Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » louise nepojde tam někdo ???

pinky (Člen)
02.02.2009 10:35:26
Offline

louise nepojde tam někdo ???

chlapáci nepojde někdo k k louisovi??? chtěl bych tam koupit štítek a nejchse se mi tam jed jen pro jednu věc.tak kdyby někdo jen tak dejte vědětsmile1


mám rád divoké věci........................ a motorky
Lukas_118 (Člen)
02.02.2009 13:15:26
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Věci od Louise seženeš i v Brně good
http://www.mtt-brno.cz/


Live to ride & ride to live.
Dada600 (Člen)
04.02.2009 09:46:31
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Čus jezdim do louise skoro každý měsíc do centraly v hamburgu ale jseš docela z ruky já jsem ze středočechsmile1

Ondráš (Člen)
04.02.2009 10:05:33
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

Čus jezdim do louise skoro každý měsíc do centraly v hamburgu ale jseš docela z ruky já jsem ze středočechsmile1

Nemohl by ses mi tam podívat na budíky na podtlaky? Jsem slyšel že tam na ně byla jednou akce a byly v přepočtu asi za 1500 kč. Dík.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Dada600 (Člen)
04.02.2009 12:28:31
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

jo stojí nějakejch 80 eček a na kartu ještě o něco levnější

Ondráš (Člen)
04.02.2009 12:52:11
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

jo stojí nějakejch 80 eček a na kartu ještě o něco levnější

Takže? Za kolik bys to dokázal sehnat?help Máš s tím nějaké zkušenosti? Dík.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Dada600 (Člen)
04.02.2009 15:23:47
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Cena při dnešnim kurzu eura je  2000 kč.Jinak zkušenosti z nakupem v louisu mám ale jestli se ptaš na synchro testr od motodetailu tak ne akorát jsem je viděl a nevipadaj nejhuř to je jediný

Ondráš (Člen)
04.02.2009 15:28:55
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

Cena při dnešnim kurzu eura je  2000 kč.Jinak zkušenosti z nakupem v louisu mám ale jestli se ptaš na synchro testr od motodetailu tak ne akorát jsem je viděl a nevipadaj nejhuř to je jediný

No tak když by byly nějaký šušně, tak bych se ozval... Zatím dík.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pinky (Člen)
04.02.2009 18:51:00
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

Čus jezdim do louise skoro každý měsíc do centraly v hamburgu ale jseš docela z ruky já jsem ze středočechsmile1

a od kud přesně? ončas jezdívám do středních čech,smile1


mám rád divoké věci........................ a motorky
Ondráš (Člen)
04.02.2009 18:57:09
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

pinky psal:

a od kud přesně? ončas jezdívám do středních čech,smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/pr … hp?id=1370
surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Clockwork (Člen)
05.02.2009 17:57:21
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

pinky psal:

chlapáci nepojde někdo k k louisovi??? chtěl bych tam koupit štítek a nejchse se mi tam jed jen pro jednu věc.tak kdyby někdo jen tak dejte vědětsmile1

Ja se chystam do Lipskasmile1,ale bohuzel az na jare.bad

Dada600 (Člen)
05.02.2009 18:41:04
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Čus jsem z mnichovic to je 20km za prahou kousek od říčan měl bych jet zítra v noci ale asi to padne dyžtak jedu za 14 dní

Hachlblaubachtr (Člen)
05.02.2009 22:34:13
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Moc by mě zajímalo jak to praktikuje MTT Brno,co jsem tak vydedukoval tak když utratíte prachy za zboží do určité výše,máte nárok na slevu.Nikoliv však přes MTT,to si slevu nechá a vám to napálí za zlodějský kurz eura+jednotné poštovné.Tak že neživit překupníky.Jejich jediná pozitivní nabídka je komunikace v Češtině.Nic víc.fuck

Hachlblaubachtr (Člen)
05.02.2009 22:43:18
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Připadá mi to jak za sociku,(nemáš známýho v Německu?Přivez to ať to stojí co to stojí.idontknow)Pochopte už že tyhle rádoby dovozci už končí.Nechápu proč neobjednávat přímo,JE TO LEVNĚJŠÍ!Jestli to někdo nechápe tak ať platí.Ty chytřejší se smějou.sick

PALOUS (Člen)
05.02.2009 22:43:34
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

bych spíš řek,že při dnešním kurzu(pokud nejsou éčka naškudlený)je pičovina někam jezditidontknowsnad jen že bych jel vokolobigsmilekdyš si spočítám kolik bych dnes dal za věci vydražený přes jednoho bandiťáka na ebay.com,tak bych sick


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
06.02.2009 10:24:52
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Hachlblaubachtr psal:

Moc by mě zajímalo jak to praktikuje MTT Brno,co jsem tak vydedukoval tak když utratíte prachy za zboží do určité výše,máte nárok na slevu.Nikoliv však přes MTT,to si slevu nechá a vám to napálí za zlodějský kurz eura+jednotné poštovné.Tak že neživit překupníky.Jejich jediná pozitivní nabídka je komunikace v Češtině.Nic víc.fuck

A ty kdybys měl nějakej motošop,tak bys vozil lidem věci a nic si na tom nepřirazil? Co by z toho měl? Ho tydle věci živí. Pokud bych chtěl kombošku,boty a helmu,tak si tam zajedu sám,ale pokud tam potřebuju věc která tam stojí v přepočtu 1500,tak mu klidně dám 18-1900 a mám to dovežený pomalu až pod rypák a bezstarostí. Nehledě na to že pak jdou přes něho zase reklamace a má sem tam s něcím starosti.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dada600 (Člen)
06.02.2009 10:48:18
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Jinak abych objasnil firmi jako mtt brno nebo novel moto že dovaží za katalogovou cenu je blbost osobně malo co z toho zboží může prodat za katalogovou cenu jde o to jakou má poskytnutou slevu na určitý věci na kartu a když pro to nejede nebo si to nenechá poslat z centraly z hamburgu tak to prostě musí být natáhlý samozdřejmě na něčem vydělávat musej i čas člověka a nafta nebo benzín něco stojí.
Když tady nekdo budete chtít nějaký položky tak to dovezu levněji než v katalogu kdyžtak dejte vědět.Ale max tak 5 věcí.

pinky (Člen)
06.02.2009 11:34:23
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

Jinak abych objasnil firmi jako mtt brno nebo novel moto že dovaží za katalogovou cenu je blbost osobně malo co z toho zboží může prodat za katalogovou cenu jde o to jakou má poskytnutou slevu na určitý věci na kartu a když pro to nejede nebo si to nenechá poslat z centraly z hamburgu tak to prostě musí být natáhlý samozdřejmě na něčem vydělávat musej i čas člověka a nafta nebo benzín něco stojí.
Když tady nekdo budete chtít nějaký položky tak to dovezu levněji než v katalogu kdyžtak dejte vědět.Ale max tak 5 věcí.

Za kolik bys sehnal teto štítek?? ale ten modrýbigsmile


mám rád divoké věci........................ a motorky
pinky (Člen)
06.02.2009 11:35:47
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

pinky psal:
Dada600 psal:

Jinak abych objasnil firmi jako mtt brno nebo novel moto že dovaží za katalogovou cenu je blbost osobně malo co z toho zboží může prodat za katalogovou cenu jde o to jakou má poskytnutou slevu na určitý věci na kartu a když pro to nejede nebo si to nenechá poslat z centraly z hamburgu tak to prostě musí být natáhlý samozdřejmě na něčem vydělávat musej i čas člověka a nafta nebo benzín něco stojí.
Když tady nekdo budete chtít nějaký položky tak to dovezu levněji než v katalogu kdyžtak dejte vědět.Ale max tak 5 věcí.

Za kolik bys sehnal teto štítek?? ale ten modrýbigsmile

http://www.louis.de/_1072a0f99cc9fdf96c … r=10006508


mám rád divoké věci........................ a motorky
Dada600 (Člen)
06.02.2009 12:21:47
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

POŠLI KOD Z KATALOGU NEBO ABYCH VĚDĚL NAZEV A DÁM TI VĚDĚT

pinky (Člen)
06.02.2009 19:51:39
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

POŠLI KOD Z KATALOGU NEBO ABYCH VĚDĚL NAZEV A DÁM TI VĚDĚT

tak číslo v katalogu je 10006505 bigsmile


mám rád divoké věci........................ a motorky
Ondráš (Člen)
07.02.2009 14:15:26
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

POŠLI KOD Z KATALOGU NEBO ABYCH VĚDĚL NAZEV A DÁM TI VĚDĚT

Posílal jsem ti mail...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zdenek 1 (Člen)
07.02.2009 20:56:13
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Lukas_118 psal:

Věci od Louise seženeš i v Brně good
http://www.mtt-brno.cz/

jo jo,tak jsme se dneska vydali se podívat do toho Brna místo Louise,a dopadlo to tak,že na světelné křižovatce na červené do nás ze zadu narazila jedna baba s fiatem! takže zadek pomačkaný,zatlačený nárazník, nejdou zavřít páté dveře a kdo ví co tam ještě bude jak se to odstrojí!!! tak že výlet do obchodu napussypussypussybadbadbad


když to jede,je to OK
Hachlblaubachtr (Člen)
08.02.2009 00:28:35
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

No komu není rady....přímo louis Německo a nechat zaslat poštou,cena se odvíjí podle výše objednávky+ sleva na množství(bonusy)které jinak shrábne MTT.Tak ať si každý vybere......

Hachlblaubachtr (Člen)
08.02.2009 00:40:00
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Fajn...Kdo potřebuje Mtt-Brno na to aby objednala věci které lze objednat PŘÍMO u Louise?A ne idontknowpodle mizerného(blbě čitelného) katalogu?

Lukas_118 (Člen)
09.02.2009 09:43:01
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Hachlblaubachtr psal:

Fajn...Kdo potřebuje Mtt-Brno na to aby objednala věci které lze objednat PŘÍMO u Louise?A ne idontknowpodle mizerného(blbě čitelného) katalogu?

Záleží co tam chceš, nějakej štítek je jedno jestli objednáš nebo přímo koupíš u Mtt, ale třebas hadry si radši vyzkouším, než se přeměřovat podle nějakejch tabulek.
Jsem přes týden v Brně, takže pro mě není problém si tam zajít, mám to cca 15minut bigsmile


Live to ride & ride to live.
Lukas_118 (Člen)
09.02.2009 09:48:02
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

A katalog mi přijde celkem čitelnej a jasnej, nejasný jsou pro mě ty německý nápisy, neumím německy ani šprechnout headshakebigsmile


Live to ride & ride to live.
Dada600 (Člen)
09.02.2009 12:32:38
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Pro pinkyho cena toho plexi je 750kč

Boxer (Člen)
09.02.2009 12:33:04
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Já nebigsmile


Dubá,Dubá,Dubá až jsem z toho zblblá:-)
pinky (Člen)
09.02.2009 13:43:20
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

Pro pinkyho cena toho plexi je 750kč

moc díkybigsmile


mám rád divoké věci........................ a motorky
pinky (Člen)
24.02.2009 09:00:43
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Dada600 psal:

Pro pinkyho cena toho plexi je 750kč

platí stále že tahle cena?pokud ano tak mám o to plexi zájem, ale bylo by pak možné ho poslat na dobírku?smile1


mám rád divoké věci........................ a motorky
lan (Člen)
25.02.2009 19:37:13
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

zkus tohle číslo 608402631 nebo 774099056, je z Olomouce, minulý rok mi přívezl přilbu......

XJelen (Člen)
10.03.2009 09:23:53
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

jsem dneska čučel na hajzlíku do katalogu Popronu a ti umělci už prodávaj i nějaký cajky od Louisesmile1( http://www.popron.cz/index.aspx v sekci Bike-in) ne že by to vyšlo levnějc, ale třeba súdruzi ze severní azie by to nemuseli honit po všech čertechgood třebas ta sada knotů s bobmbičkama je hodně poptávaná.


Strýcfajtr !!!
Smoula.koumak (Člen)
10.03.2009 19:13:19
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

XJelen psal:

jsem dneska čučel na hajzlíku do katalogu Popronu a ti umělci už prodávaj i nějaký cajky od Louisesmile1( http://www.popron.cz/index.aspx v sekci Bike-in) ne že by to vyšlo levnějc, ale třeba súdruzi ze severní azie by to nemuseli honit po všech čertechgood třebas ta sada knotů s bobmbičkama je hodně poptávaná.

ty vaďo, já mám u tebe pořád ty bombičkyidontknow


Bandit v lese :-))
Billy (Člen)
10.03.2009 21:16:34
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

Uzs Smoulo porovnal stroj po tom letu do lesa ? smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Smoula.koumak (Člen)
10.03.2009 21:23:07
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

jj už začátkem listopadu byl okgood


Bandit v lese :-))
WenzelB6 (Člen)
11.03.2009 19:47:22
Offline

Re: louise nepojde tam někdo ???

pinky : kdybys nikoho nesehnal,
příští čtvrtek jedu do belgie, cestou si chci dát pauzu v Essen Gigalujz a Polo lágrvrkauf v Bochumu.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr