Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » unik oleje mezi valcem a hlavou

Horst (Nový člen)
01.03.2009 11:23:43
Offline

unik oleje mezi valcem a hlavou

Zdravim vsechny.Prosim o radu jestli jsem schopen svepomoci odstranit unik oleje mezi valcem a hlavou,nebo to radci sverit odbornikum.ten unik je minimalni,ale je.

Pulytr (Člen)
01.03.2009 11:29:06
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

jé Horst a neví si radysurprisedto dám zas na reklamysickbigsmile


Dva kusy píva
Ondráš (Člen)
01.03.2009 11:43:44
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

2 horst: Nemyslíš náhodou ventilové víko místo hlavy?evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Horst (Nový člen)
01.03.2009 11:56:39
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

Ten unik je opravdu mezi valcem a hlavou,nebo se to aspon zda.

osiris (Člen)
01.03.2009 12:04:52
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

...těsnění, když se takhle ptáš, tak bohužel nezvládneš smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
01.03.2009 13:23:54
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

6 nebo 8 gumových kroužků na šteftech..


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
01.03.2009 13:54:04
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

pěkně drahejch gumových kroužkůsicknež těsnění budou  řiťce ty kroužky!!!!

Ty horst měl bych doma jedno těsnění pod hlavu a sadu těch kroužkůsmokin

udělám ti fajn cenusmile1!!! JO ALE NA B-6!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
01.03.2009 14:23:58
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

Kroužky jsou stejnýsmile1


God Save The Queen!
Horst (Nový člen)
01.03.2009 14:30:33
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

No tak to mam radost.Jinak Tome diky za nabidku mam B12

maňas (Člen)
01.03.2009 16:01:39
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

No tak když jsme u toho úniku oleje,se musím trochu pochlubit,že sem něco posr...,v rámci aktivity jsem se rozhodl,že kromě veškerých kapalin,udělám i ventily. Což o to ventily se podařily,akorád jsem je skoro dělat nemusel,byly až na jeden vejfukovej gut,ale zavařil jsem si tím víkem,zatím jsem sice provedl jen jeden pokus,na další jsem neměl nerv.

Otázka zní,budu muset vyměnit jak to škaredý gumový těsnění,tak i ty pofidérní podložky,nebo jsem na to šel špatně?
jelikož jsem to smontoval a zachvilku po natočení,někde v okolí třetího hrnku,proud oleje jako sviň,no zkusím to ještě jednou a pak už nevím,se budu asi modlit,aby se to povedlo.


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
01.03.2009 16:14:38
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

Seš si jistej, žes je tam dal všechny ty těsnění, dobře to dotáh a ty těsnění byly neporušené?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
01.03.2009 16:41:00
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

maňas psal:

No tak když jsme u toho úniku oleje,se musím trochu pochlubit,že sem něco posr...,v rámci aktivity jsem se rozhodl,že kromě veškerých kapalin,udělám i ventily. Což o to ventily se podařily,akorád jsem je skoro dělat nemusel,byly až na jeden vejfukovej gut,ale zavařil jsem si tím víkem,zatím jsem sice provedl jen jeden pokus,na další jsem neměl nerv.

Otázka zní,budu muset vyměnit jak to škaredý gumový těsnění,tak i ty pofidérní podložky,nebo jsem na to šel špatně?
jelikož jsem to smontoval a zachvilku po natočení,někde v okolí třetího hrnku,proud oleje jako sviň,no zkusím to ještě jednou a pak už nevím,se budu asi modlit,aby se to povedlo.

...měls dobře nasazený těsnění vokolo svíčkovejch šachet a dotažený ty průtokový šrouby???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
01.03.2009 16:46:38
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

Filous: to kdybych věděl,ale evidentně to šlo okolo toho šroubu co je v těch mazacích kanalkách,nebo kýho čerta.Prostě ten s tou dírkou.
Jestli jsem to dost utáhnul nevím,protože se znám,tak jsem to vzal jen jemně jedním prstem,abych něco neukroutilhelp


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
01.03.2009 16:56:06
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

maňas psal:

Filous: to kdybych věděl,ale evidentně to šlo okolo toho šroubu co je v těch mazacích kanalkách,nebo kýho čerta.Prostě ten s tou dírkou.
Jestli jsem to dost utáhnul nevím,protože se znám,tak jsem to vzal jen jemně jedním prstem,abych něco neukroutilhelp

...tag buťto si ho neutách nebo je f prdeli těsnění pot tym šroubem nebo ti ta hliniková podloška spadla a nejni tam vůbec a nebo máš špatně nasezený těsnění svíčkový šachty, kerý zároveň dotěsňuje i tedle šroup...esi si nerozskříp to těsnění šachty, nejni to žádnej trabl, jen si cvičně znova sundáš ventilový víko...dycky neš to víko začneš utahovat, mrkni pod něj a skontroluj si těsnění, esi se ti nehlo, dyš si tam dával víko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
01.03.2009 17:00:37
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

Filous psal:
maňas psal:

Filous: to kdybych věděl,ale evidentně to šlo okolo toho šroubu co je v těch mazacích kanalkách,nebo kýho čerta.Prostě ten s tou dírkou.
Jestli jsem to dost utáhnul nevím,protože se znám,tak jsem to vzal jen jemně jedním prstem,abych něco neukroutilhelp

...tag buťto si ho neutách nebo je f prdeli těsnění pot tym šroubem nebo ti ta hliniková podloška spadla a nejni tam vůbec a nebo máš špatně nasezený těsnění svíčkový šachty, kerý zároveň dotěsňuje i tedle šroup...esi si nerozskříp to těsnění šachty, nejni to žádnej trabl, jen si cvičně znova sundáš ventilový víko...dycky neš to víko začneš utahovat, mrkni pod něj a skontroluj si těsnění, esi se ti nehlo, dyš si tam dával víko...

ok jsem přesvědčen,že to zkusím ještě jednou,ale jak to bude stejný tak to asi někomu budu muset svěřit,je fakt,že jsem se na to nepodíval narval jsem tam víko,přišlo,mi že sedí,tak jsem se jal dotahování,ale jak jsem psal,jedním prstem,bo se znám,jaký jsem hovado


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
01.03.2009 19:05:45
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

Já kdyš tam nasazuju ten dekl,tak si k tomu kleknu a dívám se do té škvíry mezi hlavu a dekl jestli se mě těsnění někde neshrnuje vo ten plech co je u rozvoďáku. Ideál se to dělá,kdyš ti někdo pomůže z druhé strany motorky přidržet ten dekl a jenom si to šéfuješ aby to sedlo jak prdel na hrnecgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
10.03.2009 16:29:21
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

no na druhej pokus se to povedlo,nebo teda zatím nic neteče. Holt jsem evidentně málo utahoval,protože,jsem utáhnul i druhý pokus akorád jsem pro sichr požádal kolegu co už nějakej ten dekl dělal a bylo mě řečeno,že zase tak jemně to utahovat nemám a dotáhlto - je to zatím gutgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
10.03.2009 20:49:45
Offline

Re: unik oleje mezi valcem a hlavou

maňas psal:

no na druhej pokus se to povedlo,nebo teda zatím nic neteče. Holt jsem evidentně málo utahoval,protože,jsem utáhnul i druhý pokus akorád jsem pro sichr požádal kolegu co už nějakej ten dekl dělal a bylo mě řečeno,že zase tak jemně to utahovat nemám a dotáhlto - je to zatím gutgood

...no taggood ...a jináč průtokáče 16Nm a ty s velkou hlavou 12Nm...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr