Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » koupě v čr

Dado (Člen)
07.08.2008 18:03:03
Offline

koupě v čr

helpZdravím, chci se optat. Je možné koupit ojetinu v čr a odjet na ní domu, jde mi o to jak to technicky provést. Prodávající odhlásí já na ní tudíž nemužu asi jet? A nebo odhlášení provedu já u nás na inspektorátě? Nemám vozejk ani dodávku a tak řešim jak to proveduidontknow Budu rád za každou radu či nápad, dík


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
bobule (Člen)
07.08.2008 18:04:27
Offline

Re: koupě v čr

pokud to má značku a platný poviný ručení tak si můžeš jet kam chceš


to jebu
Ondráš (Člen)
07.08.2008 18:49:45
Offline

Re: koupě v čr

Jak jsem se v pondělí nachomejtnul k té nehodě, tak tam řešili něco podobného. Pani měla odhlášenou a jela si jí přihlásit na sebe. Policajt se ptal jestli k tomu má všechny papíry a kupní smlouvu. To mu stačilo. Ale pani nebyla viníkem, pouze účastníkem.
Pokud bys byl viníkem nehody a neměl povinné, tak bys to asi cvakal.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Šum (Člen)
07.08.2008 19:55:30
Offline

Re: koupě v čr

No vetsinou je to takhle (jestli se nemylim) Jedes se podivat na masinu a jestli je OK podepisete kupni smlouvu, zaplatis a jedes dom. Prodavajici si necha oba technicaky a snima masinu odhlasi a poctou Ti posle velkej technicak. Domu jedes na masine s jeho SPZ s kupni smlouvou (ktera by mela stacit misto technicaku) a jeho povinym rucenim. Jedes jakoby na pujceny motyce ktera bude tvoje smokin
HOWK DOMLUVIL SEM

Dado (Člen)
07.08.2008 20:32:17
Offline

Re: koupě v čr

Hele Šume neděláš ty ve Vesce v Real Timu??


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Šum (Člen)
07.08.2008 20:44:21
Offline

Re: koupě v čr

Dado psal:

Hele Šume neděláš ty ve Vesce v Real Timu??

No nedelam bigsmile  Procpak idontknow

Dado (Člen)
07.08.2008 20:52:26
Offline

Re: koupě v čr

tak to sorry, stává tam tvoje bandaska, ale asi to nejni ta tvoje. Jo teď jsem kouknul pořádně a on tam má lauf od Boseidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Lenka (Člen)
08.08.2008 07:54:43
Offline

Re: koupě v čr

Prodávající ti dá malej techničák, doklad vo povinnym (zelenou kartu) a kupní smlouvu, to policajtům stačí...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Dado (Člen)
08.08.2008 09:50:40
Offline

Re: koupě v čr

dankyšenkujemgoodgood zítra je den D přezbrojim na plnotučnougoodbigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Slamescu (Člen)
08.08.2008 11:11:44
Offline

Re: koupě v čr

Prodávající ti nedá nic,  jenom motorku a kupní smlouvu. Dobrý je si nechat ofotit techničáky a jeho povinné ručení. Na uzavření tvojí smlouvy o povinném ručení máš myslím min 7dní, ale pro klid duše si můžeš někde u něj nechat udělat rovnou svoje, aspoň na měsíc a máš klid. Malej techničák by měl ukázat původní majitel při odhlášení na inspektorátě a měli by mu ustříhnout roh. Ne všechny inspektoráty ho vyžadujou ale někde je nekompromisně chtějí. Dřív šlo říct, že jsi ho ztratil, ale teď už to musíš hlásit na policii a  mít od nich papír, že jsi ten malej techničák ztratil. sick Buzerace.
Takže se neboj vem smlouvu (popř. kopie tech. a pov. ruč. původního majitele) a motorku a jeď v klidu domů. Tak se to dělá i s autama. Něco o tom vím. Tak se neboj.
Hlavně ať je ta motorka dobrá.good K

Dado (Člen)
08.08.2008 11:41:21
Offline

Re: koupě v čr

ok už se nebojím, a díkgoodgoodbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr