Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přímej filtr

Buni (Člen)
19.09.2008 09:27:13
Offline

Přímej filtr

Tak jsem namontoval laděnej vejfuk (Leo Vince) a přemejšlím, jestli se pustit do dalšího tunění. Konkrétně se rozhoduju, jestli dát KN filtr. V tom případě asi bude potřeba dát ješte dyno jet nebo přetryskovat? Ptám se kolik to tak přidá koní, krouťáku... a co spotřeba, nezkurví se moc?

osiris (Člen)
19.09.2008 09:29:42
Offline

Re: Přímej filtr

...málo ...zkurví smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
19.09.2008 10:00:45
Offline

Re: Přímej filtr

Buni psal:

Tak jsem namontoval laděnej vejfuk (Leo Vince) a přemejšlím, jestli se pustit do dalšího tunění. Konkrétně se rozhoduju, jestli dát KN filtr. V tom případě asi bude potřeba dát ješte dyno jet nebo přetryskovat? Ptám se kolik to tak přidá koní, krouťáku... a co spotřeba, nezkurví se moc?

Klasický dino Stage 1+KN ti nic moc nepřidá, spíš vyhladí průběh, ale na druhou stranu ti ani nijak výrazně nezvedne spotřebu. Je to spíš o tom že jasou v tom balení různý trisky, lepší pružinky a jehly který maji jemnější drážky pro štelování = přesněji nastavíš směs. Pokud chceš víc výkonu musíš dát dino1 jehly pružiny a trisky něco mezi st1 a st3 plus košíky nebo upravit airbox aby tam šlo víc vzduchu....pak ale počítej s rapidně vyšší spotřebou (běžně jezdim kolem 9-10litrů, při dnešních cenách benzínu mě to už sere a asi to hodim zpět na obyčejný ST1)   Pak sou další věci co se dá udělat, časovat vačky (viz www.gsxr.wz.cz), dát vačky ze starejch gsxr, nebo rovnou od strejdy yoshiho (to je ale trošilinku dražšíbigsmile)

Ondráš (Člen)
19.09.2008 10:28:05
Offline

Re: Přímej filtr

Jo a pokud vím, tak otevřený sání je strašně náchylné na počasí (teplota a vlhkost vzdchu).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Buni (Člen)
19.09.2008 10:42:00
Offline

Re: Přímej filtr

osiris psal:

...málo ...zkurví smile1

Stručná jasná odpověď. bigsmile

Buni (Člen)
19.09.2008 10:49:48
Offline

Re: Přímej filtr

Takže když už, tak bych to viděl na ten základní DJ. Spotřeba devět litrů a vejš je už pro mě nepřijatelná. A stane se něco, když dám jen ten propustej filt?smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
19.09.2008 10:53:18
Offline

Re: Přímej filtr

jo...ochudíš směs.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
19.09.2008 14:31:50
Offline

Re: Přímej filtr

a budes tam met vykonovou diru jak do konsky prdele, necha si tam urvanou rouru a nevymejslej nic jinyho


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
martingsx (Člen)
21.09.2008 15:34:28
Offline

Re: Přímej filtr

Propustnej filtr na novejch B12 moc nefunguje. Vykazuje ve spolupráci s DJ sadou horší výsledky výkonu a krouťáku než DJ s papírákem.
S DJ sadou se ti hlavně zlepší akcelerace ve středním pásmu - jde to podstatně líp za plynem, maximálka udělá tak + 5 km/hod.

osiris (Člen)
21.09.2008 15:51:51
Offline

Re: Přímej filtr

...dj s gramofonem na 78 jede jak šlak


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Buni (Člen)
22.09.2008 09:51:58
Offline

Re: Přímej filtr

Tak teda na další tunění prdím. Nechám jen laďák. smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr