Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bedřich (Člen)
05.03.2009 01:07:50
Offline

B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Zdar,
vím, jsem už jak nějaká buchta, ale potřebuji radu s novym bajkem...
ABS -  brát moto s ABS nebo ne??? Nikkdy jsem neměl možnost vyzkoušet, nevím jek to může makatidontknow

Mohu mít:
   B12SA K6 + ladák, najeto cca8tis
nebo
   B1250S K7 najeto 3500 a ceny vpodstatě stejný

Podotýkám, že K6 je mi vzhledově bližší a jsem spíš cestovatel než okruhový jezdec. Navíc plánuji koupi dlouhodobě (cca na 5let a víc) a na vzducháči si udělám doma všechno, u vody nevím. Voda je zase "novější model" s vyšší krouťákem a je taková modernější.idontknow

Takže brát 5-tikvaltovej vzducháčk s ABS, nebo novější vodovej 6-tikvalt se stříkačou a hovno jetej? Je to ABS taková výhoda? helphelphelp
Vaše názory prosím hlavně na to ABS, zkušenosti, využití, spokojenost...
Díkygood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
VikecB12 (Člen)
05.03.2009 07:50:36
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bych se na nich svezl na obou a co by mě víc chytlo,to bych vzal. Možná už bude dneska fakt lepší ten vodník,nevím,ještě sem se na něm nesvezlsmile2 To ABS bych bral jenom kdyby bylo vypínatelný,bych to použil možná v dešti,ale spíš ani to nébigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
05.03.2009 07:57:59
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...ABSo při normálnim ježdění nepoznáš, možná tak dyš budeš zastavovat na krajnici, gde je štěrk...asi víš, že mě je taky bližší vzducháč, ale vzhledem k tomu, že chceš víc cestovat neš vyvádět pussyviny, šel bych bejt tebou do vodníka...má to vječí krouťák, ta šeska při cestování určitě nejde svý vopodstatnění, motor je mechanicky míň hlučnej, má to nižší spotřebu a servis??? ...esi je to v záruce, stejně budeš jezdit do servisu a esi ne, tag volej si na tom vyměníš jako na vzducháči, filtry to samý a akorát to jedou za 24t km to vodvezeš do Benátek na ventilybigsmile ...jediný, co za mě mluví proti je to, že uš to nejni ta klasika a taková ňáká ta syrovost a votkas starejch GSX-R...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
05.03.2009 08:52:28
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...myslím že nejseš ten z těch co na mašině dělaj pussyoviny, takže rozhodně ber abs, jasný že při normální jízdě ho nepoznáš, od toho tam ostatně ani není, ale věř že je kurevsky příjemný když ti začne zachraňovat prdel
...k motoru nemám co, sice je vodník s estetikou na štíru, ale je motorově lepší, mimochodem v černý barvě je mnohem hezčí než stříbrnej


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
05.03.2009 08:57:30
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

mam na to stejnej názor jak ty jelimaní předemnou, klasika-neklasika, kult je jenom starý béčko, to nový (co má i filous) je takovej slátanec, takže kup to nový a když se ti zastejská po klasice, dokoupíš mu starou b12goodsmokin


doba je temná...
Filous (Člen)
05.03.2009 09:08:22
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

inkvizitorr psal:

mam na to stejnej názor jak ty jelimaní předemnou, klasika-neklasika, kult je jenom starý béčko, to nový (co má i filous) je takovej slátanec, takže kup to nový a když se ti zastejská po klasice, dokoupíš mu starou b12goodsmokin

...já ti dam slátanec, volefuck ...řiká se "mezityp"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
05.03.2009 09:10:32
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

osiris psal:

...myslím že nejseš ten z těch co na mašině dělaj pussyoviny, takže rozhodně ber abs, jasný že při normální jízdě ho nepoznáš, od toho tam ostatně ani není, ale věř že je kurevsky příjemný když ti začne zachraňovat prdel
...k motoru nemám co, sice je vodník s estetikou na štíru, ale je motorově lepší, mimochodem v černý barvě je mnohem hezčí než stříbrnej

...jendže von to ABS má právježe vzducháč...já bejt Beďou, tag seru na ABS a vemu vodníka bes...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
05.03.2009 09:13:21
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
inkvizitorr psal:

mam na to stejnej názor jak ty jelimaní předemnou, klasika-neklasika, kult je jenom starý béčko, to nový (co má i filous) je takovej slátanec, takže kup to nový a když se ti zastejská po klasice, dokoupíš mu starou b12goodsmokin

...já ti dam slátanec, volefuck ...řiká se "mezityp"bigsmile

jasně nebo se tomu taky řiká paskvil bigsmile


doba je temná...
Ice (Člen)
05.03.2009 09:14:23
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Každopádně s ABSem... Nevyužiješ ho sice často, ale jak na to příjde, budeš rád, že tam bylo... Vodníka se neboj, zase až takovej rozdíl v údržbě to není... a ten šestej kvalt se na dálkové hodí...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
05.03.2009 09:20:37
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

inkvizitorr psal:
Filous psal:
inkvizitorr psal:

mam na to stejnej názor jak ty jelimaní předemnou, klasika-neklasika, kult je jenom starý béčko, to nový (co má i filous) je takovej slátanec, takže kup to nový a když se ti zastejská po klasice, dokoupíš mu starou b12goodsmokin

...já ti dam slátanec, volefuck ...řiká se "mezityp"bigsmile

jasně nebo se tomu taky řiká paskvil bigsmile

...no aspoň že né labutěbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
05.03.2009 09:57:15
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Abych ouplně přesnej, tak voda je K7 tedy ještě stříbrnej motor

B12SA K6 + ladák, ABS 5kvalt, najeto cca8tis

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_suzuki_gsf_1200_s_2006_03_1024x768_eerna.jpg



B1250S K7 origo stav 3,5tis

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_suzuki_bandit_1250s_2007_07_1920x1200.jpg


Určitě se na tom svezu a uvidíme jak to bude pocitově.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
05.03.2009 10:03:27
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Ještě jsem chtěl říct, že ten "mezityp" se mi líbí, pěknej černej motor. Voda má zase pěknou čenou kyvku a vidleidontknow Původně jsem chtěl K6, ale oslovila mě cena a najeté kiláky K7. Navíc oboje je dovoz, K6 není na papírech, ale to majitel zajistí. K7 je od loňský sezony.

Někdy si fakt připadám jak buchta, která neví co si má večer vzít na sebe za hadryredface

... docela mě překvapuje rozílnost zrovna Vašich názorůidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
05.03.2009 10:13:02
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bedřich psal:

Ještě jsem chtěl říct, že ten "mezityp" se mi líbí, pěknej černej motor. Voda má zase pěknou čenou kyvku a vidleidontknow Původně jsem chtěl K6, ale oslovila mě cena a najeté kiláky K7. Navíc oboje je dovoz, K6 není na papírech, ale to majitel zajistí. K7 je od loňský sezony.

Někdy si fakt připadám jak buchta, která neví co si má večer vzít na sebe za hadryredface

... docela mě překvapuje rozílnost zrovna Vašich názorůidontknow

...proč rozdílnost??? ...myslíš že jako třeba já že hlásam, že bych vodníka nechtěl??? ...no já bych ho nechtěl a nekoupil bych si ho, páč prostě nemůžu překousnout ten hnusnej motor a tu vodu, ten SACS je pro mě kult a klasika a dyby nevim co, třeba uš v roce 06 nebyl, tag asi zbjehnu a koupim ňáký GSX nebo XJR nebo koupim vojetinu nebo co já vim...nicméně dybych byl vyloženě cestovatel jakože nejsem a primárně chtěl mašinu na cestování po Evropje, tag seru na hnusný/nehnusný a beru modernu...jináč myslim, že sme se fšichni schodli na tom, že máš koupit K7...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2009 10:26:00
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
05.03.2009 10:26:04
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Správně Filousi,a když jinou mášu než klasiku bandasku,tak nějaký retro,případně 2-3vál s klasickým motorem,neolepeným samýma elektrickýma sračkama ve futuristickoplastickým dizajnu..


God Save The Queen!
Petr (Člen)
05.03.2009 10:39:03
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

ABS je dle mě velké plus
asi bych šel do vodníku i z důvodu, že pokud si ji plánuješ nechat na delší dobu, bude pomalej stárnout bo je to nový model..


tož tak..
Bedřich (Člen)
05.03.2009 13:49:28
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Ouplně správně jsem si to nepřečet, sorry.

Kdyby bylo K7 s ABS tak votom nejni žádná... ale jak tu někdo psal, či jsem to někde jinde čet, na mokru je to fajn. Já taky nejsem tak zkušenej jezdec jako vy a taková výpomoc v krizovce by se i hodilaidontknow

Nedívejte se na to, co je a není hnusný pro vaše oči, čístě technicky a porvnat výhody motorek:
   vzduch / voda
       ABS/ bez ABS
         model K6/ model K7

Co by vyhrálo?idontknow Nebude mě za dva-tři roky srát, že to někde prosakuje, ztrácí se voda? Stává se to? Nikdy jsem bajk vodou chlazený neměl...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2009 13:58:25
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bedřich psal:

Ouplně správně jsem si to nepřečet, sorry.

Kdyby bylo K7 s ABS tak votom nejni žádná... ale jak tu někdo psal, či jsem to někde jinde čet, na mokru je to fajn. Já taky nejsem tak zkušenej jezdec jako vy a taková výpomoc v krizovce by se i hodilaidontknow

Nedívejte se na to, co je a není hnusný pro vaše oči, čístě technicky a porvnat výhody motorek:
   vzduch / voda
       ABS/ bez ABS
         model K6/ model K7

Co by vyhrálo?idontknow Nebude mě za dva-tři roky srát, že to někde prosakuje, ztrácí se voda? Stává se to? Nikdy jsem bajk vodou chlazený neměl...

s vodníkem mít problémy jaký píšeš mít nebudeš...to by musel bejt už zmetek z výroby a nebo do toho někdo neodborně šáhnout a něco zkurvit...auto máš ne..to je to samí.
ABS určitě plus na mokru štěrku atd. na suchu jeho vlastnosti využiješ asi fakt jen v extrémním brždění kdy by se ti mělo bloknout přední kolo.
Model K6 a K7 ti neřeknu..ale u K7 se mi prostě nelíbí ten motor...už to dělá z Bandita tuctovou Hondu.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Hanz (Člen)
05.03.2009 14:24:31
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

To Bedřich:

Já jsem po dlouhým idontknowváhání mezi 1200 a 1250 šáhl po 1250K8 SA, jsem spíše rychlý cestovatel a nejsem typ který by se rád hrabal v motce místo ježdění. Mám i ABS, ale ani o něm nevím, musela by to být opravdu krizovka (prudký brždění na štěrku atd..) aby se zaplo. Plus navíc hraje šetska a krouťák posazenej  hodně níž než u předchůdce. Za mě bych bral to K7!!!!good


WD club member...
Kelly01 (Člen)
05.03.2009 14:32:42
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

čistě technicky: u starých modelů nehrozí žádné problémy(tak do K5) bo je to dávno vychytaný....


God Save The Queen!
Filous (Člen)
05.03.2009 14:41:58
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Kelly01 psal:

čistě technicky: u starých modelů nehrozí žádné problémy(tak do K5) bo je to dávno vychytaný....

...a co nejni vychytaný u K6, ty rozumbrado??? ...dyk je to to samý jen f krapet jinym tvaru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2009 14:47:42
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
Kelly01 psal:

čistě technicky: u starých modelů nehrozí žádné problémy(tak do K5) bo je to dávno vychytaný....

...a co nejni vychytaný u K6, ty rozumbrado??? ...dyk je to to samý jen f krapet jinym tvaru...

místo brusky vzali na ten ingot sekáš a jen to vosekalibigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.03.2009 14:50:56
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
Kelly01 psal:

čistě technicky: u starých modelů nehrozí žádné problémy(tak do K5) bo je to dávno vychytaný....

...a co nejni vychytaný u K6, ty rozumbrado??? ...dyk je to to samý jen f krapet jinym tvaru...

místo brusky vzali na ten ingot sekáš a jen to vosekalibigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilegood ...máš mejlasurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
05.03.2009 14:54:14
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
Kelly01 psal:

čistě technicky: u starých modelů nehrozí žádné problémy(tak do K5) bo je to dávno vychytaný....

...a co nejni vychytaný u K6, ty rozumbrado??? ...dyk je to to samý jen f krapet jinym tvaru...

Sem někde čet, že K5 má trochu jiné vačky/časování ventilů-lepší chod, a K6 je stejný jako K1-K4.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
05.03.2009 15:07:54
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

mám K4 a doufám že není jak K6surprised

K6 už je moc hájtech,moc elektriky a displejůsmile2

Nejlepší byly stejně  96-2000goodsmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
05.03.2009 15:11:04
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bedřich psal:
Filous psal:
Kelly01 psal:

čistě technicky: u starých modelů nehrozí žádné problémy(tak do K5) bo je to dávno vychytaný....

...a co nejni vychytaný u K6, ty rozumbrado??? ...dyk je to to samý jen f krapet jinym tvaru...

Sem někde čet, že K5 má trochu jiné vačky/časování ventilů-lepší chod, a K6 je stejný jako K1-K4.

...no a proto tam pudou vačky z gixerabigsmile ...ale starej model bych něgdy přikoupil, to jo, jag se mi dříf nelíbil, tag poslední dobou se mi líbí čim dál tym víc...ale stejně bych ho překopalbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2009 15:12:08
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
Bedřich psal:
Filous psal:


...a co nejni vychytaný u K6, ty rozumbrado??? ...dyk je to to samý jen f krapet jinym tvaru...

Sem někde čet, že K5 má trochu jiné vačky/časování ventilů-lepší chod, a K6 je stejný jako K1-K4.

...no a proto tam pudou vačky z gixerabigsmile ...ale starej model bych něgdy přikoupil, to jo, jag se mi dříf nelíbil, tag poslední dobou se mi líbí čim dál tym víc...ale stejně bych ho překopalbigsmile

máš aktuální foto pičobajku?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.03.2009 15:13:35
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
Bedřich psal:


Sem někde čet, že K5 má trochu jiné vačky/časování ventilů-lepší chod, a K6 je stejný jako K1-K4.

...no a proto tam pudou vačky z gixerabigsmile ...ale starej model bych něgdy přikoupil, to jo, jag se mi dříf nelíbil, tag poslední dobou se mi líbí čim dál tym víc...ale stejně bych ho překopalbigsmile

máš aktuální foto pičobajku?

...napič si Osimubigsmile ...mě zbyla f dílně enem hromátka šroubůbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
05.03.2009 15:19:44
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...no a proto tam pudou vačky z gixerabigsmile ...ale starej model bych něgdy přikoupil, to jo, jag se mi dříf nelíbil, tag poslední dobou se mi líbí čim dál tym víc...ale stejně bych ho překopalbigsmile

máš aktuální foto pičobajku?

...napič si Osimubigsmile ...mě zbyla f dílně enem hromátka šroubůbigsmile

Takže se nudíš?...já že bych se dal do rozebírání a nakládání motoru do kufruredface

K.a.s.y.m. (Člen)
05.03.2009 15:22:31
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...no a proto tam pudou vačky z gixerabigsmile ...ale starej model bych něgdy přikoupil, to jo, jag se mi dříf nelíbil, tag poslední dobou se mi líbí čim dál tym víc...ale stejně bych ho překopalbigsmile

máš aktuální foto pičobajku?

...napič si Osimubigsmile ...mě zbyla f dílně enem hromátka šroubůbigsmile

aha tak to si počkám až tam dáš i ty šroubkybigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.03.2009 15:34:29
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Lihy psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


máš aktuální foto pičobajku?

...napič si Osimubigsmile ...mě zbyla f dílně enem hromátka šroubůbigsmile

Takže se nudíš?...já že bych se dal do rozebírání a nakládání motoru do kufruredface

...dyš uš, tag to přives fcelku, bo šroupků uš mam plný krabičky po Xichtovo demontážích...akurát nevim kerý sou vot čehoidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
05.03.2009 15:59:42
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

bedřichoj: woe až moc se s tím sereš, takhle nekoupíš nikdy nic smile1 (vem si kolik mašin užs koumal)
...hele v tomhle případě nekoukej na vzhled ani rok, ale urči si svou prioritu mezi motorem a abs ...posuď si co ti bude míň chybět, jestli nějakej kousek krouťáku ve spodku, kterýho má i vzducháč ostatně habaděj (ke krouťáku si dej na stejnou misku vah i stříkačku a její spíš výhody) a nebo abs pod prdelej který tě bude hlídat ze zálohy před každým vinglem kde může bejt štěrk ...zvaž si jak vyježděnej jezdec seš a co do budoucna budeš dál preferovat, jestli blbnutí stylem levá, pravá, nebo pohodářský polykání vyletních kiláků, tam ovšem nekoukej na spotřebu a sametovej chod, ale spíš na bezpečnost svoji i svýho batůžku

kasymoj a hanzoj: abs tam není proto aby jsi o něm věděl, ale aby tě pohlídalo když uděláš botu smile1 ...co jsem zkoušel tak na mašině skvělá věc good ...ne kvůli brzdný dráze, dá se bez něj zabrzdit dřív, ale pro to co umí když to zrovna potřebuješ


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Hanz (Člen)
05.03.2009 16:07:53
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

To osirisoj:
Vím, že tam nejní k tomu abych o něm věděl, ale jak píšeš o tom aby mi hlídal ass v krizovce. Myslel jsem to tak, že při normální jízdě (pokud se něco nevypussy ) o něm nevíš, bo se ptal jestli to při jízdě nějak pozná....

Jináč ABSko dobře fungující věc, to jooo...good


WD club member...
osiris (Člen)
05.03.2009 16:28:21
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...jj, jasný good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
05.03.2009 16:29:28
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:


...napič si Osimubigsmile ...mě zbyla f dílně enem hromátka šroubůbigsmile

Takže se nudíš?...já že bych se dal do rozebírání a nakládání motoru do kufruredface

...dyš uš, tag to přives fcelku, bo šroupků uš mam plný krabičky po Xichtovo demontážích...akurát nevim kerý sou vot čehoidontknowbigsmile

Jako jak f celku? jako f celym celku, nebo jenom motor f celku?...F celym celku se mi to asi nevejde do fobie,  bych řek... a po ose bych to bez brzd světel a pár dalších píčovin jako je nádrž, podsedlák, blatník atd. asi nedalsurprised

Filous (Člen)
05.03.2009 19:14:35
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Lihy psal:
Filous psal:
Lihy psal:


Takže se nudíš?...já že bych se dal do rozebírání a nakládání motoru do kufruredface

...dyš uš, tag to přives fcelku, bo šroupků uš mam plný krabičky po Xichtovo demontážích...akurát nevim kerý sou vot čehoidontknowbigsmile

Jako jak f celku? jako f celym celku, nebo jenom motor f celku?...F celym celku se mi to asi nevejde do fobie,  bych řek... a po ose bych to bez brzd světel a pár dalších píčovin jako je nádrž, podsedlák, blatník atd. asi nedalsurprised

...ježišikristevoedokohostodušidalsurprised ...vole ten motor přives f celku, na vostatní ti sere bílej tesákcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
05.03.2009 19:18:03
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...vot takóje ABS...vono to taky nejni samospasitelný a přet štěrkem v zatáčce ti to moc nepomůže, páč vono to tag nějak funguje enem při brždění f přímym směru, dyš za to vemeš v náklonu, tag to přebrzdíš a léžíš s ABS i bez něj...nicméně netvrdim, že to nejni dobrá vjec, páč sou určitě situace, gdy ti to prdel zachrání...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
05.03.2009 19:55:19
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:

...vot takóje ABS...vono to taky nejni samospasitelný a přet štěrkem v zatáčce ti to moc nepomůže, páč vono to tag nějak funguje enem při brždění f přímym směru, dyš za to vemeš v náklonu, tag to přebrzdíš a léžíš s ABS i bez něj...nicméně netvrdim, že to nejni dobrá vjec, páč sou určitě situace, gdy ti to prdel zachrání...

já mám abs a myslím, že když za to vezmeš i v zatáčce, tak je to lepčejší než bez toho.
osobně si myslím, že vodník, nebo vzducháč, nebude rozdíl v jízdních vlastnostech, já bych bral tu abs, je to fakt dobrý na dešti, na pískem zasviněný silnici, zkoušel jsem to na navátým písku i s vypnutým ABS a neskutečný jak to s absem zabrzdí.
na cesty jasná volbagood


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
05.03.2009 19:58:24
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:

...vot takóje ABS...vono to taky nejni samospasitelný a přet štěrkem v zatáčce ti to moc nepomůže, páč vono to tag nějak funguje enem při brždění f přímym směru, dyš za to vemeš v náklonu, tag to přebrzdíš a léžíš s ABS i bez něj...nicméně netvrdim, že to nejni dobrá vjec, páč sou určitě situace, gdy ti to prdel zachrání...

...bigsmile ty seš čůro bigsmile...dyš je přet tou zatáčkou naplavenina nebo jinej sajrajt tag tam na něm potřebuju šlajfovat stůj co stůj ...tag sem to psal, kapišto ? bigsmile joa i v tý votáčce mu ten aparát pomůže přet přebržděním, nezabrání, ale pomůže good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
05.03.2009 20:47:39
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

osiris psal:
Filous psal:

...vot takóje ABS...vono to taky nejni samospasitelný a přet štěrkem v zatáčce ti to moc nepomůže, páč vono to tag nějak funguje enem při brždění f přímym směru, dyš za to vemeš v náklonu, tag to přebrzdíš a léžíš s ABS i bez něj...nicméně netvrdim, že to nejni dobrá vjec, páč sou určitě situace, gdy ti to prdel zachrání...

...bigsmile ty seš čůro bigsmile...dyš je přet tou zatáčkou naplavenina nebo jinej sajrajt tag tam na něm potřebuju šlajfovat stůj co stůj ...tag sem to psal, kapišto ? bigsmile joa i v tý votáčce mu ten aparát pomůže přet přebržděním, nezabrání, ale pomůže good

...kámo, ať mi neřiká čůro!!!evil ...ale jó, jasný, já jen, že i bes toho se dá...prostě sem chtěl říct, že bejt Beďou, asi spíš seru na ABS a du do K7 bez něj...a neřikej mi čůro, menuju se Virdžil, jasný???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
05.03.2009 20:51:59
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Tak jsem viděl tu K6 a nic moc. Ležela, 100% víc než pán povídal, vařený víko a plasty... dojem nic moc...

Uvidím co ta K7...

Osi, já vím, taky jsem to psal... bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
05.03.2009 21:06:34
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

...vot takóje ABS...vono to taky nejni samospasitelný a přet štěrkem v zatáčce ti to moc nepomůže, páč vono to tag nějak funguje enem při brždění f přímym směru, dyš za to vemeš v náklonu, tag to přebrzdíš a léžíš s ABS i bez něj...nicméně netvrdim, že to nejni dobrá vjec, páč sou určitě situace, gdy ti to prdel zachrání...

...bigsmile ty seš čůro bigsmile...dyš je přet tou zatáčkou naplavenina nebo jinej sajrajt tag tam na něm potřebuju šlajfovat stůj co stůj ...tag sem to psal, kapišto ? bigsmile joa i v tý votáčce mu ten aparát pomůže přet přebržděním, nezabrání, ale pomůže good

...kámo, ať mi neřiká čůro!!!evil ...ale jó, jasný, já jen, že i bes toho se dá...prostě sem chtěl říct, že bejt Beďou, asi spíš seru na ABS a du do K7 bez něj...a neřikej mi čůro, menuju se Virdžil, jasný???bigsmile

...dyš já to zas beru spohledu toho, že béďa spíš rači a víc cestuje neš řádí smile1 jinaq jasný viržile, soráč, mám uš volný svjerače a svalctvo a ulítlo mi to ňáq samovolně nebo co bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
05.03.2009 22:12:28
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

mrdat abs..
to je jak jeden co se mnou dělá v práci,když si koupil auto s abs tak nám porád tlačil do hlavy jak je to bomba bo tě to vytáhne z každýho průseru hlavně v zimně a na náledí,když ho asik potřetí tahali z pangejtu přestali sme se tim zabejvat..
za sebe řikám- buďto pojedu jak ču..k a rozbiju si hubu stejně bo mně abs nezachrání nebo jezdim s mozkem a tak nějak si myslim že to nepotřebuju,navíc v autě jsem využil abs jen v zimě a NIKDO mně nepřesvědčí že v autě v létě s ABS netrefim to auto před sebou který naposlední chvíli zastaví bo prostě na suchu to auto s abs má delší brzdnou dráhu,mam to doma a vim co řikam..
a teda jako kup K7,ta stříkačka a to co dělá ten motor ti vynahradí to že ten motor je hnusně stříbrnej,to že nikdy nebudeš nic řešit na karbcích  a podobně ti udělá radost že si budeš akurát doma mněnit volej a jezdit a nic nebudeš řešit,mam to a vim co řikam..
ma hnědku..
prostě technologicky je to vo kus dál,ačkoliv jestli to bereš jako cestovatel tak to bych si koupil uplně jinej bajk než bandasku když se to veme kolem a kolem..

Newada (Člen)
05.03.2009 22:35:04
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Koval to jsem netušil, že seš takovej dinosaurus.

Jinak sem si dovolil něco u z UMKA:
ABS je zkratka pro antiblokovací systém, který nám nedovolí úplné zablokování kol ani při naplno sešlápnutém brzdovém pedálu. Starší typy ABS vždy kolo zablokovaly a pak povolily v časovém rozmezí asi 30x za sekundu. Novější typy ABS nám kola přibrzdí na mez smyku, asi 12x za sekundu. Z 85% se tedy kola odvalují a z 15% kloužou. Výsledkem je, že auto hodně brzdí a přitom ještě stále reaguje na řízení. To je největší přednost ABS. Zatím ale ještě málo řidičů si uvědomuje tuto výhodu. S ABS nemusíte překonávat pud sebezáchovy. Naplno sešlápnete brzdu a můžete překážku objet. Nikdy ale nebrzděte s ABS přerušovaně, protože zařízení je vyvinuto na trvalý tlak pedálu. Navíc vůz s ABS zachovává při brždění směrovou stabilitu, i když jedněmi koly jede po ledu a druhými po škváře na krajnici vozovky. Bez ABS se auto za této situace okamžitě začne stáčet ve směru lepší adheze. Nevýhodou ABS je naopak horší brždění na nerovném povrchu, proto se tento systém nepoužívá při automobilovém sportu či u terénních vozidel. Důležité je také připomenout, že fyzikální zákony platí i s ABS. To znamená, že na mokru je brzdná dráha stále dvakrát tak delší než na suchu, na sněhu už pětkrát a na ledu dokonce desetkrát.


jak dlouho ještě?
mr.BSE (Člen)
05.03.2009 22:48:10
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Newada psal:

Koval to jsem netušil, že seš takovej dinosaurus.

Jinak sem si dovolil něco u z UMKA:
ABS je zkratka pro antiblokovací systém, který nám nedovolí úplné zablokování kol ani při naplno sešlápnutém brzdovém pedálu. Starší typy ABS vždy kolo zablokovaly a pak povolily v časovém rozmezí asi 30x za sekundu. Novější typy ABS nám kola přibrzdí na mez smyku, asi 12x za sekundu. Z 85% se tedy kola odvalují a z 15% kloužou. Výsledkem je, že auto hodně brzdí a přitom ještě stále reaguje na řízení. To je největší přednost ABS. Zatím ale ještě málo řidičů si uvědomuje tuto výhodu. S ABS nemusíte překonávat pud sebezáchovy. Naplno sešlápnete brzdu a můžete překážku objet. Nikdy ale nebrzděte s ABS přerušovaně, protože zařízení je vyvinuto na trvalý tlak pedálu. Navíc vůz s ABS zachovává při brždění směrovou stabilitu, i když jedněmi koly jede po ledu a druhými po škváře na krajnici vozovky. Bez ABS se auto za této situace okamžitě začne stáčet ve směru lepší adheze. Nevýhodou ABS je naopak horší brždění na nerovném povrchu, proto se tento systém nepoužívá při automobilovém sportu či u terénních vozidel. Důležité je také připomenout, že fyzikální zákony platí i s ABS. To znamená, že na mokru je brzdná dráha stále dvakrát tak delší než na suchu, na sněhu už pětkrát a na ledu dokonce desetkrát.

Myslíš, že toto Kameník neví? idontknow
Ja myslím, že jo tedahelp


Second Class Citizen
1130 Café Racer
KOVAL (Člen)
05.03.2009 23:17:26
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Newado,hovado,sem to myslel tak že v autě ve chcankách a sračkách super,na suchu žádnej zázrak nebo sem mněl a mám samý špatný auta asi.smile2
U motorky sem to neměl,ani to nutně nepotřebuju,motorku mám pro radost a to znamená že na ní jezdim jen když je vopravdu hezky a né když sněží a jsou zapotřebí pneu Marast+Sajrajt. Takže já to u motorky nepotřebuju. A zastávám názor jako Filous že když vletim v náklonu do zatáčky a tam zabrzdim na hromadě písku tak se vymelu stejně ať mam abs nebo né..
A já teda mam tu motorku pro radost a stejně jako ještě stále(zatim) udržim moč a stolici tak udržim v ruce i brzdovou páčku a mozek mi funguje a snažim se to zkoordinovat tak abych se nevyválel a nechci aby za mně tu motorku řídil někdo jinej no..

KOVAL (Člen)
05.03.2009 23:20:24
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

A vůbec,je mi to jedno a mam tady pana Jamesona..
A jako kdyby to ta motorka mněla tak by mi to bylo jedno,ale kulivá tomu bych si ji specielně nekupoval jestli to má nebo né..

Myšák (Člen)
05.03.2009 23:51:00
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

smile1 asi tak nejak

ABS u auta v zime super, v lete vicemene k nicemu...
A u motorky idontknow... lepsi bude asi havarijko u koop. smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Pajk (Člen)
05.03.2009 23:58:06
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Woe, de vo kosti a ne vo trubky, kup s ABSsemsmile1

Kelly01 (Člen)
06.03.2009 00:03:08
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bandit je klasika a tam takový sračky nemaj co dělat..sick


God Save The Queen!
Pajk (Člen)
06.03.2009 00:16:30
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Kdyby to měl bejt vodník, nebo vzduch s ABS stejnej rok a za jedny prachy, tak v tom já určitě mám jasno, vzduch s ABSgood

bery (Člen)
06.03.2009 06:46:59
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

loni jsem se taky rozhodoval jestli s abs nebo ne - rozhodl jsem se že ne
srovnávat auto s moto v abs dle mého tochu nesrovnatelné
jinak souhlas co píše koval
jsem taky krajinkář nemam abs a zatim mi neschází.
jinak jak moto trochu naklonim, tak je mi abs k hovnu
jezdit rovně se mi taky pořád nechce
na vodě se znažim dávat bacha a když ho nedám tak sem magor
ale je to věc každého soudruha
vzít či nevzítidontknow


momentalně zavostalej
Baltazar (Člen)
06.03.2009 07:07:59
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

je vidět, že s abs nikdo ještě nejel, ale všichni o abs ví všechnoidontknow
možná je to důvod, proč mistr Vorel už dva roky nepadlbigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
06.03.2009 07:50:47
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Baltazar psal:

je vidět, že s abs nikdo ještě nejel, ale všichni o abs ví všechnoidontknow
možná je to důvod, proč mistr Vorel už dva roky nepadlbigsmilebigsmilebigsmile

good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.03.2009 07:54:16
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Baltazar psal:

je vidět, že s abs nikdo ještě nejel, ale všichni o abs ví všechnoidontknow
možná je to důvod, proč mistr Vorel už dva roky nepadlbigsmilebigsmilebigsmile

...ty voe, Vorla sem netahej, to je kategorije sdama pro sebebigsmile ...já teda s ABSem jezdil, ale přiznam se, že sem posera a skoušel sem to aktivovat enem f přímim směru a to tag, že dyš uš to začlo fungovat, tag em se posral a tu páčku pustil, bo ty zažitý refleksy sou danýidontknow ...ale nevymluvíš mi, že dyš za to vemu v náklonu, tag že si neustelu stejně jako bes...
...tagže naposledy, mam to jag Koval, bejt Beďou bral bych modernější K7 bes ABS, páč to má víc předností voproti tý jedný, kerou ABS na starym modelu je...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.03.2009 08:02:21
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...ne, ale pomůže ti to k tomu aby sis neustlal vždycky a nebo tak brzy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
06.03.2009 08:18:31
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:


...dyš uš, tag to přives fcelku, bo šroupků uš mam plný krabičky po Xichtovo demontážích...akurát nevim kerý sou vot čehoidontknowbigsmile

Jako jak f celku? jako f celym celku, nebo jenom motor f celku?...F celym celku se mi to asi nevejde do fobie,  bych řek... a po ose bych to bez brzd světel a pár dalších píčovin jako je nádrž, podsedlák, blatník atd. asi nedalsurprised

...ježišikristevoedokohostodušidalsurprised ...vole ten motor přives f celku, na vostatní ti sere bílej tesákcool

No mě to zaskočilo bo by mě ani ve snu nenapadlo ti ten motor přivézt jako puzzlesurprised Von to takhle něgdo dělá? bych to tak udělal asi jenom když bych ti to tam musel nosit v igelitkáchbigsmile

Ice (Člen)
06.03.2009 08:21:05
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

No, tak mě by třeba zajímalo, jak by to kdo ustál, kdyby spustilo ABS v náklonu... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
06.03.2009 08:21:41
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Lihy psal:
Filous psal:
Lihy psal:


Jako jak f celku? jako f celym celku, nebo jenom motor f celku?...F celym celku se mi to asi nevejde do fobie,  bych řek... a po ose bych to bez brzd světel a pár dalších píčovin jako je nádrž, podsedlák, blatník atd. asi nedalsurprised

...ježišikristevoedokohostodušidalsurprised ...vole ten motor přives f celku, na vostatní ti sere bílej tesákcool

No mě to zaskočilo bo by mě ani ve snu nenapadlo ti ten motor přivézt jako puzzlesurprised Von to takhle něgdo dělá? bych to tak udělal asi jenom když bych ti to tam musel nosit v igelitkáchbigsmile

...no budeš se divit, ale dělásmile2 ...jakože ti to přinese f bedýnce s tym že to nejelo, tag to rozebral, aby to měl levnějšíidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2009 08:36:02
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:


...ježišikristevoedokohostodušidalsurprised ...vole ten motor přives f celku, na vostatní ti sere bílej tesákcool

No mě to zaskočilo bo by mě ani ve snu nenapadlo ti ten motor přivézt jako puzzlesurprised Von to takhle něgdo dělá? bych to tak udělal asi jenom když bych ti to tam musel nosit v igelitkáchbigsmile

...no budeš se divit, ale dělásmile2 ...jakože ti to přinese f bedýnce s tym že to nejelo, tag to rozebral, aby to měl levnějšíidontknowbigsmile

headshakeheadshakeidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
06.03.2009 08:36:47
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Ice psal:

No, tak mě by třeba zajímalo, jak by to kdo ustál, kdyby spustilo ABS v náklonu... smokin

...tak to zkus, já to vyzkoušel ;) ...já nevím proč furt máte všichni tu představu že vám to kola zablokuje headshake ...nezablokuje !!! furt se vodvalujou smile1 ...a ani nemusíš mít strach, taky nejsem takovej vocas abych to hned zkoušel s předkem, zadkem si to zkus cool hodit do smyku, to budeš čumět smile1 ...a to že se bude chovat v náklonu předek stejně si odvodíme bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
06.03.2009 08:55:25
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

bych volil asi toho vodnika,min starosti z udrzbou,vetsi kroutak a hlavne 6 kvaltugood
a na kecy typu,ze uz to neni bandour bych se vysral,pac se tady stejnak furt handrukejem,co je pravej bandour a co ne a je to stejnak tak nak jednogood


...sam mezi jebkarema...
Ice (Člen)
06.03.2009 08:56:14
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Tak ABS je snad od toho, aby to kola nezablokovalo, ne? smokin Spíše jde o to, že né všichni zde by se s jinými jízdními podmínkami při použití ABS možná popasovali... při zatáčení...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
06.03.2009 09:01:47
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...nechápu jak to myslíš smile2
...a co teda na tom není jasný tobě ? když to nezablokuje kola, tak proč by jsi měl lehnout ? když si přibrzdíš v zatáčce a nepřebrzdíš při tom předek tak taky nelehneš ...a na tom písku lehneš proto, že člověk nikdy v náklonu na bordelu nezabrzdí tak citlivě jako abs smile1
...snad proboha nemluvíme vo tom když tam vlítneš jak urvaná vráteň, to už je pak samo konečná tak jako tak jen tím samotným náklonem a nejde už vůbec vo brždění smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
06.03.2009 09:09:26
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

No jednoduše... jízdní vlastnosti motorky s ABS a bez ABS jsou odlišné. Polopaticky řečeno, při brždění v zatáčce s využitím ABS a bez něj se budou chovat asi jinak, nebo ne?smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
06.03.2009 09:11:00
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...no nebudou, je to stejný jako když brzdíš sám, ale tohle tě to nenechá přehnat smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
06.03.2009 09:17:33
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

no, já se prohrabal tímto článkem.. je to poměrně rozsáhlé, ale dá se to přelouskat...

http://jenikovo.misto.cz/_MAIL_/zajimav … sti_01.htm


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Newada (Člen)
06.03.2009 09:30:28
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

KOVAL psal:

Newado,hovado,sem to myslel tak že v autě ve chcankách a sračkách super,na suchu žádnej zázrak nebo sem mněl a mám samý špatný auta asi.smile2
U motorky sem to neměl,ani to nutně nepotřebuju,motorku mám pro radost a to znamená že na ní jezdim jen když je vopravdu hezky a né když sněží a jsou zapotřebí pneu Marast+Sajrajt. Takže já to u motorky nepotřebuju. A zastávám názor jako Filous že když vletim v náklonu do zatáčky a tam zabrzdim na hromadě písku tak se vymelu stejně ať mam abs nebo né..
A já teda mam tu motorku pro radost a stejně jako ještě stále(zatim) udržim moč a stolici tak udržim v ruce i brzdovou páčku a mozek mi funguje a snažim se to zkoordinovat tak abych se nevyválel a nechci aby za mně tu motorku řídil někdo jinej no..

Kovale s motorkou naprosto souhlasím, holt těch pár přejezdů na akce kdy chčije nebo chcalo přežiju.

Jen jsem chtěl demostrovat, že i ABS prošlo vývojem a už je pověra, že to na suchu má delší brzdnou dráhu. Zkusim ještě někde něco vyštrachat, ale mám dojem, že srovnání jsem viděl ve Vysokém Mýtě při teorii před blbnutím na polygonu.


jak dlouho ještě?
Ton@l (Člen)
06.03.2009 09:47:02
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

A co takhle sehnat K7 s ABS a je po problemusmile1


Vzdy muze byt hur :-)
osiris (Člen)
06.03.2009 09:49:06
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Ice psal:

no, já se prohrabal tímto článkem.. je to poměrně rozsáhlé, ale dá se to přelouskat...

http://jenikovo.misto.cz/_MAIL_/zajimav … sti_01.htm

...ty krávo, to ses posral né surprised bigsmile to číst nebudu, co tam píšou teda ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ice (Člen)
06.03.2009 09:53:33
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Jsi se posral ty, ne? Jsem se tím celým přelouskal a dám ti tu ten podstatnej vejcuc, ne?bigsmilepussysmokinass


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Meloun (Člen)
06.03.2009 10:06:00
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Řešením je si nacpat na předek hodně lepivou gumusmokin
Ta snese i hrubější brzdy..a odpustí kde co..good
..a vůbec nejlepší je si namontovat přídavný kolečkabigsmile


PURE NAKED BIKE!
Billy (Člen)
06.03.2009 10:19:48
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

To uz radsi Fazera s litym ramem nez K7 ve vode smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Bedřich (Člen)
06.03.2009 13:44:19
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Ton@l psal:

A co takhle sehnat K7 s ABS a je po problemusmile1

Tak se ukaž do 130tis...idontknow hledám tři měsíce v CZ, DE, AU, IT, GB...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
06.03.2009 13:47:24
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Billy psal:

To uz radsi Fazera s litym ramem nez K7 ve vode smile1

nechci točit motorku jak kokot...

  Yamaha FZ1 Fazer
  Jmenovitý výkon 110 při 11 000 1/min.
  Maximální točivý moment 106 Nm při 8000 1/min.

... chci to vod spodu


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
06.03.2009 15:03:07
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

ten novejsi Fazer v kapote se me libi, ale je v jine cennove relaci a tehdal kdyz sem rozlouskaval ze to nakonec bude B12 tak uz nekdo prodaval peknou K7 v Sku ve vode za podobny peniz jak tu K6 v Sku, nevim jeslti mel nemel ABS to za to uz ruku do ohne nedam, ja ABS nemam, kdyby byla tak ji mam s ABS nevyhybal bych se temu, neco sem cetl ze K6 mela variantu ABS nejakou horsi ci co, nejakej test ale nevim jak k tomu autor prisel a ze K7 ma to ABS vychytanejsi dal sem po tom nepatral teda. Jinak me se libi vzduchac hold porad, vodnik ve me emoce neprobouzi, ale chapu toho kdo si to koupi pro to ze je to novy a levny a silny a nemusi kolem toho o neco min litat a zero to asi min. Proc ne smile1, pro me to uz neni Bandit, spolecny to ma jen to jmeno a ram. Docela chytlave tema co Filousy bigsmile ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
barynek (Člen)
06.03.2009 15:10:24
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch


Bandit 4EVER!!!
Baltazar (Člen)
06.03.2009 15:51:19
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bedřich psal:
Billy psal:

To uz radsi Fazera s litym ramem nez K7 ve vode smile1

nechci točit motorku jak kokot...

  Yamaha FZ1 Fazer
  Jmenovitý výkon 110 při 11 000 1/min.
  Maximální točivý moment 106 Nm při 8000 1/min.

... chci to vod spodu

kup BMW GS goodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Bedřich (Člen)
06.03.2009 22:01:09
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

psssst!!!


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
07.03.2009 14:54:17
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Je vyřešenogoodgood
a novej bajk doma v garagegoodgood

To byla ale práceredface


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
07.03.2009 14:55:49
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...nekecej bigsmile to je půl zázraku bigsmile good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
07.03.2009 15:02:08
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

osiris psal:

...nekecej bigsmile to je půl zázraku bigsmile good

No jo, já vím, to bylo caviků...
... ale každopádeně díkes za help
Jdu to votřít hadrem a blejsknu toevil


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
07.03.2009 15:04:48
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...no jinak gratuluju good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
07.03.2009 15:51:32
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Tak tady je áš přírůstek ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_p1010497.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_p1010496.jpg



Tak doufám, že mě něco nepřekvapí a bude dobře sloužit. Jinak ten motor fakt táhne a ta 6stka je fajnsmokin. Je to voňafka, houno jetá a je to na ní vidět. Ouplně něco jiného než moje stará Modřina...

Ještě to chce laďáček a nosič na kufřík a pak už budeme jen jezdit...

... Jinak láska na první pohled...smile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
jaryn (Člen)
07.03.2009 17:29:38
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

gratuluju!goodgoodgood


God Gave me Everything I want
barynek (Člen)
07.03.2009 17:42:05
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Bedřich psal:

Tak tady je áš přírůstek ...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010497.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 010496.jpg

Tak doufám, že mě něco nepřekvapí a bude dobře sloužit. Jinak ten motor fakt táhne a ta 6stka je fajnsmokin. Je to voňafka, houno jetá a je to na ní vidět. Ouplně něco jiného než moje stará Modřina...

Ještě to chce laďáček a nosič na kufřík a pak už budeme jen jezdit...

... Jinak láska na první pohled...smile1

luxusnígoodgoodgood
ještě motor v černý a bylo by to super! Jinak, že je to ten z tej adresy co jsem ti posílal?evil


Bandit 4EVER!!!
bery (Člen)
07.03.2009 17:48:56
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

gratulace. at sloužígood


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
07.03.2009 18:14:49
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Až na tu hnusnou kapotu....good


God Save The Queen!
barynek (Člen)
07.03.2009 18:20:05
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Kelly01 psal:

Až na tu hnusnou kapotu....good

tomu nerozumíšheadshakebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
John (Člen)
07.03.2009 18:37:37
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Kelly01 psal:

Až na tu hnusnou kapotu....good

Souhlasbigsmile, ale jinak ať sloužígood

Billy (Člen)
07.03.2009 19:12:27
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Tak gratulace smile1 good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Marián (Člen)
07.03.2009 19:43:32
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

sem rad,ze sis nechal dobre poradit...vetsi kroutak a 6 kvaltugood
jediny,co by mi vadilo,je ten hnusnej brúkbigsmile


...sam mezi jebkarema...
KOVAL (Člen)
07.03.2009 20:43:22
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

taky jsem to koupil jako hnusnou modrou polokapotu..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/54_img_0131.jpg
Meloun (Člen)
07.03.2009 20:55:03
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

KOVAL psal:

taky jsem to koupil jako hnusnou modrou polokapotu..
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0131.jpg

HezkyyysurprisedHovenná hněďgoodgoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
KOVAL (Člen)
07.03.2009 21:31:09
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

jo,jo,hnědkagood

Hanz (Člen)
07.03.2009 21:38:14
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

Rozumná volba... gratulacegoodgoodgood


WD club member...
Marián (Člen)
08.03.2009 10:28:59
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

KOVAL psal:

taky jsem to koupil jako hnusnou modrou polokapotu..
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0131.jpg

covece,jak hnedou vubec nemusim,tak tohle vypada jako docela dobre...good


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
08.03.2009 11:49:18
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

...to je bronzová šašci :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
08.03.2009 12:26:08
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

osiris psal:

...to je bronzová šašci :))

kde je bronzova?

myslis na tech svodech ne?bigsmile

vypadaj,jak kdyby uz neco pamatovaly...


...sam mezi jebkarema...
Hanz (Člen)
08.03.2009 15:35:46
Offline

Re: B12S ABS ano/ne + voda/vzduch

KOVAL psal:

taky jsem to koupil jako hnusnou modrou polokapotu..
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0131.jpg

Hezký...goodgoodgood

Co to tam máš za vejfuck......sem ešťá neviděl??idontknow


WD club member...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr