Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

Georg (Člen)
23.04.2008 18:43:36
Offline

Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

Zdar všichni ze západu, v neděli má být zase nejlepší počasí z celého týdně. Má někdo chuť se projet? bigsmile
Co tak kolem 11:00 hod. třeba u Globusu v Chotíkově.

škardík (Člen)
23.04.2008 20:41:42
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

zatim neslibuju, ale možná jo:)


viz avatar:)
inkvizitorr (Administrator)
23.04.2008 22:36:35
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

jedu v sobotu ostrov-kyselka-vary (oběd v lokomotivě) a pak bečov tam bych chtěl bejt tak okolo druhý-třetí, pojezdit a pak zpátky, ale záleží na počasí když bude hnusně, tak holt jindy, v neděli tam nemůžu...


doba je temná...
Luk (Člen)
24.04.2008 08:09:05
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

o vikendu to vypada s jezdenim blede, mozna az v nedeli odpuledne, 11ta u me urcite nehrozibad


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
stoner (Člen)
24.04.2008 22:09:00
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

smile2 asi budu mít rodinné povinnosti. Kdyby se něco změnilo, tak se přihlásím.

Georg (Člen)
26.04.2008 19:25:08
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

Přesto že jsem toto téma založil, nemohu nikam jet.bad Nenadálé pracovní povinnosti.headshake

XJelen (Člen)
26.04.2008 20:02:37
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

inkvizitorr psal:

jedu v sobotu ostrov-kyselka-vary (oběd v lokomotivě) a pak bečov tam bych chtěl bejt tak okolo druhý-třetí, pojezdit a pak zpátky, ale záleží na počasí když bude hnusně, tak holt jindy, v neděli tam nemůžu...

Jak se vám moklo v Kadani?bigsmile(alespoň myslím, že ty labutě byli tvoje) Ta zmoklá partička před kruháčema jsme byli mygood


Strýcfajtr !!!
škardík (Člen)
26.04.2008 23:53:39
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

Já je potkal u bečova a byli nějaký nasranýidontknow


viz avatar:)
spidys (Člen)
27.04.2008 10:50:34
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

škardík psal:

Já je potkal u bečova a byli nějaký nasranýidontknow

Co dneska nějaká vyjížďka? Že bysme se sešli třeba v Plzni a zajeli do těch Mariánek - no a pak večer bysme jeli s tebou na Prágl.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
inkvizitorr (Administrator)
27.04.2008 16:42:34
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

XJelen psal:

Jak se vám moklo v Kadani?bigsmile(alespoň myslím, že ty labutě byli tvoje) Ta zmoklá partička před kruháčema jsme byli mygood

já sem si to myslelgood kadaň humáč, ale sotva sme vyjeli kolem řeky na klášterec tak sucho až do varů no a pak napiču bo bečov mokrejbadsmile2 ale jináč pěkný čtyrkilo v sobotugood


doba je temná...
XJelen (Člen)
27.04.2008 20:54:49
Offline

Re: Ne 27. 4. Plzeň - Bečov - Mariánky a zpět

inkvizitorr psal:
XJelen psal:

Jak se vám moklo v Kadani?bigsmile(alespoň myslím, že ty labutě byli tvoje) Ta zmoklá partička před kruháčema jsme byli mygood

já sem si to myslelgood kadaň humáč, ale sotva sme vyjeli kolem řeky na klášterec tak sucho až do varů no a pak napiču bo bečov mokrejbadsmile2 ale jináč pěkný čtyrkilo v sobotugood

Mi povídejfuck celou cestu von Sokolov přes Vary a Klášterec sluníčko a v Kadani chcanecpussy a já vůl se s tím tak leštilbigsmile u Žatce už to bylo zas OK, akorát že jsem tam píchnul a celej den jsem řešil zadní gumubad. Mimochodem už nikdy sprej do gumy, dneskka jsem to nemohl dostat z mašiny sajrajt jeden pojebanejfuck


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr