Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Brkos (Člen)
16.11.2008 19:14:22
Offline

Co po GSu 6ku nebo 12ku?

help Tak co by jste mi doporučili po GSu? Myslim si že mezi Naladěnym GSem a 6kou neni moc rozdil co?Ale 12ka?jaky jsou rozdily a vlastnosti?

bobule (Člen)
16.11.2008 19:41:26
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

asi vobsah a krouťákidontknow
někde se na tom svez a uvidíšsurprised


to jebu
mr.BSE (Člen)
16.11.2008 19:52:29
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Mezi naladenym GS a sestkou neni rozdil?idontknow
proc sem nevzal o polovinu levnejsi GSosmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SLUGI (Člen)
16.11.2008 20:05:34
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

mr.BSE psal:

Mezi naladenym GS a sestkou neni rozdil?idontknow
proc sem nevzal o polovinu levnejsi GSosmile2

... protože seš "BSE" idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
mr.BSE (Člen)
16.11.2008 20:15:37
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

SLUGI psal:
mr.BSE psal:

Mezi naladenym GS a sestkou neni rozdil?idontknow
proc sem nevzal o polovinu levnejsi GSosmile2

... protože seš "BSE" idontknow evil

a taky mladej a neklidnej, co dedku? bigsmileevil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
16.11.2008 20:30:33
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

mr.BSE psal:

Mezi naladenym GS a sestkou neni rozdil?idontknow
proc sem nevzal o polovinu levnejsi GSosmile2

protoze si ho nesehna v cerveny barve ty komunisto :D :D


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Fik-B6S (Člen)
16.11.2008 20:44:29
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Měl jsem ER5 což je skoro to samé a když jsem přesedl na B6 byl jsem v šoku na druhou stranu je pravda že po dvou letech pokukuju po něčem v litru ne že bych B6 přerostl to nehrozí ale troška síly navíc při předjíždění by se šikla...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
SLUGI (Člen)
16.11.2008 20:49:35
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

mr.BSE psal:
SLUGI psal:
mr.BSE psal:

Mezi naladenym GS a sestkou neni rozdil?idontknow
proc sem nevzal o polovinu levnejsi GSosmile2

... protože seš "BSE" idontknow evil

a taky mladej a neklidnej, co dedku? bigsmileevil

... jak myslíš idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
vorel (Člen)
16.11.2008 21:26:11
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

dvanásku géeso


řikám si hurikán
mr.BSE (Člen)
16.11.2008 22:37:45
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

richie psal:
mr.BSE psal:

Mezi naladenym GS a sestkou neni rozdil?idontknow
proc sem nevzal o polovinu levnejsi GSosmile2

protoze si ho nesehna v cerveny barve ty komunisto :D :D

bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
16.11.2008 22:37:59
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

SLUGI psal:
mr.BSE psal:
SLUGI psal:


... protože seš "BSE" idontknow evil

a taky mladej a neklidnej, co dedku? bigsmileevil

... jak myslíš idontknow

Posral sem si to?surprisedbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SLUGI (Člen)
16.11.2008 22:39:28
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

mr.BSE psal:
SLUGI psal:
mr.BSE psal:


a taky mladej a neklidnej, co dedku? bigsmileevil

... jak myslíš idontknow

Posral sem si to?surprisedbigsmile

... to ne, já myslel že sis sám přiznal že seš "mladej a neklidnej"  smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
16.11.2008 23:46:25
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

tak pokud se nepletu,tak v 19 dvanácku stejně nemůžeš,takže ti stejně nezbývá nic jinýho než vydržet


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
16.11.2008 23:52:19
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

SLUGI psal:
mr.BSE psal:
SLUGI psal:


... jak myslíš idontknow

Posral sem si to?surprisedbigsmile

... to ne, já myslel že sis sám přiznal že seš "mladej a neklidnej"  smile1

Nepriznal, jen sem to napsal za tebe bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hide (Člen)
17.11.2008 00:38:53
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Koldan psal:

tak pokud se nepletu,tak v 19 dvanácku stejně nemůžeš,takže ti stejně nezbývá nic jinýho než vydržet

kdyz bude zaskrcena tak proc ne smile1

SLUGI (Člen)
17.11.2008 09:21:11
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

mr.BSE psal:
SLUGI psal:
mr.BSE psal:


Posral sem si to?surprisedbigsmile

... to ne, já myslel že sis sám přiznal že seš "mladej a neklidnej"  smile1

Nepriznal, jen sem to napsal za tebe bigsmile

... no takže už s tím tak nějak souhlasíš bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
17.11.2008 10:13:08
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

hide psal:
Koldan psal:

tak pokud se nepletu,tak v 19 dvanácku stejně nemůžeš,takže ti stejně nezbývá nic jinýho než vydržet

kdyz bude zaskrcena tak proc ne smile1

proč potom kupovat silnou mašinu,dyž ju uškrtím. pokud se teda nebavíme o papírovém uškrcení,což na druhů stranu asi taky není to pravý ořechový,ta hranice 21 tam není od věci


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
17.11.2008 11:01:05
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

SLUGI psal:
mr.BSE psal:
SLUGI psal:

... to ne, já myslel že sis sám přiznal že seš "mladej a neklidnej"  smile1

Nepriznal, jen sem to napsal za tebe bigsmile

... no takže už s tím tak nějak souhlasíš bigsmile

ee headshakesmile1cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
17.11.2008 13:45:26
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

co se matlat s nějakým banditemidontknow když máš vysněnou R1sdrakembigsmile tu ti taky seškrtěj na 25kWsick
Předpokládám, že to GS jsi měl uškrcený jaksepatříaslušísurprised jinak by to bylo nečestné a nesportovníbad


Strýcfajtr !!!
Brkos (Člen)
17.11.2008 18:48:08
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Koldan
No tak v 19ti nemuzu ani na GSko ze jo? Skrceni nejak neresim, myslim ze jsem na zacatek zvolil dobre a ze to mam v hlave celkem srovnanysmile1

barynek (Člen)
17.11.2008 20:29:46
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

šel jsem z GE na B12, a no problemogood jak psal Bobule-větší ohjem, větší krouták, uplně jiný moto, ale pokud nemáš v hlavě naass tak bych se toho nebál, ale v 19 na 12ku?idontknow už jen to že to chceš škrtit mi přijde divný a hlavně zbytečnýsurprised


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
17.11.2008 21:21:37
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

barynek psal:

šel jsem z GE na B12, a no problemogood jak psal Bobule-větší ohjem, větší krouták, uplně jiný moto, ale pokud nemáš v hlavě naass tak bych se toho nebál, ale v 19 na 12ku?idontknow už jen to že to chceš škrtit mi přijde divný a hlavně zbytečnýsurprised

poznamenalo tě, žeš vynechal 6-kusmokinbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Progear 650 (Člen)
17.11.2008 21:27:42
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

kup si B 6,5.... to mi prijde dostatečnej pokrok...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
17.11.2008 21:38:29
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

ross psal:
barynek psal:

šel jsem z GS na B12, a no problemogood jak psal Bobule-větší objem, větší krouták, uplně jiný moto, ale pokud nemáš v hlavě naass tak bych se toho nebál, ale v 19 na 12ku?idontknow už jen to že to chceš škrtit mi přijde divný a hlavně zbytečnýsurprised

poznamenalo tě, žeš vynechal 6-kusmokinbigsmile

tys mi tu chybělbigsmile

jinak mi to nijak nepoznamenalo, prostě to bylo přirozenýevil cool Ale do 6ky jsem nešel ze dvou důvodů - jednak jsem nechtěl po roce možná dvou měnit za něco většího, z důvodu výše uvedeného (nedostatek výkonu, krouťáku atd.) a jednak jsem se svezl na B12 a tím pádem šla 6ka rovnou do ass I když poprvý když jsem na ní seděl tak to byl taky mazec oproti tomu GS, ale je to jen dojem a každej to má jinak


Bandit 4EVER!!!
Koldan (Člen)
17.11.2008 22:53:31
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

budu za Dušína,ale myslím,že tady se vopravdu s nějakýma špekulacema nemá smysl hrát. Na mašině je velká pravděpodobnost kreše a dycky se bude hledat chyba hlavně u řidiče motorky páč "motorkáři žerou děti a sů strašný sfině",tagže i mě jako motorkáře pokud by narval na cestě klučina zjevně mladej, by první zajímal stav mašiny,případně doklady apod. Na druhů stranu je mi jasné,že tady hážu hrach na zeďidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Brkos (Člen)
18.11.2008 10:31:24
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

No ja o škrceni nic nerikal...smile1

Ondráš (Člen)
18.11.2008 11:01:46
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Podle mě je to všechno tom, jestli má dotyčný v hlavě nasráno nebo ne.help

A souhlasím s věkem 21 let pro řidičák na neomezený výkon. Ještě bych tam k tomu přidal nějakou "praxi". Myslím, že by to určitě pomohlo. Nevím jak je to teď, možná už tam ta podmínka je.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
18.11.2008 12:57:05
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Ondráš psal:

Podle mě je to všechno tom, jestli má dotyčný v hlavě nasráno nebo ne.help

no právě že myslím,že jen vo tom to není. můžeš být v pohodě,mašinu zvládat,pak ti někdo nedá přednost,ty to do něj narveš a dotyčnej se mrkne do protokolu,zistí,že 21 nemáš a už bude špekulovat jak snížit svoji vinu,šup a máš problém,páčs na tom neměl vůbec jet. nevím,přinde mi divné,že na to když někdo jezdí bez papírů se každý dívá špatně,ale vůči tomuto jsme tolerantnější,přičemž je to naprosto stejný případ jako bych v sednácti sedl do auta.idontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
18.11.2008 13:22:16
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Si myslím, že do 35 let by měl dělat pravidelně testy a jízdy na silné motorce každý kdo chce jezdit, tak jako na náklaďák profesní průkaz goodidontknow

Baltazar (Člen)
18.11.2008 13:46:09
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Mour psal:

Si myslím, že do 35 let by měl dělat pravidelně testy a jízdy na silné motorce každý kdo chce jezdit, tak jako na náklaďák profesní průkaz goodidontknow

sem pro bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Ondráš (Člen)
18.11.2008 15:41:59
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Koldan psal:

no právě že myslím,že jen vo tom to není. můžeš být v pohodě,mašinu zvládat,pak ti někdo nedá přednost,ty to do něj narveš a dotyčnej se mrkne do protokolu,zistí,že 21 nemáš a už bude špekulovat jak snížit svoji vinu,šup a máš problém,páčs na tom neměl vůbec jet. nevím,přinde mi divné,že na to když někdo jezdí bez papírů se každý dívá špatně,ale vůči tomuto jsme tolerantnější,přičemž je to naprosto stejný případ jako bych v sednácti sedl do auta.idontknow

Já to myslel na to, že to nebude jen aktér dalšího článku v novinách s nadpisem: Mladý motorkář nezvládl svůj motocykl.

Byla to myšleno na jezdeckou vyzrálost, ne na právní předpisy a kličky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Polo (Člen)
02.12.2008 13:09:40
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Baltazar psal:
Mour psal:

Si myslím, že do 35 let by měl dělat pravidelně testy a jízdy na silné motorce každý kdo chce jezdit, tak jako na náklaďák profesní průkaz goodidontknow

sem pro bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

si myslim, že by to ničemu nepomohlo. s cajtem za zády nikdo dvěstě v městě jezdit nebude, to dá rozum, a pokud to, že je někdo na to blbej neodhalí v autoškole, tak pak při pravidelných testech už vůbec ne bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
stoner (Člen)
02.12.2008 16:04:35
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Baltazar psal:
Mour psal:

Si myslím, že do 35 let by měl dělat pravidelně testy a jízdy na silné motorce každý kdo chce jezdit, tak jako na náklaďák profesní průkaz goodidontknow

sem pro bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

nevím proč, ale souhlasím s tím evilbigsmilebigsmilebigsmile

barynek (Člen)
02.12.2008 17:06:05
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

stoner psal:
Baltazar psal:
Mour psal:

Si myslím, že do 35 let by měl dělat pravidelně testy a jízdy na silné motorce každý kdo chce jezdit, tak jako na náklaďák profesní průkaz goodidontknow

sem pro bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

nevím proč, ale souhlasím s tím evilbigsmilebigsmilebigsmile

seš už velká brambora, proto souhlasíšbigsmilebigsmileredface


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
02.12.2008 18:28:48
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Mour psal:

Si myslím, že do 35 let by měl dělat pravidelně testy a jízdy na silné motorce každý kdo chce jezdit, tak jako na náklaďák profesní průkaz goodidontknow

pokud myslíš jako jízdu na okruhu s výkladem, jak ovládat motorku, tak to souhlasím

ale pokud bych měl jít do obyč autoškoly, tak je to absolutně k hovnu


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Honzik1 (Člen)
02.12.2008 21:53:21
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Jdi do 12. Když koupíš 6 tak budeš za měsíc pokukovat po 12.
Mezi GS a 6 zas takovej rozdíl nejni. Sám jsem to tak udělal a jsem rád, že jsem se tak rozhodl pro 12good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
ross (Člen)
03.12.2008 20:20:30
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Honzik1 psal:

Jdi do 12. Když koupíš 6 tak budeš za měsíc pokukovat po 12.
Mezi GS a 6 zas takovej rozdíl nejni. Sám jsem to tak udělal a jsem rád, že jsem se tak rozhodl pro 12good

taky bych šel do 12

ale to, že 6-ka za měsíc nestačí je blbostheadshake

a rozdíl mezi GS a 6-kou je docela velkejidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pšán (Člen)
04.12.2008 01:31:15
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

ross psal:
Honzik1 psal:

Jdi do 12. Když koupíš 6 tak budeš za měsíc pokukovat po 12.
Mezi GS a 6 zas takovej rozdíl nejni. Sám jsem to tak udělal a jsem rád, že jsem se tak rozhodl pro 12good

taky bych šel do 12

ale to, že 6-ka za měsíc nestačí je blbostheadshake

a rozdíl mezi GS a 6-kou je docela velkejidontknow

..hovno s mákem zamíchané ptákem..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Honzik1 (Člen)
07.12.2008 20:31:09
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

ross psal:
Honzik1 psal:

Jdi do 12. Když koupíš 6 tak budeš za měsíc pokukovat po 12.
Mezi GS a 6 zas takovej rozdíl nejni. Sám jsem to tak udělal a jsem rád, že jsem se tak rozhodl pro 12good

taky bych šel do 12

ale to, že 6-ka za měsíc nestačí je blbostheadshake

a rozdíl mezi GS a 6-kou je docela velkejidontknow

Jezdil jsem cca 6 let na GS a furt ho mám v garaži, vycházím ze svý zkušenosti. Když jsem poprví sedal na B6 čekal jsem od toho docela dost a o to víc jsem z toho sesadal smutnej. Dole stejný a rozdíl se začel projevovat až hodně nahoře. Nevím možná se pletu, ale jít z GS do B6 mi přijde jako drahej rozmarbad Jediný co se mi fakt líbilo byl ten turistickej posez a design... a proto jsem vlastně jsem volil Banditabigsmile Bandit pussy


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
jap-moto (Člen)
10.12.2008 18:53:54
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Samozřejmě že přechod z dvouválce (gs) na čtyřválec(B6) bude rozdíl,ale měl jsem možnost se svést na gsx600f (stejné motory jako B6) a je to mrtvá motorka..Určitě bych šel do 12ky..jak už tady bylo psaný,tak je to o tom co máš v palici..idontknow


Let the good times roll
Wana (Člen)
11.12.2008 12:33:50
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Hele tak to ubec neni stejny geso a B6!Ja mel geso od letosního unora a tesil sem se az mi bude v září jednadvacet abych ho moch střelit a koupit si vytouženou B6,a tak se taky stalo a je to sakra velkej rozdil!skocit z gesa ktery neotevreny uhani 140km/h pri 25Kw.Ja ho mel sic otevreny na neuveritelnych 34Kw a maximalka 160Km/h ale i tak v 130 smrt v ocich,ses tam jak vosa na bombonu.Pres leto sem byl kazdej volnej den na vylete a to i s pritulkyní za zadama,ji se to sice moc libilo ale ja s ty jizdy nic nemel,je to spolehlivej stroj nikde me nenechal.Ale pak sem osedlal B6 a to je sakra rozdil,o proti gesu si sedis jak paša výborna poloha řiditek skvela poloha nohou,na gesu sem mel kolena az nad nadrzi..o proti gesu je B6 dvakrat tak siroka takze uplne jiny teziste v zatackach,no a jizdni vlastnosti rozdil 100stupnu,a jizdu si uzijes i s 60kg zavazim za sebou.Neumim si predstavit ze bych po pulitrovim dvouvalci skocil na B12.Ted po case co jezdim B6 tak bych B12 bral ale spokojenost s B6 oproti gesu maximalni.bigsmile


GSF 600 N Grease Lightning
K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2008 12:46:34
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Wana psal:

Hele tak to ubec neni stejny geso a B6!Ja mel geso od letosního unora a tesil sem se az mi bude v září jednadvacet abych ho moch střelit a koupit si vytouženou B6,a tak se taky stalo a je to sakra velkej rozdil!skocit z gesa ktery neotevreny uhani 140km/h pri 25Kw.Ja ho mel sic otevreny na neuveritelnych 34Kw a maximalka 160Km/h ale i tak v 130 smrt v ocich,ses tam jak vosa na bombonu.Pres leto sem byl kazdej volnej den na vylete a to i s pritulkyní za zadama,ji se to sice moc libilo ale ja s ty jizdy nic nemel,je to spolehlivej stroj nikde me nenechal.Ale pak sem osedlal B6 a to je sakra rozdil,o proti gesu si sedis jak paša výborna poloha řiditek skvela poloha nohou,na gesu sem mel kolena az nad nadrzi..o proti gesu je B6 dvakrat tak siroka takze uplne jiny teziste v zatackach,no a jizdni vlastnosti rozdil 100stupnu,a jizdu si uzijes i s 60kg zavazim za sebou.Neumim si predstavit ze bych po pulitrovim dvouvalci skocil na B12.Ted po case co jezdim B6 tak bych B12 bral ale spokojenost s B6 oproti gesu maximalni.bigsmile

to tě taky časem přejde.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Wana (Člen)
11.12.2008 13:05:26
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

jasna ze sam si zajezdim lip..myslel sem to jako rozdil mezi tim gs a B6.kdyz nalozis na geso me 80 kg a batužek za sebe tak to je fakt srandovní.navíc se mi to sedlo hrozne zarezavalo do řitesmile1


GSF 600 N Grease Lightning
barynek (Člen)
11.12.2008 13:58:37
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Wana psal:

jasna ze sam si zajezdim lip..myslel sem to jako rozdil mezi tim gs a B6.kdyz nalozis na geso me 80 kg a batužek za sebe tak to je fakt srandovní.navíc se mi to sedlo hrozne zarezavalo do řitesmile1

ty woe do řitě? POkaždý když jsem hamtl na bzdu tak jsem měl kulky na padrť jak to do nich valilo. Ale ještě k tomu tvýmu cos psal vejš.
Zas tak hrozná nepohoda to na GS nebyla. Já sám mám 183cm a jako vosa na bonbonu jsem si nepřipadal ani tehdy se skoro 90kg. Mělo to trochu jinej, řekl bych sportovnější a po dvou hodinách jízdy znatelně tvrdejbigsmile posaz, ale že by to byla nějaká mrdka?idontknow
Ohledně tej srmti v očích ve 160km/h bych to nepřeháněl, je pravda, že to nebyl kdovíjak pevnej rám, ale ani v těch 160 jsem s tím neměl problém, stejně jezdíš většinu času okolo 130-150max! není to super sport ale dvouválcovejh naháč, nemůžeš od toho čeakt vlastnosti jak u deltaboxu, třeba ...


Bandit 4EVER!!!
Wana (Člen)
11.12.2008 15:04:22
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

nechtel sem rict mrdka,je to bezva stroj,vsechno opravis s pomoci kladiva a hadru.ja merim necelejch 190cm a celkem to se mnou mavalo.jen sem to myslel tak ze to neni srovnatelny s bandourem to ani nahodou.ale ubec o gesu jediny spatny slovo(az na to kreslo)


GSF 600 N Grease Lightning
barynek (Člen)
11.12.2008 18:19:21
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Wana psal:

nechtel sem rict mrdka,je to bezva stroj,vsechno opravis s pomoci kladiva a hadru.ja merim necelejch 190cm a celkem to se mnou mavalo.jen sem to myslel tak ze to neni srovnatelny s bandourem to ani nahodou.ale ubec o gesu jediny spatny slovo(az na to kreslo)

křeslo jo, to souhlas. Na druhou stranu proč se tu porovnává dvouvál a čtyřvál, když je uplně jasný že jsou to dvě odlišný motky? Myslim motorově...
Ale zas tak hrozně bych to neviděl.. jako ten rozdíl, jde stejně o zvyk a jak říkám, radši 12ku s rozumem než 6ku a za chvílu měnitsmile1


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
11.12.2008 18:49:12
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Nejlepší je koupit dvanáctku a po chvilce měnit zase za dvanáctkugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik1 (Člen)
11.12.2008 20:26:00
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Wana psal:

Hele tak to ubec neni stejny geso a B6!Ja mel geso od letosního unora a tesil sem se az mi bude v září jednadvacet abych ho moch střelit a koupit si vytouženou B6,a tak se taky stalo a je to sakra velkej rozdil!skocit z gesa ktery neotevreny uhani 140km/h pri 25Kw.Ja ho mel sic otevreny na neuveritelnych 34Kw a maximalka 160Km/h ale i tak v 130 smrt v ocich,ses tam jak vosa na bombonu.Pres leto sem byl kazdej volnej den na vylete a to i s pritulkyní za zadama,ji se to sice moc libilo ale ja s ty jizdy nic nemel,je to spolehlivej stroj nikde me nenechal.Ale pak sem osedlal B6 a to je sakra rozdil,o proti gesu si sedis jak paša výborna poloha řiditek skvela poloha nohou,na gesu sem mel kolena az nad nadrzi..o proti gesu je B6 dvakrat tak siroka takze uplne jiny teziste v zatackach,no a jizdni vlastnosti rozdil 100stupnu,a jizdu si uzijes i s 60kg zavazim za sebou.Neumim si predstavit ze bych po pulitrovim dvouvalci skocil na B12.Ted po case co jezdim B6 tak bych B12 bral ale spokojenost s B6 oproti gesu maximalni.bigsmile

Maximálka otevřenýho GS 160idontknow Tak to by mě zajímalo kdo to otvíral...že by taky pomocí kladiva a šroubovákubigsmile Ne nic proti, jen jsem chtěl říct, že mi přijde oničem investovat peníze do přechodu z GS na B 6, ale proti gustu good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Wana (Člen)
11.12.2008 22:27:33
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Koupil sem ji otevrenou uz a ten kluk od kteryho sem to vzal na tom prej lital 180 ale se mnou se rozjela na 160 jen v jednom miste(mezi ricanama a kocandoubigsmile) sem holt kolohnat.


GSF 600 N Grease Lightning
Honzik1 (Člen)
11.12.2008 23:25:40
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Wana psal:

Koupil sem ji otevrenou uz a ten kluk od kteryho sem to vzal na tom prej lital 180 ale se mnou se rozjela na 160 jen v jednom miste(mezi ricanama a kocandoubigsmile) sem holt kolohnat.

já mám 183 cm a na 180 šla uplně všude, a ze zdic do berouna se rozjela na 200 tachometrových samozřejmě. Neřeším odchylky fuck Tech 160 je ale divnejch idontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Wana (Člen)
13.12.2008 11:07:27
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

vic to neuhanelo!bad


GSF 600 N Grease Lightning
SLUGI (Člen)
13.12.2008 11:14:19
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

VikecB12 psal:

Nejlepší je koupit dvanáctku a po chvilce měnit zase za dvanáctkugoodbigsmile

... a není lepší koupit dvanáctku a po chvilce měnit za třináctku idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ross (Člen)
13.12.2008 12:21:52
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

SLUGI psal:
VikecB12 psal:

Nejlepší je koupit dvanáctku a po chvilce měnit zase za dvanáctkugoodbigsmile

... a není lepší koupit dvanáctku a po chvilce měnit za třináctku idontknow

ne


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
SLUGI (Člen)
13.12.2008 15:47:10
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

ross psal:
SLUGI psal:
VikecB12 psal:

Nejlepší je koupit dvanáctku a po chvilce měnit zase za dvanáctkugoodbigsmile

... a není lepší koupit dvanáctku a po chvilce měnit za třináctku idontknow

ne

... pročidontknow
... vím, někteří sice houpli hned na čtrnáctku ale já musím postupně a opatrně


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
13.12.2008 18:07:14
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

SLUGI psal:
VikecB12 psal:

Nejlepší je koupit dvanáctku a po chvilce měnit zase za dvanáctkugoodbigsmile

... a není lepší koupit dvanáctku a po chvilce měnit za třináctku idontknow

Čekám až bude 13ka za stejnou cenu jako byla 12kacoolsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
13.12.2008 18:10:43
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Osobne bych kupoval 12tku, protoze to neni ani tak moc vo motorce, jako vo tom co ma jezdec v palici.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Zdenousek (Člen)
13.12.2008 18:20:27
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

já bych kupoval 13-tku, páč se mi zdá, že má slugi pravdu redface smile1


My letci máme ocelové ptáky...
SLUGI (Člen)
13.12.2008 18:44:55
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

VikecB12 psal:
SLUGI psal:
VikecB12 psal:

Nejlepší je koupit dvanáctku a po chvilce měnit zase za dvanáctkugoodbigsmile

... a není lepší koupit dvanáctku a po chvilce měnit za třináctku idontknow

Čekám až bude 13ka za stejnou cenu jako byla 12kacoolsmile1

... za stejnou cenu je už teď evil
... jen záleží na stavu bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Mour (Člen)
13.12.2008 19:15:37
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

..a úplně nejlepčí je 18tka goodbigsmile

luig (Člen)
13.12.2008 19:46:31
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

barynek psal:

...nemůžeš od toho čeakt vlastnosti jak u deltaboxu, třeba ...

Kdes pochytil takový odborný výrazy? bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
14.12.2008 11:27:05
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

luig psal:
barynek psal:

...nemůžeš od toho čeakt vlastnosti jak u deltaboxu, třeba ...

Kdes pochytil takový odborný výrazy? bigsmile

to se učí na pořádný vejšce pussy goodbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ton@l (Člen)
14.12.2008 12:33:18
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Mour psal:

..a úplně nejlepčí je 18tka goodbigsmile

a nejni to moc silnybigsmilebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Mour (Člen)
14.12.2008 12:52:41
Offline

Re: Co po GSu 6ku nebo 12ku?

Ton@l psal:
Mour psal:

..a úplně nejlepčí je 18tka goodbigsmile

a nejni to moc silnybigsmilebigsmile

..není, musíš mít tu, která je čerstvě v záběhu goodbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr