Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jdou příkladem?

Michal Dk (Člen)
09.02.2009 11:04:42
Offline

Jdou příkladem?

Nejlepší na tom je že to neřeší  http://www.novinky.cz/clanek/160799-pol … -vozu.html

mi (Člen)
09.02.2009 11:37:57
Offline

Re: Jdou příkladem?

no kdo nic nedělá nic nerozbije, aspoň je vydět že něco dělaj i kdyš těch novejch aut je škoda...


svět je cirkusovej stan
Baltazar (Člen)
09.02.2009 11:42:25
Offline

Re: Jdou příkladem?

maj ze zákona pojistku, tak vo co jakoidontknow


The father of the little princess of the dawn
Kožak (Člen)
09.02.2009 13:06:47
Offline

Re: Jdou příkladem?

Jasně .... von to někdo zaplatí


MRDAT!!!
barynek (Člen)
09.02.2009 14:18:29
Offline

Re: Jdou příkladem?

Kožak psal:

Jasně .... von to někdo zaplatí

ten někdo jsme my všichni, bohužel...


Bandit 4EVER!!!
mi (Člen)
09.02.2009 14:21:11
Offline

Re: Jdou příkladem?

Kožak psal:

Jasně .... von to někdo zaplatí

zaplatí to pojištovna z pojistky zaviněného, ale esi to maj cajti pojištěný to netušim idontknow


svět je cirkusovej stan
vlada1200 (Člen)
09.02.2009 14:38:08
Offline

Re: Jdou příkladem?

barynek psal:
Kožak psal:

Jasně .... von to někdo zaplatí

ten někdo jsme my všichni, bohužel...

Každej policajt má pojistku na blbost, takže i když je to zaviněný policajtem, tak to zaplatí pojišťovna!!! cool


Jezdím tak, abych dojel!
Ondráš (Člen)
09.02.2009 14:39:03
Offline

Re: Jdou příkladem?

mi psal:

zaplatí to pojištovna z pojistky zaviněného, ale esi to maj cajti pojištěný to netušim idontknow

Vozidla s právem přednosti jízdy platí taky.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mi (Člen)
09.02.2009 14:43:47
Offline

Re: Jdou příkladem?

Ondráš psal:
mi psal:

zaplatí to pojištovna z pojistky zaviněného, ale esi to maj cajti pojištěný to netušim idontknow

Vozidla s právem přednosti jízdy platí taky.

no takže to nezaplatí někdo, ale pojištovna.
ale na aviji jako dobrovolný hasiči neplatíme nic, teda nevim esi proto že nemusíme nebo nechceme...


svět je cirkusovej stan
Ice (Člen)
09.02.2009 14:47:07
Offline

Re: Jdou příkladem?

vlada1200 psal:
barynek psal:
Kožak psal:

Jasně .... von to někdo zaplatí

ten někdo jsme my všichni, bohužel...

Každej policajt má pojistku na blbost, takže i když je to zaviněný policajtem, tak to zaplatí pojišťovna!!! cool

Každej ji mít nemusí. Není to povinné a je jen na vlastním uvážení policisty, jestli si ji zřídí a zaplatí nebo ne. Stejně jako u každého z nás. Takže bych v tom neviděl nic nemorálního...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
09.02.2009 14:48:23
Offline

Re: Jdou příkladem?

mi psal:

no takže to nezaplatí někdo, ale pojištovna.
ale na aviji jako dobrovolný hasiči neplatíme nic, teda nevim esi proto že nemusíme nebo nechceme...

To platí obecní úřad. A musíš rozlišovat SDH a zásahovou jednotku. To je rozdíl.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
09.02.2009 14:52:00
Offline

Re: Jdou příkladem?

Michal Dk psal:

Nejlepší na tom je že to neřeší  http://www.novinky.cz/clanek/160799-pol … -vozu.html

Dopravní nehody policistů se řeší úplně stejně jako každá jiná nehoda. Ono to v tom článku vyznělo asi trochu zavádějícně... Stejně jako počet nehod, kde nikdo neuvádí, že jsou zaviněné samotnými policisty. Je to pouze číslo dopravních nehod za jejich účasti. Takže bych to neviděl tak horké... A v dnešní době se holt musí počítat s tím, že při výkonu svých povinností občas příjde nějaké to vozidlo k újmě. smokin

Jen pro příklad. U mě samotného byla považována za dopravní nehodu situace, kdy jsem vjel do větší díry a urval šroub z olejové vany. (přiznávám, že jsem jel rychleji smokin )


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
vlada1200 (Člen)
09.02.2009 14:55:03
Offline

Re: Jdou příkladem?

Ice psal:
vlada1200 psal:
barynek psal:


ten někdo jsme my všichni, bohužel...

Každej policajt má pojistku na blbost, takže i když je to zaviněný policajtem, tak to zaplatí pojišťovna!!! cool

Každej ji mít nemusí. Není to povinné a je jen na vlastním uvážení policisty, jestli si ji zřídí a zaplatí nebo ne. Stejně jako u každého z nás. Takže bych v tom neviděl nic nemorálního...smokin

Kdo ji při současném autoparku nemá, je blázen. Ale myslím si, že vzhledem k počtu najetých km, tolik bouraček není. A když přičtu k tomu, co se k znáborovalo za materiál, tak to už není vůbec špatný. Ale to bych se pouštěl do jiné diskuse a to nechci. Hlavně nereagovat, neodepisovat, je to jen poznámka.surprisedass


Jezdím tak, abych dojel!
Ice (Člen)
09.02.2009 14:58:32
Offline

Re: Jdou příkladem?

Tak třeba u nás je to tak, že pojistku má zaměstnavatel a je jen určitá spoluúčast... Tak jsem si uzavřel pojistku na blbost, jak říkáš, která mi onu spoluúčast ještě zmírní... Ale všichni ji nemají... Čímž nepopírám, že jsou blbci... Kor v tomto případě... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
vlada1200 (Člen)
09.02.2009 15:01:56
Offline

Re: Jdou příkladem?

Ice psal:

Tak třeba u nás je to tak, že pojistku má zaměstnavatel a je jen určitá spoluúčast... Tak jsem si uzavřel pojistku na blbost, jak říkáš, která mi onu spoluúčast ještě zmírní... Ale všichni ji nemají... Čímž nepopírám, že jsou blbci... Kor v tomto případě... smokin

Tak jsme to ICI všem vysvětlili a teď hurá do služby!!!bigsmilebigsmile


Jezdím tak, abych dojel!
Ice (Člen)
09.02.2009 15:03:00
Offline

Re: Jdou příkladem?

mě dneska začal víkend... bigsmile do středy jen relax... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kožak (Člen)
09.02.2009 15:05:23
Offline

Re: Jdou příkladem?

barynek psal:
Kožak psal:

Jasně .... von to někdo zaplatí

ten někdo jsme my všichni, bohužel...

Jo ass z mojí šrajtofle neuvidí ani pětikorunu bigsmile


MRDAT!!!
Michal Dk (Člen)
09.02.2009 15:50:20
Offline

Re: Jdou příkladem?

Zase zavádějící článek http://www.novinky.cz/sekce/krimi  good

mazo (Člen)
09.02.2009 16:22:15
Offline

Re: Jdou příkladem?

my teraz mame pohodu.
Ministra nachytali ako valil 100km/h a teraz nam vsetkym odpustia prekrocenie rychlosti do 10km/h... bigsmilebigsmile
o ktore nas obera nova vyhlaska.

http://www.cas.sk/clanok/104873/kalinak … doval.html  pussy pussy


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Ice (Člen)
09.02.2009 20:22:09
Offline

Re: Jdou příkladem?

Michal Dk psal:

Zase zavádějící článek http://www.novinky.cz/sekce/krimi  good

Jestli máš na mysli tu trojici zkorumpovaných policistů z Liberce, tak je dobře, že si na ně posvítili a zatočí s nima. smokin Na druhou stranu, vem si počet policistu (všech) v naši republice a případy korupce. Jsem realista a nevidím jediný důvod, proč zrovna v policejních složkách by neměla být?!? Nebo ještě věříte na pohádky? Kdybykorupce v těchto sférách nebyla odhalována, tak by to spíše poukazovalo na špatnou práci policie. Vím, že to zní blbě a každej říká, že policajti by měli jít příkladem, ale jsou to taky jen lidi... A i ti dělají voloviny. Nekouká se na to dobře, ale pokud s nima zatočí, tak bude zase o pár těch zkorumpovaných méně, a to je dobře...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Baltazar (Člen)
09.02.2009 20:43:25
Offline

Re: Jdou příkladem?

Kožak psal:
barynek psal:
Kožak psal:

Jasně .... von to někdo zaplatí

ten někdo jsme my všichni, bohužel...

Jo ass z mojí šrajtofle neuvidí ani pětikorunu bigsmile

ty toho nadělášidontknow
kupuješ benzín, chleba, cokoliv?
tak dáváš stejně,dph,spotřební daň
řešej se tu pussyny copak jsou benga nějaká škodná? necápuidontknow je to jejich práce a pokud děláme na silnici kokotiny, tak musíme počítat, že nám to spočítaj ni??
já spíš nechápu tohle, copak za to může ten chlap?
http://www.novinky.cz/clanek/160785-za- … rize.html,
když by nejel tak ho třeba vyhoděj, do basy by měl jít majitel a basta


The father of the little princess of the dawn
Ice (Člen)
09.02.2009 20:58:48
Offline

Re: Jdou příkladem?

Moje řeč. Odvolávají se na to, že řidič je povinen zkontrolovat stav vozidla před jízdou, ale určitě tu je spousta řidičů z povolání, kteří mají tu zkušenost, že v reálu prostě vyjet musí, nebo příjdou o místo. Na pytel jsou naše zákony a jejich prosazování. Dokud budou rozhodovat soudci podobní tomu, co s ním byla aféra v televizi, jak bral úplatky a do dneška nebyl potrestán, tak se můžeme posrat a nic k lepšímu se u nás neobrátí...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Banditatom (Člen)
09.02.2009 22:50:01
Offline

Re: Jdou příkladem?

jste si ještě nezvykli?!idontknowsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mi (Člen)
10.02.2009 11:40:02
Offline

Re: Jdou příkladem?

ICE: kupodivu stebou musim souhlasit, ale schrnul bych to jedním slovem KOCOURKOV


svět je cirkusovej stan
Kožak (Člen)
10.02.2009 18:32:52
Offline

Re: Jdou příkladem?

Baltazar psal:
Kožak psal:
barynek psal:


ten někdo jsme my všichni, bohužel...

Jo ass z mojí šrajtofle neuvidí ani pětikorunu bigsmile

ty toho nadělášidontknow
kupuješ benzín, chleba, cokoliv?
tak dáváš stejně,dph,spotřební daň
řešej se tu pussyny copak jsou benga nějaká škodná? necápuidontknow je to jejich práce a pokud děláme na silnici kokotiny, tak musíme počítat, že nám to spočítaj ni??
já spíš nechápu tohle, copak za to může ten chlap?
http://www.novinky.cz/clanek/160785-za- … rize.html,
když by nejel tak ho třeba vyhoděj, do basy by měl jít majitel a basta

Jak píšeš .. do basy by měl jít majitel (souhlas) ..... tak co je to za zákony ? celá státní správa je škodná .... a basta smile1


MRDAT!!!
Baltazar (Člen)
12.02.2009 09:37:35
Offline

Re: Jdou příkladem?


The father of the little princess of the dawn
bracha (Člen)
12.02.2009 09:40:52
Offline

Re: Jdou příkladem?

mi psal:

no kdo nic nedělá nic nerozbije, aspoň je vydět že něco dělaj i kdyš těch novejch aut je škoda...

bych asi rekl ze tech aut vyjede jen 7 denne na silnice :P


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
vlada1200 (Člen)
12.02.2009 10:55:48
Offline

Re: Jdou příkladem?

Baltazar psal:

http://frekvence1.stream.cz/239199/?autoplay=1&utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber
good

Bohužel je to tak!!! smile1good


Jezdím tak, abych dojel!
mi (Člen)
12.02.2009 14:26:03
Offline

Re: Jdou příkladem?

nevym nakolik kraus vydí do danné problematyky, ale vlastně řek obecně populární názor bez náznaku řešení danné situace a tím pádem pouze přispjel jako "populární" osobnos k eště větší zaujatosti obyvatelstva vúči cajtúm...
njn kocourkov bigsmile


svět je cirkusovej stan
huskyb12 (Administrator)
12.02.2009 14:58:02
Offline

Re: Jdou příkladem?

mi psal:

nevym nakolik kraus vydí do danné problematyky, ale vlastně řek obecně populární názor bez náznaku řešení danné situace a tím pádem pouze přispjel jako "populární" osobnos k eště větší zaujatosti obyvatelstva vúči cajtúm...
njn kocourkov bigsmile

myslíš, že " eště větší zaujatosti obyvatelstva vúči cajtúm " zavinil ňákej komediant ?
já myslim, že " cajti " dělaj, co můžou aby byly nevoblíbený ...


ale di, Ty brepto ...
Ice (Člen)
12.02.2009 15:28:22
Offline

Re: Jdou příkladem?

Cajti budou vždycky neoblíbení... A zvlášť v okruhu lidí, na které dopadá jejich dodržování zákona, to prostě jiné nebude, pokud nevěříte na pohádky...smokin A co se Krause týče, tak já ho mám rád... dokáže mě pobavit a to i přesto, že né vždycky s ním musím souhlasit. Živí ho to, že je v opozici vůči všemu, proto se jeho názor nedá brát vážně... Má pobavit lidi, a to se mu myslím daří... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
ross (Člen)
12.02.2009 16:35:18
Offline

Re: Jdou příkladem?

já mám cajty rádredface










....hovnohovnohovno

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Michal Dk (Člen)
12.02.2009 18:30:05
Offline

Re: Jdou příkladem?

Neoblíbení pro dodržování zákonabigsmile http://www.novinky.cz/clanek/161202-pet … omoci.html

Michal Dk (Člen)
12.02.2009 18:33:15
Offline

Re: Jdou příkladem?

Michal Dk (Člen)
12.02.2009 18:35:26
Offline

Re: Jdou příkladem?

Michal Dk (Člen)
12.02.2009 18:39:09
Offline

Re: Jdou příkladem?

Nevídí si do huby nebo je blbej  http://www.novinky.cz/clanek/161031-pol … rnici.html  a co chudáci vykonavatelé na chodníku když jim trotl poradí.idontknow

Michal Dk (Člen)
12.02.2009 18:42:40
Offline

Re: Jdou příkladem?

osiris (Člen)
12.02.2009 20:07:55
Offline

Re: Jdou příkladem?

...kat policajtů bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
12.02.2009 20:28:35
Offline

Re: Jdou příkladem?

bigsmilebigsmile Aby si někdo nemyslel body mám zatím všechny ale fakt mě vaděj z 99% lemplové který by chcípli hlady nebejt tohoto ústavu.Kolegu zastavili vykonavatelé na cestě s propadlou STK řekl jim že tohle auto STK nemusí mít.Museli se zeptat vysílačkou nápovědy aby jim řekla že to je píč.... bigsmilebigsmile švára tam je taky.Ještě že pámbůh vymyslel policii aspoň můžou bej všichni blbci pohromadě.bigsmile

Egy (Člen)
13.02.2009 22:38:46
Offline

Re: Jdou příkladem?

Michal Dk psal:

bigsmilebigsmile Aby si někdo nemyslel body mám zatím všechny ale fakt mě vaděj z 99% lemplové který by chcípli hlady nebejt tohoto ústavu.Kolegu zastavili vykonavatelé na cestě s propadlou STK řekl jim že tohle auto STK nemusí mít.Museli se zeptat vysílačkou nápovědy aby jim řekla že to je píč.... bigsmilebigsmile švára tam je taky.Ještě že pámbůh vymyslel policii aspoň můžou bej všichni blbci pohromadě.bigsmile

Ovšem to je důsledek nástupu mladých a nezkušených Langrů, kteří ještě nic neumí a nevyšlou s ním kolegu zkušenějšího a ostřílenýho, protože těch je opravdu málo..headshakeKaždopádně je fakt, že ty kluci dělají jen svou práci a když jsou buzerovaní ze strany vedení a pak i od některých lidí, kteří si prostě něco léčí a policista pak chodí jako kokot pořád na inspekci k výslechu jak blb a ten vyslíchající z tebe dělá fakt blba, tak se nedivím, že i za ty prachy začne brát a je mu jedno jak brzy skončí a nebo to prostě zabalí jak tu bylo řečeno jsou tp taky lidi jako mi a nervy máme jedny! Ovšem je to asi menšina (myslím ty úplatky) a díky bohu jsou tu ti kteří to zatím překonávají a bojují za nás aniž mi to vlastně vnímáme a ty lumpy chytají...Kraus so perfektně vystihl!!Tak to vážně je! Čus Egy...good


Suzuki Bandit 650 S
Ice (Člen)
13.02.2009 22:44:09
Offline

Re: Jdou příkladem?

Vždycky se bude na cajty nadávat... smokin To už je holt národní sport...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
14.02.2009 09:06:50
Offline

Re: Jdou příkladem?

Ice psal:

Vždycky se bude na cajty nadávat... smokin To už je holt národní sport...

V tom s tebou souhlasim. Stejně jako se nadávalo na všechny vlády co tu byly.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr