Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rozvoďák-reklamace

Radek-Ban (Člen)
04.11.2008 19:52:13
Offline

Rozvoďák-reklamace

měl jsem před garančkou (Ban 650-06) řikal jsem si že už na ní dlabu no začalo v tom za studena rachtat přišlo mě to jako rozvodák tak jsem to dal do servisu s tim ať se na to mrknou (3 tejdny v prdelisick) nic že se prej všechno tváří v pořádku (3 krát to rozebraly a nic nezjistily) tak že to dal nějákýmu externistovi co jim dělá motory že nemaj přípravky
na měření výrobních tolerancí v motoru (autorizovanej servisidontknow)no nakonec ten externista řek špatnej rozvoďák (další 2 tejdny v prdelisick) ...výměna a opraveno ale problém byl že měl najeto 18 000km doporučená výměna je tušim kolem 50 000  předpokládal jsem že to pude na záruční opravu ..ani hovnosurprisedsurprised rozvoďák 3200 s prací 5500 + garančka s kterou jsem počítak tak jsem se s nima dohadoval a do nekonečna tvrdily že rozvoďák je spotřební a že se na to nevztahuje záruka (ani to nezkusili podat na suzuki) další tejden v prdeli sicknakonec ustoupily a šlo to na záruční opravu smile1 tak že 6 tejdnů bez moto ...promrdal jsem poslední hezký dny assa teď se na ní budu celou zimu koukatfuckotázka zní je rozvoďák spotřební v tomto případě když nevydrželidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Radek-Ban (Člen)
04.11.2008 19:55:35
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

PS:http://www.motart.cz/


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Progear 650 (Člen)
04.11.2008 20:04:39
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

u nich je možný všechno.... mě to dělalo co tobě, ale už se to dalo samo do rychtyku...
zřejmě malinko stávkoval napínak... ale když to dobře dopadne,smile1, tak to nechám v zimě zkontrolovat...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
04.11.2008 20:05:18
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

...je to spotřebák ...a u 18tis kiláků ti to spíš prodejce uďál na "vlastní triko"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
05.11.2008 21:07:18
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Zřejmě dobrej oddíl, nosurprisedsurprised ten servis.sicksick

K.a.s.y.m. (Člen)
06.11.2008 07:19:26
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

zkoušel jsi kouknout spíš než na rozvodák nejdřív na napínák?Mohla bejt chyba klidně jenom v něm.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Radek-Ban (Člen)
06.11.2008 09:22:12
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

K.a.s.y.m. psal:

zkoušel jsi kouknout spíš než na rozvodák nejdřív na napínák?Mohla bejt chyba klidně jenom v něm.

dělal jsem jen ventily vše ok tak jsem to dal do servisu a napínák byl prej na začátku a OK rozvoďák byl prej nerovnoměrně vytáhlejidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Billy (Člen)
06.11.2008 12:33:59
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

tak tam davaje teda nejaky papirovy ty rozvody to neni jinak mozny


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Marián (Člen)
06.11.2008 16:53:31
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

cece me to zaclo na 16 tis. taky v lete vyluzovat takovy pazvuky diuny, tak sem to nechal prekontrolovat, ventily byly uplne v cajku,vse bylo v cajku,ted ma bandit skoro 30 a je uplne v poradku a to se este ani ventily nemusely delat,pac sou porad v toleranci,sem dohodlej ted na 30ti,ze se
to znova zkontroluje,takze zaver je jako vzdy stejnej, je to vzduchac a holt opcas v nem zaskripe, zaboucha i zamlati,ale je prakticky nezncitelnej.
mozna si se s tim rozvodakem i trochu unahlil, cemuz by napovidalo i to, ze nikdo na nic nemoh prijit...


...sam mezi jebkarema...
mr.BSE (Člen)
06.11.2008 16:58:44
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

je to spalovaci motor, funguje na principu vybuchu, nejakej mechanickej bordel to proste delat musi smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Radek-Ban (Člen)
06.11.2008 18:06:01
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Prdelky si budete dělatfuck no za studena to dělalo slušnej rachotsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Progear 650 (Člen)
06.11.2008 18:10:37
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Radek-Ban psal:

Prdelky si budete dělatfuck no za studena to dělalo slušnej rachotsmile1

Mě dělalo kolem 20tisic taky... Tak sem najezdil dalších deset a už je to cajk....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Pajk (Člen)
06.11.2008 18:40:57
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Já to měl okolo těchle km taky, řechtalo to dost za studena. Myslím, že stačilo udělat u tebe, vymontovat napínák bez pružiny, zkontrolovat funkci a než s ním začnu jebat, tak kouknout na kterým je zubu. Potom napínák bez pružiny vytlačit ručně o 1 zub víc než byl původně a namontovat z 5t, dát pružinu, šroub s podložkou a nemůže nic řechtat. Tomu napínáku to trvá hodně dlouho než je schopnej přezkočit o zub. Nevěřim, že to bylo rozvoďákem v 18 tis.

Brejn (Člen)
06.11.2008 18:41:59
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Suzuki dala Banditu jednu zvlastni schopnost " Samoopravování".cool


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
VikecB12 (Člen)
06.11.2008 18:42:38
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Ste na ty zvuky nějací moc fajnovísmokin Pořiďte si Hondu a máte pokoj vot zvuků...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Radek-Ban (Člen)
06.11.2008 19:00:35
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Brejn psal:

Suzuki dala Banditu jednu zvlastni schopnost " Samoopravování".cool

surprisedškoda že tahle "Hi-Tec technologie" neni třeba v autech hodila by secool


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
zdenek 1 (Člen)
07.11.2008 18:07:38
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Tak hošani , já dělal rozvoďák ve středu v Zubří u V.Meziříčí,protože jsem měl najeto už 40 000km. a od takových 30ti v tom zvonilo jako prase!přijel jsem tam a byl jsem domluvený,že si u toho počkám a budu!!! tak jsem trošku borcovi s tím pomáhal,a řeknu vám kdybych to neviděl,tak bych si myslel,že to bude rychleji!!!trvalo to asi čtyři hoďky + jednu a půl ventily a podtlaky!možná by to ještě počkalo,ale napinák byl tak za středem a ty zvukyheadshake,no a za řetaz jsem vybulil 1800,- v suzuce a za komplet práci bez dokladu 1300,- takže paráda,jo a motor si jen tak přede jako kočkagood


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
07.11.2008 18:55:02
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

...no jasně, napínák ti poskočil vo zub smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zdenek 1 (Člen)
07.11.2008 19:11:43
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

nonevím jak je to teda u těch jiných,ale tam je těch zoubků (myslim že to byla taková 5ti centimetrová tyčinka s pružinkou) možná třicet!idontknow


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
07.11.2008 19:28:20
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

...ano je jich tam 32 smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenek (Člen)
07.11.2008 20:45:47
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

To Osi,,,mě vyrostly taky všechny, a počítals moudráky? Zdenek.goodbigsmile

hide (Člen)
08.11.2008 00:41:40
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

kuci ja co sem koukal na napinak tak poskocil o dva zuby, souhlasi to s najezdem 30t km?

sonyk (Člen)
08.11.2008 17:13:51
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

zvuk mam ok bandaska navrkano 45000, ted me budou delat spojku karbce a ventily a asi pujde pro jistitu i rozvodacek


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
jirka silver (Člen)
10.11.2008 08:03:39
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Sonyk co blbneš spojku máš hotovou ve 40 tis.km
V Dobříši.good


Najdete nás na každém kilometru
jura (Člen)
10.11.2008 08:23:51
Offline

Re: Rozvoďák-reklamace

Muze delat rachot,ale pokud neni spanovak na konci ,nic se nedeje.good


Männer sind primitiv,aber glücklich!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr