Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

osiris (Člen)
30.03.2008 21:04:34
Offline

(dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

mr.kolumbio se ptá na tohle: Zdravicko panove,mam bandita 600 z roku 2000 a potreboval bych poradit, kdyz naberu do nadrze takovych 15 litru benzinu tak se mi po chvili jizdy zacina vylivat z odvetrani co je pod vickem na leve strane.kdyz necham vicko otevrene tak je vsechno ok a ve vicku kanalky jsou taky ok tak jestli nekdo nevi co stim predem diky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
30.03.2008 21:09:38
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

...stydím se to napsat, ale netankuješ moc po hrdlo a máš přitom špatný těsnění víčka? redface smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fik-B6S (Člen)
30.03.2008 21:11:40
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

nenatlačí do nádrže trochu moc? měla by tam zustat bezpečnostní rezerva pokdu nezístane pak jde přepadem ven. V zemi má benál nízkou teplotu a v nadrži nad motorem se zahřeje a hodně roztáhne to známe asi všichni že když vytáhneme třeba ze sklepa kanistr s banzínem a necháme jej na slunci tak napučí...
ale možná je to jen moje doměnka


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
mr.kolumbio (Nový člen)
30.03.2008 21:50:09
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

jo chlapi vim kde mirite ale ta nadrz ma psane 19 litru a jestli sem tam nalil takovych 15 litru tak prece tam ta rezerva musi byt ne a taky jak sem to zavrel tak mi to zaclo po tech 2 ujetych kilometrech pretikat ze by se to za takovou chvili tak natlacilo ale dik tak zdarec

Datel (Člen)
30.03.2008 22:50:23
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

No tak o manuál bych se teda při tankování neopíral................. To jsi ji měl ouplně prázdnou? Jestli ne, tak jak víš kolik jsi tam měl, že jsi tam nalil 15l?

......namáš třeba nádrž promáčklou a vysparavenou?

Na měření se vyser a nalívej dva palce od hrdla a jesmokin

Ondráš (Člen)
31.03.2008 00:25:59
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

No a myslel si třeba na to, že jak s motorkou akceleruje nebo brzdíš... že se třeba taky ten benzín hejbá? Nehledě na to, když jí klopíš ze strany na stranu. A nádrž zrovna nemá tvar kvádru...

Překontroluj těsnění.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.kolumbio (Nový člen)
02.04.2008 21:26:13
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

tak panove a problem je vyresen good uz jsme na to prisli ten tipek co to mel prede mnou tak do toho teda pekne dlubal bo to propojil prepad s odvzdusnenim.a jeste jeden dojeb prepad je v nadrzi diravy takze mi to nasalo benzin a jak  ta nemelo vzduch tak se to tlakovalo a tim mi to valilo zpoza vicka jo vypada to divne ale tedka to funguje jak jsme to dali zase zpatky dokupy no naras ale vsem dik za pomoc takze co dodat at je dobre pocasi mejte se zdarcool

Banditatom (Člen)
03.04.2008 07:10:26
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

mám rád šťastný konceredfaceevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fifa b 12 (Člen)
03.04.2008 19:50:32
Offline

Re: (dotaz od mr.kolumbio) teče benzin přepadem

mr.kolumbio psal:

tak panove a problem je vyresen good uz jsme na to prisli ten tipek co to mel prede mnou tak do toho teda pekne dlubal bo to propojil prepad s odvzdusnenim.a jeste jeden dojeb prepad je v nadrzi diravy takze mi to nasalo benzin a jak  ta nemelo vzduch tak se to tlakovalo a tim mi to valilo zpoza vicka jo vypada to divne ale tedka to funguje jak jsme to dali zase zpatky dokupy no naras ale vsem dik za pomoc takze co dodat at je dobre pocasi mejte se zdarcool

myslel se, na něco takového hlavně že to fachčígood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr