Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kolo na B6

Karlos (Člen)
17.04.2008 10:00:18
Offline

Kolo na B6

Zdar hoši, kámoš nemůže za boha sehnat přední kolo na tu svojí mrchu, je to vůbec takhle z druhý ruky možný, nebo musí navštívit přímo Suzuki? idontknow


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
VikecB12 (Člen)
17.04.2008 10:28:36
Offline

Re: Kolo na B6

Je to pro vás trochu z ruky,ale já tam kolo jednou sehnal,pár jich tam mívá,je to v Ostrovačicích Opamoto. Skusit tam zavolat a poptat se. Ale po telefonu nebývá moc ochotnej něco v tom jejich bordelu hledat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kavis (Člen)
17.04.2008 11:56:05
Offline

Re: Kolo na B6

nebo zkus zavolat na vrakoviste v Podhoranech. Mas to prece jenom o hodne bliz. Podle me to tam taky mit budou urcite. stranky www.moto-mp.cz Cus


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
harris (Člen)
17.04.2008 12:15:20
Offline

Re: Kolo na B6

Karlos psal:

Zdar hoši, kámoš nemůže za boha sehnat přední kolo na tu svojí mrchu, je to vůbec takhle z druhý ruky možný, nebo musí navštívit přímo Suzuki? idontknow

hoj, ať chvilku vydrží, a já mu prodám svoje, pač mám mašinu na odpis, jen musím dořešit pojišťovnu, ale gumu si nechám je fungl nová, takže během příštího týdne ti dám vědět, a nechce motor??? komplet i se vstřikováním????


změna je život... měním čtyři za dva
Billy (Člen)
17.04.2008 12:54:29
Offline

Re: Kolo na B6

To jo ale ty mas NEW modelos, zalezi co ma kamarad za modelos, urco to nebude stejny


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Karlos (Člen)
21.04.2008 17:09:55
Offline

Re: Kolo na B6

Už to sehnal, za 4 litry, ale díkygood Bandit pussy


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr