Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pojebané pojišťovny !!!

zdenek 1 (Člen)
09.02.2009 18:00:12
Offline

pojebané pojišťovny !!!

Jak už jsem psal ,v sobotu s FÍKEM jsme jelimojí octávkou  do Brna do moto shopu,a v Brně do mě jebla mladá holčina . Sepsali jsme protokol o nehodě (nechtěla volat cajty že je to zbytečný) ,a že její chlop dělá taky u pojišťovny TRIGLAV (zhodou okolností ji máme oba) no a že za chvíli dojede!!! tak jsme čekali až přijel....no to bylo keců jak dojel ,nebudeme volat cajty,naše pojišťovna všechno zaplatí ,nebojte se pane všechno dostanete zaplaceno,já to zařídím... dneska jsem si zašel  do škodovky zeptat se kolik asi ta oprava by u nich stála ,technik kuknul,pane výměna zadního plast.krytu na nárazníku +nástřik cca. 10000kč ,výměna či vytáhnutí  zadní strany kufru (ten je promáčklý směrem do v nitř kufru tak že se nedají ani zavřít nebo zamknout páte dveře) + úchyty tažného zařízení cca 15000kč (a to se prý ještě přesně neví co tam všechno bude dojebané až se to všechno oddekluje) no a promáčklé zadní dveře nejlevnější oprava vyklepání +lak 10000kačen takže sumsa sumárů 35000-40000 klacků!!  dneska dojel likvidátor,kterému jsem všechno to to řekl,a on to sepsal , nafotil a říká,já vám to spočítám a zavolám na kolik vám to ohodnotím a počítejte s tím, že auto má najeto 180000 kilometrů, vyrobeno roku 1999,tak že to bude 50% AMORTIZACE a jestli chci poslat peníze na účet,nebo zaplatit polovičku z faktury,kterou pak ze servisu donesu!!!tak mi teď někdo řekněte,jestli je toto normální! proč potom starší auto platí stejnou výši pojistky jako novější?? za ty prachy co se jim  za to pojištění dává ,by to měli hradit kurva všechnosicksicksicknejde s tím ještě nějak vydupat???


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
09.02.2009 18:08:43
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
faitík (Člen)
09.02.2009 18:13:55
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

VikecB12 psal:

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil

žádnej blbecgoodcool


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
zdenek 1 (Člen)
09.02.2009 18:15:44
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

VikecB12 psal:

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil

a nebude to blbé,když bude oprava stát třeba třicet a díly deset??idontknowbigsmile


když to jede,je to OK
faitík (Člen)
09.02.2009 18:20:29
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

zdenek 1 psal:
VikecB12 psal:

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil

a nebude to blbé,když bude oprava stát třeba třicet a díly deset??idontknowbigsmile

tag řekneš pojišťovákovi, že sou v dílně šikovný ža se jim to podařilo spravitevil


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
kryskak (Člen)
09.02.2009 18:20:38
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

zdenek 1 psal:
VikecB12 psal:

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil

a nebude to blbé,když bude oprava stát třeba třicet a díly deset??idontknowbigsmile

Nebude, pac ono to tak stejne vyjde. Nevim treba jak u dveri, ale vem si, kolik stoji vymena gufera mezi prevodovkou a motorem a kolik stoji jen to gufero. Cena dilu je asi 500, a prace 4000. Bych se nedivil, kdyby ten naraznik stal 1000, barva 1000 a lakovani + vymena 8000.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
zdenek 1 (Člen)
09.02.2009 18:30:02
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

kryskak psal:
zdenek 1 psal:
VikecB12 psal:

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil

a nebude to blbé,když bude oprava stát třeba třicet a díly deset??idontknowbigsmile

Nebude, pac ono to tak stejne vyjde. Nevim treba jak u dveri, ale vem si, kolik stoji vymena gufera mezi prevodovkou a motorem a kolik stoji jen to gufero. Cena dilu je asi 500, a prace 4000. Bych se nedivil, kdyby ten naraznik stal 1000, barva 1000 a lakovani + vymena 8000.

hm to je fakt,proč by třeba svaření obroušení lakování a barva nemohla stát více než nový nárazník,že??


když to jede,je to OK
zdenek 1 (Člen)
09.02.2009 18:37:52
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

počkám ještě jestli mi ještě něco neporadí tady zdejší pojišťovací agentka PÓLA goodhelphelphelp


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
09.02.2009 18:46:19
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

No a kdyš je člověk šikovnej a nemá línou hubu,tak si domluví nárazník novej,ale jeho cenu na faktuře rozepsat na opravu/práci a je to. Akorát teda zrovna u nárazníku je to na pikaču,protože ty by se opravovat udajně neměly,ale dá se to tak třeba u dveří,blatníků a pod.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
09.02.2009 18:46:49
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

faitík psal:
VikecB12 psal:

Jde a to tak že se na fakturu napíše místo výměny dílů oprava,třeba ve stejné výši jako by vyšla výměna. Na práci se amortizace nepočítala kdyš sem to tak naposledy uplatnil.evil

žádnej blbecgoodcool

...poopravil bych to, pojišťováci stejně jako značkový servisy se držej normohodin a vícepráce který nebude mít zdokumentovaný (nafocený) a schválený ti nebude chtít proplatit, oni taky nejsou blbci, musíš to dělat v určitejch mezích


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
09.02.2009 18:47:24
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Jeste si to muzes opravit svepomoci a dily shanet po vrakacich a pak nakyho sikovnyho kamarada co to opravi za nakej peniz a nebo jiny odmeny.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
zdenek 1 (Člen)
09.02.2009 18:55:59
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

zatím čekám,jakou částku nebo  kolik mi ten pojišťovák napíše na to těch chcechtaku!!!


když to jede,je to OK
Fik-B6S (Člen)
09.02.2009 19:02:41
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

jde o to kolik ti strhnou za tu opravu svépomocí z práce za to že si to děláš jakoby doma...
nevím jestli tam z toho taky něco nevezmou ... je hold potřeba počkat na vyjádření toho likvidatora po tom co to zpočítá aby ti řekl kolik da při opravě svépomocí...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Meloun (Člen)
09.02.2009 20:18:02
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Měl jsem to samý..šaškárna až na půdu..Obesral jsem to jen levnějšíma dílama z vrakáče a psanou vyšší cenou..

Pak jsem ještě naběh do jejich pojišťovny a chtěl peníze,co jsem musel cvakat ze svýho..kejvli na 50%..pořád mě to stálo 10 tisíc..ale furt lepší,než dildem do prdele..surprisedidontknowbigsmilesick


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
09.02.2009 20:26:03
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Co tu brečítesurprised
Výpočet,a do 10 litrů to podle toho popisu spravíš i s lakem a zbytek je zisk,neidontknow
A přiznám se že být pojišťovák a ty po mně chceš na hajtru co má cenu 80litrů opravu v plné ceně tak buď autorizák,nebo ti to zamortizuji dle popsanýho,a pokud budeš pussyvat tak odejdeš s totálembigsmile

Měls to dát do servisu co má s pojišťovnou smlouvu,domluvit se na utopení spoluúčasti a oni už si to už navzájem vyůčtujoucool


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
09.02.2009 20:29:54
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

kryskak
co to máš za servissurprisedbigsmile
za výměnu gufera dám za práci tak 5 kil bez dokladu,je to za chvíli hotovýidontknowsmile1


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
09.02.2009 20:52:02
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Kdyby to ta posraná leasingovka nechala na mě a moh jsem si to dát ke svýmu mechanikaoj,tak auto šlape jak má,je dobře opravený a ještě bych se v tom rozpočtu vešel i do novýho vejfuku,ložisek atd..
Ale holt idioti-musel jsem to dát do Kie-tudíž všechno na píču,blinkry přivrtali samořezama,kapota za rok shnilá,světla svítěj šejdrem,všude mezery..no k zblití..sicksickfuck

Ale jezdit jsem potřeboval..a byl ještě neprůbojnej mladej hejsek..smile2


PURE NAKED BIKE!
lahab (Člen)
09.02.2009 21:04:51
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

zdenek 1 psal:

Jak už jsem psal ,v sobotu s FÍKEM jsme jelimojí octávkou  do Brna do moto shopu,a v Brně do mě jebla mladá holčina . Sepsali jsme protokol o nehodě (nechtěla volat cajty že je to zbytečný) ,a že její chlop dělá taky u pojišťovny TRIGLAV (zhodou okolností ji máme oba) no a že za chvíli dojede!!! tak jsme čekali až přijel....no to bylo keců jak dojel ,nebudeme volat cajty,naše pojišťovna všechno zaplatí ,nebojte se pane všechno dostanete zaplaceno,já to zařídím... dneska jsem si zašel  do škodovky zeptat se kolik asi ta oprava by u nich stála ,technik kuknul,pane výměna zadního plast.krytu na nárazníku +nástřik cca. 10000kč ,výměna či vytáhnutí  zadní strany kufru (ten je promáčklý směrem do v nitř kufru tak že se nedají ani zavřít nebo zamknout páte dveře) + úchyty tažného zařízení cca 15000kč (a to se prý ještě přesně neví co tam všechno bude dojebané až se to všechno oddekluje) no a promáčklé zadní dveře nejlevnější oprava vyklepání +lak 10000kačen takže sumsa sumárů 35000-40000 klacků!!  dneska dojel likvidátor,kterému jsem všechno to to řekl,a on to sepsal , nafotil a říká,já vám to spočítám a zavolám na kolik vám to ohodnotím a počítejte s tím, že auto má najeto 180000 kilometrů, vyrobeno roku 1999,tak že to bude 50% AMORTIZACE a jestli chci poslat peníze na účet,nebo zaplatit polovičku z faktury,kterou pak ze servisu donesu!!!tak mi teď někdo řekněte,jestli je toto normální! proč potom starší auto platí stejnou výši pojistky jako novější?? za ty prachy co se jim  za to pojištění dává ,by to měli hradit kurva všechnosicksicksicknejde s tím ještě nějak vydupat???

Teď už ne, ale ze zákona máš každý rok právo na úpravu pojistky vzhledem ke stáří vozidla, jen o tom lidi neví a tak to nikdo nepoužívá. Pojišťovny to samozřejmě nikomu neřeknou, přece je lepší neznalé platící stádo ovcí... - Platí to havárku.

zdenek 1 (Člen)
09.02.2009 21:10:47
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Kelly01 psal:

Co tu brečítesurprised
Výpočet,a do 10 litrů to podle toho popisu spravíš i s lakem a zbytek je zisk,neidontknow
A přiznám se že být pojišťovák a ty po mně chceš na hajtru co má cenu 80litrů opravu v plné ceně tak buď autorizák,nebo ti to zamortizuji dle popsanýho,a pokud budeš pussyvat tak odejdeš s totálembigsmile

Měls to dát do servisu co má s pojišťovnou smlouvu,domluvit se na utopení spoluúčasti a oni už si to už navzájem vyůčtujoucool

no nevím kelly jak ty,ale já jsem za tu "hajtru "před dvěma lety dal 200litrů pro mě je to celkem dost prachů a to jsem pro ní jel do Jablonce!  starám se o to jako o děcko,pak jedna piča slepá do mě střelí ,a já mám někde za svoje a ve svým volném čase běhat a zařízovat,a nechávat si něco na dobrých originál dílech vyklepávat,kitovat rovnat ,natahovat,svařovat  PROČ???se na mě nezlob,ale nechtěl jsem na tom vydělat ale jen dát do původního stavu!!


když to jede,je to OK
Datel (Člen)
09.02.2009 21:17:02
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

zdenek 1 psal:

Jak už jsem psal ,v sobotu s FÍKEM jsme jelimojí octávkou  do Brna do moto shopu,a v Brně do mě jebla mladá holčina . Sepsali jsme protokol o nehodě (nechtěla volat cajty že je to zbytečný) ,a že její chlop dělá taky u pojišťovny TRIGLAV (zhodou okolností ji máme oba) no a že za chvíli dojede!!! tak jsme čekali až přijel....no to bylo keců jak dojel ,nebudeme volat cajty,naše pojišťovna všechno zaplatí ,nebojte se pane všechno dostanete zaplaceno,já to zařídím... dneska jsem si zašel  do škodovky zeptat se kolik asi ta oprava by u nich stála ,technik kuknul,pane výměna zadního plast.krytu na nárazníku +nástřik cca. 10000kč ,výměna či vytáhnutí  zadní strany kufru (ten je promáčklý směrem do v nitř kufru tak že se nedají ani zavřít nebo zamknout páte dveře) + úchyty tažného zařízení cca 15000kč (a to se prý ještě přesně neví co tam všechno bude dojebané až se to všechno oddekluje) no a promáčklé zadní dveře nejlevnější oprava vyklepání +lak 10000kačen takže sumsa sumárů 35000-40000 klacků!!  dneska dojel likvidátor,kterému jsem všechno to to řekl,a on to sepsal , nafotil a říká,já vám to spočítám a zavolám na kolik vám to ohodnotím a počítejte s tím, že auto má najeto 180000 kilometrů, vyrobeno roku 1999,tak že to bude 50% AMORTIZACE a jestli chci poslat peníze na účet,nebo zaplatit polovičku z faktury,kterou pak ze servisu donesu!!!tak mi teď někdo řekněte,jestli je toto normální! proč potom starší auto platí stejnou výši pojistky jako novější?? za ty prachy co se jim  za to pojištění dává ,by to měli hradit kurva všechnosicksicksicknejde s tím ještě nějak vydupat???

Anebo zkusit soudně vymáhat rozdíl ceny po holčině nebo jí o tom aspoň říct (postrašit ji) a co na to potom řekne ten její borec z pojišťovny?

Kelly01 (Člen)
09.02.2009 21:27:23
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Já dal za ojetý auto před rokem s dovybavení hrubo přes 300 a díky cená jsem o 150 dole,tak se smiř že 99 je tak do 100 litrů..

Takovej ten život jesmile2


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
09.02.2009 21:33:48
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

mnoo uvidís jak ti to spocita likvidator

me naborili golfa z 93 roku, no proste dneska pelesina, ale drzaksmile1 a borec byl taky z triglavu
este jsem do tech patejch dveri prastil parkrat sikovne kladivem, nez jsem jel za likvidatorem, pak jsem to nechal spravit za dva tisice i s nalakovanim, bo bracha pistel, jinak bych to nechal tak. z pojistovny doslo 17 klacku.
tedka resim Oct I, dvere za ridicem, hovno tomu je, jen promackle plne funkcni, doma rvou, ja bych se na to vysral, ale ... z pojistovny prislo 16 tis, tak se do teho budu muset nejak vlizt. na picu je to behani a litani kolem...

toz tak


on the road
kryskak (Člen)
09.02.2009 23:56:37
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Kelly01 psal:

kryskak
co to máš za servissurprisedbigsmile
za výměnu gufera dám za práci tak 5 kil bez dokladu,je to za chvíli hotovýidontknowsmile1

Auto Hlavacek v Olomouci. Jednou se mi libila jedna ochcavka ve StarCars, tak jsem tam s ni zajel, at mi to zvednou, at se na to da poradne kouknout. A tekl z tama olej. Prej je kvuli tomu potreba vyndat prevodovku ..... a navic je to znackovej servis. Ja tomu pussy rozumim, ale rikal to ten manager v obleku bigsmilebigsmilebigsmile


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Libor nx (Člen)
10.02.2009 00:18:58
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

No já bych to do značkovýho servisu nedával,mají práci a hlavně díly předražený.Mě tak před asi 5lety nabořili Fáčko,měl jsem odřený zadní dveře,zadní lem zamáčklý(podle likvidátora blatník na výměnu),utržený zadní nárazník.Za to všechno jsem dostal 11500kč.Nechal jsem všechno co bylo vpussy opravit +  jsem vyměnil 5dveře i s lakem a ještě nějaký věci.No nějaká kačka mi ještě zbyla.smokin

0cool (Člen)
10.02.2009 00:51:52
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

cus,
Mel jsem podovny problem. Tak jsem nechal si delat odchad OPRAVA na Audi bigsmile, pak pro sebe jsem se to nechal udela to sami na skodovce.
Ten nejdrasi jsem dal pojistovna jako ze to bude stat.
Zamozrejme ze me rekly to same co ty amortizace, stary auta atd atd.
Tak jsem jim rikal prece to neni pravda, tak me na konec rikal do jake vissi muze jit, a ja zaridil facturu s tou vissi ( o neco vice jako ze jsem platil ja).
Pak opravu jsem delal u kamoz ve skodovce a dali tam novy dily a na konec ja jsem nic neplatil (kromne beherovku pro kamose).good
treba ty pomuze


Libertad se dice Bandit
osiris (Člen)
10.02.2009 08:03:39
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

...dobře tý, už nejen češi uměj ojebávat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
10.02.2009 08:11:48
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

osiris psal:

...dobře tý, už nejen češi uměj ojebávat bigsmile

...todle se naučí každej rychlebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
10.02.2009 08:18:55
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Filous psal:
osiris psal:

...dobře tý, už nejen češi uměj ojebávat bigsmile

...todle se naučí každej rychlebigsmile

My sme to naučili rakušáky v rakousku na hajlzlíku, první zaplatil a pak už se jen přidržovaly dveře a jednomu rakušákovi se podařilo mezi nás vmísit bigsmile , taky chytře podržel.

Póla (Člen)
10.02.2009 08:26:07
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

chlape to máš pech.... ovšem amoritzace je daná zákonem a 10 let staré auto neukecáš.
Většina pojišťoven již na staré auta dávají různé slevy....takže se to většinou v konečné ceně povinného projeví.

Ve tvém případě bych to řešila rozpočtem a opravou někde po kamoších.
Ovšem to běhání a starosti ti nikdo nezaplatí.
Určitě se nedávej do autorizovaného servisu.

JInak Vikec má dobrý nápad = oprava na faktuře, ne výměna.
NA práci ale mají pojišťovny většinou  tabulky a nevyplatí ti nic nesmyslného.

Jinak nejsem likvidátor a nemám přístup k jejich metodice a postupům.

Své zkušenosti ale člověk má a při styku s pojišťovnami lecos zjistí a pochytí.

Tož se drž a klidně se ozvi. Co bude v mých silách poradím a  zjistím.

jennys (Člen)
10.02.2009 08:30:03
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Pánové, téměř vlastní zkušenost: máte 2 možnosti, buď požadovat rozdíl v občansko-právním řízení po viníkovi nehody (má být pojištěn na způsobení škody v běžném životě) anebo podat žalobu na pojišťovnu a oni si rozmyslí, jestli do toho půjdou (negativní publicita, risk prohry a v neposlední řadě ztráta klienta atd.)

huskyb12 (Administrator)
10.02.2009 09:09:13
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

nerad ale přeci
10. let starý auto určitě nedávej do autorizovanýho servisu ...
THVR je pod 20% - amortizaci spočítali správně - 50% z každýho NOVÝHO dílu ...
počítej s tim, že od předběžný ceny se bez Tvýho souhlasu může servis odchýlit jen o 10%, proto bude předběžná cena vždy "vysoká" a pokud si jim řekl, že platí pojišťovna tak je to všechno krát 2 :)))
podle popisu je to banální oprava, jak tady raděj všichni, nech si to vyplatit "rozpočtem" - tzn. peníze dopředu a pak to řeš opravama věcí co by ve škodovce měnili a použij starej nárazník - pokud budeš mít kliku, tak ho koupíš v laku co potřebuješ ...
až budeš mít ten zadek vodstrojennej pozvi technika pojišťovny na druhou prohlídku - NEPÁSKUJ A NELŽI - určitě tomu rozumí, nesnaž se ho VOCHCAT - dopíše Ti tam ňákou hodinu nebo další díly ...

když čtu jaká seš histerka tak vodvez auto Kellymu a von se Ti vo to postará ( Kelly, chci provizi :))) )

pojistné za pov. ručení je "drahé" kvůli vychcánkům a podvodníkům ( viz tato diskuze )
drahé pov. je třeba v německu, tam zas není amortizace ...
soudit se kvůli rozdílu ve faktuře a plnění "doporučuji" lidem asi 12 let, každého zároveň žádám, aby mi sdělil, jak dopadl - nikdo se ještě neozval ...
až praštíš do někoho Ty, pak se karta vobrátí ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
10.02.2009 09:14:52
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Husky:
...aš mi přídeš likvidovat auto ty, tag na tebe bych moch trochu páskovat, nééé???...aspoň trochu, voe, coooo??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zdenek 1 (Člen)
10.02.2009 09:19:40
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

tak zatím všem díky,jen ty KELLYmě serešbigsmile vím že ročníkem je to staré auto,ale nikdy nebourané a v plné výbavě tznm.erbeby,climatrinic,vyhř.sedadla,tempomat.....tam mě nes.. ,že to má cenu do 10000litrů bigsmile když se juknu na bazar tak aspoň 135000bigsmile !!  je mi jasné že to věkem padá dolů,ale nemusíš mi to tady furt připomínatbigsmilefuck (nebo si tě najdu) a nakopu tiass bigsmilebigsmilebigsmile  nejvíc mě sere to,že by to mělo být pozinkované,ale když ti to někdo pokřiví a začne rovnat a brousit,už to bude náchylnější na korozi (no koroduje vy tupcibigsmile)tak že tak.


když to jede,je to OK
huskyb12 (Administrator)
10.02.2009 09:23:00
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Filous psal:

Husky:
... na tebe bych moch trochu páskovat, nééé???...aspoň trochu, voe, coooo??? bigsmile

se ví, na lyžích si fakt nejsem jistej :)))


ale di, Ty brepto ...
zdenek 1 (Člen)
10.02.2009 09:27:07
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

huskyb12 psal:

nerad ale přeci
10. let starý auto určitě nedávej do autorizovanýho servisu ...
THVR je pod 20% - amortizaci spočítali správně - 50% z každýho NOVÝHO dílu ...
počítej s tim, že od předběžný ceny se bez Tvýho souhlasu může servis odchýlit jen o 10%, proto bude předběžná cena vždy "vysoká" a pokud si jim řekl, že platí pojišťovna tak je to všechno krát 2 :)))
podle popisu je to banální oprava, jak tady raděj všichni, nech si to vyplatit "rozpočtem" - tzn. peníze dopředu a pak to řeš opravama věcí co by ve škodovce měnili a použij starej nárazník - pokud budeš mít kliku, tak ho koupíš v laku co potřebuješ ...

až budeš mít ten zadek vodstrojennej pozvi technika pojišťovny na druhou prohlídku - NEPÁSKUJ A NELŽI - určitě tomu rozumí, nesnaž se ho VOCHCAT - dopíše Ti tam ňákou hodinu nebo další díly ...

když čtu jaká seš histerka tak vodvez auto Kellymu a von se Ti vo to postará ( Kelly, chci provizi :))) )

pojistné za pov. ručení je "drahé" kvůli vychcánkům a podvodníkům ( viz tato diskuze )
drahé pov. je třeba v německu, tam zas není amortizace ...
soudit se kvůli rozdílu ve faktuře a plnění "doporučuji" lidem asi 12 let, každého zároveň žádám, aby mi sdělil, jak dopadl - nikdo se ještě neozval ...
až praštíš do někoho Ty, pak se karta vobrátí ...

ASI TI PŘIJEDU POŽDUCHAT TATROU TVOJE AUTO,A UVIDÍME JAKÁ BUDEŠ HISTERKA TY!!bigsmile


když to jede,je to OK
Filous (Člen)
10.02.2009 09:33:52
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

huskyb12 psal:
Filous psal:

Husky:
... na tebe bych moch trochu páskovat, nééé???...aspoň trochu, voe, coooo??? bigsmile

se ví, na lyžích si fakt nejsem jistej :)))

...tag to byla podpásofka bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
10.02.2009 09:52:37
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Filous psal:

...tag to byla podpásofka bigsmile

jj, že se ale povedla viď :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
10.02.2009 09:58:28
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

huskyb12 psal:
Filous psal:

...tag to byla podpásofka bigsmile

jj, že se ale povedla viď :)))

...auuuuubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mi (Člen)
10.02.2009 12:23:55
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

neni lepší to udělat rospočtem ?? a opravit to u šikovnýho klempířolakýri a eště zbyde na dovolenou, teda před nákejma 10 rokama to tak bylo, ale dneska to netušim...idontknow


svět je cirkusovej stan
sonyk (Člen)
10.02.2009 20:43:50
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

ty voe takovy dardy za starou ohcavku v praze sezenes naraznik v barve komplet za 1000kc. a spostu dalsich dilu. Pokud neni auto v zaruce(jakoze asi neni) klidne bych to nechal opravit nejakyho cloveka co to dela doma na zivnost a ne velkej servis. Pokud to teda neni neco moc narocnyho. Takovahle darda za starou oktavku to je docela dost no. to je pmalu tretina ceny auta. Njn pojistovny co bys chtel neudelas nic. Taky me spocetly opravu motorky na 15 a od pojistovny sem dostal 5


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
qwerty (Člen)
11.02.2009 09:31:03
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

no ja sem nacouval do bratrankove felcky a daval jsem to minuly tyden na Ceskou Pojistovnu tak sem zvedav co s tech mrdek vyleze idontknow nemuze akurat zavrit kufr a ma trosku hnuty naraznik idontknow uz se bojim ze jestli bdue mit ten samej problem jak ty ze mu budu muset doplatit ten zbytek surprised


WD club member.
Zdenda (Člen)
11.02.2009 13:13:31
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Jak je ošetřena úprava havarijní pojistky (vůči stárnutí vozidla) v případě leasingu? Mám možnost v tomto případě pojistku nějak aktualizovat?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jaryn (Člen)
11.02.2009 13:28:44
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Zdenda psal:

Jak je ošetřena úprava havarijní pojistky (vůči stárnutí vozidla) v případě leasingu? Mám možnost v tomto případě pojistku nějak aktualizovat?

ahoj pane.něco takovýho,co píšeš jsme řešili s kámošem předloni.Takže nevím,jak moc je to aktuální...Pravdou ale je,že to mezi lidmi moc známý není,ale ta havarijka se dá uzavřit třeba jen na 2 roky a pak ji nechat přepočítat podle aktuální hodnoty vozidla. Takže ti vyjde nižší.Pojišťovny ti to nabízet sami od sebe nebudou,to je jasný.j


God Gave me Everything I want
Zdenda (Člen)
11.02.2009 13:39:23
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

V to nevidím problém, o to vím, přítelkyně má auto, aktualizuje si havarijko každý dok (Generali) Mě jde o pojistku v rámci leasingu, kde je pojistné zahrnuto fixně do měsíčních splátek. Nevěřím, že mi někdo změní v tomto případě pojistku.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jaryn (Člen)
11.02.2009 13:46:10
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

kdysi jsem byl prodavačem nových aut.a platilo,že zákazník si mohl přivést pojišťovnu jakou chtěl a pojistit si to sám,nazávisle na leas.spol.Leasing zvlášť a pojistka taky.Pak by s tím přepočítáním havarijka neměl být problém.Ale těžko říci,jak to provést s již běžícím leasingem.j


God Gave me Everything I want
huskyb12 (Administrator)
11.02.2009 15:22:54
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

qwerty psal:

no ja sem nacouval do bratrankove felcky a daval jsem to minuly tyden na Ceskou Pojistovnu tak sem zvedav co s tech mrdek vyleze idontknow nemuze akurat zavrit kufr a ma trosku hnuty naraznik idontknow uz se bojim ze jestli bdue mit ten samej problem jak ty ze mu budu muset doplatit ten zbytek surprised

Aha, takže Ty si zkurvil bratránkovi Filcku a mrdka je Česká ? Tak to dává smysl !


ale di, Ty brepto ...
Baltazar (Člen)
11.02.2009 15:28:21
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

huskyb12 psal:

nerad ale přeci
až praštíš do někoho Ty, pak se karta vobrátí ...

nemyslel jsi třeba toho z vidlákova v Praze s tím modrým autem??bigsmile


The father of the little princess of the dawn
huskyb12 (Administrator)
11.02.2009 15:34:19
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

Baltazar psal:

nemyslel jsi třeba toho z vidlákova v Praze s tím modrým autem??bigsmile

hovnajs smokin :)))


ale di, Ty brepto ...
qwerty (Člen)
11.02.2009 15:37:49
Offline

Re: pojebané pojišťovny !!!

huskyb12 psal:
qwerty psal:

no ja sem nacouval do bratrankove felcky a daval jsem to minuly tyden na Ceskou Pojistovnu tak sem zvedav co s tech mrdek vyleze idontknow nemuze akurat zavrit kufr a ma trosku hnuty naraznik idontknow uz se bojim ze jestli bdue mit ten samej problem jak ty ze mu budu muset doplatit ten zbytek surprised

Aha, takže Ty si zkurvil bratránkovi Filcku a mrdka je Česká ? Tak to dává smysl !

nezkurvil , ona je v phoo akurat on je putinckar tak to hend musel na pojsitovnu badsem rikal ze to dam kamosovi do servisu a ze za 300 mu to narovna ten naraznik a bude to oka ze to cvaknu a on hned ne .........sick


WD club member.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr