Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » zvuky z karburace

corimec (Člen)
08.09.2009 18:19:33
Offline

zvuky z karburace

Ahoj prosim o radu,včera jsem uslyšel divné zvuky od karburace jako když odfukuje vzduch.Někde jsem ztratil 2 ty gumové čepičky co jsou na karburatoru když se měří podtlaky.Dá se to něčím nahradit nebo je musim objednat origo?A mužu jezdit bez nich než je seženu abych něco nedokurvil?
Napadli mě gumičky co zakrývají brzdový ovzdušnovák,ale nevím jestli tam vydrží když nemají pružinku.

Jaja (Nový člen)
08.09.2009 19:32:03
Offline

Re: zvuky z karburace

Bez toho bych nejezdil, nebudeš mít správný podtlak v karburátoru a asi se to bude hádat...? Motor nepoběží pravidelně a bude to dělat bordel podle mě. Vlastně to přisává falešný vzduch.
A jinak bych tam narval cokoliv, jde jen o to ucpat ďůru, aby přes ni nešel vzduch. Ale nikdy jsem to osobně neřešil, tak zkus něco rozumného vymyslet, aby to tam drželo...good

corimec (Člen)
08.09.2009 21:28:52
Offline

Re: zvuky z karburace

Jaja psal:

Bez toho bych nejezdil, nebudeš mít správný podtlak v karburátoru a asi se to bude hádat...? Motor nepoběží pravidelně a bude to dělat bordel podle mě. Vlastně to přisává falešný vzduch.
A jinak bych tam narval cokoliv, jde jen o to ucpat ďůru, aby přes ni nešel vzduch. Ale nikdy jsem to osobně neřešil, tak zkus něco rozumného vymyslet, aby to tam drželo...good

Přesně tak, hádá se to.Klesly i volnoběžné otačky.Už schánim čepičky nechci tam dávat nějaky náhražky.

VikecB12 (Člen)
09.09.2009 07:09:03
Offline

Re: zvuky z karburace

V první mototechně kup za 3kč ucpáfky na fstřiky na nafťáky a máš po problému. good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
09.09.2009 08:29:36
Offline

Re: zvuky z karburace

VikecB12 psal:

V první mototechně kup za 3kč ucpáfky na fstřiky na nafťáky a máš po problému. good

goodgoodgood ...taky to tag řešim, normálka f Auto Kelly, bo originál jedna stojí 105,- vočísmile2 ...jednou na cestě sme to řešili žvejkačkoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
09.09.2009 17:14:54
Offline

Re: zvuky z karburace

VikecB12 psal:

V první mototechně kup za 3kč ucpáfky na fstřiky na nafťáky a máš po problému. good

Díky za radu,moc si mi pomoh.
V suzuky za tu pussyvinu chtějí 130kč,to je teda dost.

Brejn (Člen)
10.09.2009 19:38:13
Offline

Re: zvuky z karburace

corimec psal:
VikecB12 psal:

V první mototechně kup za 3kč ucpáfky na fstřiky na nafťáky a máš po problému. good

Díky za radu,moc si mi pomoh.
V suzuky za tu pussyvinu chtějí 130kč,to je teda dost.

Jestli to toho nejsi schopen investovat 130 korun, tak to prodej, pac pred zimou (nebo na jare) tam budes muset dat nejspis olej a filtry. To bude snad.... no.... prez TISIC korun!


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Billy (Člen)
10.09.2009 20:22:50
Offline

Re: zvuky z karburace

Ty tak ja nevim kdyz mam shop vedle baraka tak skocim prvne a radsi za 3 kacky koupit jednu cepku nez cekat az mi prijde nebo jet daleko do suzuki koupit za 130 voci cepku origo idontknow, to nema az tak s prachama co delat spis z logiky. Nechapu co resis brejne idontknow, a sem rad ze uz to vim pac sem tu cepku onegdal lovil po motoru kdyz me tam enkde zapadla ludra jedna smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
corimec (Člen)
10.09.2009 21:10:25
Offline

Re: zvuky z karburace

tak ty ucpavky na vstřiky jsem stejně nikde nesehnal,dneska jsem byl koupit v suzuky 3 kusy po 130 korunách,cena za kousek gumičky dost neadekvátní,ale nic jinyho mi nezbylo o víkendu chci vyjet

corimec (Člen)
10.09.2009 22:06:49
Offline

Re: zvuky z karburace

Brejn psal:
corimec psal:
VikecB12 psal:

V první mototechně kup za 3kč ucpáfky na fstřiky na nafťáky a máš po problému. good

Díky za radu,moc si mi pomoh.
V suzuky za tu pussyvinu chtějí 130kč,to je teda dost.

Jestli to toho nejsi schopen investovat 130 korun, tak to prodej, pac pred zimou (nebo na jare) tam budes muset dat nejspis olej a filtry. To bude snad.... no.... prez TISIC korun!

no,já sice chtěl poradit,ale ty svoje rady si strč víš kam?doass

VikecB12 (Člen)
11.09.2009 09:11:24
Offline

Re: zvuky z karburace

Ty ucpáfky mají v každým krámu kde prodávají věci na auta,aji na škodofky a to je snad f každé vesnicisurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
corimec (Člen)
11.09.2009 11:31:52
Offline

Re: zvuky z karburace

VikecB12 psal:

Ty ucpáfky mají v každým krámu kde prodávají věci na auta,aji na škodofky a to je snad f každé vesnicisurprised

já už koupil origo v Příbrami jsem je fakt nikde nesehnal,ale ještě se po nich poohlídnu abych měl když tak do foroty.
Dík

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr