho nenašlievil

goodJo,přesně tak,proto sme vot tamtak upalovali,protože bych voe mohl slíznout pěknou nakládačku,někteří sou fakt hustí takhle po netu. Pojezdili sme dobře,hodilo mě to 420kmgood
Měl bych trochu nabrat na objemu,aby mě nehrozilo že mě ňákej mlaďoch sejmeevilbigsmilecool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
11.05.2008 20:04:52
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Vytahat za usiska za ty svice za 3200 bigsmile, to se neda cist smokin


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
acer (Člen)
11.05.2008 20:10:25
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

tak přispěju taky svojí reakcí jelikož Marcusovu B12 znám, mohl jsem se na ní svést a vím co tam vše je a není....možná Marcus měl do inzerátu napsat víc technických údajů a napsal to jak napsal...tím, že říká, že je jedna z nejpěknějších, prostě ji tak vidí a já nedokážu posuzovat stavy s ostatníma motorkama...vzhledově vypadá tedy z mého pohledu super...barva (stříkal jsem komplet bandita a dával jsem si tu samou, protože je prostě nádherná) ale každému se líbí něco jiného...mě třeba vůbec nějaká černá či stříbrná, to prostě nevynikne...joo na autě černá to je jiná věc...pak se tady rozepsal co vše tam je a není...a pokud to srovnám s mojí B600 tak je to sakra velký rozdíl tak asi jako každá B1200ka...výkon, plynulost motoru, širší gumy, široké řídítka, brzdy, ....má ji po motorické a technické stránce naprosto v pořádku, staral se o ni jak o vlastní dítě co vím, někdy až moc na můj vkus...:) vytknul bych jí akorát ten přední štítek, naháč má být naháč bez tohodle...prostě vidět to velké chromové světlo...ale to je věc vkusu a dá se odšroubovat či naopak...to je detajl

a teď k ceně....díval jsem se na motorkářích jak se to teď aktuálně pohybuje....
našel jsem:
bandit 1200, r.v. 99(starý model), černý, pěkný.....100tis
r.v.2000 (starý model)...91tis.
prostě kolem té 100ky se to pohybuje....zvláště ty nové potom...takže cena je svým způsobem reálná a taky jsem Markusovi říkal, dej to na motorkáře...tam chodí všichni..tady většinou všichni ty Bandity mají, že.

jinak to chce asi vidět opravdu na živo a svézt se a domluvit....kdybych neměl B6ku teprve půl rok a a nechtěl si ji ještě užít se vším co má, tak bych tuhle 1200ku bral...

tohle nikomu nevnucuju, můj osobní nezaujatý názor...

Kelly01 (Člen)
11.05.2008 21:07:48
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Sto taky nepochopilidontknow

Každý zboží má svýho kupceidontknow

Tady jde o formulaci inzerátu a debilní obhajovánísmokin

Jo a k ceně: za nebouranou a v pův. stavu tohodle ročníku od 1 majitele bych dal klidně 120litrů...

Ovšem když vím co dokázal koupit Husky v prostějově s najetými 2000km tak bych to nekoupil za víc jak 80smile1,teď babo raďsurprised


God Save The Queen!
Zdenek (Člen)
11.05.2008 22:16:43
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Já bych ještě doplnil Acera, že Markus je velice solidní a slušný kluk, já ho nedám. Zdenek.good

SLUGI (Člen)
12.05.2008 07:39:23
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Kelly01 psal:

Jaktože jsi mne nepozval na ty žebrasurprised

Aspoň že Vikec to zachránilgood,bo se bál že dostane přes hubu tak se zdejchl z Brna aby si ho nenašlievil

... já čekal že zas napíšeš že vyrážíš nebo tak něco a že tam ze Spajdrem dojedem a vono nic idontknow
... příště to líp domluvíme


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
12.05.2008 18:50:15
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

a hlavně,ta nej je ta mojefuck páč jedině zlatá je brava naše,už i chlup to pochopil  a má ji na Labutíchgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
12.05.2008 22:13:02
Offline

Re: Opět dotaz na koupi B 12

Markusi, přepiš si ji teda na 2. nejlepší v kosmosu. To ti padne cena jen o 5 tissmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr