Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » XPD vs. DIADORA

Zdenda (Člen)
14.02.2007 21:03:15
Offline

XPD vs. DIADORA

Ahoj, tak mi volali z Paola, kde jsem reklamoval moje skoro nové XPD. Vadou je výrobní závada, nezabroušený svár, otřep, který bohužel mají úplně všechny. Pouze někdo holt nohu ohejbá víc a někdo míň, takže někomu to tu kůži vzadu nerozedře, někomu zase jo. Nicméně mi bylo nabídnuto, že buď můžu dostat křusky nové, kde se mi po sezoně stane opět to samé (tzn. ještě dvě sezony, dvoje nový boty a pak peníze zpět), nebo si ten otřep můžu zkusit zabrousit nebo vzít nové botky od Diadory. Prý je začli teď dovážet, mají nějaké novinky a podobně. Má to prý nějaký kloub nebo co atd. atd. Našel jsem pouze toto, ale v černé nejdou zobrazit. Které se vám zdají lepšejší? XPD nebo tyto? http://www.diadora-racing.it/index2.php?lingua=1

Díky za názory. Jo a kdyby je někdo vyšťoural v černé, tak odkaz sem!!!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
14.02.2007 21:11:50
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Yello: jde tohle prosim te prelozit? Mimochodem za kolik asi tak jsou? http://www.motocorse.com/news/accessori … Xtreme.php


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
.maxim. (Člen)
14.02.2007 21:15:41
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

mě se to teda nějak nezobrazí jen hlavní stránka ale co se týče Diador tak sem je měl dva roky a žádnej problém... nebyly to asi ty samý co chceš ale co se týče "poruchovosti" tak žádnej trabl


++ světlu vstříc ++
Zdenda (Člen)
14.02.2007 21:20:26
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Musíš se proklikat, dej produkty, pak racing, no a ty křápy se jmenujou Extreme. Jinak to nejde, navíc ty stránky talošum blbnou. Njn Itáliesmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
14.02.2007 21:21:58
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Zdenda
Koukám že ti ještě chybí vyreklamovat motorka a potach na tělo a seš zas fungl novejbigsmileTě potkat f krámě tak tě ženu sfinským krokembigsmile


Jebat motorky :-)
KOVAL (Člen)
14.02.2007 21:25:59
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

woe,motorku už reklamoval né,bigsmile přece loupající se barva z bloku,čoveče Zdendo ty seš fakt postrach všech prodejcůsurprisedbigsmile

Zdenda (Člen)
14.02.2007 21:33:34
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

A co mám dělat, když to jsou výrobky na hovno?surprised Vám řikám, že mi řekli, že o tom vědí, ale ne každej má tolik ohebnou hnátu. Mam hnáty na hovno tedabad A blok se mi neloupal volové, s kolem jsem měl problémyidontknow

Palous: dráždíš hada bosou nohoufuck

bigsmilebigsmilebigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
14.02.2007 21:39:49
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

...a to nevite vsechno bigsmile budu ale karakter a neprasknu ty vostatni veci good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
14.02.2007 21:41:14
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Zdenda psal:

A co mám dělat, když to jsou výrobky na hovno?surprised Vám řikám, že mi řekli, že o tom vědí, ale ne každej má tolik ohebnou hnátu. Mam hnáty na hovno tedabad A blok se mi neloupal volové, s kolem jsem měl problémyidontknow

Palous: dráždíš hada bosou nohoufuck

bigsmilebigsmilebigsmile

Kuwa na ty ryby šmejde nezapomeňgoodsem byl u Baltazara a vokázal mě jejich fleky tak to tam potaháme nébigsmilea boty ti pučím a pak je klidně vyhodím woebigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
14.02.2007 22:14:33
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Njn, musim tenhle rok vyjet aspon parkrat. Tady je to ale v hajzlu, ti debilove to hlidaji jako svine, nedej boze abys chytal deset minut po pulnoci. Hovada!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
14.02.2007 22:16:12
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Tak at Baltaz zajisti nakej flek, kde ty buzny nekontrolujou a dame poradnou kaprarskou sessiongood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
14.02.2007 22:21:47
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Zdenda psal:

Tak at Baltaz zajisti nakej flek, kde ty buzny nekontrolujou a dame poradnou kaprarskou sessiongood

Prej nechoděj a sou tam pjekný kusani tak chyť a pusťgoodPak to proberemgood


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
14.02.2007 22:25:14
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Tak co resime, tusim ze je nekde od Melnika ne? Tam jsou hodne dobry fleky! Jel bych jako svin, i muj fotr, to vis jsme nadrzeny jako fenygood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jardagsf (Člen)
15.02.2007 06:45:17
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

diadory jsou tam za 255E - staci cist smile1
jardagsf o boty se zajimajici a nakonec i na ryby se tesicigood


MOTO KOZZI GRISO
yello (Člen)
15.02.2007 06:49:08
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Zdendo,muzu Ti to prelozit,ale pres ICQ,a hlasem.Psat se mi to vsechno nechce....smile1


...che palle !!!
Kelly01 (Člen)
15.02.2007 09:31:23
Offline

Re: XPD vs. DIADORA

Nevím jak vy,ale já si kupuji letos opět další XPD(asi klokana),první maj odsloužených 40000km bez potíží tak ať mám dvojegood


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr