Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Skupina AM

kavis (Člen)
04.05.2009 13:10:22
Offline

Skupina AM

Cau lidi..jak je to? CHtel bych batuzkovi poridit nejaky maly priblizovadlo, tak uvazuji o koupi nejakyho skutru co spada do skupiny AM. Ale ona ma ridicak jen skupinu B..muze na AM jezdit??helpidontknow


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Filous (Člen)
04.05.2009 13:13:58
Offline

Re: Skupina AM

kavis psal:

Cau lidi..jak je to? CHtel bych batuzkovi poridit nejaky maly priblizovadlo, tak uvazuji o koupi nejakyho skutru co spada do skupiny AM. Ale ona ma ridicak jen skupinu B..muze na AM jezdit??helpidontknow

...esi ďála papíry uš dřívjejc a f poznámkách má A do 50ccm, tag jo, jinag anipussyu ...a jinač žádnej normální skůtr, byť s vobjemem 50 ccm nespadá do AM, páč AM je podmíněný konstrukční rychlostí do 45km/h, tagže tag ňáká Babeta nebo inčí mopedisko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2009 13:58:31
Offline

Re: Skupina AM

Filous psal:
kavis psal:

Cau lidi..jak je to? CHtel bych batuzkovi poridit nejaky maly priblizovadlo, tak uvazuji o koupi nejakyho skutru co spada do skupiny AM. Ale ona ma ridicak jen skupinu B..muze na AM jezdit??helpidontknow

...esi ďála papíry uš dřívjejc a f poznámkách má A do 50ccm, tag jo, jinag anipussyu ...a jinač žádnej normální skůtr, byť s vobjemem 50 ccm nespadá do AM, páč AM je podmíněný konstrukční rychlostí do 45km/h, tagže tag ňáká Babeta nebo inčí mopedisko...

ty Filousu vyvedu tě z omylu a už se to tu i řešilo kdo má papíry na B tak má automaticky papíry na AM i když to neni v řidičáku napsaný je to v novele z roku 2004 myslim.
Jinak co se týká skůtrů tak 99% skůtrů s objemem do 50 ccm má od výrobce omezenou rychlost na právě 45 nebo 40 km/h takže žádnej stres bigsmile to jestli už pak jezdí na odbloklym je věc druhá...ale pokud je to omezení napsaný v malym TP tak klidně může bigsmile
Takže jí kup klidně skůtříka jede i víc jak 45,ale pohlídej jestli je v TP napsaný omezení na těch 45 km/h.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vOjTaB6 (Člen)
04.05.2009 14:07:05
Offline

Re: Skupina AM

Kasym ma praudu predsedo... smile1


Bandit rulezz!!!
Filous (Člen)
04.05.2009 14:11:09
Offline

Re: Skupina AM

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
kavis psal:

Cau lidi..jak je to? CHtel bych batuzkovi poridit nejaky maly priblizovadlo, tak uvazuji o koupi nejakyho skutru co spada do skupiny AM. Ale ona ma ridicak jen skupinu B..muze na AM jezdit??helpidontknow

...esi ďála papíry uš dřívjejc a f poznámkách má A do 50ccm, tag jo, jinag anipussyu ...a jinač žádnej normální skůtr, byť s vobjemem 50 ccm nespadá do AM, páč AM je podmíněný konstrukční rychlostí do 45km/h, tagže tag ňáká Babeta nebo inčí mopedisko...

ty Filousu vyvedu tě z omylu a už se to tu i řešilo kdo má papíry na B tak má automaticky papíry na AM i když to neni v řidičáku napsaný je to v novele z roku 2004 myslim.
Jinak co se týká skůtrů tak 99% skůtrů s objemem do 50 ccm má od výrobce omezenou rychlost na právě 45 nebo 40 km/h takže žádnej stres bigsmile to jestli už pak jezdí na odbloklym je věc druhá...ale pokud je to omezení napsaný v malym TP tak klidně může bigsmile
Takže jí kup klidně skůtříka jede i víc jak 45,ale pohlídej jestli je v TP napsaný omezení na těch 45 km/h.

redface...no tag mi nezbejvá neš se vomluvit za mystifikaci...kam ten svjet spjeje??? ...fakt sem žil do teť ve vomyluredfacesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
04.05.2009 17:14:56
Offline

Re: Skupina AM

čeče, teď sme měli školení řidítek a ten typ tvrdil, že dokonce může snad i 125 do 9 ? bo 11 kW ?
má někdo ňákej vodkaz bo co ?


ale di, Ty brepto ...
Smoula.koumak (Člen)
04.05.2009 18:24:09
Offline

Re: Skupina AM

je to 11 kW

co třeba zkusit zákon, tam se tyhle věci píšou smokin
§ 81   z. č. 361/2000 Sb.
třeba tady: http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/C33E38F … ord361.pdf


Bandit v lese :-))
XJelen (Člen)
04.05.2009 19:24:58
Offline

Re: Skupina AM

Smoula.koumak psal:

je to 11 kW

co třeba zkusit zákon, tam se tyhle věci píšou smokin
§ 81   z. č. 361/2000 Sb.
třeba tady: http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/C33E38F … ord361.pdf

z čehož vyplývá (paragraf 81), že nemůžou, bo:
skupina bé opravňuje k řízení vozidel s vyjímkou vozidel z odstafce 2 a 3. Kde v 2 se píše o všech motocyklech.
Z tohoto malého rozboru mi vychází, že pokud nemá k tomu béčku AM, nesmí ani na ten mokik do 45kmhidontknow


Strýcfajtr !!!
CHOSE70 (Člen)
04.05.2009 20:31:01
Offline

Re: Skupina AM

Řidičský průkaz skupiny "B"

Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3,5 t s maximálním počtem 9 osob včetně řidiče + přívěs do 750 Kg. Dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 t. Nově také opravňuje k řízení motocyklů a mopedů, jejichž max. Konstrukční rychlost nepřevyšuje 45 km/hod.good

XJelen (Člen)
04.05.2009 20:53:25
Offline

Re: Skupina AM

Šmoulíku cifix co to tam máte na vnitru za borel? Jednou nemůžou pak zas můžou idontknow koukej to uvést na pravou míru bigsmile


Strýcfajtr !!!
kavis (Člen)
04.05.2009 21:22:53
Offline

Re: Skupina AM

Tak teda snad asi muzou..dobraa smile1..tak jeste ted nejakyho toho obycejnyho levnyho cinskyho mopedika a bude..nedoporucili byste neco? Neco takovyho sikovnyho..


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Sandman (Člen)
04.05.2009 21:28:37
Offline

Re: Skupina AM

Kup jí 50ku a dej vybrousit válecgoodNebo jí kup čyřkolku libovolné kubatury. Ty omezené nejsou.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Smoula.koumak (Člen)
04.05.2009 22:25:54
Offline

Re: Skupina AM

XJelen psal:

Šmoulíku cifix co to tam máte na vnitru za borel? Jednou nemůžou pak zas můžou idontknow koukej to uvést na pravou míru bigsmile

nevím neštudoval jsem to teď, bo není čas, jen jsem reagoval na těch 11 kW, ale ten odkaz je na aktuální platné znění, takže se to z toho musí vyčíst, ještě zkus zákon 56/2001 Sb. tam se na konci rozdělují vozidla a do 50 ccm to není motocykl ale moped, každopádně bych to ale hledal v té 361, třeba někde mezi tím, kde píšou něco o vydávání ŘP atd.

a nebo zkusit Jiřinu, to bude asi nejrychlejšísmokin


Bandit v lese :-))
Filous (Člen)
05.05.2009 08:05:20
Offline

Re: Skupina AM

Sandman psal:

Kup jí 50ku a dej vybrousit válecgoodNebo jí kup čyřkolku libovolné kubatury. Ty omezené nejsou.

...čoveče, to je dobrej nápad s tou štyrkolkou, já bych jí koupil Can-Am Renegade 4x4surprised ...to je takovej malej hodnej mazel s kerym se nerozjedeš bes gumování...ten by se mi líbilbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2009 08:13:42
Offline

Re: Skupina AM

Filous psal:
Sandman psal:

Kup jí 50ku a dej vybrousit válecgoodNebo jí kup čyřkolku libovolné kubatury. Ty omezené nejsou.

...čoveče, to je dobrej nápad s tou štyrkolkou, já bych jí koupil Can-Am Renegade 4x4surprised ...to je takovej malej hodnej mazel s kerym se nerozjedeš bes gumování...ten by se mi líbilbigsmile

ti ten tvuj Chujlan nebo co to máš nestačísurprisedbigsmile v neděli jsem viděl krásný Pickup od Dodge s tuplákama na zadkubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kavis (Člen)
05.05.2009 08:18:26
Offline

Re: Skupina AM

Filous psal:
Sandman psal:

Kup jí 50ku a dej vybrousit válecgoodNebo jí kup čyřkolku libovolné kubatury. Ty omezené nejsou.

...čoveče, to je dobrej nápad s tou štyrkolkou, já bych jí koupil Can-Am Renegade 4x4surprised ...to je takovej malej hodnej mazel s kerym se nerozjedeš bes gumování...ten by se mi líbilbigsmile

Az se ji budu chtet zbavit, zacnu o tom uvazovat bigsmile


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Filous (Člen)
05.05.2009 08:20:24
Offline

Re: Skupina AM

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
Sandman psal:

Kup jí 50ku a dej vybrousit válecgoodNebo jí kup čyřkolku libovolné kubatury. Ty omezené nejsou.

...čoveče, to je dobrej nápad s tou štyrkolkou, já bych jí koupil Can-Am Renegade 4x4surprised ...to je takovej malej hodnej mazel s kerym se nerozjedeš bes gumování...ten by se mi líbilbigsmile

ti ten tvuj Chujlan nebo co to máš nestačísurprisedbigsmile v neděli jsem viděl krásný Pickup od Dodge s tuplákama na zadkubigsmilebigsmile

...uš sem na tom zmrdoj nejel vot února, co sem na tom přerazil rám a rozlámal kyfku...prostě sem to vopravil a postavil do kouta...a tag to tam stojí, mrdka činckásick ...s tuplákama řikáš??? ...hmmm...good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2009 08:46:33
Offline

Re: Skupina AM

jo jo s tuplákama říkám bigsmile
hele a nebylo by pro tebe jednodušší postavit novej rám z chrom molybdenek?surprisedsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.05.2009 08:53:23
Offline

Re: Skupina AM

K.a.s.y.m. psal:

jo jo s tuplákama říkám bigsmile
hele a nebylo by pro tebe jednodušší postavit novej rám z chrom molybdenek?surprisedsmile1smile1

...že bych se na to nevysralbigsmile ...to bych to musel postavit celý novýsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2009 09:00:56
Offline

Re: Skupina AM

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo jo s tuplákama říkám bigsmile
hele a nebylo by pro tebe jednodušší postavit novej rám z chrom molybdenek?surprisedsmile1smile1

...že bych se na to nevysralbigsmile ...to bych to musel postavit celý novýsmile2

šak o tom mluvim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
05.05.2009 09:43:41
Offline

Re: Skupina AM

kavis psal:
Filous psal:
Sandman psal:

Kup jí 50ku a dej vybrousit válecgoodNebo jí kup čyřkolku libovolné kubatury. Ty omezené nejsou.

...čoveče, to je dobrej nápad s tou štyrkolkou, já bych jí koupil Can-Am Renegade 4x4surprised ...to je takovej malej hodnej mazel s kerym se nerozjedeš bes gumování...ten by se mi líbilbigsmile

Az se ji budu chtet zbavit, zacnu o tom uvazovat bigsmile

Aby ses ji pak ale nezbavoval moc dlouho ... radsi to porid to foroty at se pak nezdrzujes s prechodem na novej model bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fido (Člen)
13.05.2009 17:32:34
Offline

Re: Skupina AM

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
kavis psal:

Cau lidi..jak je to? CHtel bych batuzkovi poridit nejaky maly priblizovadlo, tak uvazuji o koupi nejakyho skutru co spada do skupiny AM. Ale ona ma ridicak jen skupinu B..muze na AM jezdit??helpidontknow

...esi ďála papíry uš dřívjejc a f poznámkách má A do 50ccm, tag jo, jinag anipussyu ...a jinač žádnej normální skůtr, byť s vobjemem 50 ccm nespadá do AM, páč AM je podmíněný konstrukční rychlostí do 45km/h, tagže tag ňáká Babeta nebo inčí mopedisko...

ty Filousu vyvedu tě z omylu a už se to tu i řešilo kdo má papíry na B tak má automaticky papíry na AM i když to neni v řidičáku napsaný je to v novele z roku 2004 myslim.
Jinak co se týká skůtrů tak 99% skůtrů s objemem do 50 ccm má od výrobce omezenou rychlost na právě 45 nebo 40 km/h takže žádnej stres bigsmile to jestli už pak jezdí na odbloklym je věc druhá...ale pokud je to omezení napsaný v malym TP tak klidně může bigsmile
Takže jí kup klidně skůtříka jede i víc jak 45,ale pohlídej jestli je v TP napsaný omezení na těch 45 km/h.

...měl jsem Yahahu Aerox 50 upravenou a lítala tachometrově kilo...good jde o tu rychlost, ale já tam to omezení neměl...


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr