Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Výstava motocykl 2008

Petr J. (Člen)
14.03.2008 10:46:39
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

TAK PŘIDÁM TAKY JEDNU LITERÁRNÍ:

نفيذا لتوجيهات صاحب السمو الشيخ مك بن راشد ال مكتوم نائب رئيس رئيس جلس
الوزرا حاكم دبي ، وبأمر ومتابعة الفريق اول سمو الشيخ محمد راشد ال مكتوم ولي
عهد دبي وزير الدفاع ، شرعت دائرة الطيران المدني ببيفي الاعداد للبدء
بتنفيذ ، اضخم مشروع من نوعه في العالم يتمثلفياامةمدينة مطار جبل علي. واطلع
سمو الشيخ محمد بن راشدال مكتوم ولي عهد دبي وزير الدفاع على مجسم هذا
المشروع العملاق واستمع سموه في هذا السياق بحض سمو الشيخ احمد بن سعيد ال
مكتوم ئيسائرة الطيران المدني بدبي الاع لطير ان الامارات ، من فريق عمل
المشروع على شرح تفصيلي حول حجم ومساحة ومرافق واقسام # > المشر وع الذي
سيضم

cool

Čendina (Člen)
14.03.2008 10:48:55
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Jdu se přihlásit do literární soutěže vedle Melouna:

Dneska ráno jsem si koupila kolu. Normálně ji nepiju, to víte, ty kalórie. Ale nebyl čas na kafe, tak vyhrál tento bohulibý emerický nápoj. Byla jsem právě v půlce excelovské pracovní tabulky pro mou šéfovou i té inkriminované coca-coly, když to přišlo. Bhhhuuuuuééééééé...... Božínku. Krkáneček, až se otřásli okenní tabulky. V té chvíli jsem opravdu děkovala bohu, že sedím sama a nejsem kuřák. Nedošlo tedy k fyzické ani duševní újmě žádného z řadových zaměstnanců modré armády. Ještě jsem to nikomu neříkala, ale vypila jsem i ten zbytek coca-coly a druhý krkáneček nahrála na diktafon v telefonu. Pošlu ho MMS-kou své kamarádce Kri-kri. Bude mi závidět. Umí vykrkat celou abecenu, ale písmeno "h" jí moc nejde.

vOjTaB6 (Člen)
14.03.2008 10:52:57
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Čendi, seš jasnej vítěz literární pussy soutěže bigsmilebigsmilebigsmile
To ani gdyby Tomy celou cestu na tom kole couval, tak tě nepřebije


Bandit rulezz!!!
spidys (Člen)
14.03.2008 10:59:02
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Zdenda psal:

Bobule, přečti si to po mě ještě jednou ano? Myslím, že to jestli je někdo inteligent nebo ne, jsem tam dostatečně uvedl a rozdíl mezi pindáním na fóru a publikováním článku taky. Nicméně k tomu, aby si člověk po sobě něco přečetl, nemusí být velký inteligent. A co se týká vět v tomhle článku, tak některé zní naprosto strašně, to se na mě zlob nebo ne. Ale to je můj názor, tobě ho neberu.good

Hele já jen nechápu, proč to ten Tomy nepsal třeba v M$ Wordu - vždyť tam je nějaká částečná kontrola pravopisu a gramatiky. Alespoň mně to upozorňuje, když píšu nějakej canc, kde sem udělal jakou pussy-vinu bigsmile
Pak už jen stačí celý zkopírovat a vložit do toho v čem píšu ten slavnej Fázer Blog nebo co to je.
Jinak souhlasim se Zdendou, že když píšu někde něco veřejně (myslim jako článek, sloupek apod.) tak by to mělo mít i nějakou gramatickou úroveň. V novinách si taky asi jen tak nedovolej nějaký pravopisný chyby idontknow

Co se týče Tomyho potřeb, tak ať si píše kde chce co chce - já to stejně nečet, bylo to moc dlouhý na to abych investoval čas přečíst si, to co mě vlastně ani nezajímá - neb na výstavě sem byl taky, takže asi nic novýho sem se dozvědět nemoh a o tom že Tomy jel na kole z Pardubic do Prahy a z5, je sice hezký, ale znám lidi, co jezděj ještě větší štreky a nikde o tom nepíšou. Kouknul sem jen na ty fotky a zhodnotil strukturu webu.
Závěr: sorry Tomy - nic moc

HOWGH bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
butrus (Člen)
14.03.2008 10:59:28
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

vOjTaB6 psal:

Čendi, seš jasnej vítěz literární pussy soutěže bigsmilebigsmilebigsmile
To ani gdyby Tomy celou cestu na tom kole couval, tak tě nepřebije

je to tak. goodgoodgood
Tvuj bestseler o cole jsem precetl jednim dechem,musim si dat pivko,abych se z toho rozruseni uklidnil. beer good bigsmile

Petr J. (Člen)
14.03.2008 11:02:17
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

ještě pár frází z textu na vysvětlenou:

AUTO ARREREGH DAVATEMAN MANO SEPAHEH HAST.
Jsem neobyčejně potěšen, že jste mi dovolil cestovat v kufru vašeho auta.

FEKR GABUL CRADAN DAVAT PAEH GUSH DIVAR.
Ano, rád vyhovím vaší nabídce ležet na zemi s rukama za hlavou a nohama od sebe.

AKBAR KHALI-KILI HAFTIR LOTFAN.
Děkuji za předvedení vaší krásné zbraně.

cool

vOjTaB6 (Člen)
14.03.2008 11:02:27
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

butrus psal:
vOjTaB6 psal:

Čendi, seš jasnej vítěz literární pussy soutěže bigsmilebigsmilebigsmile
To ani gdyby Tomy celou cestu na tom kole couval, tak tě nepřebije

je to tak. goodgoodgood
Tvuj bestseler o cole jsem precetl jednim dechem,musim si dat pivko,abych se z toho rozruseni uklidnil. beer good bigsmile

Čendi: Vidíš to, Západ stojí za teboubigsmile
butrus: se někdy svezemegood


Bandit rulezz!!!
Petr J. (Člen)
14.03.2008 11:05:19
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

to Spidys: no on třeba letošní KTM katalog z výstavy byl taky maso.....asi to překládal Kellyho translátor....každá druhá věta neměla smysl a pravopis byl šílený.....

spidys (Člen)
14.03.2008 11:09:29
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Petr J. psal:

to Spidys: no on třeba letošní KTM katalog z výstavy byl taky maso.....asi to překládal Kellyho translátor....každá druhá věta neměla smysl a pravopis byl šílený.....

Tak to jsou vyjímky, ale tam to vynahradí ty obrázky KTM bigsmilegood


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Petr J. (Člen)
14.03.2008 11:13:09
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

to sice ano......ale jinak text je vážně svahilština.....smile1))

K.a.s.y.m. (Člen)
14.03.2008 11:39:52
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Petr J. psal:

TAK PŘIDÁM TAKY JEDNU LITERÁRNÍ:

نفيذا لتوجيهات صاحب السمو الشيخ مك بن راشد ال مكتوم نائب رئيس رئيس جلس
الوزرا حاكم دبي ، وبأمر ومتابعة الفريق اول سمو الشيخ محمد راشد ال مكتوم ولي
عهد دبي وزير الدفاع ، شرعت دائرة الطيران المدني ببيفي الاعداد للبدء
بتنفيذ ، اضخم مشروع من نوعه في العالم يتمثلفياامةمدينة مطار جبل علي. واطلع
سمو الشيخ محمد بن راشدال مكتوم ولي عهد دبي وزير الدفاع على مجسم هذا
المشروع العملاق واستمع سموه في هذا السياق بحض سمو الشيخ احمد بن سعيد ال
مكتوم ئيسائرة الطيران المدني بدبي الاع لطير ان الامارات ، من فريق عمل
المشروع على شرح تفصيلي حول حجم ومساحة ومرافق واقسام # > المشر وع الذي
سيضم

cool

woe máš to blbě zarovnaný musíš do prava ne dolevabigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mirek D (Člen)
14.03.2008 12:18:17
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Lenka psal:

a jak se menuje? Kárl fon Bánhóf bigsmile

Helmut von Sajrajt.. . fuck


Autobus je taky Suzuki... .
LosBanditos (Člen)
15.03.2008 11:17:15
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

Reakcím se nedivím a ani Ty mě nepřekvapuješgood...Internet je svobodné médium a kolikrát se tu kecá o úplnejch nesmyslech,tak nevím proč bych sem nemohl umístit odkaz na článek, který si někdo rád přečte...

BO pičo to jsou bandit stránky a né posraný fazer vyjebaný. Bandit je duše, štýl a cesta. Fazer je může závidětfuckfuckfuck


LosBanditos adios !
Tomy (Člen)
16.03.2008 23:03:32
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

spidys psal:
Zdenda psal:

Bobule, přečti si to po mě ještě jednou ano? Myslím, že to jestli je někdo inteligent nebo ne, jsem tam dostatečně uvedl a rozdíl mezi pindáním na fóru a publikováním článku taky. Nicméně k tomu, aby si člověk po sobě něco přečetl, nemusí být velký inteligent. A co se týká vět v tomhle článku, tak některé zní naprosto strašně, to se na mě zlob nebo ne. Ale to je můj názor, tobě ho neberu.good

Hele já jen nechápu, proč to ten Tomy nepsal třeba v M$ Wordu - vždyť tam je nějaká částečná kontrola pravopisu a gramatiky. Alespoň mně to upozorňuje, když píšu nějakej canc, kde sem udělal jakou pussy-vinu bigsmile
Pak už jen stačí celý zkopírovat a vložit do toho v čem píšu ten slavnej Fázer Blog nebo co to je.
Jinak souhlasim se Zdendou, že když píšu někde něco veřejně (myslim jako článek, sloupek apod.) tak by to mělo mít i nějakou gramatickou úroveň. V novinách si taky asi jen tak nedovolej nějaký pravopisný chyby idontknow

Co se týče Tomyho potřeb, tak ať si píše kde chce co chce - já to stejně nečet, bylo to moc dlouhý na to abych investoval čas přečíst si, to co mě vlastně ani nezajímá - neb na výstavě sem byl taky, takže asi nic novýho sem se dozvědět nemoh a o tom že Tomy jel na kole z Pardubic do Prahy a z5, je sice hezký, ale znám lidi, co jezděj ještě větší štreky a nikde o tom nepíšou. Kouknul sem jen na ty fotky a zhodnotil strukturu webu.
Závěr: sorry Tomy - nic moc

HOWGH bigsmile

Že lidi, kteří jezdí delší štřeky a nepíšou o tom, je čistě jejich věc. Znám lidi, co jezdí kratší štreky a píšou o tom, protože je to baví, stejně jako mě. V tom je celá podstata věci a jak už jsem psal, tak tady nikomu nic nevnucuju a je na každém, jestli si ten odkaz vůbec otevře!!!

Tomy (Člen)
16.03.2008 23:05:39
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

LosBanditos psal:
Tomy psal:
Mirek D psal:

Já to nečetl a ani číst nebudu.

Jedno však napíšu: Uveřejňováním tvejch výplodů tady ať jsou jakýkoliv tu ze sebe děláš čuráka. Nediv se těm reakcím co pak přijdou. Maj z tebe prdel. Nehledě na pravopis.

Taky už nemám bandita, ale co řekl vo vejstavě fazer klub tu opravdu nikoho nezajímá. Kdo to chce číst tak si to najde na stránkách kam jsi to umístil.

Pro modrý: Nechte to vyrobit....help vyhrál.... wine

Reakcím se nedivím a ani Ty mě nepřekvapuješgood...Internet je svobodné médium a kolikrát se tu kecá o úplnejch nesmyslech,tak nevím proč bych sem nemohl umístit odkaz na článek, který si někdo rád přečte...

BO pičo to jsou bandit stránky a né posraný fazer vyjebaný. Bandit je duše, štýl a cesta. Fazer je může závidětfuckfuckfuck

Zaprvý se tady vyjadřuj slušně mlaďochu a řekni mi důvod, proč by měli být Fazer stránky v.jeban.???

Kelly01 (Člen)
16.03.2008 23:15:00
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Protože Yamahy jsou odjakživa jebkyidontknow

A těch pár zoufalců co je tady má tolerujem z lítosti nad tím jakou udělali chybu že je vyměnilismile2

Ale holt patřili dřív do rodiny,a ta je jak známo základ státu a banditpussystráneksmokin


God Save The Queen!
misi (Člen)
17.03.2008 07:49:23
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Kelly01 psal:

Protože Yamahy jsou odjakživa jebkyidontknow

A těch pár zoufalců co je tady má tolerujem z lítosti nad tím jakou udělali chybu že je vyměnilismile2

Ale holt patřili dřív do rodiny,a ta je jak známo základ státu a banditpussystráneksmokin

goodgoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile yeaaah bigsmile


Blu one.... old one
Ondráš (Člen)
17.03.2008 09:02:25
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Kelly01 psal:

Protože Yamahy jsou odjakživa jebkyidontknow

A těch pár zoufalců co je tady má tolerujem z lítosti nad tím jakou udělali chybu že je vyměnilismile2

Ale holt patřili dřív do rodiny,a ta je jak známo základ státu a banditpussystráneksmokin

Nad moudrostí starců se někdy až podivuji.smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mirek D (Člen)
17.03.2008 09:06:29
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
spidys psal:
Zdenda psal:

Bobule, přečti si to po mě ještě jednou ano? Myslím, že to jestli je někdo inteligent nebo ne, jsem tam dostatečně uvedl a rozdíl mezi pindáním na fóru a publikováním článku taky. Nicméně k tomu, aby si člověk po sobě něco přečetl, nemusí být velký inteligent. A co se týká vět v tomhle článku, tak některé zní naprosto strašně, to se na mě zlob nebo ne. Ale to je můj názor, tobě ho neberu.good

Hele já jen nechápu, proč to ten Tomy nepsal třeba v M$ Wordu - vždyť tam je nějaká částečná kontrola pravopisu a gramatiky. Alespoň mně to upozorňuje, když píšu nějakej canc, kde sem udělal jakou pussy-vinu bigsmile
Pak už jen stačí celý zkopírovat a vložit do toho v čem píšu ten slavnej Fázer Blog nebo co to je.
Jinak souhlasim se Zdendou, že když píšu někde něco veřejně (myslim jako článek, sloupek apod.) tak by to mělo mít i nějakou gramatickou úroveň. V novinách si taky asi jen tak nedovolej nějaký pravopisný chyby idontknow

Co se týče Tomyho potřeb, tak ať si píše kde chce co chce - já to stejně nečet, bylo to moc dlouhý na to abych investoval čas přečíst si, to co mě vlastně ani nezajímá - neb na výstavě sem byl taky, takže asi nic novýho sem se dozvědět nemoh a o tom že Tomy jel na kole z Pardubic do Prahy a z5, je sice hezký, ale znám lidi, co jezděj ještě větší štreky a nikde o tom nepíšou. Kouknul sem jen na ty fotky a zhodnotil strukturu webu.
Závěr: sorry Tomy - nic moc

HOWGH bigsmile

Že lidi, kteří jezdí delší štřeky a nepíšou o tom, je čistě jejich věc. Znám lidi, co jezdí kratší štreky a píšou o tom, protože je to baví, stejně jako mě. V tom je celá podstata věci a jak už jsem psal, tak tady nikomu nic nevnucuju a je na každém, jestli si ten odkaz vůbec otevře!!!

Nikomu nevnucuju? A co ten vodkaz?idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
svatej (Člen)
18.03.2008 13:20:37
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Kelly01 psal:

Protože Yamahy jsou odjakživa jebkyidontknow

A těch pár zoufalců co je tady má tolerujem z lítosti nad tím jakou udělali chybu že je vyměnilismile2

Ale holt patřili dřív do rodiny,a ta je jak známo základ státu a banditpussystráneksmokin

surprisedtakze rikas,ze az si koupim nakou jebku,ze me tady jen tak budes tolerovat?!headshake


Amen. . .
barynek (Člen)
18.03.2008 14:56:09
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

svatej psal:
Kelly01 psal:

Protože Yamahy jsou odjakživa jebkyidontknow

A těch pár zoufalců co je tady má tolerujem z lítosti nad tím jakou udělali chybu že je vyměnilismile2

Ale holt patřili dřív do rodiny,a ta je jak známo základ státu a banditpussystráneksmokin

surprisedtakze rikas,ze az si koupim nakou jebku,ze me tady jen tak budes tolerovat?!headshake

presne takbigsmile a budem ti to omilat porad dokolabigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
banditpussy


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
18.03.2008 16:15:32
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

svatej psal:
Kelly01 psal:

Protože Yamahy jsou odjakživa jebkyidontknow

A těch pár zoufalců co je tady má tolerujem z lítosti nad tím jakou udělali chybu že je vyměnilismile2

Ale holt patřili dřív do rodiny,a ta je jak známo základ státu a banditpussystráneksmokin

surprisedtakze rikas,ze az si koupim nakou jebku,ze me tady jen tak budes tolerovat?!headshake

do 5-ti let budem všichni jebkařismokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kelly01 (Člen)
18.03.2008 16:57:28
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Já neheadshakeevilsmokin


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
18.03.2008 18:15:55
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Lidicky, dete do haje, sedim vcil na kravatackym jednani, a abych nudou nechcip taxem prosel celou tuhle diskuzi...

dyt ja musel asi 7x delat ze smrkam, jinak bych se zacal chechtat nahlas, nektery hlasky faaakt dobryyygood

butrus (Člen)
18.03.2008 18:29:20
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Rumcajs psal:

Lidicky, dete do haje, sedim vcil na kravatackym jednani, a abych nudou nechcip taxem prosel celou tuhle diskuzi...

dyt ja musel asi 7x delat ze smrkam, jinak bych se zacal chechtat nahlas, nektery hlasky faaakt dobryyygood

aby si pak tvuj boss nemyslel,ze se rehnis jemu a nesundal te z tvy pozice treba na pomocnika stary hnusny uklizecky sick bigsmile

svatej (Člen)
18.03.2008 18:35:32
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Kelly01 psal:

Já neheadshakeevilsmokin

surprised srdcar,az za hrob.evil Kelly,kdyby vyrabeli este starej model B12,tak do nej jdu,ty novy se mi nelibi,co ztratili zebrovani motoru.


Amen. . .
Eremi (Člen)
19.03.2008 14:38:08
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Tomy psal:
LosBanditos psal:
Tomy psal:


Reakcím se nedivím a ani Ty mě nepřekvapuješgood...Internet je svobodné médium a kolikrát se tu kecá o úplnejch nesmyslech,tak nevím proč bych sem nemohl umístit odkaz na článek, který si někdo rád přečte...

BO pičo to jsou bandit stránky a né posraný fazer vyjebaný. Bandit je duše, štýl a cesta. Fazer je může závidětfuckfuckfuck

Zaprvý se tady vyjadřuj slušně mlaďochu a řekni mi důvod, proč by měli být Fazer stránky v.jeban.???

Ty stránky by měly být!!!


S úsměvem jde všechno líp :o)
PALOUS (Člen)
19.03.2008 15:47:04
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

svatej psal:
Kelly01 psal:

Já neheadshakeevilsmokin

surprised srdcar,az za hrob.evil Kelly,kdyby vyrabeli este starej model B12,tak do nej jdu,ty novy se mi nelibi,co ztratili zebrovani motoru.

Kelly a srdcař?bigsmilezapátrejte do minulýho rokugoodjen za to chce moc a nová jebka co chtěl byla ránasicktakže dle mě ho mezi srdcaře neberubadpáč kdyby měl tučnější konto tak tady posloucháme jakej je bandit mrtkabigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
19.03.2008 15:51:16
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Eremi psal:
Tomy psal:
LosBanditos psal:


BO pičo to jsou bandit stránky a né posraný fazer vyjebaný. Bandit je duše, štýl a cesta. Fazer je může závidětfuckfuckfuck

Zaprvý se tady vyjadřuj slušně mlaďochu a řekni mi důvod, proč by měli být Fazer stránky v.jeban.???

Ty stránky by měly být!!!

Eremy co se ty nezdáhelpnějakí prvopys boco?bigsmile


Jebat motorky :-)
svatej (Člen)
19.03.2008 16:34:20
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

PALOUS psal:
svatej psal:
Kelly01 psal:

Já neheadshakeevilsmokin

surprised srdcar,az za hrob.evil Kelly,kdyby vyrabeli este starej model B12,tak do nej jdu,ty novy se mi nelibi,co ztratili zebrovani motoru.

Kelly a srdcař?bigsmilezapátrejte do minulýho rokugoodjen za to chce moc a nová jebka co chtěl byla ránasicktakže dle mě ho mezi srdcaře neberubadpáč kdyby měl tučnější konto tak tady posloucháme jakej je bandit mrtkabigsmile

Mas recht,to basnil o Moto Morini,nebo tak nak. Ale zname Starce,takze je jasny,ze by na bandita remcal.cool


Amen. . .
Kelly01 (Člen)
19.03.2008 21:02:10
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

A už by to stačilofuck


God Save The Queen!
Jarken (Člen)
20.03.2008 07:13:51
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

A to ještě moc nevíte jak si Kelly chrochtal blahem po svezení na jebce plasťáku .... bigsmile  evil no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
20.03.2008 08:10:12
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

Jarken psal:

A to ještě moc nevíte jak si Kelly chrochtal blahem po svezení na jebce plasťáku .... bigsmile  evil no né?No ano!

...jenom ti chtěl udělat radost a tag trochu si šplhnout, u něj nigdy nevíš do jakýho průseru se navezesurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mi (Člen)
27.03.2008 11:31:00
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

surprisedbigsmile


svět je cirkusovej stan
Kelly01 (Člen)
27.03.2008 16:55:53
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

headshake


God Save The Queen!
maňas (Člen)
27.03.2008 18:37:31
Offline

Re: Výstava motocykl 2008

tož kamarádi ase projevilibigsmilebigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr