Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nový Bandit

stoner (Člen)
05.11.2008 09:54:57
Offline

Nový Bandit

už jste viděli novýho Bandita? surprised
http://www.motorkari.cz/detail-clanku/? … p;kid=9418
Co tomu říkáte? idontknow

Filous (Člen)
05.11.2008 10:05:14
Offline

Re: Nový Bandit

...smile2...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Marián (Člen)
05.11.2008 10:05:56
Offline

Re: Nový Bandit

ja bych rek ze je to docela v pohode,hlavne ty budiky se mi docela libej,jen to predni svetlo mohli nechat kulaty.


...sam mezi jebkarema...
Fik-B6S (Člen)
05.11.2008 10:07:36
Offline

Re: Nový Bandit

naháč je o ničem snažej se dát dokupy se vzhledem kinga aspoň tak mi to připadalo...idontknow
ale Sko je celkem pěkný ty schránky jsou super nápad a taky vypadá že má přizvednutou prdel...good
jo a taky to že nelakovali motor na černo je velký PLUSgood


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
05.11.2008 10:08:09
Offline

Re: Nový Bandit

Fik-B6S psal:

naháč je o ničem snažej se dát dokupy se vzhledem kinga aspoň tak mi to připadalo...idontknow
ale Sko je celkem pěkný ty schránky jsou super nápad a taky vypadá že má přizvednutou prdel...good
jo a taky to že nelakovali motor na černo je velký PLUSgood

oprava NALAKOVALI


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
stoner (Člen)
05.11.2008 10:23:33
Offline

Re: Nový Bandit

Ta barva motoru mne taky potěšila. Ale to světlo u naháče? idontknow smile2

Michal Dk (Člen)
05.11.2008 10:24:34
Offline

Re: Nový Bandit

Světlo bad

Kelly01 (Člen)
05.11.2008 10:30:41
Offline

Re: Nový Bandit

Mně je na hákusmile1

Oblíkám se a jdu spokojeně polítat na starýmevil

Bo 20 stupňů je akorátsmokin


God Save The Queen!
hans (Člen)
05.11.2008 10:31:23
Online

Re: Nový Bandit

zlatej starej typ...od něj už to jde všechno do ass


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Luk (Člen)
05.11.2008 10:32:34
Offline

Re: Nový Bandit

s Banditem uz to ma spolecny jen jmenosmile2
motor pryc uz loni(i kdyz ten cernej nyckonc je teda lepsi), kulaty svetlo pryc...headshake
to eSko asi nebude spatny, s tim cernym motorem a schrankama navicgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
zzzmrzlinar (Člen)
05.11.2008 10:41:43
Offline

Re: Nový Bandit

souhlasím že to Sko vypadá dobře, určitě líp než to poslední předtím, ovšem černej motor se mi velmi nelíbí, a to Nkový světlo je vyloženě na blití. vypadá to jako z Fazera a asi ještě hůř, kulatý je nejlepší a když chtěli udělat moderní kulatý tak měli vymyslet něco jako má novej malej Monster,

Filous (Člen)
05.11.2008 10:47:54
Offline

Re: Nový Bandit

...myslim, že měli nechat legendu umřít spolu se SACS motorem a né se snažit zuby nechty držet Bandasku na trhu...taky myslim, že by měli indžinýři puňtikatý f Hamamatsu trochu přidat, páč dyš srovnam modelovej rok 09 Suzuki s vostatníma výropcema, tag bych řek, že jim začíná celkem slušně ujíždět lokomotiva smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Martin B12 (Člen)
05.11.2008 10:48:00
Offline

Re: Nový Bandit

hnus velebnosti sick


street triple picco
Lenka (Člen)
05.11.2008 10:54:24
Offline

Re: Nový Bandit

starej bandit byl starej bandit, at byl dobrej nebo spatnej...
tydle novy vynalezy uz by se aspon mohly menovat jinak...zrusili SVcko, tak proc nenechaj bejt i Bandita? smile2


...Do you know that bad girls go to hell?...
Filous (Člen)
05.11.2008 10:56:43
Offline

Re: Nový Bandit

Lenka psal:

starej bandit byl starej bandit, at byl dobrej nebo spatnej...
tydle novy vynalezy uz by se aspon mohly menovat jinak...zrusili SVcko, tak proc nenechaj bejt i Bandita? smile2

...good... ale nerad souhlasim se ženckou bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr (Člen)
05.11.2008 11:12:25
Offline

Re: Nový Bandit

tak jako každý mový model, ohledí se i tento a bude se kupovat i když více či meně..
chápu, že tu je dobrým zvykem nebrat nic co je nové(a nekdy i lepčí)- viz tyto www ale holt kupředu se muší..
jestli dou správně, ukáže až čas a možná právě proto nenechali kuci ušatí bandita umřít věří, že jeho čas opět nastane .)

ps. neberte mě moc važně, včera(nebo dneska?idontknow) sem se vrátil z kalby a rovnou hupky šupky do hokny..:(


tož tak..
inkvizitorr (Administrator)
05.11.2008 11:15:13
Offline

Re: Nový Bandit

Lenka psal:

starej bandit byl starej bandit, at byl dobrej nebo spatnej...
tydle novy vynalezy uz by se aspon mohly menovat jinak...zrusili SVcko, tak proc nenechaj bejt i Bandita? smile2

vogo budou těžit z dobrýho ména, to je přeci jasný né....coolsmokin


doba je temná...
Zbyňa (Člen)
05.11.2008 11:25:35
Offline

Re: Nový Bandit

me se nejvic vzhledove libil ten starsi model (do r.v. 2000)... tohle uz neni klasickej nahac... i kdyz Bandit prestal bejt Banditem uz kdyz se z nej stal vodnik


Harley do kaluže a motorky za něj
Loser (Administrator)
05.11.2008 11:31:01
Offline

Re: Nový Bandit

at jdou do pussy s takovym hnusem jalovym. At to prejmenujou na neco jinyho, pze tohle uz je nejaka polomrdka a ne banditbadbadbadbadsmile2smile2smile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
barynek (Člen)
05.11.2008 12:01:14
Offline

Re: Nový Bandit

i kdyz se mi všeobecne ten vodník nezamlouvá, tak ta černá mu velmi slušígood
Odkládací prostor u eSka je super, to je rozhodně plus. Když bych šel do nový mašiny tak bych se nad tímhle eSkem rozhodně rozmejšlelgood. Ovšem to co udělali s eNkemsick, předek "fejzr", budíky taky nic moc... Přijde mi poslední dobou, že nemaj svoje nápady a kradou jinde... Jak psal Filous, ujíždí jim to ...
Na druhou stranu to nový gixero 750 a litrový nejni uplně k zahozeníevil


Bandit 4EVER!!!
qwerty (Člen)
05.11.2008 12:03:04
Offline

Re: Nový Bandit

mne se to nove Nko libi good aji to svetlo se mi libi good ale ty budiky sou na sickheadshake

a o Sku nema cenu mluvitevil , asi sem se zamiloval bigsmile uz vim ze dalsi moto bude 2009 Sko plnotucny cool


WD club member.
Bodlinka (Člen)
05.11.2008 12:07:11
Offline

Re: Nový Bandit

na prvni pohled jsem videla GSRko...
s Banditem dle meho to nema nic moc spolecneho-az na to pojmenovani...
at zmeni nazev a pak to bude OK (mozna pak pridam i chvalu smile1)


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Kožak (Člen)
05.11.2008 12:07:50
Offline

Re: Nový Bandit

Všechno už to je na jedno brdo bad stejně jako auta sick


MRDAT!!!
faitík (Člen)
05.11.2008 12:17:51
Offline

Re: Nový Bandit

Enko to už neni bandit jak má bejtsick Esko se jim povedloevilhlavně mysleli na praktičnost úložnejch prostor, a ten černej motor echt gutgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Lenka (Člen)
05.11.2008 12:20:27
Offline

Re: Nový Bandit

Filous psal:
Lenka psal:

starej bandit byl starej bandit, at byl dobrej nebo spatnej...
tydle novy vynalezy uz by se aspon mohly menovat jinak...zrusili SVcko, tak proc nenechaj bejt i Bandita? smile2

...good... ale nerad souhlasim se ženckou bigsmile

ale whisky si das rad, vid? bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
K.a.s.y.m. (Člen)
05.11.2008 12:28:05
Offline

Re: Nový Bandit

Hmm má to špatnej motor a ani ten dizajn neni nic co by k tomu patřilo...měli ho nechat se ctí umřít jak říkal filous.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
05.11.2008 12:43:04
Offline

Re: Nový Bandit

...jéje vy naděláte headshake smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
05.11.2008 12:59:15
Offline

Re: Nový Bandit

Teď je to víc než kdy jindy rozpočtová mrdka bigsmile Už se nedá omluvit nedokonalostí spojený s konstrukcí klasickýho motocyklu. Týhle motorce by daleko víc slušel nějakej pěknej hliníkovej rám, obrácený vidle atd. ale to už by od fz moc lidí nepoznalo.... sou to mrdalové bad
Ps. budíky sou jak z plejstejšnusick

Banditatom (Člen)
05.11.2008 13:00:30
Offline

Re: Nový Bandit

no jo no hod to je daň 21stoletísmile2

a zas tak škaredý to není teda až na světlosmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
qwerty (Člen)
05.11.2008 13:11:30
Offline

Re: Nový Bandit

jako zase to neni nejhorsi ..... mohli sme dopadnout hure ze bigsmileevil


WD club member.
Filous (Člen)
05.11.2008 13:13:15
Offline

Re: Nový Bandit

Lenka psal:
Filous psal:
Lenka psal:

starej bandit byl starej bandit, at byl dobrej nebo spatnej...
tydle novy vynalezy uz by se aspon mohly menovat jinak...zrusili SVcko, tak proc nenechaj bejt i Bandita? smile2

...good... ale nerad souhlasim se ženckou bigsmile

ale whisky si das rad, vid? bigsmile

...ve fšem máš naprostou pravdu bigsmile ...si úžasná atd. blablabla...a gdy že to přijedeš s tý ekskurze v lihopalně???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
05.11.2008 13:24:58
Offline

Re: Nový Bandit

idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileuž dávno je mi ze fšech těchn novinek na sick
a nejni to jen s motorkama... vemte si i pivo, myslíte že před 15 lety točili takový sračky tlačený co,čkemidontknownebo že dnešní auta potkáte na silnici zy 20 let?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilefšechno to de do řiti tak nebrečte , páč mi aspon pamatujem jak má chutnat pivo a jak vypadala motorka..


Bandit pičo
Progear 650 (Člen)
05.11.2008 13:34:20
Offline

Re: Nový Bandit

můj názor je, že sem rád za to co mám.... todle se mi nelíbí....
co beru jako plus je engear v základu...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Lenka (Člen)
05.11.2008 14:25:24
Offline

Re: Nový Bandit

Fresh Man psal:

idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileuž dávno je mi ze fšech těchn novinek na sick
a nejni to jen s motorkama... vemte si i pivo, myslíte že před 15 lety točili takový sračky tlačený co,čkemidontknownebo že dnešní auta potkáte na silnici zy 20 let?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilefšechno to de do řiti tak nebrečte , páč mi aspon pamatujem jak má chutnat pivo a jak vypadala motorka..

Freshi, tys nam na tom jihu docista zmoudrel cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
Lenka (Člen)
05.11.2008 14:26:36
Offline

Re: Nový Bandit

Filous psal:
Lenka psal:
Filous psal:

...good... ale nerad souhlasim se ženckou bigsmile

ale whisky si das rad, vid? bigsmile

...ve fšem máš naprostou pravdu bigsmile ...si úžasná atd. blablabla...a gdy že to přijedeš s tý ekskurze v lihopalně???surprisedbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile  brzo, mladence, brzo cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fresh Man (Člen)
05.11.2008 14:41:04
Offline

Re: Nový Bandit

Lenka psal:
Fresh Man psal:

idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileuž dávno je mi ze fšech těchn novinek na sick
a nejni to jen s motorkama... vemte si i pivo, myslíte že před 15 lety točili takový sračky tlačený co,čkemidontknownebo že dnešní auta potkáte na silnici zy 20 let?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilefšechno to de do řiti tak nebrečte , páč mi aspon pamatujem jak má chutnat pivo a jak vypadala motorka..

Freshi, tys nam na tom jihu docista zmoudrel cool

neurážej jooo  bigsmilebigsmileeště rozum na mněsicksick
rozum mám aš tak po šestymbeer


Bandit pičo
WenzelB6 (Člen)
05.11.2008 14:42:36
Offline

Re: Nový Bandit

Lenka psal:
Fresh Man psal:

idontknowbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileuž dávno je mi ze fšech těchn novinek na sick
a nejni to jen s motorkama... vemte si i pivo, myslíte že před 15 lety točili takový sračky tlačený co,čkemidontknownebo že dnešní auta potkáte na silnici zy 20 let?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilefšechno to de do řiti tak nebrečte , páč mi aspon pamatujem jak má chutnat pivo a jak vypadala motorka..

Freshi, tys nam na tom jihu docista zmoudrel cool

a má praudu. Dneska je šescko ekologický, jednorázový, bezkraválu, nesmrdíto, nepotísetosick

Luk (Člen)
05.11.2008 14:44:10
Offline

Re: Nový Bandit

osiris psal:

...jéje vy naděláte headshake smile1

...byli dusicky no, tak sou vsichni takovy smutny a na vsechno koukaj nostalgicky nosmokinbigsmile
...jinak taky souhlas, meli ho nechat umrit a tim by mu zajistili nesmrtelnostsurprisedevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Lenka (Člen)
05.11.2008 14:45:33
Offline

Re: Nový Bandit

Fresh: tak sory, noooo beerbeerbeerbeerbeerbeerbigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
pavel dolínek (Člen)
05.11.2008 15:04:28
Offline

Re: Nový Bandit

starej byl aspon ctrctvrtka,tohle je s bidou pulka dle te vyhuble divciny co na nem pozujesmile2smile2smile2


"una storia italiana"
sonyk (Člen)
05.11.2008 15:04:54
Offline

Re: Nový Bandit

holt moderni doba no. Starej bandit je klasika ale musime se s tim smirit( a nebo ne to je kazdyho vec) jmeno de dal ale v jinem duchusmile1 ja osobne kdyzdalsi moto (jako ze nekdy snad bude) tak bud B6 posledni vzduchac  tusim ze to je rok 2006 nebo GSR 600. smile1 zmena je zivot ale na nejakej supersport se mam moc radsmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
pavel dolínek (Člen)
05.11.2008 15:05:06
Offline

Re: Nový Bandit

sory ctrictvrtka


"una storia italiana"
Lihy (Člen)
05.11.2008 15:15:40
Offline

Re: Nový Bandit

pavel dolínek psal:

sory ctrictvrtka

's byl u goreho na bábofce ne?bigsmile
nechtěl si napsat tříčtvrtka?smokin

mr.BSE (Člen)
05.11.2008 16:32:54
Offline

Re: Nový Bandit

sicksick je to jak kombinace GSR a HORNETAfuck sick

Zaplatodin za starej, krasnej modelgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenek (Člen)
05.11.2008 16:37:51
Offline

Re: Nový Bandit

Dyť říkám, všechno na jedno brdo, záleží komu se co líbí, ale kdyby to šlo podle některejch z Vás tady, tak jsme teprve u jízdního kola na vodstrkování, bandit je pěknej, ale už tak trochu patří do muzea, a je už na čase si koupit pořádnou moderní motorku a konečně se kloudně povozit, třeba Kinga, tak a teď do mě vomladino. Zdenek.smile1bigsmile

sonyk (Člen)
05.11.2008 16:42:12
Offline

Re: Nový Bandit

Zdenek psal:

Dyť říkám, všechno na jedno brdo, záleží komu se co líbí, ale kdyby to šlo podle některejch z Vás tady, tak jsme teprve u jízdního kola na vodstrkování, bandit je pěknej, ale už tak trochu patří do muzea, a je už na čase si koupit pořádnou moderní motorku a konečně se kloudně povozit, třeba Kinga, tak a teď do mě vomladino. Zdenek.smile1bigsmile

me osobne se king moc libi ale je to tak velky ze bych to ani nedal na stojan a hlavne bych na to byl jak dite ze skolky smile1 takze bude gsr asi ale to az B6 doslouzi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
05.11.2008 16:43:01
Offline

Re: Nový Bandit

Nechci nic moderního podívej se jak to vypadá.Kde jinde bys našel takovejch diskuzí co na banďouroj čím nahradit vylepšit kolik žere jak se kroutí.bigsmile

pavel dolínek (Člen)
05.11.2008 16:46:29
Offline

Re: Nový Bandit

Lihy psal:
pavel dolínek psal:

sory ctrictvrtka

's byl u goreho na bábofce ne?bigsmile
nechtěl si napsat tříčtvrtka?smokin

velké díky za vopravu lihoměrebigsmilegood,máš u mě velkou limču až se uvidímecool


"una storia italiana"
Koldan (Člen)
05.11.2008 16:55:12
Offline

Re: Nový Bandit

tak rozhodně to vypadá líp než ten předešlej model se stříbrným motorem. Jináč to sfětlo vopravdu vypadá jag zkopírované z GSR nebo Fejzra. ale hlavně co by mi vadilo by bylo to,že v dnešní době je ta mašina už koncepčně zastaralá,prostě vývoj je jinde a například vobrácený vidle mi už přijdou jako samozřejmost. Prostě pokud bych prodával béčko,tak s tím,že kůpím něco na čem se mi bude jezdit líp,něco co díky novým vychytáfkám ze mě udělá Fijata nebo aspoň Kakinabigsmile. Dle mě tento model měl přijít místo toho předchozího (ten neměl být vůbec) a ještě by se chytal,takto už bych řekl,že vidí jen zadní světla ujíždějícího vlaku konkurencebad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
05.11.2008 16:57:36
Offline

Re: Nový Bandit

pavel dolínek psal:

sory ctrictvrtka

...no tos to vylepčil ty lingvisto bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lenka (Člen)
05.11.2008 16:57:53
Offline

Re: Nový Bandit

Zdenek psal:

Dyť říkám, všechno na jedno brdo, záleží komu se co líbí, ale kdyby to šlo podle některejch z Vás tady, tak jsme teprve u jízdního kola na vodstrkování, bandit je pěknej, ale už tak trochu patří do muzea, a je už na čase si koupit pořádnou moderní motorku a konečně se kloudně povozit, třeba Kinga, tak a teď do mě vomladino. Zdenek.smile1bigsmile

jo, kdo chce modernu, at si poridi modernu...ale bandit vodjakziva byl klasika, tak nevim, proc ho nezrusej a nezacnou to pojmenovavat jinak, dys to s banditem nema pranic spolecnyho...vo to de...cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
osiris (Člen)
05.11.2008 16:59:50
Offline

Re: Nový Bandit

...a tak teda nevím co se dá vymejšlet eště za jiný tvary světel aby to nebylo podobný něčemu jinýmu, snad čtverec nebo pussyu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
05.11.2008 17:01:52
Offline

Re: Nový Bandit

Zdenek psal:

Dyť říkám, všechno na jedno brdo, záleží komu se co líbí, ale kdyby to šlo podle některejch z Vás tady, tak jsme teprve u jízdního kola na vodstrkování, bandit je pěknej, ale už tak trochu patří do muzea, a je už na čase si koupit pořádnou moderní motorku a konečně se kloudně povozit, třeba Kinga, tak a teď do mě vomladino. Zdenek.smile1bigsmile

ti nevim...
http://www.nortonmotorcycles.com/bike/default.asp
klasika stilem, ale myslim že do muzea dle použitých komponent určitě nepatří.
Věčina lidí tu nadává proto že u suzuki neni k mání něco vzhledově klasickýho.

osiris (Člen)
05.11.2008 17:07:13
Offline

Re: Nový Bandit

...no tak to je ale už s těma komponentama bastard, ani veterán ani novej směr smile1

...a k názvu, např. oktávky, feldy, pětistovky fiati, brouci vod fauvé, je tam něco špatně ? proč ne ? good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
05.11.2008 17:11:40
Offline

Re: Nový Bandit

osiris psal:

...a tak teda nevím co se dá vymejšlet eště za jiný tvary světel aby to nebylo podobný něčemu jinýmu, snad čtverec nebo pussyu bigsmile

to je vonogood kdyby se puntikatej inža víc zajímal o členskou základnu, tak to alespoň pro CZ mělo světlo kosočtvercovýgood
jinak to Sko vypadá vopravdu líp, alespoň za tou maskou nejni vidět ten paskvil s tím plejstejšnem jak už někdo poznamenalheadshake
Ale jinak koukám podobná diskuse jako na iksjéčkách o novým XJ6bigsmile


Strýcfajtr !!!
Rostyk (Člen)
05.11.2008 17:20:29
Offline

Re: Nový Bandit

Bandita jsem kupoval protože se mi libil a byla to klasika.Tydle moderní vznášedla mi nic neříkají-zatím jim nemužu přijít na chut.Souhlasím že Banditem by ty novinky neměly nazývatbad


Dohnat a předehnat
Marián (Člen)
05.11.2008 18:04:37
Offline

Re: Nový Bandit

bych to zas tak neresil a proto sem si dal dneska peknych 250 km na starym a s kulatym svetlemgoodsmile1


...sam mezi jebkarema...
Meloun (Člen)
05.11.2008 18:07:22
Offline

Re: Nový Bandit

Marián psal:

bych to zas tak neresil a proto sem si dal dneska peknych 250 km na starym a s kulatym svetlemgoodsmile1

Na starým?evil


PURE NAKED BIKE!
erino73 (Člen)
05.11.2008 18:27:29
Offline

Re: Nový Bandit

v starom vzduchaci je zviditelnena prava krasa. good
nepomozem si, ale ten novy mi nic nehovori. bad


" všetko je podvod, iba mlieko je voda "
Wikky (Člen)
05.11.2008 18:56:11
Offline

Re: Nový Bandit

Já teda nevim podle mňa to posrali to světlosick budik vypadá jak hovnosick ta barva motoru taky žádný zázrak ta polokapota vypada vcelku dobře


METAL  FOREVER
Marián (Člen)
05.11.2008 19:02:42
Offline

Re: Nový Bandit

Meloun psal:
Marián psal:

bych to zas tak neresil a proto sem si dal dneska peknych 250 km na starym a s kulatym svetlemgoodsmile1

Na starým?evil

ma kulaty sveto ma, ma vzduchac ma,tak de vo prdevil

navic jak rikam,me to je vcelku u prdelegood


...sam mezi jebkarema...
Meloun (Člen)
05.11.2008 19:05:02
Offline

Re: Nový Bandit

Marián psal:
Meloun psal:
Marián psal:

bych to zas tak neresil a proto sem si dal dneska peknych 250 km na starym a s kulatym svetlemgoodsmile1

Na starým?evil

ma kulaty sveto ma, ma vzduchac ma,tak de vo prdevil

navic jak rikam,me to je vcelku u prdelegood

Vždyť jen reju..smile1


PURE NAKED BIKE!
Marián (Člen)
05.11.2008 19:07:57
Offline

Re: Nový Bandit

sak dyt jo, navic skoro se 30ti tisicema je to uz taky vojeta stara vranasmile1


...sam mezi jebkarema...
VikecB12 (Člen)
05.11.2008 20:06:56
Offline

Re: Nový Bandit

Pokud nechtěli nechat umřít Bandita,tak se B-king měl menovat Bandit 1300 a mohli ho zase deset let modernizovat a fejsliftovat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
05.11.2008 20:14:19
Offline

Re: Nový Bandit

VikecB12 psal:

Pokud nechtěli nechat umřít Bandita,tak se B-king měl menovat Bandit 1300 a mohli ho zase deset let modernizovat a fejsliftovat.

však je to Bandit King....bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
PALOUS (Člen)
05.11.2008 20:32:55
Offline

Re: Nový Bandit

Amě to je fšechno uasscoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
05.11.2008 20:36:16
Offline

Re: Nový Bandit

PALOUS psal:

Amě to je fšechno uasscoolsmokinsmokinsmokin

nekecej, jedna vráska z nostalgie ti naskočila, ne?bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
05.11.2008 20:46:48
Offline

Re: Nový Bandit

ross psal:
PALOUS psal:

Amě to je fšechno uasscoolsmokinsmokinsmokin

nekecej, jedna vráska z nostalgie ti naskočila, ne?bigsmile

jj ale ze starýho modelugoodtodle už je mimo mísusick


Jebat motorky :-)
Kakac (Člen)
05.11.2008 20:58:13
Offline

Re: Nový Bandit

Já vím že mě jako suzukáři sežerete ale kdybych Já si kupoval novou motku tak Hondu CBF,ale ne CB600F Hornet, klasickou CBF 1000 furt klasický tvary tak jak mají být ať N nebo Ssmile1smile1
Jinak nad klasickýho Banďoura není goodgoodgood


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
ross (Člen)
05.11.2008 22:20:42
Offline

Re: Nový Bandit

Kakin1 psal:

Jinak nad klasickýho Banďoura není goodgoodgood

kecášbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Zdenda (Člen)
05.11.2008 23:06:35
Offline

Re: Nový Bandit

Filous psal:

...myslim, že měli nechat legendu umřít spolu se SACS motorem a né se snažit zuby nechty držet Bandasku na trhu...taky myslim, že by měli indžinýři puňtikatý f Hamamatsu trochu přidat, páč dyš srovnam modelovej rok 09 Suzuki s vostatníma výropcema, tag bych řek, že jim začíná celkem slušně ujíždět lokomotiva smile2

Přesně tak, melte si cokoliv o moderně, Bandit byl klasika a měli ho nechat umřít a tohle pojmenovat jako novej model. Ovšem značka Bandit je prodejní šlágr a tak ji holt musí využít, to mi je jasný. A ještě k tý moderně, všude se vracejí alespoň trochu k retru, v Suzuki mi už přijdou, že neví kudy kam, žádnej nápad, žádná originalita, jen takovýhle vodporný bezduchý paskvily (pro mne). Chápu však, že svého kupce to najde.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Góťa (Člen)
06.11.2008 00:43:16
Offline

Re: Nový Bandit

qwerty psal:

mne se to nove Nko libi good aji to svetlo se mi libi good ale ty budiky sou na sickheadshake

a o Sku nema cenu mluvitevil , asi sem se zamiloval bigsmile uz vim ze dalsi moto bude 2009 Sko plnotucny cool

No, pokud to bude jako do teď, tak si na novou plnotučnou budeš muset ještě rok počkat... Je vždy o sezonu pozadu za šestkou...


.... vono to ňák dopadne ....
Ondráš (Člen)
06.11.2008 01:07:35
Offline

Re: Nový Bandit

Z toho světla u Nka jsem vyblil všechny piva co jsem dnes vypil...sick Se holt musím o Bandita dobře starat, aby mi vydržel co nejdýl...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
06.11.2008 07:59:08
Offline

Re: Nový Bandit

Lihy psal:
pavel dolínek psal:

sory ctrictvrtka

's byl u goreho na bábofce ne?bigsmile
nechtěl si napsat tříčtvrtka?smokin

...zřejmě bylo v Ďoliku veselý votpolednebigsmilesmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Góťa (Člen)
08.11.2008 23:27:39
Offline

Re: Nový Bandit

Ty budíky jsou fajn. Konečně počítadlo kvaltů a ručička otáčkoměru, co nevypadá jako z kindr vejce... Akorát měli z GSR přebrat i teploměr.


.... vono to ňák dopadne ....
Ton@l (Člen)
09.11.2008 18:19:37
Offline

Re: Nový Bandit

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
mi (Člen)
09.11.2008 20:06:30
Offline

Re: Nový Bandit

Ton@l psal:

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile

tooo jooo smile1


svět je cirkusovej stan
barynek (Člen)
09.11.2008 21:58:40
Offline

Re: Nový Bandit

Ton@l psal:

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile

no právě že nic moc, bych řekl...idontknow ale pokud se ti líbí, tak jim zavolej a řekni že máš taky bandasku, sice starší model, ale že ji klidně povozíš a uvidíš, co z toho budebigsmile


Bandit 4EVER!!!
mazo (Člen)
09.11.2008 23:44:30
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:
Ton@l psal:

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile

no právě že nic moc, bych řekl...idontknow ale pokud se ti líbí, tak jim zavolej a řekni že máš taky bandasku, sice starší model, ale že ji klidně povozíš a uvidíš, co z toho budebigsmile

asi mame rovnaky vkus...
Radsej by som brat toho bandita ako tie banditky bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Šárka (Člen)
10.11.2008 08:51:44
Offline

Re: Nový Bandit

mě se to jako motorka líbí good svetlo je taky šik líbjej de mi takový jako má zejzr takovej ...do srdíčkaredface ale abych tomu říkala Bandit to teda nee

a s tima hokama fuckfuckfuck co tam lezou jestli se chtěj vystavovat tak at si stoupnou do vitríny a jestli chtej něco voblejzat tak ....fuck né něco na 2 kolech idontknow ......ale jo reklama je taky jen reklamasurprised


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Fik-B6S (Člen)
10.11.2008 10:05:37
Offline

Re: Nový Bandit

tady je 10 videjí z výstavy a ve videu od suzuki je novej bandit...
http://www.motorkari.cz/detail-clanku/?cid=13048


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
mi (Člen)
10.11.2008 12:33:15
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:
Ton@l psal:

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile

no právě že nic moc, bych řekl...idontknow ale pokud se ti líbí, tak jim zavolej a řekni že máš taky bandasku, sice starší model, ale že ji klidně povozíš a uvidíš, co z toho budebigsmile

to jako holka co nemá vanu jak fotr a prdel jak čtverák jako neni tvuj fkus jo?
nebooo se ti nelíbý ty jejich divný hadry, ale co každej má jinej fkus né co?


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
10.11.2008 12:47:57
Offline

Re: Nový Bandit

Já sem nepochopil,proč na všech novejch Bčkách,fčetně K6 v "N"ku vodělali ty trojuhelníčky z rámu a zaplácli celou tu výztuhu rámu,která byla taková dominantní v tom dizajnu jakýmsi hnusným plastem jako z produkce vot Ermaxubad Ale na vodníkovi sem nejel,tak na to zatím nemám žádnej vyhraněnej názor,může to jezdit pěkně,nevím...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
10.11.2008 15:09:33
Offline

Re: Nový Bandit

Filous psal:
Lihy psal:
pavel dolínek psal:

sory ctrictvrtka

's byl u goreho na bábofce ne?bigsmile
nechtěl si napsat tříčtvrtka?smokin

...zřejmě bylo v Ďoliku veselý votpolednebigsmilesmokin

kucká asi hráli kaťafůru bigsmilebigsmile

Fresh Man (Člen)
10.11.2008 16:01:16
Offline

Re: Nový Bandit

Šárka psal:

mě se to jako motorka líbí good svetlo je taky šik líbjej de mi takový jako má zejzr takovej ...do srdíčkaredface ale abych tomu říkala Bandit to teda nee

a s tima hokama fuckfuckfuck co tam lezou jestli se chtěj vystavovat tak at si stoupnou do vitríny a jestli chtej něco voblejzat tak ....fuck né něco na 2 kolech idontknow ......ale jo reklama je taky jen reklamasurprised

asi budu označen za divnýho ale mně tam ty baby taky serou...
jináč hned vedle u báru bych je klidně pořešilpussybigsmilebigsmilegoodcool ale u motky mi nějak serouidontknow

ale jinak opakuju ta motka je hnusnásmile2


Bandit pičo
barynek (Člen)
10.11.2008 17:11:08
Offline

Re: Nový Bandit

mi psal:
barynek psal:
Ton@l psal:

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile

no právě že nic moc, bych řekl...idontknow ale pokud se ti líbí, tak jim zavolej a řekni že máš taky bandasku, sice starší model, ale že ji klidně povozíš a uvidíš, co z toho budebigsmile

to jako holka co nemá vanu jak fotr a prdel jak čtverák jako neni tvuj fkus jo?
nebooo se ti nelíbý ty jejich divný hadry, ale co každej má jinej fkus né co?

woe, jestli se tobě líbí ženský s vanou tak to tedasicksick
na ženský jsou podstatný dva faktory - tělo a ksicht. Takže pokud je tělo good a ksicht bad tak za sebe nebrat. Lepší je mít ne uplně dokonalý tělo, čímž nemyslim tebou zmíněnou vanu jak cisternu!, a hezkej ksichtík než obráceně. Faktory jako otevření úst za účelem mluvy není brán v potazbigsmile
Doufam že mi nezazlíváš, že mám jinej názor něž tyevilevil


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
10.11.2008 17:13:24
Offline

Re: Nový Bandit

mazo psal:
barynek psal:
Ton@l psal:

Ale holky na prezentaci vybrali pekny ne...bigsmile

no právě že nic moc, bych řekl...idontknow ale pokud se ti líbí, tak jim zavolej a řekni že máš taky bandasku, sice starší model, ale že ji klidně povozíš a uvidíš, co z toho budebigsmile

asi mame rovnaky vkus...
Radsej by som brat toho bandita ako tie banditky bigsmile

přesně táááááááááákgoodbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
mi (Člen)
11.11.2008 05:53:47
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:
mi psal:
barynek psal:


no právě že nic moc, bych řekl...idontknow ale pokud se ti líbí, tak jim zavolej a řekni že máš taky bandasku, sice starší model, ale že ji klidně povozíš a uvidíš, co z toho budebigsmile

to jako holka co nemá vanu jak fotr a prdel jak čtverák jako neni tvuj fkus jo?
nebooo se ti nelíbý ty jejich divný hadry, ale co každej má jinej fkus né co?

woe, jestli se tobě líbí ženský s vanou tak to tedasicksick
na ženský jsou podstatný dva faktory - tělo a ksicht. Takže pokud je tělo good a ksicht bad tak za sebe nebrat. Lepší je mít ne uplně dokonalý tělo, čímž nemyslim tebou zmíněnou vanu jak cisternu!, a hezkej ksichtík než obráceně. Faktory jako otevření úst za účelem mluvy není brán v potazbigsmile
Doufam že mi nezazlíváš, že mám jinej názor něž tyevilevil

no že máš trochen jinej názor neš já mě sice mrzí, ale dokážu stím žít....
kdysi sem slišel že právjě záleží na postavě páč na ksicht hodíš trenky nebo noviny evil


svět je cirkusovej stan
Ondráš (Člen)
11.11.2008 09:42:43
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:

na ženský jsou podstatný dva faktory - tělo a ksicht.

A co intelekt?surprisedhelp

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
11.11.2008 09:46:21
Offline

Re: Nový Bandit

mi psal:
barynek psal:
mi psal:


to jako holka co nemá vanu jak fotr a prdel jak čtverák jako neni tvuj fkus jo?
nebooo se ti nelíbý ty jejich divný hadry, ale co každej má jinej fkus né co?

woe, jestli se tobě líbí ženský s vanou tak to tedasicksick
na ženský jsou podstatný dva faktory - tělo a ksicht. Takže pokud je tělo good a ksicht bad tak za sebe nebrat. Lepší je mít ne uplně dokonalý tělo, čímž nemyslim tebou zmíněnou vanu jak cisternu!, a hezkej ksichtík než obráceně. Faktory jako otevření úst za účelem mluvy není brán v potazbigsmile
Doufam že mi nezazlíváš, že mám jinej názor něž tyevilevil

no že máš trochen jinej názor neš já mě sice mrzí, ale dokážu stím žít....
kdysi sem slišel že právjě záleží na postavě páč na ksicht hodíš trenky nebo noviny evil

radši noviny, kdyby byla nuda ať je co čístbigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
11.11.2008 09:49:32
Offline

Re: Nový Bandit

Ondráš psal:
barynek psal:

na ženský jsou podstatný dva faktory - tělo a ksicht.

A co intelekt?surprisedhelp

bigsmile

ten jsem právě pro ulehčení pochopení eliminoval, samozřejmě pokud ho vemu v úvahu, tak nastává konflikt, nakolik slevit z intelektu nebo z těla či ksichtíku.... to je už na delší diskuzibigsmilebigsmile
nicméně intelekt hraje alespon u mně dost velkou rolicool moje drahá polovička splňuje všechna kritéria na výbornou - tělo, obličej i intelektcool
a ne, nebudu sem dávat fotkufuckassbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
11.11.2008 09:51:55
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:

ten jsem právě pro ulehčení pochopení eliminoval, samozřejmě pokud ho vemu v úvahu, tak nastává konflikt, nakolik slevit z intelektu nebo z těla či ksichtíku.... to je už na delší diskuzibigsmilebigsmile
nicméně intelekt hraje alespon u mně dost velkou rolicool moje drahá polovička splňuje všechna kritéria na výbornou - tělo, obličej i intelektcool
a ne, nebudu sem dávat fotkufuckassbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Co říká na to, že se za ní stydíš? Že ji nechceš ani kamarádum ukázat?surprisedheadshake

smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
11.11.2008 09:53:29
Offline

Re: Nový Bandit

Ondráš psal:
barynek psal:

na ženský jsou podstatný dva faktory - tělo a ksicht.

A co intelekt?surprisedhelp

bigsmile

Intelekt ti přidělá jen starosti....hlavní je že má ten orgánbigsmile

Ondráš (Člen)
11.11.2008 09:54:57
Offline

Re: Nový Bandit

Lihy psal:

Intelekt ti přidělá jen starosti....hlavní je že má ten orgánbigsmile

Myslíš to, že mozek nemrdáš, jo?smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2008 09:56:52
Offline

Re: Nový Bandit

Ondráš psal:
Lihy psal:

Intelekt ti přidělá jen starosti....hlavní je že má ten orgánbigsmile

Myslíš to, že mozek nemrdáš, jo?smokinsmile1

tahle poučka platí jen za předpokladu ,že je ta dotyčná jen na jedno použítí a ještě tak max. jeden víkend bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
11.11.2008 10:19:26
Offline

Re: Nový Bandit

Ondráš psal:
barynek psal:

ten jsem právě pro ulehčení pochopení eliminoval, samozřejmě pokud ho vemu v úvahu, tak nastává konflikt, nakolik slevit z intelektu nebo z těla či ksichtíku.... to je už na delší diskuzibigsmilebigsmile
nicméně intelekt hraje alespon u mně dost velkou rolicool moje drahá polovička splňuje všechna kritéria na výbornou - tělo, obličej i intelektcool
a ne, nebudu sem dávat fotkufuckassbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Co říká na to, že se za ní stydíš? Že ji nechceš ani kamarádum ukázat?surprisedheadshake

smokinsmile1

fuckasshele, já se za ní nestydím, klidně bych sem fotku šoupnul z domova, nicméně chápu, že se tu najde dost inteligentních příspěvků tvrdící cosi o tom že nemám pravdu a to je to, proč ji sem nakonec nedám. A lepší polovička by z toho taky nebyla nadšená...tož tak. A řeči o podpantoflácích a podobný pussy si strčte doasscool


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2008 10:20:55
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:
Ondráš psal:
barynek psal:

ten jsem právě pro ulehčení pochopení eliminoval, samozřejmě pokud ho vemu v úvahu, tak nastává konflikt, nakolik slevit z intelektu nebo z těla či ksichtíku.... to je už na delší diskuzibigsmilebigsmile
nicméně intelekt hraje alespon u mně dost velkou rolicool moje drahá polovička splňuje všechna kritéria na výbornou - tělo, obličej i intelektcool
a ne, nebudu sem dávat fotkufuckassbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Co říká na to, že se za ní stydíš? Že ji nechceš ani kamarádum ukázat?surprisedheadshake

smokinsmile1

fuckasshele, já se za ní nestydím, klidně bych sem fotku šoupnul z domova, nicméně chápu, že se tu najde dost inteligentních příspěvků tvrdící cosi o tom že nemám pravdu a to je to, proč ji sem nakonec nedám. A lepší polovička by z toho taky nebyla nadšená...tož tak. A řeči o podpantoflácích a podobný pussy si strčte doasscool

podpantofláku bigsmilebigsmilebigsmilebigsmileredface


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
11.11.2008 10:24:27
Offline

Re: Nový Bandit

woefuckbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
11.11.2008 10:32:27
Offline

Re: Nový Bandit

barynek psal:

woefuckbigsmilebigsmilebigsmile

Už máš vytřeno, umyté nádobí a vynesený koš.

bigsmilesmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
11.11.2008 10:34:56
Offline

Re: Nový Bandit

Ondráš psal:
barynek psal:

woefuckbigsmilebigsmilebigsmile

Už máš vytřeno, umyté nádobí a vynesený koš.

bigsmilesmile1

...asi se jí bójí bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr