Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Garmin Zümo

Zdenda (Člen)
29.01.2007 10:06:10
Offline

Garmin Zümo

Uvažuji o tom. Viděl to už někdo, nebo nemá to někdo ???


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
JirkaMDS (Člen)
29.01.2007 19:29:53
Offline

Re: Garmin Zümo

No osobně z vlastní zkušenosti ti doporučím TomTom, kup si základ a mapy pak nejsou problém - umím odblokovat...


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Datel (Člen)
29.01.2007 20:05:31
Offline

Re: Garmin Zümo

Ideální stav je PDA s GPS + mapy třeba od TomToma

JirkaMDS (Člen)
29.01.2007 22:35:19
Offline

Re: Garmin Zümo

Datel psal:

Ideální stav je PDA s GPS + mapy třeba od TomToma

to jasný,ale uvažoval o garmin a to je jen navi... a tomtom go a rider umi daleko vic... a hlavně rider je primo na motorku vodotesny good


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Zdenda (Člen)
29.01.2007 23:49:58
Offline

Re: Garmin Zümo

Mám v autě TT Go. Výhody a nevýhody o proti PDA mě nezajímají. Nechci další krám s milionem funkcí, řešit stojánky, vodotěsný pouzdra, tankvaky a pod. Stačí mi bohatě mobil. Jinak TT Rider sem měl taky a má to na pikaču držák navíc nejde použít v autě páč nemá reprák. Teď jsem dal TT tátovi, takže hledám něco uni do auta i na motorku.

Jirka MDS: nevim, ale asi jsi se spletl, páč tenhle Garmin je plně vodotěsnej a už je trochu jinde než celej Rider. A je přímo na motorku. Jo a nevypadá jak z Falloutusmile1

http://www.garmin.com/zumo/


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jirin (Člen)
30.01.2007 12:21:02
Offline

Re: Garmin Zümo

Zdenda psal:

Mám v autě TT Go. Výhody a nevýhody o proti PDA mě nezajímají. Nechci další krám s milionem funkcí, řešit stojánky, vodotěsný pouzdra, tankvaky a pod. Stačí mi bohatě mobil. Jinak TT Rider sem měl taky a má to na pikaču držák navíc nejde použít v autě páč nemá reprák. Teď jsem dal TT tátovi, takže hledám něco uni do auta i na motorku.

Jirka MDS: nevim, ale asi jsi se spletl, páč tenhle Garmin je plně vodotěsnej a už je trochu jinde než celej Rider. A je přímo na motorku. Jo a nevypadá jak z Falloutusmile1

http://www.garmin.com/zumo/

Ma ho znamej. Co muzu posoudit tak ma obsovsky ikony a dobre vyresene dotykove ovladani ->  bez problemu se s nim pracuje v rukavicich (u PDA je to vpodstate nemozne). Jinak navigace je bezproblemova. Funguje taky dobre jako hlasite handsfree. Skoda te vysoke ceny smile2.
Ja zatim vystacim s N50 a LD-3W good


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Zdenda (Člen)
30.01.2007 12:27:54
Offline

Re: Garmin Zümo

A nemohl bys to na jeho motorce tak nějak vyfotit? Jak držák tak samotnou GPS. Prosím prosímgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jirin (Člen)
30.01.2007 13:00:03
Offline

Re: Garmin Zümo

Zdenda psal:

A nemohl bys to na jeho motorce tak nějak vyfotit? Jak držák tak samotnou GPS. Prosím prosímgood

No ma to na BMW 1150 RT, muzu ho poprosit at mi to vyfoti, ale ted je odjetej pryc smile2.
Jinak dobrou prezentaci tam ma primo Garmin – http://www.garmin.com/zumo/
Nejaky fotky jsou i tady – http://garmin.blogs.com/my_weblog/motorcycle/index.html

Napr

http://garmin.blogs.com/photos/uncategorized/dscn1875.jpg


http://garmin.blogs.com/photos/uncategorized/sturgis2_1.jpg



Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
Jiřina (Člen)
30.01.2007 14:11:57
Offline

Re: Garmin Zümo

Kamarád je prodává, takže sem jich už páru viděl. Bohužel musím říci, ře TT rider na něho ani nedýchá. Kvalita zpracování, odolnost proti vodě, benzínu a oleji, ve standartu naprosto vče kromě BT sluchátka, všechny stojánky, včetně toho do auta, mnohem lepší mapy Čech a slovenska a pod hovoří naprosto jasně pro Zumo. Myslím že to je naprosto perfektní varianta a design mi příde taky lepší na motorku než Rider. Takže asi tak


Tož tak:-D
Datel (Člen)
30.01.2007 16:50:03
Offline
bobule (Člen)
30.01.2007 16:57:22
Offline

Re: Garmin Zümo

No za ty prachy to tak hrozný neni a mam velice dobrou zkušenost z reklamacema v Lídlu, lebo sem tam koupil mobil a po třech měsících co se mě vyblil sem tam jel a bez odmlouvání hned vrátily prachy, tady píšou záruka 3rokygood


to jebu
Kelly01 (Člen)
30.01.2007 20:58:21
Offline

Re: Garmin Zümo

Levnější je jednou za rok si zaplatit Šavlozuba z PV..

Akorát je o nervy 8x denně sledovat jak si převlíká spoďárysmile2


God Save The Queen!
JirkaMDS (Člen)
30.01.2007 21:01:40
Offline

Re: Garmin Zümo

Zdenda psal:

Mám v autě TT Go. Výhody a nevýhody o proti PDA mě nezajímají. Nechci další krám s milionem funkcí, řešit stojánky, vodotěsný pouzdra, tankvaky a pod. Stačí mi bohatě mobil. Jinak TT Rider sem měl taky a má to na pikaču držák navíc nejde použít v autě páč nemá reprák. Teď jsem dal TT tátovi, takže hledám něco uni do auta i na motorku.

Jirka MDS: nevim, ale asi jsi se spletl, páč tenhle Garmin je plně vodotěsnej a už je trochu jinde než celej Rider. A je přímo na motorku. Jo a nevypadá jak z Falloutusmile1

http://www.garmin.com/zumo/

Zümo smile1 tak to jsem se fakt spletl....
Ale stejně o proti rider dost vysoká cena...smile1


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
nety (Člen)
31.01.2007 13:03:39
Offline

Re: Garmin Zümo

mam garmina CP 510, a už vymýšlim držák... Skoro to mam.. tak uvidíme.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Vospi (Nový člen)
31.01.2007 15:43:51
Offline

Re: Garmin Zümo

Nevim, mam 2 roky TT rider s mapou TT 6.5 (verze leden 2007) a s mapou neni problem, naviguje rychle a fajn. BT sluchatko v cene jak do helmy tak do auta. Musis akorat dokoupit za cca 700 Kc sadu do auta (nabijecka drzak). Jinak vodotesnost super (par plavaku a od much ho meju pod vodovodem, zatim no problem). Garmin jsem zkousel v aute (mame ve firme asi 15 navigaci a me neoslovil jak cenou tak mapou) ale kazdy ma radej tt nebo jine, je to dle meho vkusu subjektivni.

Koldan (Člen)
01.11.2007 12:16:55
Offline

Re: Garmin Zümo

Tag sem do teho taky spad,brácha mi dohodil GARMIN NUVO 200 funglovku za 2500 takže neberte to za ty prachy, že jo.Takže se ze mňa stal nebludič,ale potřeboval bych vědět jag je to s mapama,gde je sosnu (TO Filous:čumíš woe jaké výrazy umím používat,že jo?)bigsmilesurprisedhelp


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
01.11.2007 12:36:13
Offline

Re: Garmin Zümo

surprisedsurprisedsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
01.11.2007 12:42:10
Offline

Re: Garmin Zümo

Filous psal:

surprisedsurprisedsurprised

bigsmilegoodgood Filousu,ja te musim potkat nazivo, bo u tebe co prispevek to hlodbigsmilegoodbigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
01.11.2007 12:45:26
Offline

Re: Garmin Zümo

...nic nepoužívam, enem čumim jag Dlask surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
01.11.2007 12:47:11
Offline

Re: Garmin Zümo

Budeš zklamanej...smile2
Jak už jsem někde psal,působí příliš vážně a seriozně!surprisedsmile1
Joooo,takhle na srazu resp. pod vlivem si dovedu představit to zvíře v něm!surprisedbigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
01.11.2007 12:48:10
Offline

Re: Garmin Zümo

...alkohol a ta zelená kytka je svině bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
01.11.2007 12:49:07
Offline

Re: Garmin Zümo

Meloun:
...sem se přetvařoval, to víš, sem chtěl napoprvý udělat dobrej dojem, páč sem nevěděl, co seš za manijaka surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
01.11.2007 12:51:28
Offline

Re: Garmin Zümo

Filous psal:

...alkohol a ta zelená kytka je svině bigsmile

joooo to ti potom staci mapy a buzolagood a stejne terba bloudis i cestou dom nebo po vlastnim barakuidontknow

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Meloun (Člen)
01.11.2007 12:54:13
Offline

Re: Garmin Zümo

Tak to jsme se přtvařovali navzájem!surprisedbigsmile
Zelenou už jedině v tekutým stavu,ptž po minulých halucinacích a vykydlýmu pondělku,už na tofuck


PURE NAKED BIKE!
bery (Člen)
01.11.2007 13:06:23
Offline

Re: Garmin Zümo

Filous psal:

...alkohol a ta zelená kytka je svině bigsmile

vy nejdete s dobou. ted sou prej v kurzu žáby - ropuchygood


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
01.11.2007 13:08:27
Offline

Re: Garmin Zümo

bery psal:
Filous psal:

...alkohol a ta zelená kytka je svině bigsmile

vy nejdete s dobou. ted sou prej v kurzu žáby - ropuchygood

...nám do firmy vozí vodu f barelech taky jedna ropucha...jí dycky ptam, esi sedí na pramenibigsmile ...ale tu bych teda nevolizoval, páč mam vážný pochyby, že by se ňáká ekstáze dostavilasick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bery (Člen)
01.11.2007 13:10:38
Offline

Re: Garmin Zümo

no ale třeba by se probudila v kráááááásnou prynceznubigsmile


momentalně zavostalej
Billy (Člen)
01.11.2007 14:50:11
Offline

Re: Garmin Zümo

no prave v prynceznu ale s tvrdym nechcu domyslet s cim smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Meloun (Člen)
01.11.2007 18:56:18
Offline

Re: Garmin Zümo

http://www.magazin.cz/lifestyle/419-b-l … nova-droga surprisedsurprised

Začínám podnikat!!Prodej ropuch není trestnej a fetky se jen pohrnou!surprisedgood
Filous:Můžeš jako jeden z prvních okusit a dělat mi třeba i testmana!good
Vše záleží na dohodě a na dohodnutých podmínkách..
Ale prej už Koldan nějaký žaby máidontknow
Že bych nebyl první?helpbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
01.11.2007 20:33:50
Offline

Re: Garmin Zümo

Červenokřídlej:
...buť f klidu, Klokan má enem scíplou žabu a navíc uš bude zamrzlá v zelenym bazénu...jo a dík za důvjeru, ale na pozici testmena myslim nemám tu správnou kvalifikaci bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
01.11.2007 20:50:52
Offline

Re: Garmin Zümo

červenokřídlej??fuck
Jsem malinko iritován-tvá pozice testmena je v ohrožení...leda,že by snad omluva...smile1
Olizovat ropuchy a ještě zdarma-no kdo může mít takový privilegium??He?surprised
Nevážíš si mé nabídkysmile2smile2


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
01.11.2007 21:56:12
Offline

Re: Garmin Zümo

Hele vy dva vořešpruti,nezasírejte mi to tu hňupovinama, já tu mám serijózní dotaz voowé,tag tu nezavazajte.A mimochodem žaba pořád hybernuje,akorát je dinvý,že už druhej rokidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
02.11.2007 07:37:31
Offline

Re: Garmin Zümo

Meloun:
...tag za prvý nevim, co je to "iritován" a za druhý mě to uráží...no dobrá, dobrá, uš si nebudu dělat džundu s tvejch seksuálních úchylek, nakonec každej ňákou máme, že? bigsmile

Klokan:
...aby ses netento, ty hybenáte bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Myšák (Člen)
02.11.2007 08:25:38
Offline

Re: Garmin Zümo

Umel bych tohle za plusminus 4OOO,-

http://www.softbanka.cz/index.php?ref=s … 4997#34997

na 2GB kartu se na donahrat zapadni evropa
sam sem si to ted obednal, tak uvidim...


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
tajnej (Člen)
02.11.2007 08:52:46
Offline

Re: Garmin Zümo

zpátky k GPS
zrovna včera sem čet, že TT a Garmin si dávaj páku, kdo koupí jednoho z velkovýrobců map, což by mohlo trochu zamíchat zrní v pračce zastáncům Garmina (kerej ty mapy i přístroje asi teď má fakt lepčí)
http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/A … p;CAI=2160
takže kdo je nerozhodnej, může bejt nerozhodnej eště víc - teda samozřejmě pokud se ty mapy chystá kupovat za peníze smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr