Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...a zas jedno tmavý téma :))

osiris (Člen)
28.11.2008 15:46:37
Offline

...a zas jedno tmavý téma :))

citace:
"Pane ministře,
mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu. Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova. V roce 1989 jsem byla na všech demonstracích v Teplicích a v Praze a moc jsem si přála demokracii a svobodu. To, co se teď tady na severu děje je horší než tenkrát.

Svoboda nekončí tam, kde začíná nesvoboda druhého, Policie chrání (s prominutím) grázly před slušnými lidmi.
Copak je to nesplnitelný sen - chci, aby ten, kdo nechce pracovat, klidně umřel hlady.
Ten, kdo si zničí byt, uřízne topení, ať zmrzne. Co se stane mě a mým dětem jestliže:

Nebudeme pracovat.
Nebudeme platit nájem.
Budeme na romy vykřikovat rasistická hesla.
Budeme kolem sebe dělat bordel a ničit své okolí.
Budeme obtěžovat romské rodiny hlukem, smradem.
Budeme krást.
Uřízneme si topení a rozbijeme okna.

My - budeme bezdomovci, chcípající hlady. Vyčíslí nám dluhy za zničený byt a na krku budeme mít trestní oznámení za hanobení té jejich slavné rasy.
A budeme se za vše stydět.

Oni - tmaví a ukřičení - dostanou nový byt, sociální dávky, nové zařízení bytu a ochranu policie. A budou vykřikovat jak pro ně stát nic nedělá.

Náš slavný státní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé, vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné. Kolik peněz z naší práce stojí taková normální romská "rodina"? Nestydíte se, páni a dámy tam "nahoře" kdo o nich rozhodujete. Kdo Vám dal právo určit, že z mých daní budu živit dvě cigáňata a soused od vedle si bude shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna?

Asi tedy jsem rasista. Tohle už přeci není možné !!!! Cítím obrovský vztek a beznaděj. Proč jsem vlastně tenkrát chtěla tu demokracii a svobodu? Aby se Ti, kteří poctivě pracují a žijí měli dobře. Čeho jsem já a mě podobní dosáhla? Ti kdo poctivě pracují a žijí, živí líné, sprosté a primitivní prasata a ještě se bojí, aby jim nebylo vyčteno , že je živí špatně.

Příští volby jsou pro mě jasné - DS, Národní odpor, kdokoliv, kdo s tímhle "bordelem" tady zatočí, ano budu volit i neonacisty. A píšu to s plným vědomím odpovědnosti za tuto mou volbu. Před rokem 1989 byli utlačovaní lidé za své názory, ale dnes jsou utlačovaní za to, že chtějí pracovat a žít slušně. Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany. Dnes chrání ty, co by měla sama trestat a zavírat.
Je mi z té naší slavné demokratické společnosti a z našich "nerasistických" politiků na zvracení.

Na další shromáždění v Litvínově pojedeme. Já, manžel, synové, jejich kamarádi, naší známí....LIDÉ, kteří žijí jako LIDĚ tuto naši podporu potřebují vidět.
A vůbec nečekám, že se cokoliv změní. Naši politici mají teplá místečka a za zády EU.
Ale na každého se vaří voda .............Jednou, pane Langer, Topolánku, Paroubku a ostatní mocní, budete i Vy a Vaše děti žít v takovém ghettu. JEJICH životní prostor se totiž bude neustále rozšiřovat a práv přibývat.
Kdybych vylovila zlatou rybku, přála bych si, aby jste se toho dočkali brzy. A Vaše ženy se z nákupu vraceli uličkou černé v ě t š i n y po pokálených schodech a zavřely za sebou počmárané a poničené dveře. Pak, aby jste stáli oba za rozbitým oknem, poslouchali hluk, nadávky a řvaní - toto lidové umění naší utiskované menšiny a pozorně hlídali, kdy se za rohem objeví Vaše ratolest, plížící se se strachem ze školy.
Opravdu si to neumíte představit, nebo máte pocit, že Praha je daleko?
Co takhle detektor lži a otázka pro Vaše muže, kteří v Janově zasahovali? Kolik z nich, myslíte, bylo přesvědčeno o správnosti svého jednání? Kolik z nich by šlo bydlet do služebního bytu, který by byl v Janově? Děkuji za JASNOU odpověď jaký rozdíl je mezi právy a povinnostmi "bílých" a "černých" ?"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
28.11.2008 15:55:13
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Nice, to je presne vono ta pani to vystihla moc dobre.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
28.11.2008 15:57:03
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

co dodatidontknow ta panička ma pravdu.goodgoodgood

on to furer myslel dobře s tou rasousmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
harris (Člen)
28.11.2008 15:59:17
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))


změna je život... měním čtyři za dva
Ondráš (Člen)
28.11.2008 15:59:33
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bery (Člen)
28.11.2008 16:03:14
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

bez komentářegood


momentalně zavostalej
Lenka (Člen)
28.11.2008 16:27:27
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

pod tohle by se podepsala asi vetsina naroda...


...Do you know that bad girls go to hell?...
hans (Člen)
28.11.2008 16:51:36
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

nic novýho, takže nic zajímavýho.....smile2...nicméně je to pravda.....
no ale nácky bych tu nechtěl stejně jako cikány...headshake


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Lenka (Člen)
28.11.2008 17:18:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hans: nikdo by tu nechtel nacky, rekla bych...jenze lidi, ktery musej zit napr. v Litvinove nebo Moste, asi ted momentalne jiny vychodisko nevidej...a uprimne, neni se co divit, ze...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Radek-Ban (Člen)
28.11.2008 17:40:24
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

pod tohle bych se podepsal co dodatsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
bobule (Člen)
28.11.2008 17:49:31
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

goodsmokin


to jebu
Baltazar (Člen)
28.11.2008 18:12:13
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

četl jsem cosi o USA říkají tam tomu obrácený rasismus


The father of the little princess of the dawn
Ton@l (Člen)
28.11.2008 18:26:42
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Holt je to pravda...nase mala vesnicka jim odolavala dlouho, ale pred tydnem se tu nastehovala do polorozpadleho domu rodinka, udajne tak okolo 20-30, tak tu budeme mit veselo, nezbyva nez koupit psi a zvysit plotybad


Vzdy muze byt hur :-)
mr.BSE (Člen)
28.11.2008 18:27:01
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Lenka psal:

hans: ...nikdo by tu nechtel nacky...

Ja myslim, ze by se nekdo nasel.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
28.11.2008 18:29:51
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Ton@l psal:

Holt je to pravda...nase mala vesnicka jim odolavala dlouho, ale pred tydnem se tu nastehovala do polorozpadleho domu rodinka, udajne tak okolo 20-30, tak tu budeme mit veselo, nezbyva nez koupit psi a zvysit plotybad

zacnete dokud je cas. Jak se votrkaj, tak ste v pussy


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
28.11.2008 18:30:47
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

jo,taky sem to čet,prej tam fungují také věci,jako že dyž sa hlásí študáci na škole,tak automaticky je vyhrazeno nějaké procento pro černé,s tím,že maj jistý,že se tam dostanů i dyž maj horší prospěch než někeří bílí keří se tam nedostanů.
jináč mně nejsů ti rasističtí vypatlanci se zdviženými pravicemi moc povůli,nemyslím si,že nemoc by se měla léčit odřezáním končetiny.Na druhů stranu je fakt,že se to aspoň začlo řešit,i když možná nesprávným směrem.osobně by mě zajímalo proč nejsou třeba dáfky pro tyto lidi podmíněné veřejnoprospěšnými pracemi,prostě nemůžeš najít práci? chceš sociálku,no tak každé ráno vstaneš a pouklízíš hovna po psech a papíry po městě. proč to třeba není tak,že by dali možnost,aby tito lidi mohli dělat někde třeba v prácech na poli, v lese, ve službách, kdy by jim dotyčný podnik platil polovinu mzdy a polovina by byla vyplacena právě od státu. jednak by se zamezilo přílivu levné pracovní síly ze zahraničí, jednak by museli dělat a navíc by se ušetřilo. stejně tak podporuji bonový systém,prostě dávky maj být na jídlo a ne na chlast,drogy,cigára. je to tu vážně narubysick


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
faitík (Člen)
28.11.2008 18:33:35
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Ta paní má pravdugood

k tomu odkazu: jediný tady v tý republice brojí proti cikánům skínígood tím jako nechci říct, že celá jejich politika je dobráheadshake jen to že cítí k těm příživníkům z našich vejplat nenávist. good a to je dobře, protože je mi smutno, vždycky dyš mi příde vejplata a vidim kolik de na socka dávkyfuck


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
mr.BSE (Člen)
28.11.2008 18:39:36
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

faitík psal:

Ta paní má pravdugood

k tomu odkazu: jediný tady v tý republice brojí proti cikánům skínígood

bigsmilebigsmile
prej skini
bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
28.11.2008 18:39:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Koldan psal:

jo,taky sem to čet,prej tam fungují také věci,jako že dyž sa hlásí študáci na škole,tak automaticky je vyhrazeno nějaké procento pro černé,s tím,že maj jistý,že se tam dostanů i dyž maj horší prospěch než někeří bílí keří se tam nedostanů.
jináč mně nejsů ti rasističtí vypatlanci se zdviženými pravicemi moc povůli,nemyslím si,že nemoc by se měla léčit odřezáním končetiny.Na druhů stranu je fakt,že se to aspoň začlo řešit,i když možná nesprávným směrem.osobně by mě zajímalo proč nejsou třeba dáfky pro tyto lidi podmíněné veřejnoprospěšnými pracemi,prostě nemůžeš najít práci? chceš sociálku,no tak každé ráno vstaneš a pouklízíš hovna po psech a papíry po městě. proč to třeba není tak,že by dali možnost,aby tito lidi mohli dělat někde třeba v prácech na poli, v lese, ve službách, kdy by jim dotyčný podnik platil polovinu mzdy a polovina by byla vyplacena právě od státu. jednak by se zamezilo přílivu levné pracovní síly ze zahraničí, jednak by museli dělat a navíc by se ušetřilo. stejně tak podporuji bonový systém,prostě dávky maj být na jídlo a ne na chlast,drogy,cigára. je to tu vážně narubysick

Takle to funguje, ale jen u bilych...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Lenka (Člen)
28.11.2008 18:58:53
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Koldan: me se libi slovenskej system...na jednu rodinu je nejaky maximum, ktery muzou ziskat od statu...nezavisle na poctu clenu rodiny...nevim, kolik to je, rekneme 10tisic SK...a pokud nekdo z rodiny pracuje, navysuje se narok...a tak dale...tady varani fakt nedelaj nic...a na slovensku? aspon je to donutilo jit do lesa a sbirat houby, borufky, brusinky a pak to prodavaj u silnice...ja bych si od nich nic nekoupila, ale mistni klidne...taky nechapu, proc proste nestaci okoukat osvedcenej system jinde a musime to platit ze svejch dani...
"normalni" clovek aby se kazdy koruny od statu doprosoval a tihle neprizpusobivi (abych nebyla jo rasista, jsou mezi nima aji bili) si zijou jak prasata v zite...
a s tema cernochama na univerzitach v USA...to mas jako u nas musej plnit firmy jakousi kvotu v zamestnavani postizenejch, jinak platej nejaky procento z cehosi (zisku, obratu, nevim)...tak to bude asi neco podobnyho bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Filous (Člen)
28.11.2008 19:25:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

...ale zas dyby jim dal stát pjekný baráky a né ňáký ušmudlaný panelákový kvartýry a pořádný socijální dáfky a né ty almužny, tag voni by přestali krást a dělat bordel, pořádali by bárbekjů a tagsurprisedsurprisedsurprised........ježišmarjá pano, sorry, já sem se přet chvílí vohejbal pot stůl pro tušku a praštil sem se do hlavy a na chvilku se mi to tam pomíchalo, tag se nezlopte, ta pani f tom dopise má samo pravdugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dado (Člen)
28.11.2008 19:40:22
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

je to všecko pravda, ale to že se z toho stává otázka rasy, je uplně blbě!!! Je to parchant kterej nemaká a dělá bordel, tak ať je bílej nobo černej má dostat přezpazouru a jakýpak sraní.. Dokavaď nemusej v lochu makat někde v dolech, aby to bylo fakt za trest a né pohoda zašívárna, tak se nebojej ničeho. A když není zaslouženej trest, tak chybí pro potencionálního parchanta důvod proč se má snažit parchantem nebejt.idontknowToho kdo je sestěhoval do takovejch ghett by měli postavit do stejný lajny, sTěma co tam teď ten bordel dělaj.


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
ross (Člen)
28.11.2008 19:51:48
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

takový články jak psala paní už nečtuheadshake

jen bych se nasral a zase by mi zešedivěl další vlasfuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
28.11.2008 20:23:30
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Filous psal:

...ale zas dyby jim dal stát pjekný baráky a né ňáký ušmudlaný panelákový kvartýry a pořádný socijální dáfky a né ty almužny, tag voni by přestali krást a dělat bordel, pořádali by bárbekjů a tagsurprisedsurprisedsurprised........ježišmarjá pano, sorry, já sem se přet chvílí vohejbal pot stůl pro tušku a praštil sem se do hlavy a na chvilku se mi to tam pomíchalo, tag se nezlopte, ta pani f tom dopise má samo pravdugood

Malem se me zastavila pumpabigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
28.11.2008 20:26:37
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

ross psal:

takový články jak psala paní už nečtuheadshake

jen bych se nasral a zase by mi zešedivěl další vlasfuck

Ty seš kikán?surprisedsurprisedsick


Jebat motorky :-)
ross (Člen)
28.11.2008 20:37:41
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

PALOUS psal:
ross psal:

takový články jak psala paní už nečtuheadshake

jen bych se nasral a zase by mi zešedivěl další vlasfuck

Ty seš kikán?surprisedsurprisedsick

vypadám snad takidontknow

nepochopils to Palousuheadshake

jen pro tebe vysvětlím: jako, že když to čtu, tak se zase naseru, jak mi někdo krade bakšiš ze šrajtofle a schovává to za sociální systém


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
joseph (Člen)
29.11.2008 09:44:43
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Určitě je potřeba sociální dávky navázat na vykonávání třeba veřejně prospěšné práce.
Nemá to být povinnost státu zajistit někomu pohodlný život.

sonyk (Člen)
29.11.2008 10:02:43
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

joseph psal:

Určitě je potřeba sociální dávky navázat na vykonávání třeba veřejně prospěšné práce.
Nemá to být povinnost státu zajistit někomu pohodlný život.

jedine souhlas. at si to nejak odmakaj. Ja dru jak svina a nedostanu nic. Oni dostavaj penize, ubytovani a jeste remcaj.

Pekne chces davky tak budes makat aspon pro mesto. A pekne zadny prachy(teda jen nejake minimum) ale jinak poukazky na jidlo nekam do jidelny. poukazky na obleceni do sekace treba.

Oprvdu je to diskriminace pracujicich slusnejch lidi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
SLUGI (Člen)
29.11.2008 10:42:24
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
sonyk (Člen)
29.11.2008 10:53:36
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

moc pekny. Jenze nasi pani ministri se maj dobre tak co by se o nas kterych se to tyka starali.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
29.11.2008 14:05:45
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

neměl hitler pravdu s tím konečným řešenímidontknow???
bohužel šel špatnou cestou vůl jeden.headshake
když vidím jak se ty sv.... cikánský u nás v městečku maj pěkně chce se s tohosick jestli to tak půjde dál nevím nevím jak ten náš národek skončísmile2 zvykejme si že bude všude dežo moro davky sociálnísicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
29.11.2008 17:18:16
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Banditatom psal:

neměl hitler pravdu s tím konečným řešenímidontknow???
bohužel šel špatnou cestou vůl jeden.headshake
když vidím jak se ty sv.... cikánský u nás v městečku maj pěkně chce se s tohosick jestli to tak půjde dál nevím nevím jak ten náš národek skončísmile2 zvykejme si že bude všude dežo moro davky sociálnísicksicksick

delej neco a nebude smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
29.11.2008 17:29:34
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

mr.BSE psal:
Banditatom psal:

neměl hitler pravdu s tím konečným řešenímidontknow???
bohužel šel špatnou cestou vůl jeden.headshake
když vidím jak se ty sv.... cikánský u nás v městečku maj pěkně chce se s tohosick jestli to tak půjde dál nevím nevím jak ten náš národek skončísmile2 zvykejme si že bude všude dežo moro davky sociálnísicksicksick

delej neco a nebude smile1

už jsem dělal a skončilo to půlroční podmínkousmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
29.11.2008 17:54:04
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Banditatom psal:
mr.BSE psal:
Banditatom psal:

neměl hitler pravdu s tím konečným řešenímidontknow???
bohužel šel špatnou cestou vůl jeden.headshake
když vidím jak se ty sv.... cikánský u nás v městečku maj pěkně chce se s tohosick jestli to tak půjde dál nevím nevím jak ten náš národek skončísmile2 zvykejme si že bude všude dežo moro davky sociálnísicksicksick

delej neco a nebude smile1

už jsem dělal a skončilo to půlroční podmínkousmile2

...u mě náfštěvou socijálního vodborusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Myšák (Člen)
29.11.2008 18:03:44
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

...jasny...zavedeme tresty smrti a na vaclavaku vymenime vaclava na koni za hitlera v tankuidontknow Strilet negry na ulici a mavat na sebe pravackou sick

sicksicksick


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
mr.BSE (Člen)
29.11.2008 18:15:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Myšák psal:

...jasny...zavedeme tresty smrti a na vaclavaku vymenime vaclava na koni za hitlera v tankuidontknow Strilet negry na ulici a mavat na sebe pravackou sick

sicksicksick

ty si kokos bigsmile

Bud cigani nebo Hitler, ze?
Si vtipny bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
29.11.2008 18:20:46
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Myšák psal:

...jasny...zavedeme tresty smrti a na vaclavaku vymenime vaclava na koni za hitlera v tankuidontknow Strilet negry na ulici a mavat na sebe pravackou sick

sicksicksick

no tak jsem to fakt nemyslelheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
29.11.2008 18:39:54
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

já jogood


The father of the little princess of the dawn
mi (Člen)
29.11.2008 18:52:56
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

ta pani, tak ta pani my mluvý z duše a volit je budu taky...a kdo nejde snáma de blablabla, ale pravdu má...


svět je cirkusovej stan
SLUGI (Člen)
29.11.2008 19:05:49
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Baltazar psal:

já jogood

... nechceš někam kandidovat a pak udělat pořádek idontknow
... myslím že voličů z řad Bandit :pussy bys měl dost evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Baltazar (Člen)
29.11.2008 19:35:02
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

kandiduji jen s neboj a pak uvidíšbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
29.11.2008 20:00:34
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Baltazar psal:

kandiduji jen s neboj a pak uvidíšbigsmile

copak copak další noc dlouhých nožůevil do toho jdubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
29.11.2008 22:43:17
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Banditatom psal:
Baltazar psal:

kandiduji jen s neboj a pak uvidíšbigsmile

copak copak další noc dlouhých nožůevil do toho jdubigsmile

no tak to aby ses k baltazovi moc nepridaval bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hans (Člen)
30.11.2008 16:45:22
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Baltazar psal:

četl jsem cosi o USA říkají tam tomu obrácený rasismus

apartheid...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
30.11.2008 17:03:48
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hans psal:

apartheid...

Ten by mel byt, ale neni smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hans (Člen)
30.11.2008 19:03:19
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

mr.BSE psal:
hans psal:

apartheid...

Ten by mel byt, ale neni smile2

no právě že je bad....menšina utlačuje většinu - cikáni nás smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
faitík (Člen)
30.11.2008 19:27:40
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hans psal:
mr.BSE psal:
hans psal:

apartheid...

Ten by mel byt, ale neni smile2

no právě že je bad....menšina utlačuje většinu - cikáni nás smile1

smile2


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nicola.foxx (Člen)
30.11.2008 19:35:12
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Ja bych sem ani takovyhle zpravy nedaval. Jsem relativne zdravej jedinec a dycky po precteni tehle radku mi stoupne tlak, zhorsi se mi zrak pac vidim rude, dostavam krec do prstu a porad mam vztycenej prostrednicek na vsech koncetinach a taky si uvedomim socialni situaci tehle skoro lidi a najednou slysim jak se mi zacina delat penez pruvan na konte a v penezence. Pak jdu a koukam na vyplatni pasku, kolik to vlastne prispivam na ty roztomily cernousky a posleze odchazim do kotelny kde si naleju velkyho ruma a pomalinku pocitam do jednoho milionu, nez se mi vrati vse do normalu. Zalozime pro ne nejakou krasnou ubytovnu arbait macht frei ??? Na to bych taky zalozil nejakou sbirku. A zase jsem akorat nasranej.sicksicksicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
mr.BSE (Člen)
30.11.2008 20:08:15
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hans psal:
mr.BSE psal:
hans psal:

apartheid...

Ten by mel byt, ale neni smile2

no právě že je bad....menšina utlačuje většinu - cikáni nás smile1

apartheid je o rozdeleni spolecnosti a vyhrazeni prostor pro jednotlivy rasy.
Meli by sme to zavest dokud sme vetsinua bigsmile
Napada me tolik krasnejch prostor, kam by se dala zamest spina bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
30.11.2008 20:09:45
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

nicola.foxx psal:

Ja bych sem ani takovyhle zpravy nedaval. Jsem relativne zdravej jedinec a dycky po precteni tehle radku mi stoupne tlak, zhorsi se mi zrak pac vidim rude, dostavam krec do prstu a porad mam vztycenej prostrednicek na vsech koncetinach a taky si uvedomim socialni situaci tehle skoro lidi a najednou slysim jak se mi zacina delat penez pruvan na konte a v penezence. Pak jdu a koukam na vyplatni pasku, kolik to vlastne prispivam na ty roztomily cernousky a posleze odchazim do kotelny kde si naleju velkyho ruma a pomalinku pocitam do jednoho milionu, nez se mi vrati vse do normalu. Zalozime pro ne nejakou krasnou ubytovnu arbait macht frei ??? Na to bych taky zalozil nejakou sbirku. A zase jsem akorat nasranej.sicksicksicksick

Ubytovny stojí, jen činnost obnovit bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
01.12.2008 13:03:06
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

mr.BSE psal:
hans psal:
mr.BSE psal:


Ten by mel byt, ale neni smile2

no právě že je bad....menšina utlačuje většinu - cikáni nás smile1

apartheid je o rozdeleni spolecnosti a vyhrazeni prostor pro jednotlivy rasy.
Meli by sme to zavest dokud sme vetsinua bigsmile
Napada me tolik krasnejch prostor, kam by se dala zamest spina bigsmile

temelínský reaktor?evilgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jardagsf (Člen)
01.12.2008 13:29:36
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Banditatom psal:

temelínský reaktor?evilgood

a ukradnou ti palivove tyce a odnesou do sberny.........


MOTO KOZZI GRISO
jardagsf (Člen)
01.12.2008 13:36:05
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

pro koldana :
za meho mladi se rozneslo po dedine , ze se do staraku nastehovala cikanska rodina a tak jsme tam jako decka jeli (10km) na kolech se na ne podivat..................
sjezdili jsme cely starak a ani na jednoho jsme nenatrefili tak smutni dom............

ps. este se unas rikalo : si blby jak dybys byl cigaňu z chrastky (chrastka byla takova zmola kus za dedinou f kopci na tucapy)


MOTO KOZZI GRISO
Luk (Člen)
01.12.2008 14:50:48
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

jardagsf psal:
Banditatom psal:

temelínský reaktor?evilgood

a ukradnou ti palivove tyce a odnesou do sberny.........

...zadna skoda, Temelin beztak vic stoji nez jedesmokin a pri transportu do sberny by pravdepodobne doslo ke "konecnemu" reseni...evilbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Sandman (Člen)
01.12.2008 15:51:38
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Skiny a dělnickou stranu nemusim, ale jedná se o jediné politické uskupení, které otevřeně ukázalo na tuto přehlíženou a stále tíživější problematiku a rozhodlo se ji řešit a vyřešit. To, co se ty porcelánový svině z Prahy už léta  ,,intenzivně a svědomitě'' snaží řešit bylo skoro vyřešeno během jednoho dne.Stačilo, aby si chlupatí zašli na pár beer


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
mr.BSE (Člen)
01.12.2008 16:56:34
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Sandman psal:

Skiny a dělnickou stranu nemusim, ale jedná se o jediné politické uskupení, které otevřeně ukázalo na tuto přehlíženou a stále tíživější problematiku a rozhodlo se ji řešit a vyřešit. To, co se ty porcelánový svině z Prahy už léta  ,,intenzivně a svědomitě'' snaží řešit bylo skoro vyřešeno během jednoho dne.Stačilo, aby si chlupatí zašli na pár beer

Jenzde DS nejde o rvacku s cernymaidontknow
"Skinum" asi teda jo. A to prave paradne poslouzi DS smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
svatej (Člen)
01.12.2008 18:04:24
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

onehda,kvuli Janovu,nasi romsti spoluobcane,prohlasili,pokud se nezakaze Delnicka strana,odstehuji se do jine zeme. Prej se to bude rovnat tehdejsimu uteku do Kanady a prej je jich pripraveno dost,odejit.
vlastni nazor: Kua fix,na co cekate,at uz ste pryc! cool


Amen. . .
Sandman (Člen)
02.12.2008 12:46:24
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

svatej psal:

onehda,kvuli Janovu,nasi romsti spoluobcane,prohlasili,pokud se nezakaze Delnicka strana,odstehuji se do jine zeme. Prej se to bude rovnat tehdejsimu uteku do Kanady a prej je jich pripraveno dost,odejit.
vlastni nazor: Kua fix,na co cekate,at uz ste pryc! cool

Vlastní názor, Spíš veřejné tajemství. Jediný, komu to možná bude vadit, je Dzžamilafuck


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Fresh Man (Člen)
02.12.2008 14:31:24
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Sandman psal:
svatej psal:

onehda,kvuli Janovu,nasi romsti spoluobcane,prohlasili,pokud se nezakaze Delnicka strana,odstehuji se do jine zeme. Prej se to bude rovnat tehdejsimu uteku do Kanady a prej je jich pripraveno dost,odejit.
vlastni nazor: Kua fix,na co cekate,at uz ste pryc! cool

Vlastní názor, Spíš veřejné tajemství. Jediný, komu to možná bude vadit, je Dzžamilafuck

kuci hlavne mi dejte fcas vedet az to vypukne at se stihnu vratit na ten hon...
si nenecham prece ujit.dys uz sem do ty artilerie nacpal tolik penes good


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
02.12.2008 14:37:27
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Predepsane obleceni na tento hon je = bily prehoz pres telo a spicata cepice. Fasovani novych uniforem bude pred budovou hlavniho nadrazi v Praze.evil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
02.12.2008 15:07:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

nicola.foxx psal:

Predepsane obleceni na tento hon je = bily prehoz pres telo a spicata cepice. Fasovani novych uniforem bude pred budovou hlavniho nadrazi v Praze.evil

to uz tu bylo.. a neuspeli
to chce civil, jako slusni normalni lidi zadny uniformy ani fanatismus, cistou hlavu. jen slusne nebo vecne vysvetlit jak se chovat...good


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
05.12.2008 22:45:28
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Tak jsem to znovu cely procetl a napenenej jak svina, jsem pak pstil neco z jutůb a pak narazím na jeden nechutnej vodkaz. No a vysledek je, ze jsem zase nasranej. humusnej odkaz = http://uk.youtube.com/watch?v=v1GD5J9oh … re=related  sicksicksick No nejni to krasna a inteligentni bytost?? Ta by stala za par socialnich davek.sick K*R*Y C*RNY. fuckfuckfuck


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
05.12.2008 23:04:51
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Umel by s tim neco udelat tenhle pan ?? http://uk.youtube.com/watch?v=Rv9O4pQsa … re=related


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
mr.BSE (Člen)
05.12.2008 23:45:05
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

V historii uz tady byl jeden pan, kterej mel velkou snahu s tim neco udelat, dokonce uz zacal a nevyslo to, no smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
06.12.2008 20:22:21
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

mr.BSE psal:

V historii uz tady byl jeden pan, kterej mel velkou snahu s tim neco udelat, dokonce uz zacal a nevyslo to, no smile2

No ono jich bylo nekolik a ten posledni to vzal vehementne za spatnej konec. Kdyby to udelal nenapadne, tak byl klid.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Michal Dk (Člen)
06.12.2008 21:31:00
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Na tmavým se dneska nechá vydělat balík EU dotace atd.. so proti tomu máte?bigsmile

mr.BSE (Člen)
06.12.2008 23:00:32
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

nicola.foxx psal:
mr.BSE psal:

V historii uz tady byl jeden pan, kterej mel velkou snahu s tim neco udelat, dokonce uz zacal a nevyslo to, no smile2

No ono jich bylo nekolik a ten posledni to vzal vehementne za spatnej konec. Kdyby to udelal nenapadne, tak byl klid.

Pekne pomale a potichu to dela uplne jina skupina lidi...
A jak jim to naramne vychazi smile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
07.12.2008 06:23:35
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Michal Dk psal:

Na tmavým se dneska nechá vydělat balík EU dotace atd.. so proti tomu máte?bigsmile

a gdo mysíš že ty prachy do tý díry EU cpe??? santaklaus?  ty morgoši??? asi ne.těško na tom vyděláš. celá EU je mega tunel...


Bandit pičo
Marián (Člen)
07.12.2008 09:48:29
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

a driv to slo...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/cg1.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/cg2.jpg

...sam mezi jebkarema...
mr.BSE (Člen)
07.12.2008 10:40:43
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

no jo no, do roku 45 byly lidi jeste rozumny.
Pak zaclo bejt IN multi-kulti a takle to dopada sick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Michal Dk (Člen)
07.12.2008 11:10:29
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Fresh Man psal:
Michal Dk psal:

Na tmavým se dneska nechá vydělat balík EU dotace atd.. so proti tomu máte?bigsmile

a gdo mysíš že ty prachy do tý díry EU cpe??? santaklaus?  ty morgoši??? asi ne.těško na tom vyděláš. celá EU je mega tunel...

Nejde vo to kdo je tam cpe ale jak jdou snadno tahat goodVšechny romský organizace žijou z podpory EU a vládních dotací nebo si myslíš že to maj z příspěvků pracujících Romů?Ty co vedou tyto organizace se slušně pakujou.

Fresh Man (Člen)
07.12.2008 16:11:56
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Michal Dk psal:
Fresh Man psal:
Michal Dk psal:

Na tmavým se dneska nechá vydělat balík EU dotace atd.. so proti tomu máte?bigsmile

a gdo mysíš že ty prachy do tý díry EU cpe??? santaklaus?  ty morgoši??? asi ne.těško na tom vyděláš. celá EU je mega tunel...

Nejde vo to kdo je tam cpe ale jak jdou snadno tahat goodVšechny romský organizace žijou z podpory EU a vládních dotací nebo si myslíš že to maj z příspěvků pracujících Romů?Ty co vedou tyto organizace se slušně pakujou.

dyt sem to psal... kdo cpe ty prachy do EU ne do tech fekalo organizací...
ze svejch dani platim naše morgoše a ted s eu i ty cizokrajský..


Bandit pičo
Michal Dk (Člen)
07.12.2008 18:48:06
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Fresh Man psal:
Michal Dk psal:
Fresh Man psal:


a gdo mysíš že ty prachy do tý díry EU cpe??? santaklaus?  ty morgoši??? asi ne.těško na tom vyděláš. celá EU je mega tunel...

Nejde vo to kdo je tam cpe ale jak jdou snadno tahat goodVšechny romský organizace žijou z podpory EU a vládních dotací nebo si myslíš že to maj z příspěvků pracujících Romů?Ty co vedou tyto organizace se slušně pakujou.

dyt sem to psal... kdo cpe ty prachy do EU ne do tech fekalo organizací...
ze svejch dani platim naše morgoše a ted s eu i ty cizokrajský..

Jsme ouplně za jednogood

Fresh Man (Člen)
07.12.2008 19:58:59
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

a k sick je novej nápad EU, sem na maltu se sunou tmavší z libie a afriky...na lodičkách, madračkách atd. spousta se jich utopí, ale sem tam dojedou až sem. no a když tu vydržej ze social podpory 5 měsíců tak dostane 5 tis e na cestu domů,,, aby se jako  vrátil dobrovolně...... prej vymyslel hodnej pan sarkozasickfucksickass


Bandit pičo
Lenka (Člen)
07.12.2008 20:15:51
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Fresh: a platí to taky, dyš je člověk na jinym vostrově? že bych tu vydržela eště měsíc a voni by mě pak takhle štědře obdarovali na cestu domu? bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fresh Man (Člen)
07.12.2008 20:36:50
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Lenka psal:

Fresh: a platí to taky, dyš je člověk na jinym vostrově? že bych tu vydržela eště měsíc a voni by mě pak takhle štědře obdarovali na cestu domu? bigsmile

aš budeš bubákem... sorry a navíc jen na maltě...


Bandit pičo
Lenka (Člen)
08.12.2008 11:31:43
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

sakra....zase diskriminace smile2


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fresh Man (Člen)
08.12.2008 14:07:31
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Lenka psal:

sakra....zase diskriminace smile2

a tam uvás se prej ve škole atd. nesmí přát happy christmast... diskriminace muslimskejch zmr..   prej jen happy holidays
a co teprv já dyš sem atéjistafuck


Bandit pičo
Lenka (Člen)
08.12.2008 14:14:47
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

to nevim, do skoly tu nechodim :) ale mozny to je, protoze treba ve spitale se te ptaj u registrace na vyznani nebo prislusenstvi k etnicky skupine, aby s tebou podle toho jednali...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fresh Man (Člen)
08.12.2008 14:30:01
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

fčera mi to řikala jedna bába s irska.
já bych to naschvál splet to jejich vyznání a musulmana nechal naposled pomazat....bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Sandman (Člen)
08.12.2008 19:21:31
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Fresh Man psal:
nicola.foxx psal:

Predepsane obleceni na tento hon je = bily prehoz pres telo a spicata cepice. Fasovani novych uniforem bude pred budovou hlavniho nadrazi v Praze.evil

to uz tu bylo.. a neuspeli
to chce civil, jako slusni normalni lidi zadny uniformy ani fanatismus, cistou hlavu. jen slusne nebo vecne vysvetlit jak se chovat...good

Já s sebou ještě vemu nějaký dřevěný kříž a benzín. Vemte někdo zápalky, ať je to čím podpálitevil


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
nicola.foxx (Člen)
09.12.2008 08:50:47
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Co je to za vec, ktera kdyz se poleje, tak se samovzniti??? Jestli je to uhli, tak me to privadi na myslenku, ze kdyby jsme je vsechny nahnali do koupele, tak shori sami neee??headshakeheadshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ton@l (Člen)
09.12.2008 09:01:19
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

A takhle si budou privydelavat k soc davkamsick
http://zpravy.idnes.cz/poplatky-podle-c … domaci_ban


Vzdy muze byt hur :-)
Fresh Man (Člen)
09.12.2008 10:15:47
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

až mi z toho běhá mráz po zádech...


http://www.stream.cz/video/66566-novoro … -cr-2014/0


Bandit pičo
Lenka (Člen)
09.12.2008 10:37:45
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))


...Do you know that bad girls go to hell?...
Fresh Man (Člen)
09.12.2008 11:45:24
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

mně to nejde spustit
smile2


Bandit pičo
Michal Dk (Člen)
09.12.2008 12:02:05
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Fresh Man psal:

mně to nejde spustit
smile2

Buď rád nic pěknýhoto není.goodbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
13.11.2013 12:23:50
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

sice tohle neni o barvě , ale o náboženství , ale myslim , že je to snad horší než nejaky cikani  na davkách .
já teda nejsem nejakej rasista ,  s nekolika cikanama  sem se  behem let setkal  v praci a dobrý ( normální řadoví cikáni by v te praci asi nevydrželi )  , ale co tu predvadej ty kreténi s hadrama na  palici , to už je fakt hranice.
proč sem kurva lezou ? idontknow
když je tady nekdo diskriminuje , at tahnou teda do piče !fuck
jdou na školu v Praze a pak se diví , že to neni jako u nich doma idontknow
ty vole , kdy už se začne střílet , abych si mohl pořídit neco na obranu legálně bez zbrojáku ?
tohle je fakt na palici smile2
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/5280 … lture.html


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
13.11.2013 12:39:56
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

kdyby je před dvaceti  léty mlátili po palicích klackám že maj držet hubu byl by klid...
nejhorší moje noční můra.... cikán sousedem, arab nadřízeným a žid ministrem financísick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
morganzd (Člen)
13.11.2013 12:40:46
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Je to jednoduchý, když přijedeš TY tam, tak se jim musíš přizpůsobit, abys nedostal po tlamě. Když přijedou ONI sem, tak se musíš přizpůsobit taky, abys nedostal po tlamě badsick


GSF 600 S '99
huskyb12 (Administrator)
13.11.2013 17:22:16
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

vy mi pořád nevěříte, ale až jich tady bude víc, eště z láskou budete vzpomínat na bakelity ...


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
13.11.2013 18:23:42
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

ať dou do řiti. u nás sů baby taky zvyklé chodit inak a pochybuju, že by jim to někde v Somálsku nebo Afghánistánu někdo toleroval, dyb šly ven v sukních a nátělníkoch. dostali by kamenem přes klapačku a to by bylo lepčejší řešení. umíte si představit, že by naše studentky u nich přišly do školy (pokud tam jejich baby vůbec možů někam takhle chodit) tag jag chodijů tu unás? mohli by se ozvat, že je to diskriminace? těžko. prostě pokáď su na náfštěvě, chovám sa podle teho. estli je tu historicky ňáký způsob oblíkání, chování atd. tak estli tu chceš žit, tak to budeš respektovat, šmitec


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
13.11.2013 18:40:17
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Koldan psal:

...estli tu chceš žit, tak to budeš respektovat, šmitec

né šmitec.  misto smitec ma bejt ,,nabít


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
13.11.2013 20:54:48
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hlemejzd999 psal:
Koldan psal:

...estli tu chceš žit, tak to budeš respektovat, šmitec

né šmitec.  misto smitec ma bejt ,,nabít

...nabito uš by sme mít měli, místo šmitec má bejt "headshot" hnet jag votevřou tlamu s ňákou námitkoufuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
13.11.2013 20:59:05
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

...a co mi stim uděláme help


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
14.11.2013 10:45:16
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

ty vole to verbež fuck...to si takle jedete služebákem do práce , nejaký kreteni vám polepí auto plakatama a ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky … -viru.html


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
14.11.2013 10:46:25
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hlemejzd999 psal:

ty vole to verbež fuck...to si takle jedete služebákem do práce , nejaký kreteni vám polepí auto plakatama a ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky … -viru.html

*je verbež


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
nicola.foxx (Člen)
14.11.2013 12:19:40
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

Chtělo by to, aby někdo zinscenoval napadení blízkého člena rodiny (nejlépe dětí) většiny vysokejch činitelů v EU, radikálními islamisty.
Pak by se to jejich multikulti začlo rozpadat. Oni se problémy s islamisty těch vysoko postavenejch moc netýkaj a tak je zajíma akorát voličskej hlas.

Prostě se vrátit ke starejm kořenům a hotovo. Kdyby to viděli jejich předci, tak by všechny ty hlavouny v EU třískali sukovicí přes záda a ty jejich držky sicksicksick

Kurwa ta bezmoc mě sere.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
14.11.2013 12:42:13
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

hlemejzd999 psal:

ty vole to verbež fuck...to si takle jedete služebákem do práce , nejaký kreteni vám polepí auto plakatama a ...
http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky … -viru.html

primitivní myšlení si vyžaduje primitivní způsoby... chytnout tady skupinkach lidí araba a stlouct ho jako araba tak je to průser nad průsery, celá osn by se s toho posralasick

vymlátit jim islám s makovic nebo je zabít jinná možnost není!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
14.11.2013 17:20:57
Offline

Re: ...a zas jedno tmavý téma :))

mám takový dojem, že si seženu kulomet idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr