Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nová GSF 600 04

Schobul (Člen)
19.11.2009 16:13:28
Offline

Nová GSF 600 04

Zdravím všechny zdejší,
potřeboval bych pár tipů, na co si dát pozor při koupi a taky zhodnotit můj výběr, jestli aspoň podle fotek vypadají motorky v pořádku, nebo jestli náhodou něco nesmrdí. Bohužel jsou všechny dost daleko, takže když už bych se pro ni vydal, tak radši najisto (nebo max 2 ve výběru). Jedná se o tyto kousky:

http://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/1 … andit.html
asi favorit

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 43831.html

anebo černá:
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 46836.html

Jedna je z Brna, takže tu bych asi zkusil první. Vybírám ji jako první velkou moto, nemám zkušenosti, proto se ptám. Při koupi bych asi domluvil někoho, aby jel se mnou..
Předem i zadem díky za rady good

ross (Člen)
19.11.2009 16:20:31
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Při koupi bych asi domluvil někoho, aby jel se mnou..
good

good

jinak ta tvoje favoritka se mi zdá docela drahá a asi stočenábad


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Fresh Man (Člen)
19.11.2009 16:25:30
Offline

Re: Nová GSF 600 04

ta černá good   jinou sem zatim neviděl :)


Bandit pičo
inkvizitorr (Administrator)
19.11.2009 16:25:55
Offline

Re: Nová GSF 600 04

ross psal:
Schobul psal:

Při koupi bych asi domluvil někoho, aby jel se mnou..
good

good

jinak ta tvoje favoritka se mi zdá docela drahá a asi stočenábad

při těhle km stačí čeknout gumy, jestli sou tam originál se stejným dotem nebo minimálně předek, mohlo by to sedět....smokin


doba je temná...
XJelen (Člen)
19.11.2009 16:30:09
Offline

Re: Nová GSF 600 04

tý černý asi jediný bych ty km věřil ... jakože málo jezdila, u těch prvních mi to přijde přehnaný na pět let idontknow ale jak pravil Inkviz u těch musej bejt ještě origo gumy smile1
Na druhou stranu českej zákazník to tak chce good

jinak jsou to rány za ty šestky, počkejte až to uvidí Nety...zas přihodí nahoru místo zlevňováníbigsmile


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
19.11.2009 16:31:43
Offline

Re: Nová GSF 600 04

A origo lauf ta druha ma? Jestli ho pri padu zkurvil a dal ladak kvuly cene originalusick a nebo se mu vali nekde v garazi?idontknow
A kdyz koukam na tu prvni, tak sem tam taky nakej skrabanec. Na levym viku a pod budikama to ma taky naky voprejskany. Proc to tak je??
Poptat se, poslechnout jak to zni, mit u sebe prachy aby te nechali svizt.
A varianta sebou nekoho vzit je hodne dobra volbagood. Zkus trebas Vikece ten je z tej asie.evil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
19.11.2009 16:31:52
Offline

Re: Nová GSF 600 04

favoritka se mi zdá že má škrábanečky na levim víku motoru a  na rámu ..

tagže bych šel do černýho...aspon nebudeš muset měnit blinkry... :)a uřezávat ten hnusnej blatnik sick

černá :)


Bandit pičo
Schobul (Člen)
19.11.2009 16:35:17
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Díky za reakce, obával jsem se, že to dopadne na tu černou - je asi v nejlepším stavu, ale ta barevná kombinace bílé a modré mi nedá spát idontknow

Fresh Man (Člen)
19.11.2009 16:39:47
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Díky za reakce, obával jsem se, že to dopadne na tu černou - je asi v nejlepším stavu, ale ta barevná kombinace bílé a modré mi nedá spát idontknow

good co pak seš nějakej klaun voe  ? abys hejřill barvama bigsmilebigsmilebigsmile
černá je dobrá goodbigsmile


Bandit pičo
Schobul (Člen)
19.11.2009 16:44:26
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Černé mám hadry a brzo snad i helmu, přišlo mi to jako dobrá kombinace a taky bych snad byl líp vidět (berte s rezervou).

Mimochodem u té druhé jsem se již před nedávnem informoval, bohužel jsem se na laďák neptal, ale tvrdil mi, že na ní najezdil 5000 km a ten, komu patřila předtím jen 1500, protože neměl čas. Samozřejmě pravda může být jakákoli, nicméně působil důvěryhodným dojmem. Bohužel je ale až za Kladnem smile2

nicola.foxx (Člen)
19.11.2009 16:49:51
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Stara dobra povidacka o padech ze stojanu a o tom jak nekdo nemel cas na tom jezdit bigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fresh Man (Člen)
19.11.2009 17:07:21
Offline

Re: Nová GSF 600 04

nicola.foxx psal:

Stara dobra povidacka o padech ze stojanu a o tom jak nekdo nemel cas na tom jezdit bigsmilebigsmilebigsmile

jináč dybys viděl ségřinýho bandita po pádu v garáži... ze stojánku... tag bys něvěříl... upad pulmotorovi dyš se ho pokusil dát na centrál... nádrž zmasená jek sekerou....smile2smile2smile2a před tim to byla leštěnka...


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
19.11.2009 17:11:30
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Fresh Man psal:

jináč dybys viděl ségřinýho bandita po pádu v garáži... ze stojánku... tag bys něvěříl... upad pulmotorovi dyš se ho pokusil dát na centrál... nádrž zmasená jek sekerou....smile2smile2smile2a před tim to byla leštěnka...

To ma z toho slehani plamenu hubou po samohonceevil Pak neudrzi motyku v ruce.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
sonyk (Člen)
19.11.2009 17:18:49
Offline

Re: Nová GSF 600 04

tak u mi b6 to mam u budiku u skrinky taky odreny. tusim ze to je od nejakeho privesku na klici bigsmile

ale ta prvni nevypada na 7900km, ma odrene ty drzaky stupen a viko motoru. Ta druha pokud je k tomu origo lauf tak vypada dobre i bych mozna tem km veril. Jak pisou kluci origo gumy s datem. a ta cerna je pekna. za takovou cenu bych potreboval prodat tu svoji ale to si myslim ze je utopie.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
19.11.2009 17:19:53
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Jinak predloni sem si jel taky pro limitku modro bilou ale uz bylo pozde, vzal sem stribrnou a barvu sem si zamiloval mnohem vic bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kim (Člen)
19.11.2009 17:23:16
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Černé mám hadry a brzo snad i helmu, přišlo mi to jako dobrá kombinace a taky bych snad byl líp vidět (berte s rezervou).

Mimochodem u té druhé jsem se již před nedávnem informoval, bohužel jsem se na laďák neptal, ale tvrdil mi, že na ní najezdil 5000 km a ten, komu patřila předtím jen 1500, protože neměl čas. Samozřejmě pravda může být jakákoli, nicméně působil důvěryhodným dojmem. Bohužel je ale až za Kladnem smile2

...z těch čtyrech kousku bych taky koukal po tý druhý,stejně časem nezustaneš u origo
stavu a na týhle už máš slušnej základgood...mimochodem copa ta černá má za lauf,
to je origo 03idontknow
...chce to vidět na vlastnísurprised,najetejch kilometru se neboj,já měl taky 04 limitku
a tři sezony jsem na ni najel 44tis. a šlapala jako novágood

...jo a na černej jezdí jenom funebrácí,lakýrnící a semtam i nějakej ten opilecredfacebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
sonyk (Člen)
19.11.2009 17:24:30
Offline

Re: Nová GSF 600 04

jj Kime mam jirky a 48000 Km a no problemo a jede jak diva


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
19.11.2009 17:25:57
Offline

Re: Nová GSF 600 04

jinak u ty cerny si myslim ze je to origo 03 vejfuk pac podobnej mam ve skrini vid bigsmile pripada mi stejnej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kim (Člen)
19.11.2009 17:28:27
Offline

Re: Nová GSF 600 04

sonyk psal:

Jinak predloni sem si jel taky pro limitku modro bilou ale uz bylo pozde, vzal sem stribrnou a barvu sem si zamiloval mnohem vic bigsmile

...máš pravdu,stříbrná byla lepší,jezdil na ní dědekbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Fresh Man (Člen)
19.11.2009 17:32:06
Offline

Re: Nová GSF 600 04

sonyk psal:

jinak u ty cerny si myslim ze je to origo 03 vejfuk pac podobnej mam ve skrini vid bigsmile pripada mi stejnej

jo vejfuk je ok...
jen je hezčí než ta novější pixla od okurek... s tim rantlem okolo sick


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
19.11.2009 17:39:32
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Bral bych limitku,to sou barvy co k sůze prostě patří. A né jak každej druhej troubabigsmile jezdit černou,už je to masofka a ghostrider už je taky autbigsmile Zdejší ghostrideři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sonyk (Člen)
19.11.2009 18:03:11
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Kim psal:
sonyk psal:

Jinak predloni sem si jel taky pro limitku modro bilou ale uz bylo pozde, vzal sem stribrnou a barvu sem si zamiloval mnohem vic bigsmile

...máš pravdu,stříbrná byla lepší,jezdil na ní dědekbigsmile

Lepsi ne ale chtel sem limitku ale pak sem se zamiloval bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fresh Man (Člen)
19.11.2009 18:14:51
Offline

Re: Nová GSF 600 04

VikecB12 psal:

Bral bych limitku,to sou barvy co k sůze prostě patří. A né jak každej druhej troubabigsmile jezdit černou,už je to masofka a ghostrider už je taky autbigsmile Zdejší ghostrideři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

černejch je furt nejmíngoodgoodgoodpodivej se jen tady do profilů ....
seš nejak dezinformovanej bigsmilebigsmilebigsmile
a vo tom že máš S ... to mluví za sebe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

S kaři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
svistouka (Člen)
19.11.2009 18:16:10
Offline

Re: Nová GSF 600 04

...nebo se projeď do jaroměře,prodávám černou B650N 05,vypadá jak dvanácka na první pohledbeer a z okolí by se třeba někdo našel,kdo by s tebou na to mrknul,inzerát mám na motoinzercievil


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
ross (Člen)
19.11.2009 18:21:07
Offline

Re: Nová GSF 600 04

svistouka psal:

...nebo se projeď do jaroměře,prodávám černou B650N 05,vypadá jak dvanácka na první pohledbeer a z okolí by se třeba někdo našel,kdo by s tebou na to mrknul,inzerát mám na motoinzercievil

každá 6-ka vypadá ze sta metrů jako 12-kabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
svistouka (Člen)
19.11.2009 18:22:59
Offline

Re: Nová GSF 600 04

nojobigsmileale záleží kolik jich dášbeerbeerbeerbeersurprised


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Schobul (Člen)
19.11.2009 18:27:45
Offline

Re: Nová GSF 600 04

svistouka psal:

...nebo se projeď do jaroměře,prodávám černou B650N 05,vypadá jak dvanácka na první pohledbeer a z okolí by se třeba někdo našel,kdo by s tebou na to mrknul,inzerát mám na motoinzercievil

Tak abych pravdu řekl, snažím se najít motorku, u které bych nemusel mít strach, že se mi do roka rozsype. Jestli to je 600 nebo 650 to už je celkem fuk. Ta tvoje vypadá podle fotek dost dobře, pokud je to navíc někdo aktivní na fóru, nebo ho lidi znají, tím líp.
Koupi plánuju po novém roce, jestli ti nevadí tohle..

ross (Člen)
19.11.2009 18:32:58
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:
svistouka psal:

...nebo se projeď do jaroměře,prodávám černou B650N 05,vypadá jak dvanácka na první pohledbeer a z okolí by se třeba někdo našel,kdo by s tebou na to mrknul,inzerát mám na motoinzercievil

Tak abych pravdu řekl, snažím se najít motorku, u které bych nemusel mít strach, že se mi do roka rozsype. Jestli to je 600 nebo 650 to už je celkem fuk. Ta tvoje vypadá podle fotek dost dobře, pokud je to navíc někdo aktivní na fóru, nebo ho lidi znají, tím líp.
Koupi plánuju po novém roce, jestli ti nevadí tohle..

vždyť ho tady nikdo neznásurprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
19.11.2009 18:34:30
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Fresh Man psal:
VikecB12 psal:

Bral bych limitku,to sou barvy co k sůze prostě patří. A né jak každej druhej troubabigsmile jezdit černou,už je to masofka a ghostrider už je taky autbigsmile Zdejší ghostrideři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

černejch je furt nejmíngoodgoodgoodpodivej se jen tady do profilů ....
seš nejak dezinformovanej bigsmilebigsmilebigsmile
a vo tom že máš S ... to mluví za sebe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

S kaři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

Kakáčůůůů,trhejhelpbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
svistouka (Člen)
19.11.2009 18:35:31
Offline

Re: Nová GSF 600 04

pár lidí ji vidělo,a na rozsypání nenibigsmile na prodej nespěchám,tk můžeš v klidu ještě hledatgood


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
K.a.s.y.m. (Člen)
19.11.2009 18:38:52
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:
svistouka psal:

...nebo se projeď do jaroměře,prodávám černou B650N 05,vypadá jak dvanácka na první pohledbeer a z okolí by se třeba někdo našel,kdo by s tebou na to mrknul,inzerát mám na motoinzercievil

Tak abych pravdu řekl, snažím se najít motorku, u které bych nemusel mít strach, že se mi do roka rozsype. Jestli to je 600 nebo 650 to už je celkem fuk. Ta tvoje vypadá podle fotek dost dobře, pokud je to navíc někdo aktivní na fóru, nebo ho lidi znají, tím líp.
Koupi plánuju po novém roce, jestli ti nevadí tohle..

tak v tom případě si nekupuj nic z číny.....Je tu dost lidí co maj na těhle motorkách přes 50 000 a je tu i jedna se 160 000 a kromě běžného servisu se tam nemá co vysypat..pokud se něco vysype tak je to většinou důsledek předchozí  dost laxní opravy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
19.11.2009 18:44:28
Offline

Re: Nová GSF 600 04

svistouka psal:

...nebo se projeď do jaroměře,prodávám černou B650N 05,vypadá jak dvanácka na první pohledbeer a z okolí by se třeba někdo našel,kdo by s tebou na to mrknul,inzerát mám na motoinzercievil

Esi je to ta co máš v profilu,tak jakto že má budíky z B6,teda chromovaný a né černý digitální?....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
béšestka (Člen)
19.11.2009 18:46:00
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Ahoj, no já myslím že jsou to fšechno pěkný kousky, za mě teda černoubigsmilemůžeš na sebe hodit reflexní vestu, když máš černý hadrysurprised
Ale myslím, že by jsi to neměl uspěchat a počkat, dle mě ceny půjdou dolůgood no aber vím jak to, když člověk něco chcesmile1


Prstořeza známej:-)
svistouka (Člen)
19.11.2009 18:46:35
Offline

Re: Nová GSF 600 04

dobře se kryju a u místní mafije mám přezdívku pan inkognitobigsmilevon se bandit nevyrábí f číně?surprisedbigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
svistouka (Člen)
19.11.2009 18:51:26
Offline

Re: Nová GSF 600 04

to vikec:přide mi to pjeknější,ale měnil to ještě minulej majitelsmile1


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Schobul (Člen)
19.11.2009 19:13:55
Offline

Re: Nová GSF 600 04

béšestka psal:

Ale myslím, že by jsi to neměl uspěchat a počkat, dle mě ceny půjdou dolůgood no aber vím jak to, když člověk něco chcesmile1

Chtěl bych už půl roku, ale nebylo moc času, tak jsem radši první něco načetl a prohledal, co vůbec koupit. Přes XJ600, F650GS jsem se dostal až k Banditovi a doufám, že už snad u něj i skončím good
Uvidíme, jak ty ceny poskočí v lednu. Nechtěl bych to ale zase prošvihnout, jestli na jaře bude menší výběr a vyšší ceny. Zvlášť v poslední době ta zima je taková nijaká, jezdit se pomalu začíná v únoru..

ross (Člen)
19.11.2009 19:15:36
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:
béšestka psal:

Ale myslím, že by jsi to neměl uspěchat a počkat, dle mě ceny půjdou dolůgood no aber vím jak to, když člověk něco chcesmile1

Chtěl bych už půl roku, ale nebylo moc času, tak jsem radši první něco načetl a prohledal, co vůbec koupit. Přes XJ600, F650GS jsem se dostal až k Banditovi a doufám, že už snad u něj i skončím good
Uvidíme, jak ty ceny poskočí v lednu. Nechtěl bych to ale zase prošvihnout, jestli na jaře bude menší výběr a vyšší ceny. Zvlášť v poslední době ta zima je taková nijaká, jezdit se pomalu začíná v únoru..

myslím, že ti nic neuteče

bych vydržel


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
XJelen (Člen)
19.11.2009 19:18:26
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Uvidíme, jak ty ceny poskočí v lednu. Nechtěl bych to ale zase prošvihnout, jestli na jaře bude menší výběr a vyšší ceny...

blbost, na jaře zas ti co prodávaj už od podzimka ztrácej nervy a jdou s cenama dolů bo potřebujou kačky na novou bigsmile počkejte jak Nety půjde v březnu na šedesát za dvanáckubigsmile


Strýcfajtr !!!
ross (Člen)
19.11.2009 19:19:48
Offline

Re: Nová GSF 600 04

XJelen psal:
Schobul psal:

Uvidíme, jak ty ceny poskočí v lednu. Nechtěl bych to ale zase prošvihnout, jestli na jaře bude menší výběr a vyšší ceny...

blbost, na jaře zas ti co prodávaj už od podzimka ztrácej nervy a jdou s cenama dolů bo potřebujou kačky na novou bigsmile počkejte jak Nety půjde v březnu na šedesát za dvanáckubigsmile

to zas nebude mít na čem jezdit a neprodásmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
stoner (Člen)
19.11.2009 20:21:41
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Tak abych pravdu řekl, snažím se najít motorku, u které bych nemusel mít strach, že se mi do roka rozsype. Jestli to je 600 nebo 650 to už je celkem fuk.

Když by ti nevadil vodník, tak bych mohl také nabídnout. smokin

Schobul (Člen)
19.11.2009 20:28:16
Offline

Re: Nová GSF 600 04

stoner psal:

Když by ti nevadil vodník, tak bych mohl také nabídnout. smokin

Díky, zatím si držím v hledáčku tu černou a tu druhou od Kladna. Až to bude aktuální, budu to obvolávat a zjišťovat si víc informací. Jestli máš někde inzerát, pošli mi prosím odkaz nebo mailem info.

Filous (Člen)
19.11.2009 20:30:49
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Kim psal:
Schobul psal:

Černé mám hadry a brzo snad i helmu, přišlo mi to jako dobrá kombinace a taky bych snad byl líp vidět (berte s rezervou).

Mimochodem u té druhé jsem se již před nedávnem informoval, bohužel jsem se na laďák neptal, ale tvrdil mi, že na ní najezdil 5000 km a ten, komu patřila předtím jen 1500, protože neměl čas. Samozřejmě pravda může být jakákoli, nicméně působil důvěryhodným dojmem. Bohužel je ale až za Kladnem smile2

...z těch čtyrech kousku bych taky koukal po tý druhý,stejně časem nezustaneš u origo
stavu a na týhle už máš slušnej základgood...mimochodem copa ta černá má za lauf,
to je origo 03idontknow
...chce to vidět na vlastnísurprised,najetejch kilometru se neboj,já měl taky 04 limitku
a tři sezony jsem na ni najel 44tis. a šlapala jako novágood

...jo a na černej jezdí jenom funebrácí,lakýrnící a semtam i nějakej ten opilecredfacebigsmile

...tag teť nevim, esi sem funebrák nebo vopilecsurprisedidontknow ...asi vopilec, ale vopčas umim "lakovat" pjekněbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
19.11.2009 20:39:25
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Za me asi tato.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

Ušetřuje ti investice do padaku a ladaku smile1 Navic ma homologaci. Muj nazor


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Filous (Člen)
19.11.2009 20:47:53
Offline

Re: Nová GSF 600 04

...ale eště k tématu...třeba já bych z tohodle výbjeru vokamžitě tu černou vyškrt...je to pomalu sedmiletá mašina původem z Italska, tagže tam tem kilometrum vůbec nevjeřim, dyš uš si teda budem hrát na kilometry...no a ty vjeci jako vořezanej podsedlák a jiný blinkry ve mě taky moc sympatijí nebuděj...prostě bych vzal rači keroukolif z tech tří zbylejch, pokud bude staf votpovídat popisu, tj. serviska, to je dost pádnej argument a důkaz, origo řetězofka, gumy a žádný tragicky viditelný poškození, samo bježný uživatelský škrábanečky bude mít každá...jináč esi uši slyšel, jakej má mít tedle motor zvuk, nebude v něm mlátit a zvonit, nemusíš mít ze životnosti agregátu strach a je fuck, esi má najeto sedum nebo dvacet...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
19.11.2009 20:53:51
Offline

Re: Nová GSF 600 04

PS:
ještě k ty černy.
Vypada že se už valela na levem boku. Ale mi přijde že cena na to že to je dovoz je dost vysoka smile1 Ale zas mě osobně těši, že ta cena tolik nepada dolu.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
béšestka (Člen)
19.11.2009 22:21:24
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Mají recht,ta černá je předražená. goodAle dneska už bych se It nebálheadshake mám vodsad aji auto a je to cajk, a bez servisky. De vo štěstí v kupu, ale radši vem někoho sebou z tady klukůgood


Prstořeza známej:-)
Kakac (Člen)
20.11.2009 10:14:05
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Fresh Man psal:
VikecB12 psal:

Bral bych limitku,to sou barvy co k sůze prostě patří. A né jak každej druhej troubabigsmile jezdit černou,už je to masofka a ghostrider už je taky autbigsmile Zdejší ghostrideři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

černejch je furt nejmíngoodgoodgoodpodivej se jen tady do profilů ....
seš nejak dezinformovanej bigsmilebigsmilebigsmile
a vo tom že máš S ... to mluví za sebe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

S kaři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

Ty trubko Barynka ne tebebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Schobul (Člen)
20.11.2009 14:17:53
Offline

Re: Nová GSF 600 04

béšestka psal:

De vo štěstí v kupu, ale radši vem někoho sebou z tady klukůgood

Abych pravdu řekl, doufal jsem, že by se někdo za litr kvalitní slivovice nebo za baterku domácího vína nechal přemluvit.. Holt tady na jihu toho pití je ažaž wine smile1

ross (Člen)
20.11.2009 15:01:22
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:
béšestka psal:

De vo štěstí v kupu, ale radši vem někoho sebou z tady klukůgood

Abych pravdu řekl, doufal jsem, že by se někdo za litr kvalitní slivovice nebo za baterku domácího vína nechal přemluvit.. Holt tady na jihu toho pití je ažaž wine smile1

a proto tam s tebou žádnej moravec nepojedesmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Fresh Man (Člen)
20.11.2009 17:35:15
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Kakac psal:
Fresh Man psal:
VikecB12 psal:

Bral bych limitku,to sou barvy co k sůze prostě patří. A né jak každej druhej troubabigsmile jezdit černou,už je to masofka a ghostrider už je taky autbigsmile Zdejší ghostrideři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

černejch je furt nejmíngoodgoodgoodpodivej se jen tady do profilů ....
seš nejak dezinformovanej bigsmilebigsmilebigsmile
a vo tom že máš S ... to mluví za sebe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

S kaři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

Ty trubko Barynka ne tebebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

podte do mně :)  ale na bacha na RAID .... abych vám ty brouky nepostříkal bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Koldan (Člen)
20.11.2009 19:12:52
Offline

Re: Nová GSF 600 04

šel bych do tý druhý, stáhnout vo povinnou slevu a máš tam už aj laďák kerý by sis stejně kupoval, což je dalších minimálně pět litrůgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Góťa (Člen)
21.11.2009 22:32:12
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Vem tu druhou. Má víc benzínubigsmile Jinak, když už řešíre ty km za rok, tak mladá letos na GSR-ru dala sama tak 200kmbad Kdybych to jednou nevzal na výlet místo bandasky, tak měla za rok jen to. A já? Do Francie 4000 km, jinak tady s bídou 1000. Tak bych osobně už věřil všemu. To ovšem neznamená, že se nestáčí o 106.....


.... vono to ňák dopadne ....
nety (Člen)
21.11.2009 23:33:21
Offline

Re: Nová GSF 600 04

XJelen psal:
Schobul psal:

Uvidíme, jak ty ceny poskočí v lednu. Nechtěl bych to ale zase prošvihnout, jestli na jaře bude menší výběr a vyšší ceny...

blbost, na jaře zas ti co prodávaj už od podzimka ztrácej nervy a jdou s cenama dolů bo potřebujou kačky na novou bigsmile počkejte jak Nety půjde v březnu na šedesát za dvanáckubigsmile

tak to ani hovno. dal sem si poslední šanci. Mam slíbenýho b-kinga, (jedna gsx taky ve výběru), ale už tak mě to přijde jako ne prodám, ale daruji.bad


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Schobul (Člen)
21.11.2009 23:43:57
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Góťa psal:

Vem tu druhou. Má víc benzínubigsmile Jinak, když už řešíre ty km za rok, tak mladá letos na GSR-ru dala sama tak 200kmbad Kdybych to jednou nevzal na výlet místo bandasky, tak měla za rok jen to. A já? Do Francie 4000 km, jinak tady s bídou 1000. Tak bych osobně už věřil všemu. To ovšem neznamená, že se nestáčí o 106.....

Souhlasím, ale tak i kdyby měla natočeno o něco víc (ta druhá), tak by to snad nebyl takový problém - na ten ročník. Spíš bych se mrkl na stav těch komponent, jestli nevypadají před smrtí. Právě od toho druhého mám i další fotky a tam to vypadá, že je motorka fakt v celkem bezproblémovém stavu, nikde žádný olej.. No uvidíme, ještě tomu dám ty 2-3 měsíce a pak se projedu mrknout. Díky za všechny příspěvky, dost to pomáhá při rozhodování good

Fresh Man (Člen)
22.11.2009 11:51:32
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:
Góťa psal:

Vem tu druhou. Má víc benzínubigsmile Jinak, když už řešíre ty km za rok, tak mladá letos na GSR-ru dala sama tak 200kmbad Kdybych to jednou nevzal na výlet místo bandasky, tak měla za rok jen to. A já? Do Francie 4000 km, jinak tady s bídou 1000. Tak bych osobně už věřil všemu. To ovšem neznamená, že se nestáčí o 106.....

Souhlasím, ale tak i kdyby měla natočeno o něco víc (ta druhá), tak by to snad nebyl takový problém - na ten ročník. Spíš bych se mrkl na stav těch komponent, jestli nevypadají před smrtí. Právě od toho druhého mám i další fotky a tam to vypadá, že je motorka fakt v celkem bezproblémovém stavu, nikde žádný olej.. No uvidíme, ještě tomu dám ty 2-3 měsíce a pak se projedu mrknout. Díky za všechny příspěvky, dost to pomáhá při rozhodování good

2-3 měsíce ??? a to ses ptal na konkrétní motky ??? nebylo to trošku předčasný ???


Bandit pičo
Schobul (Člen)
22.11.2009 13:09:03
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Ani ne, když si přečteš celé vlákno, většina radila stejně počkat s koupí. Jsem domluvený s majitelem druhé, že se ozvu na konci ledna a pak se dohodne převoz. Stejně ty motorky stojí v garáži nebo v nějakém bazaru a nejezdí se na nich. Nevidím nic špatného na tom se domluvit s majitelem už teď, když je čas..

XJelen (Člen)
22.11.2009 13:19:19
Offline

Re: Nová GSF 600 04

nety psal:
XJelen psal:
Schobul psal:

Uvidíme, jak ty ceny poskočí v lednu. Nechtěl bych to ale zase prošvihnout, jestli na jaře bude menší výběr a vyšší ceny...

blbost, na jaře zas ti co prodávaj už od podzimka ztrácej nervy a jdou s cenama dolů bo potřebujou kačky na novou bigsmile počkejte jak Nety půjde v březnu na šedesát za dvanáckubigsmile

tak to ani hovno. dal sem si poslední šanci. Mam slíbenýho b-kinga, (jedna gsx taky ve výběru), ale už tak mě to přijde jako ne prodám, ale daruji.bad

viz moje rada tady http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=9893 good


Strýcfajtr !!!
Fresh Man (Člen)
22.11.2009 13:20:42
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Ani ne, když si přečteš celé vlákno, většina radila stejně počkat s koupí. Jsem domluvený s majitelem druhé, že se ozvu na konci ledna a pak se dohodne převoz. Stejně ty motorky stojí v garáži nebo v nějakém bazaru a nejezdí se na nich. Nevidím nic špatného na tom se domluvit s majitelem už teď, když je čas..

třeba to mezi tim prodaj....
tot vše


Bandit pičo
Rostyk (Člen)
23.11.2009 11:14:06
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Kdybys měl zájem o limit.serii a jel přes Ostravu tak se ozvi a přijeď podívat.Pokud bude zájem tak bych prodal a koupil většíbigsmilegood


Dohnat a předehnat
Schobul (Člen)
31.01.2010 13:08:55
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Zdar a sílu po delší době,
tak to nakonec vypadá, že dopadne ta druhá ve výběru. Jsem domluven s majitelem na sobotu 6.2.2010 na prohlídku. Našel by se někdo mezi Vámi z okolí Libušína (Kladno), kdo by byl ochotný se tam se mnou zajet mrknout a pomoct zkontrolovat stav? Nabídnout můžu oběd a finanční vyrovnání za ztracený čas. Plánoval bych to kolem oběda, plus mínus hodina.good

Myšák (Člen)
31.01.2010 13:38:09
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Stav se cestou v Praglu a muzes mrknout na tu moji...taky asi bude na prodej :)
Najeto +-25000, pravidelnej servis a celkove v cajku. Cerna 650 N (2005)


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Lucky (Člen)
31.01.2010 18:17:00
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Ahoj, prodávám svoji B6ku. Mám ji tady v bazaru, nebo tady http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html Kluci co mě tady znaj, Ti potvrděj, že je to fakt mazel. Kdybys měl zájem, tak se ozvi.

Schobul (Člen)
31.01.2010 20:16:05
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Ahoj,
díky za nabídky, já bych ale spíš potřeboval někoho, kdo by se mnou byl ochoten zkontrolovat stav té mnou vybrané motorky než vybírat mezi dalšíma idontknow

Lucky: Díky za nabídku, nicméně cena je téměř stejná a rozdíl km(resp. opotřebení dílů, pneu..) a  vyhřívané hefty jsou navíc. Laďák + série je u obou.

Ondráš (Člen)
31.01.2010 20:26:41
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

Ahoj,
díky za nabídky, já bych ale spíš potřeboval někoho, kdo by se mnou byl ochoten zkontrolovat stav té mnou vybrané motorky než vybírat mezi dalšíma idontknow

Lucky: Díky za nabídku, nicméně cena je téměř stejná a rozdíl km(resp. opotřebení dílů, pneu..) a  vyhřívané hefty jsou navíc. Laďák + série je u obou.

Třeba o té co tu nabízí Myšák ti řekneme stav, aniž bysme ji viděli. Známe ho už pár let. Víme co s ní měl (dá se to tu někde v historii najít), takže určitě podle mě lepší než tahat někoho někam a doufat, že nikde nic nepřehlídne... Zkus nad tím popřemýšlet.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Schobul (Člen)
01.02.2010 13:31:32
Offline

Re: Nová GSF 600 04

To se opravdu nenajde nikdo, kdo by byl ochotný za 1000 Kč ztratit pár hodin času?

Honza-B6 (Člen)
01.02.2010 14:47:30
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

To se opravdu nenajde nikdo, kdo by byl ochotný za 1000 Kč ztratit pár hodin času?

Dej mi k té tisícovce dalších 66 a je tvoje..... good
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

Ondráš (Člen)
01.02.2010 15:10:04
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Schobul psal:

To se opravdu nenajde nikdo, kdo by byl ochotný za 1000 Kč ztratit pár hodin času?

Takhle si tu lidi nezískáš.headshake Tady se platí v naturáliích.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Schobul (Člen)
01.02.2010 15:14:38
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Když jsem nabízel slivovicu nebo víno, tak to moc nadšení nevyvolávalo idontknow

Jsem schopný sehnat i domácí, jestli tohle pomůže jako argument, jsem pro.good

Ondráš (Člen)
01.02.2010 15:50:34
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Jestli ti na tom tak moc záleží, tak ji teda odvez do autorizovaného servisu. Myslím, že za ten litr ti jí tam okouknou.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kim (Člen)
01.02.2010 17:57:19
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Honza-B6 psal:
Schobul psal:

To se opravdu nenajde nikdo, kdo by byl ochotný za 1000 Kč ztratit pár hodin času?

Dej mi k té tisícovce dalších 66 a je tvoje..... good
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

...se budeš ženitidontknowbigsmile...kuwa když vidím ty fotky...Tejn kafete,Vacov kafetegoodsmile1

...Schobul,taky jedna z možností,když ještě ukecáš povinou slevugood,tuhle známsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Honza-B6 (Člen)
02.02.2010 07:20:59
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Kim psal:
Honza-B6 psal:
Schobul psal:

To se opravdu nenajde nikdo, kdo by byl ochotný za 1000 Kč ztratit pár hodin času?

Dej mi k té tisícovce dalších 66 a je tvoje..... good
http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk … andit.html

...se budeš ženitidontknowbigsmile...kuwa když vidím ty fotky...Tejn kafete,Vacov kafetegoodsmile1

...Schobul,taky jedna z možností,když ještě ukecáš povinou slevugood,tuhle známsmile1

Dej pokoj!!!surprisedbigsmile ...ženit se ....idontknow  bigsmile .... Chtěl bych mezi velký kluky....bigsmile....

barynek (Člen)
03.02.2010 03:21:05
Offline

Re: Nová GSF 600 04

Fresh Man psal:
Kakac psal:
Fresh Man psal:


černejch je furt nejmíngoodgoodgoodpodivej se jen tady do profilů ....
seš nejak dezinformovanej bigsmilebigsmilebigsmile
a vo tom že máš S ... to mluví za sebe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

S kaři prominou moje lehké popíchnutíbigsmilebigsmilebigsmile

Ty trubko Barynka ne tebebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

podte do mně :)  ale na bacha na RAID .... abych vám ty brouky nepostříkal bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Freshi, ty zmetkufuckbigsmilebigsmilebigsmile
Kakac - jak se máme? Netrápí tě?surprisedbigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr