Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Foto z radaru

Baltazar (Člen)
01.10.2008 10:25:13
Offline

Foto z radaru

Tak jsem se vrátil z oblíbeného dopravního inspektorátu. Hezká fotečka, jak si to mastím v obci celých 69 km/hod.
Povídám paní "tolik?"
Paní že jo, tak já na to, ale to nejsem já.
Paní, ale vy máte auto na firmu.
Já, ale tady mám knihu jízd a tam mám zrovna soukromou jízdu.
Tak paní napsala, vozidlo řídila osoba blízká. Souhlasíte?
Já, ANO. Tak to podepište.
Podepíšu a děkuji.
Paní, mějte se a naschledanou.
Znovu děkuji a odcházím. Cca 5 minut.

Fuj je to dřina se vykroutit a ještě mě to čeká 2 x bo jednou žena a pak ještě jednou já
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
ross (Člen)
01.10.2008 10:41:42
Offline

Re: Foto z radaru

takže předpokládám, že na fotce poznat nejdeš

když to jde, tak proč toho nevyužítsmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Feraat (Člen)
01.10.2008 15:13:42
Offline

Re: Foto z radaru

Pěknýgood


Krajem se rozlejhá Banditů řev !!!
Monty Jack (Člen)
01.10.2008 21:53:42
Offline

Re: Foto z radaru

no a kde je ta foto idontknow


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
faitík (Člen)
02.10.2008 07:12:53
Offline

Re: Foto z radaru

tomu se říká zass klikasmile1


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
02.10.2008 09:23:47
Offline

Re: Foto z radaru

faitík psal:

tomu se říká zass klikasmile1

Ne. Tomu se říká pevné nervy.smile1

Ale fotka tak abys v autě nebyl poznat je z ass klika.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tajnej (Člen)
02.10.2008 10:54:28
Offline

Re: Foto z radaru

Mám dvě možný vysvětlení:
buďto jim Baltaz na to focení pučil svůj zázračnej fotomobil
nebo řídil zpitej pod vobraz smile1

Smoula.koumak (Člen)
02.10.2008 13:44:14
Offline

Re: Foto z radaru

Tak to tam na tom úřadě napsala pěknej hlod, pač pokud je provozovatelem vozidla firma, tak se na osobu blízkou vymluvit nejde (právnická osoba nemá příbuzný atd.), prostě musíš říct kdo to auto v tý době užíval (až pak tenhle člověk se může začít vymlouvat, třeba že to půjčil "osobě blízké").


Bandit v lese :-))
Loser (Administrator)
02.10.2008 13:48:40
Offline

Re: Foto z radaru

Smoula.koumak psal:

Tak to tam na tom úřadě napsala pěknej hlod, pač pokud je provozovatelem vozidla firma, tak se na osobu blízkou vymluvit nejde (právnická osoba nemá příbuzný atd.), prostě musíš říct kdo to auto v tý době užíval (až pak tenhle člověk se může začít vymlouvat, třeba že to půjčil "osobě blízké").

vsak tam psal,ze ma u sebe knihu jizd,kde je zrovna na tu dobu uvedena soukroma jizda ...takze to treba mohla ridit baltikova sekretarka (nebo co to tady nedavno nabizel)goodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Smoula.koumak (Člen)
02.10.2008 14:02:33
Offline

Re: Foto z radaru

není podstatné jestli je to služební nebo soukromá jízda, ale kdo to řídil, to právnická osoba říct musí...


Bandit v lese :-))
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2008 14:30:08
Offline

Re: Foto z radaru

Smoula.koumak psal:

není podstatné jestli je to služební nebo soukromá jízda, ale kdo to řídil, to právnická osoba říct musí...

U právnický osoby prej skvěle funguje,že to řídila zahraniční návštěva...nejlépe třeba z číny nebo tak nějak..protože toho už prej vyšetrovat nebudou je to moc daleko.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
02.10.2008 14:32:55
Offline

Re: Foto z radaru

právnická vosoba možná, ale Baltazar je nábytková vosoba


řikám si hurikán
Baltazar (Člen)
02.10.2008 18:40:10
Offline

Re: Foto z radaru

vorel psal:

právnická vosoba možná, ale Baltazar je nábytková vosoba

goodgoodgoodgoodgoodgood

gde vzal právnickou vosobu auto je na fyzická člověka a i u právnický je soukromá jízda bo máš auto i k soukromým jízdám ni???Osobní užívání


The father of the little princess of the dawn
Kožak (Člen)
02.10.2008 18:56:42
Offline

Re: Foto z radaru

Mám něco podobnýho mě ale čeká placení sick... sice mám auťák taky k osobnímu užívání ale když to přišlo k zaměstnavateli tak ten nahlásil že sem stim jel já takže jen čekám předvolání smile2 ... snažim se jezdit podle pravidel ale 8 hodin deně za koláčem to se nedá uhlídat .. holt smůla ale na druhou stranu až se všichni postupně vybodujem tak snad bude tenhle skurvenej stát spokojenej smile1


MRDAT!!!
ross (Člen)
02.10.2008 19:39:34
Offline

Re: Foto z radaru

Kožak psal:

.. holt smůla ale na druhou stranu až se všichni postupně vybodujem tak snad bude tenhle skurvenej stát spokojenej smile1

co ti na to mám kurva napsatsmile2


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
02.10.2008 19:42:24
Offline

Re: Foto z radaru

jo body já už mám jenom 4fuckbigsmile ale co osud


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
02.10.2008 20:50:51
Offline

Re: Foto z radaru

Kožak psal:

Mám něco podobnýho mě ale čeká placení sick... sice mám auťák taky k osobnímu užívání ale když to přišlo k zaměstnavateli tak ten nahlásil že sem stim jel já takže jen čekám předvolání smile2 ... snažim se jezdit podle pravidel ale 8 hodin deně za koláčem to se nedá uhlídat .. holt smůla ale na druhou stranu až se všichni postupně vybodujem tak snad bude tenhle skurvenej stát spokojenej smile1

počkej až budeš vidět foto. já jich viděl asi 30 a ani na jedný nebylo vidět kdo řídil. Bylo ti španě a vezla tě osoba blízká, pokud budeš vidět tak se nesmíš poznat. Radil mi dopravák s praxí 20 let a říkal že u nich platí jen hlupák.


The father of the little princess of the dawn
Kožak (Člen)
02.10.2008 21:02:25
Offline

Re: Foto z radaru

No nevim nevim jel sem sám a ve firemních montérkách  headshake od teďka asi obětuju do práce civil bigsmile ale dík za radu .. uvidim co ta fotka


MRDAT!!!
barynek (Člen)
02.10.2008 21:39:20
Offline

Re: Foto z radaru

Banditatom psal:

jo body já už mám jenom 4fuckbigsmile ale co osud

u mně je stále full-housebigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2008 07:46:37
Offline

Re: Foto z radaru

kolik bodu je za jízdu bez helmy bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
03.10.2008 10:44:48
Offline

Re: Foto z radaru

K.a.s.y.m. psal:

kolik bodu je za jízdu bez helmy bigsmilebigsmilebigsmile

za to je kulka do hlavysurprised

smokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
K.a.s.y.m. (Člen)
03.10.2008 12:18:24
Offline

Re: Foto z radaru

ross psal:
K.a.s.y.m. psal:

kolik bodu je za jízdu bez helmy bigsmilebigsmilebigsmile

za to je kulka do hlavysurprised

smokin

To naštěstí ne...to bych tu nepsal bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
03.10.2008 12:19:32
Offline

Re: Foto z radaru

v prodejně s píčovinama koupit gumonosoknírobrejle


řikám si hurikán
osiris (Člen)
03.10.2008 14:01:06
Offline

Re: Foto z radaru

vorel psal:

v prodejně s píčovinama koupit gumonosoknírobrejle

...tyjo, já v aprilce byl a řikali že nic takovýho nemaj headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tomas600N (Člen)
03.10.2008 14:12:17
Offline

Re: Foto z radaru

...a když se to hodi na osobu blizkou,tak potom majitel vozidla musi platit pokutu nebo něco?help

Lenka (Člen)
03.10.2008 14:22:15
Offline

Re: Foto z radaru

Tomas: prave ze ne...pokud vim, chteli to v zakone nejak vosefovat, aby se lidi na vosoby blizky nevymlouvali, ale jestli se tak stane vod novyho roku...vi cert...


...Do you know that bad girls go to hell?...
luboss (Člen)
03.10.2008 19:03:10
Offline

Re: Foto z radaru

Lenka psal:

Tomas: prave ze ne...pokud vim, chteli to v zakone nejak vosefovat, aby se lidi na vosoby blizky nevymlouvali, ale jestli se tak stane vod novyho roku...vi cert...

mělo by to nově být tak jako v evropě, tedy: osoba blízká jako status nemůže být zrušena, to by bylo protiústavní, ale budou vyjmenované události, kdy to nebude možné využít/zneužít.


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Lenka (Člen)
03.10.2008 20:03:27
Offline

Re: Foto z radaru

luboss: ja nastesti uz nemam auto, tak nemusim resit takovydle chujoviny bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
VikecB12 (Člen)
03.10.2008 20:33:16
Offline

Re: Foto z radaru

nic se nezmění,jenom to bude řídit místo osoby blízké třeba Vladimír Stachanof z Uzbekistánu,místo trvalého pobytu:XXXX,a třeba si tu motorku/auto chtěl koupit a byl s tím na skušební jízdě. A je řada na ůředníkovi aby Vladimírovi doručili předvolánku k podání vysvětlení do Uzbekistánuevil Zákonou povinost nahlásit kdo to řídil sem splnil,naschledanou a s usměvem odcházím. Jo,ale nesmí mě zastavit na místě,pak je fšechno vpussysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Smoula.koumak (Člen)
03.10.2008 20:34:55
Offline

Re: Foto z radaru

pokud pak půjde někomu dost o body, tak může zkusit říct, že jim to neřekne (za to může dostat až 50000, ale bez bodíků), co se týče fotek, můžete zkusit poslat za sebe na úřad někoho jiného s plnou mocí

...ale jinak, když chci porušovat předpisy, musím za to nést následky!!!


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
04.10.2008 00:27:56
Offline

Re: Foto z radaru

Smoula.koumak psal:

pokud pak půjde někomu dost o body, tak může zkusit říct, že jim to neřekne (za to může dostat až 50000, ale bez bodíků), co se týče fotek, můžete zkusit poslat za sebe na úřad někoho jiného s plnou mocí

...ale jinak, když chci porušovat předpisy, musím za to nést následky!!!

Ty radsi moc nervi !!! Na sokolovsku maj prej lesni zvirata vyfasovat fotaky s bleskem, tak aby te nejakej kanour nevyblejsknul a sojka praskacka to nevodnesla hned za tepla i s negatiiiivem.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
04.10.2008 18:52:03
Offline

Re: Foto z radaru

Smoula.koumak psal:

pokud pak půjde někomu dost o body, tak může zkusit říct, že jim to neřekne (za to může dostat až 50000, ale bez bodíků), co se týče fotek, můžete zkusit poslat za sebe na úřad někoho jiného s plnou mocí

...ale jinak, když chci porušovat předpisy, musím za to nést následky!!!

Hale... ty si na to vlastně študovanej... Když by teda uzákonili, že provozovatel vozidla musí sdělit, kdo v uvedenou dobu vozidlo řídil...
Přijdu a řeknu, že to řídil Jarda Vomáčka a dám kontakt. Přijde Jarda Vomáčka a řekne, že to byla osoba blízká. Tím to skončí? Provozovatel dostál pravidlo, že to říct musí, ale ten komu jsem to půjčil, tu povinost nemá, ne?

Snad je to napsal pochopitelně...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Baltazar (Člen)
04.10.2008 19:33:14
Offline

Re: Foto z radaru

Smoula.koumak psal:

pokud pak půjde někomu dost o body, tak může zkusit říct, že jim to neřekne (za to může dostat až 50000, ale bez bodíků), co se týče fotek, můžete zkusit poslat za sebe na úřad někoho jiného s plnou mocí

...ale jinak, když chci porušovat předpisy, musím za to nést následky!!!

si to řekl hezky a až tě změřej doufám, že se k tomu postavíš čelem. já byl srab a zapřel jsem sesurprised


The father of the little princess of the dawn
nicola.foxx (Člen)
04.10.2008 20:11:03
Offline

Re: Foto z radaru

Baltazar psal:
Smoula.koumak psal:

pokud pak půjde někomu dost o body, tak může zkusit říct, že jim to neřekne (za to může dostat až 50000, ale bez bodíků), co se týče fotek, můžete zkusit poslat za sebe na úřad někoho jiného s plnou mocí

...ale jinak, když chci porušovat předpisy, musím za to nést následky!!!

si to řekl hezky a až tě změřej doufám, že se k tomu postavíš čelem. já byl srab a zapřel jsem sesurprised

Jsme v cechach!! Takze zatloukat, zatlouka a zatloukat a kdyby to nahodou preci jen prasklo, tak se to hodi na nekoho jinyho a zase zatloukat.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Baltazar (Člen)
05.10.2008 06:55:59
Offline

Re: Foto z radaru

ahoj Osi good


The father of the little princess of the dawn
Smoula.koumak (Člen)
05.10.2008 22:21:53
Offline

Re: Foto z radaru

Ondráš psal:
Smoula.koumak psal:

pokud pak půjde někomu dost o body, tak může zkusit říct, že jim to neřekne (za to může dostat až 50000, ale bez bodíků), co se týče fotek, můžete zkusit poslat za sebe na úřad někoho jiného s plnou mocí

...ale jinak, když chci porušovat předpisy, musím za to nést následky!!!

Hale... ty si na to vlastně študovanej... Když by teda uzákonili, že provozovatel vozidla musí sdělit, kdo v uvedenou dobu vozidlo řídil...
Přijdu a řeknu, že to řídil Jarda Vomáčka a dám kontakt. Přijde Jarda Vomáčka a řekne, že to byla osoba blízká. Tím to skončí? Provozovatel dostál pravidlo, že to říct musí, ale ten komu jsem to půjčil, tu povinost nemá, ne?

Snad je to napsal pochopitelně...help

jj, přesně tak (takhle je nejlepší i teď řešit, když je provozovatel právnická osoba)

2nicolla: jenže v lese jezdím jen na Moravěcool


Bandit v lese :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr