Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Seat Ibiza

Honza-B6 (Člen)
10.07.2008 11:10:50
Offline

Seat Ibiza

zdravím vás....Jen taková otázečka.... Seat - brát nebo nebrat? Celkem se mi to líbí ,ale nemám žádné zkušenosti s tímto strojem idontknow a ani nikdo v okolí idontknow... Celkem slušná cena, dobrá výbava... Máte někdo zkušenost se Seatem?
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt … id=6493067
Díkybeer

sonyk (Člen)
10.07.2008 11:15:55
Offline

Re: Seat Ibiza

španělskej sráč

ale dneska uz je jedno kdo nebo kde to vyrabej na kazdym aute se neco najde ja bych se toho nebal

strejc je dealer vW a seat a lidi tyhle ibizi docela kupujou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
misi (Člen)
10.07.2008 11:16:04
Offline

Re: Seat Ibiza

Honza-B6 psal:

zdravím vás....Jen taková otázečka.... Seat - brát nebo nebrat? Celkem se mi to líbí ,ale nemám žádné zkušenosti s tímto strojem idontknow a ani nikdo v okolí idontknow... Celkem slušná cena, dobrá výbava... Máte někdo zkušenost se Seatem?
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt … id=6493067
Díkybeer

pěkný ... myslím že vpohoděbigsmile


Blu one.... old one
Lenka (Člen)
10.07.2008 11:19:42
Offline

Re: Seat Ibiza

mám Ibizu r.v.1991....to auto má nalítáno cca 300 tkm...poslední roky ji huntuje tatík (vozí v ní čokly na službu a tak podobně) a autíčko furt slouží...novější auta jsou oproti tomu asi větší šmejdy, ale nebála bych se toho...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Monty Jack (Člen)
10.07.2008 11:24:01
Offline

Re: Seat Ibiza

z vlastní zkušenosti, co jsem měl v ruce, seat cordoba.
najeto přes 250tis. a good
pořád nízká spotřeba, motor napohodu, servis jen odpovídající ojetí (esli má vw -+ jinej nedokážu posoudit)
před pár rokama se stalo, že se muselo čekat dýl na nárazník, než ho dodaj.
trvalý problém - furt se přidírá lanko spojky kvůli špatnýmu vedení.
Jinak nemůžu říct křivýho slova.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Progear 650 (Člen)
10.07.2008 11:24:42
Offline

Re: Seat Ibiza

Honza-B6 psal:

zdravím vás....Jen taková otázečka.... Seat - brát nebo nebrat? Celkem se mi to líbí ,ale nemám žádné zkušenosti s tímto strojem idontknow a ani nikdo v okolí idontknow... Celkem slušná cena, dobrá výbava... Máte někdo zkušenost se Seatem?
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt … id=6493067
Díkybeer

Nebál bych se toho.... moje zkušenosti se Seatem kladné....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Honza-B6 (Člen)
10.07.2008 11:36:24
Offline

Re: Seat Ibiza

Hmmm...tak vám moc a moc děkuju goodredface... Jedu dneska omrknout a uvidím. Za ty peníze to na netu neseženu v takové výbavě...tak snad na mě nevyskočí řezanka...(jako že říznutábigsmile)... Fotky jsou od nějakýho baráku a auto stojí v bazáči...bych potřeboval mluvit s majitelem idontknow...

Billy (Člen)
10.07.2008 14:27:02
Offline

Re: Seat Ibiza

auta od roku 2000 vejs prej je to jedno sere se vsechno smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Zdenák (Člen)
10.07.2008 16:30:41
Offline

Re: Seat Ibiza

Ŕekl bych, že tlak na cenu od  zákazníků musí mít svůj vliv, dále konkurence a tak.... takže  vývoj cen a kvality je jasnej.... bad Kdo má koupí si japonce... kdo nemá koupí si co chce... bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
losmiros (Člen)
10.07.2008 21:39:01
Offline

Re: Seat Ibiza

s těma Spanelskejma sracama bych byl opatrnej... kolik lidi z vas ma suzuki smontovanou v japonsku??

seata bych se nebál, obzvlaste v TDi - trvale dobra investice


on the road
Monty Jack (Člen)
10.07.2008 22:46:24
Offline

Re: Seat Ibiza

losmiros psal:

s těma Spanelskejma sracama bych byl opatrnej... kolik lidi z vas ma suzuki smontovanou v japonsku??

seata bych se nebál, obzvlaste v TDi - trvale dobra investice

hele, a jak se to pozná, kde je to smontovaný ??


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Honza-B6 (Člen)
11.07.2008 08:12:53
Offline

Re: Seat Ibiza

Tak jsem tam byl....bouchlý na předek...to dělal snad nějakej strejc doma,nespasovaný,samej dent,voškrábaný...a fotky byly tak pěknýsmile2... Motor nejede špatně...ale co mě štve nejvíc, tak že to uvnítř všechno skřípe!!! Jo a svítí pytle....
Tak nic no....bad

luboss (Člen)
11.07.2008 08:48:36
Offline

Re: Seat Ibiza

Lenka psal:

mám Ibizu r.v.1991....to auto má nalítáno cca 300 tkm...poslední roky ji huntuje tatík (vozí v ní čokly na službu a tak podobně) a autíčko furt slouží...novější auta jsou oproti tomu asi větší šmejdy, ale nebála bych se toho...

máme doma Cordobu, 270tis najeto, 1.4 benzin, ... za 4 roky jeden výfuk ... je to rok 94, takze interier jako golf, polo, octavia 1 ... naprosto bez problemovy auto, 4,5l benzinu spotreba ... proste celkem casto stoji JEEP pod barakem a jedu po vyrizovani veci Cordobou


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
11.07.2008 13:20:35
Offline

Re: Seat Ibiza

sonyk psal:

španělskej sráč

ale dneska uz je jedno kdo nebo kde to vyrabej na kazdym aute se neco najde ja bych se toho nebal

strejc je dealer vW a seat a lidi tyhle ibizi docela kupujou

Táta měl Seat Toledo Tdi 66kw r.v. 97 jako funglovku. Do roku 2001 na něm nalítal 490 000 km a můžu ti zodpovědně říct, že dělal akorát rozvody, tuším jednou něco menšího na turbu jinak naprostá spokojenost.
Jeho společníci z firmy měli o rok starší modely s atmosférickým dieselem a ti na nich nalítali bez problému dokonce kolem 600 tisíc.
V roce 2001 táta koupil funglovku další Toledo, na kterém během dvou let natočil s přehledem 250 tisíc než ho totálně sešrotoval o srnku.

Takže bych rád znal tu definici španělskýho sráče, nehledě na to že je to koncern VW, tzn. skoro všechny díly mimo karosářských jsou totožné s jinými koncernovými auty.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bandit (Člen)
11.07.2008 13:27:28
Offline

Re: Seat Ibiza

Je to asi podle kusu ... kámoš má asi 3 roky steré TOLEDO a už do něj nacpal kolem 100 tis. !!!! řídící jednotka a potom KO motor !!!! motor sehnal starší jinak by to bylo mnohem víc !!!!


Traktor patří na pole !!!
Mour (Člen)
11.07.2008 13:29:47
Offline

Re: Seat Ibiza

Bandit psal:

Je to asi podle kusu ... kámoš má asi 3 roky steré TOLEDO a už do něj nacpal kolem 100 tis. !!!! řídící jednotka a potom KO motor !!!! motor sehnal starší jinak by to bylo mnohem víc !!!!

....a na co má záruku surprisedidontknow ...jestli to není kámošem idontknow

Bandit (Člen)
11.07.2008 13:47:33
Offline

Re: Seat Ibiza

Mour psal:
Bandit psal:

Je to asi podle kusu ... kámoš má asi 3 roky steré TOLEDO a už do něj nacpal kolem 100 tis. !!!! řídící jednotka a potom KO motor !!!! motor sehnal starší jinak by to bylo mnohem víc !!!!

....a na co má záruku surprisedidontknow ...jestli to není kámošem idontknow

Tohle už bylo po záruce !!!! nevim ... jen vim že ho řídící jednotka stála kolem 70-ti a motor 30 i s výměnou !!!


Traktor patří na pole !!!
Marcus_86 (Člen)
11.07.2008 16:36:20
Offline

Re: Seat Ibiza

my mame toledo 97, ale v nafte. najeto kolem cca 400 000. Auto nebere olej, spotreba kolem 5 litru, nekouri, startuje perfektne. Servis celkem levny, vedle ve vesnici mame autorizovany servis skoda, tudiz delaji i seat. Jen sme tam po 320 000 menili spojku a cepy. Jinak se meni rozvodak, olej atd ... coz je veskera udrzba.

Michal Dk (Člen)
11.07.2008 17:06:09
Offline

Re: Seat Ibiza

Bandit psal:
Mour psal:
Bandit psal:

Je to asi podle kusu ... kámoš má asi 3 roky steré TOLEDO a už do něj nacpal kolem 100 tis. !!!! řídící jednotka a potom KO motor !!!! motor sehnal starší jinak by to bylo mnohem víc !!!!

....a na co má záruku surprisedidontknow ...jestli to není kámošem idontknow

Tohle už bylo po záruce !!!! nevim ... jen vim že ho řídící jednotka stála kolem 70-ti a motor 30 i s výměnou !!!

70 za řídící jednotku může dát jen blázenidontknow

Zdenda (Člen)
11.07.2008 22:58:18
Offline

Re: Seat Ibiza

Michal Dk psal:
Bandit psal:
Mour psal:


....a na co má záruku surprisedidontknow ...jestli to není kámošem idontknow

Tohle už bylo po záruce !!!! nevim ... jen vim že ho řídící jednotka stála kolem 70-ti a motor 30 i s výměnou !!!

70 za řídící jednotku může dát jen blázenidontknow

Asi tak, neznám jediného člověka v mém okolí, a že někteří jsou opravdu v balíku, kteří by dali takovouhle sumu třeba jen za řídící jednotku. To si někdo přečetl spíš kolik to stojí v ceníku.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
maňas (Člen)
12.07.2008 07:20:50
Offline

Re: Seat Ibiza

Monty Jack psal:
losmiros psal:

s těma Spanelskejma sracama bych byl opatrnej... kolik lidi z vas ma suzuki smontovanou v japonsku??

seata bych se nebál, obzvlaste v TDi - trvale dobra investice

hele, a jak se to pozná, kde je to smontovaný ??

no nevím jak seat,ale ford to má ve vinu - kde ho vyrobili


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mi (Člen)
12.07.2008 08:41:08
Offline

Re: Seat Ibiza

muj názor je ten že je lepšejší koupik funglofku a je dneska jedno jakou značku, páč do záruky většinou všechno funguje u všech.

a jestli dát 300 000kč za 10 let starou A6,pasat,mercedesC,BMW3,5, ochcávku atd.
sice vkůži klima dálk.centrál a nemít tušení kolik má najeto a kolikrát to bilo na stolici.

a nebo koupit nový golf,bravo,ced,A3, ibiza, se zárukou...

bych šel do funglofky...smile1


svět je cirkusovej stan
Baltazar (Člen)
12.07.2008 08:50:08
Offline

Re: Seat Ibiza

Já osobně bych se ani nebál třeba KIA a Hunday, jinak Toledo jsem měl a nic se na něm nespravovalo akorát pekelně hnilo.


The father of the little princess of the dawn
Monty Jack (Člen)
12.07.2008 09:57:09
Offline

Re: Seat Ibiza

maňas psal:
Monty Jack psal:
losmiros psal:

s těma Spanelskejma sracama bych byl opatrnej... kolik lidi z vas ma suzuki smontovanou v japonsku??

seata bych se nebál, obzvlaste v TDi - trvale dobra investice

hele, a jak se to pozná, kde je to smontovaný ??

no nevím jak seat,ale ford to má ve vinu - kde ho vyrobili

Tak jako na rámu, motoru, karbcích a kdejaký součástce mám Made in Japan, ale kde to smontovali z těch součástek už nevím smile1


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Zdenda (Člen)
12.07.2008 13:35:25
Offline

Re: Seat Ibiza

mi psal:

muj názor je ten že je lepšejší koupik funglofku a je dneska jedno jakou značku, páč do záruky většinou všechno funguje u všech.

a jestli dát 300 000kč za 10 let starou A6,pasat,mercedesC,BMW3,5, ochcávku atd.
sice vkůži klima dálk.centrál a nemít tušení kolik má najeto a kolikrát to bilo na stolici.

a nebo koupit nový golf,bravo,ced,A3, ibiza, se zárukou...

bych šel do funglofky...smile1

Musíš vědět kdesmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
12.07.2008 14:06:08
Offline

Re: Seat Ibiza

mi
za 250-270000 máš Passata 04 s najetýma 60-70000km od prvního majitele koupený a servisovaný u nás....................


God Save The Queen!
Marián (Člen)
12.07.2008 18:13:18
Offline

Re: Seat Ibiza

jo ale musis stat v pravej cas na pravym miste...smile1


...sam mezi jebkarema...
Michal Dk (Člen)
13.07.2008 09:30:38
Offline

Re: Seat Ibiza

Zdenda psal:
Michal Dk psal:
Bandit psal:


Tohle už bylo po záruce !!!! nevim ... jen vim že ho řídící jednotka stála kolem 70-ti a motor 30 i s výměnou !!!

70 za řídící jednotku může dát jen blázenidontknow

Asi tak, neznám jediného člověka v mém okolí, a že někteří jsou opravdu v balíku, kteří by dali takovouhle sumu třeba jen za řídící jednotku. To si někdo přečetl spíš kolik to stojí v ceníku.smokin

Kdo prachy má nerad dá.smile1

fido (Člen)
13.07.2008 10:49:56
Offline

Re: Seat Ibiza

Honza-B6 psal:

zdravím vás....Jen taková otázečka.... Seat - brát nebo nebrat? Celkem se mi to líbí ,ale nemám žádné zkušenosti s tímto strojem idontknow a ani nikdo v okolí idontknow... Celkem slušná cena, dobrá výbava... Máte někdo zkušenost se Seatem?
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt … id=6493067
Díkybeer

mám 2005 a su s ním spokojenej, nic nevrže, sedačky tvrdý..votevřeš víko motoru všechno VW / Audi...nebál bych se toho....smokin


bla...blabla...!
fido (Člen)
13.07.2008 10:52:05
Offline

Re: Seat Ibiza

Honza-B6 psal:

Tak jsem tam byl....bouchlý na předek...to dělal snad nějakej strejc doma,nespasovaný,samej dent,voškrábaný...a fotky byly tak pěknýsmile2... Motor nejede špatně...ale co mě štve nejvíc, tak že to uvnítř všechno skřípe!!! Jo a svítí pytle....
Tak nic no....bad

skřípe..protože to dostalo na čumák a vše se hnulo. Mě neskřípe nic a to jsem u Benešova odplachtil do kukuřicebigsmile


bla...blabla...!
CHOSE70 (Člen)
13.07.2008 20:21:31
Offline

Re: Seat Ibiza

ber 100% mám ho 5let spokojenostgood

Michal Dk (Člen)
13.07.2008 21:02:45
Offline

Re: Seat Ibiza

CHOSE70 psal:

ber 100% mám ho 5let spokojenostgood

Přečet sis to celý nebo to prodáváš ty?Píše že to je rozvrzaná zbořeninaidontknow

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr