Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pokuta

GSF josef (Člen)
10.05.2008 19:33:45
Offline

pokuta

zdar, dneska me prislo z uradu at se dostavim k podani vysvetleni, proc sem nemel pojistenou motorku od rijna do unora... zapomel a vysral sem se na to dat znacku do depozitu...
ted uz mam pojisteno na celej rok a seru nato...bigsmile

KOLIK ME MUZOU NAFARIT ??? sick

Romča (Člen)
10.05.2008 19:45:11
Offline

Re: pokuta

Héj, jsem myslela,že když nemáš povinný ručení a na moto nejezdíš, že se nic neděje. Já jsem teď odhlásila povinný na CBRo, páč je pochroumaný,takže na něm stejně jezdit nebudu.

GSF josef (Člen)
10.05.2008 19:47:02
Offline

Re: pokuta

no tak s tou znackou koukej upalovat na urad !!!
ted sem se docet ze nejakej borec za todle dostal 5000,-

Radek-Ban (Člen)
10.05.2008 19:50:06
Offline

Re: pokuta

Romča psal:

Héj, jsem myslela,že když nemáš povinný ručení a na moto nejezdíš, že se nic neděje. Já jsem teď odhlásila povinný na CBRo, páč je pochroumaný,takže na něm stejně jezdit nebudu.

jak máš u sebe SPZ tak musíš platit smile1 za tich pár korun který by se ušetřily depozitem by mě za to nestálo....headshake


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Romča (Člen)
10.05.2008 19:50:32
Offline

Re: pokuta

Já to povnný odhlásila včera,takže se na to ještě informuju a zajdu kdyžtak hodit značku do depozitu.

Romča (Člen)
10.05.2008 19:52:12
Offline

Re: pokuta

Bandit 650A:tak já to nevěděla, sem si řikala, jezdit na tom nebudu, pokutu mi za to dát nemužou a ono houby, si to zjistí na úřadu a je to. Tak to hodim do depozitu.

Radek-Ban (Člen)
10.05.2008 19:54:35
Offline

Re: pokuta

jak je to po bouračce nevim ale já měl problém když jsem likvidoval auto tak mě nechtěli zrušit pojistku tvrdily že neni jiná možnost než prodej(přepis),ekologická likvidaceevil tobyl můj případ.....ale co slyšim od lidí tak kdyŽ podepíšeš čestný prohlášení že auto nebude na silnici (náhradní díly) tak to taky odhlásejsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ice (Člen)
10.05.2008 19:54:41
Offline

Re: pokuta

Romča psal:

Já to povnný odhlásila včera,takže se na to ještě informuju a zajdu kdyžtak hodit značku do depozitu.

Nemáš se na co informovat, kluci mají pravdu, pokud neodevzdáš značku do depozitu, jsi povinna mít povinné ručení... A flastr je za to fakt velkej, tak si ušetři trochu času, vezmi značku, kilo na poplatek a upaluj na na depozit... smokin

A jestli si myslíš, že když tě nezastaví na cestě, že na to nemají jak příjít, tak bohužel už mají tyto instituce propojené databáze, a příjde se na to až moc lehce... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Romča (Člen)
10.05.2008 19:57:39
Offline

Re: pokuta

Ice:tak díky za info, jste mi možná ušetřili pár tisíc za pokutu. Hned to hodím do depozitu.

Romča (Člen)
10.05.2008 19:59:48
Offline

Re: pokuta

Bandit 650A:tak likvidace to neni, buďto ji prodám nebo se dá do kupy.

GSF josef (Člen)
10.05.2008 20:11:44
Offline

Re: pokuta

nevi nekdo kolik za to muze byt ????? help

Jerry (Člen)
10.05.2008 20:14:40
Offline

Re: pokuta

dost


A kurva...
osiris (Člen)
10.05.2008 20:42:39
Offline

Re: pokuta

...vosum natvrdo ve dvojce ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bandit (Člen)
10.05.2008 21:12:36
Offline

Re: pokuta

Hezký .... já  to měl taky asi asi 2 měsíce takže jsi mě potěšil badidontknowsmile2


Traktor patří na pole !!!
osiris (Člen)
10.05.2008 21:38:00
Offline

Re: pokuta

...dva měsíce ti nebudou řešit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
10.05.2008 22:25:16
Offline

Re: pokuta

A do ass, tak to mi to přinde taky. Prosinec - duben... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Marcus_86 (Člen)
10.05.2008 22:27:32
Offline

Re: pokuta

jeste kdyz se zrovna pres ty 2 mesice da jezdit -..

osiris psal:

...dva měsíce ti nebudou řešit smile1

PALOUS (Člen)
10.05.2008 23:27:21
Offline

Re: pokuta

GSF josef psal:

no tak s tou znackou koukej upalovat na urad !!!
ted sem se docet ze nejakej borec za todle dostal 5000,-

měl sem to samé ale máme tady josko gut babu a ta prostě pokutu musí dát ale počítám tak dvě kila jinak za to je ranecsickale toto platí už hóóódně dlouho páč já to měl tak pjet let dozaduevil


Jebat motorky :-)
Fulltank (Člen)
10.05.2008 23:28:21
Offline

Re: pokuta

neni problem zaplatit par stovek za depozit, ale jak kokot tam vystat tu frontu a poslouchat neprijemny uredniky,takova je moje zkusenost bigsmile ted se uz radsi nahlasim predem ..

Ondráš (Člen)
11.05.2008 13:02:02
Offline

Re: pokuta

Fulltank psal:

neni problem zaplatit par stovek za depozit, ale jak kokot tam vystat tu frontu a poslouchat neprijemny uredniky,takova je moje zkusenost bigsmile ted se uz radsi nahlasim predem ..

A neni teda lepší si těch pár stovek připlatit za pojištění na celej rok? Když je pak třeba v lednu hezky, tak se můžeš jet projet...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
11.05.2008 13:21:58
Offline

Re: pokuta

Fulltank psal:

neni problem zaplatit par stovek za depozit, ale jak kokot tam vystat tu frontu a poslouchat neprijemny uredniky,takova je moje zkusenost bigsmile ted se uz radsi nahlasim predem ..

No, já to praktikuju teprve druhým rokem, ale moje zkušenost je taková, ž eto je záležitost max.30min. a bez blbých keců... Ani nevím, jaké by je měli mít?


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mi (Člen)
11.05.2008 13:24:57
Offline

Re: pokuta

good

Ondráš psal:
Fulltank psal:

neni problem zaplatit par stovek za depozit, ale jak kokot tam vystat tu frontu a poslouchat neprijemny uredniky,takova je moje zkusenost bigsmile ted se uz radsi nahlasim predem ..

A neni teda lepší si těch pár stovek připlatit za pojištění na celej rok? Když je pak třeba v lednu hezky, tak se můžeš jet projet...good


svět je cirkusovej stan
Ondráš (Člen)
11.05.2008 13:39:03
Offline

Re: pokuta

Ice psal:
Fulltank psal:

neni problem zaplatit par stovek za depozit, ale jak kokot tam vystat tu frontu a poslouchat neprijemny uredniky,takova je moje zkusenost bigsmile ted se uz radsi nahlasim predem ..

No, já to praktikuju teprve druhým rokem, ale moje zkušenost je taková, ž eto je záležitost max.30min. a bez blbých keců... Ani nevím, jaké by je měli mít?

To samé, kvůli pár stovkám...surprised Jenom to, že abych došel na úřad, tak musím utéct buďto z práce nebo ze školy. Ani jedno se mi nechce (tu školu... no...smile1), ale stejně. Pak tu v lednu, když se počasí zblázní brečíte, že máte značky v depozitu a nakonzervovanou motorku. surprised

Ale je to vaše věc.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
11.05.2008 13:42:28
Offline

Re: pokuta

Nikdy nebrečím, naopak jsem rád, že mám značky v pejru a neláká mě to vyjet a rozbít si držku na těch posypových sračkách, protože venku je jeden den hezky... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
mi (Člen)
11.05.2008 14:11:19
Offline

Re: pokuta

no pokud nejdu na uřad pješky tak seto jistě nevyplatí. cesta tam spět autem plus poplatek a sem na stejnejch penězích jako kdyš zaplatím pojistku na celej rok....co?


svět je cirkusovej stan
osiris (Člen)
11.05.2008 14:19:50
Offline

Re: pokuta

...a máš rozum, nebo s tebou jezdila maminka a říkala ti jak máš jet ? smile1 snad si dokážeš srovnat v hlavě jak pojedeš, tak proč by jsi si měl rozbít hubu help headshake tu si rozbiješ v klidu i v červenci smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dajda (Člen)
11.05.2008 14:27:04
Offline

Re: pokuta

smile1..co ja vím,pokud se nemýlim,tak pokud máš zaplacenou pojistku na celej rok,tak máš samozřejmě automaticky bonus 5% navíc slevu na příští rok,kdežto při smlouvě kratší,cca na pár měsíců v roce tento bonus nedostaneš,takže se vyplatí zaplatit na celý rok a je klid..

bery (Člen)
11.05.2008 14:55:02
Offline

Re: pokuta

Ice psal:

Nikdy nebrečím, naopak jsem rád, že mám značky v pejru a neláká mě to vyjet a rozbít si držku na těch posypových sračkách, protože venku je jeden den hezky... smokin

čím dál tím víc mě utvrzuješ v tom, že jsi muž na svém místěidontknow teda myslím jako povoláníheadshake


momentalně zavostalej
Nosorozec (Člen)
11.05.2008 15:04:08
Offline

Re: pokuta

a sakra ja to tak mel od rijna do konce brezna skoro!! jsem teda vedel ze to muzou kontrolovat ale necekal jsem ze by se s tim nekdo sr*l!! tak ted doufam ze si me treba nevsimli!!good


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Prdik (Člen)
11.05.2008 16:03:24
Offline

Re: pokuta

surprised dva roky mi stoji v garazi 125 vc. RZ a ja blahovy si myslel,ze kdyz nejezdi,staci zrusit pov.ruc a RZ jsem neresil surprised tudiz prcham se znackou hnedky zejtra na ourad surprised
http://fincentrum.idnes.cz/ruceni.asp?r … ruceni_jjx
... po precteni tohoto clanku jsem se orosil ..
... na zaver nezbyva nez konstatovat,ze neznalost neomlouva helpidontknowheadshakeredface

Ice (Člen)
11.05.2008 16:27:21
Offline

Re: pokuta

osiris psal:

...a máš rozum, nebo s tebou jezdila maminka a říkala ti jak máš jet ? smile1 snad si dokážeš srovnat v hlavě jak pojedeš, tak proč by jsi si měl rozbít hubu help headshake tu si rozbiješ v klidu i v červenci smile1

Klidně si rozvážej na motce dárky po rodině v prosiinci... bigsmile Mě to prostě v takové kose nebaví, a každý, ať si jezdí kdy chce... Já jsem pohodlnej a požitkář... Prostě jízda v lednu, v kose, se zatnutýma zubama mi nic nedá...smokin Ostatním to nerozmlouvám... Každého věc...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
11.05.2008 16:28:54
Offline

Re: pokuta

Dajda psal:

smile1..co ja vím,pokud se nemýlim,tak pokud máš zaplacenou pojistku na celej rok,tak máš samozřejmě automaticky bonus 5% navíc slevu na příští rok,kdežto při smlouvě kratší,cca na pár měsíců v roce tento bonus nedostaneš,takže se vyplatí zaplatit na celý rok a je klid..

Bonusy se ti počítají, i když přerušíš pojistku, akorát ji nedostaneš hned po prvním roce, ale počkáš si sezóny dvě, až se ti to nasčítá... smokin takže no problem cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
11.05.2008 16:30:27
Offline

Re: pokuta

bery psal:
Ice psal:

Nikdy nebrečím, naopak jsem rád, že mám značky v pejru a neláká mě to vyjet a rozbít si držku na těch posypových sračkách, protože venku je jeden den hezky... smokin

čím dál tím víc mě utvrzuješ v tom, že jsi muž na svém místěidontknow teda myslím jako povoláníheadshake

No, jestli to usuzuješ z toho, že mě nebaví jezdit v kose a dávám značky na zimu do depozitu, tak to je určitě něco logického... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 16:36:42
Offline

Re: pokuta

Ice psal:
bery psal:
Ice psal:

Nikdy nebrečím, naopak jsem rád, že mám značky v pejru a neláká mě to vyjet a rozbít si držku na těch posypových sračkách, protože venku je jeden den hezky... smokin

čím dál tím víc mě utvrzuješ v tom, že jsi muž na svém místěidontknow teda myslím jako povoláníheadshake

No, jestli to usuzuješ z toho, že mě nebaví jezdit v kose a dávám značky na zimu do depozitu, tak to je určitě něco logického... smokin

surprisednechápu jak něko může odstavit motorku od do prostě když je počasí tak jedu ať je to listopad nebo březen a ty prachy co ušetříš je kapka v moři nákladu jednoduše to za to nestojí děláš to jen pro dobrej pocit nebigsmileevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ice (Člen)
11.05.2008 16:40:16
Offline

Re: pokuta

Ne, zjistil jsem, že to dělám proto, protože dělám, kde dělám.... bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 16:41:31
Offline

Re: pokuta

Aaaahabigsmile tak to jóbigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
osiris (Člen)
11.05.2008 18:50:12
Offline

Re: pokuta

Ice psal:
osiris psal:

...a máš rozum, nebo s tebou jezdila maminka a říkala ti jak máš jet ? smile1 snad si dokážeš srovnat v hlavě jak pojedeš, tak proč by jsi si měl rozbít hubu help headshake tu si rozbiješ v klidu i v červenci smile1

Klidně si rozvážej na motce dárky po rodině v prosiinci... bigsmile Mě to prostě v takové kose nebaví, a každý, ať si jezdí kdy chce... Já jsem pohodlnej a požitkář... Prostě jízda v lednu, v kose, se zatnutýma zubama mi nic nedá...smokin Ostatním to nerozmlouvám... Každého věc...

...no vidíš, takže to nakonec není proto že by jsi si musel bezpodmínečně rozbít hubu viď ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
11.05.2008 21:35:52
Offline

Re: pokuta

Jasně .... ty zimy teďka to je slabota a sou dny kdy se dá krásně jezdit takže dávat značku do depozitu je aspoň pro mě nesmysl smile1


MRDAT!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr