Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Amadeus

yello (Člen)
16.12.2006 19:41:55
Offline

Amadeus

hurrra,jak ja se tesim.Zas po dlouhe dobe skvely film.A bez reklam..smile1 ..takze smazim dvd.good


...che palle !!!
Borák (Člen)
16.12.2006 20:31:19
Offline

Re: Amadeus

jediná dnešní dobrá zpráva good
už sem taky natěšenej


...nikdo nevojebe Ježíše...
ladis surge (Nový člen)
17.12.2006 08:25:08
Offline

Re: Amadeus

to Yello: prosim, prosim pekne, mam takovy dotaz, jedu na svatky do Livigno, jak se da volat do CR za rozumnou cenu ? Existujou nejake prepaid karty, nebo internet call, nebo jak volat ty do CR ? Krome skypu, ten tam asi nenajdu. Diky moc, doufam, ze neobtezuju smile1

yello (Člen)
17.12.2006 10:33:09
Offline

Re: Amadeus

Ladis: tak to budem od sebe nakych 140-150 km.smile1 Docela rad bych s Tebou pokecal,pac se chystam na Lasik taky,a nevim kde si ho nechat udelat.
Co se tyce volani,tak bud predplacena karta,ja ale volam normalne z mobilu.Zalezi na tarifu.Jestli chces,muzu ti poslat SIM kartu do mobilu,mam jich doma asi 3-4.Jeste nepouzite,pac je to vetsinou v krabici s novym mobilem.Je na nich kredit 5€.
Nemas ICQ nebo Skajp?


...che palle !!!
ladis surge (Nový člen)
17.12.2006 15:22:40
Offline

Re: Amadeus

to Yello: promin, ted jsem se vratil ze salu, super, tak to jsem happy, ja tam budu od 21.12. do 30.12. , jinak za SIM ti budu vdecny, pokud budes mit naladu dorazit, rad te uvidim a pokecame, ja letim do Milana, pak jedeme autobusem, tudiz nejsem mobilni. Klidne prijed, dame nejakou mnamku, neco na zapiti samozrejme si myslim, ze bys zustal i pres noc, nejake prespani by nemel byt problem
jo skype mam, napis mi tvuj ja ti vecer zavolam

ladis surge (Nový člen)
17.12.2006 15:27:03
Offline

Re: Amadeus

uz jsem to nasel, nejsi na prijmu, zkusim to pozdeji

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr