Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém spojka, prosím pomoc

JirkaMDS (Člen)
30.01.2007 21:07:11
Offline

Problém spojka, prosím pomoc

Dnes jsem vyměnil lamely a pružiny a po smontování a zmáčknutí jde páčka hodně ztuha, pak mě napadlo ještě rozdělat na druhé straně ten převod, kde byli vypadané kuličky, dal jsem vše do pořádku,ale změna úplně minimální, je to normální,nebo ne? díky

A jen tak na závěr, namontoval jsem xenonovou sadu, je to mazec, už se tešim na noční výlet good


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
losmiros (Člen)
30.01.2007 23:38:30
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

tak mu někdo poraďte ne?


on the road
Georges (Člen)
30.01.2007 23:44:54
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

JirkaMDS psal:

Dnes jsem vyměnil lamely a pružiny a po smontování a zmáčknutí jde páčka hodně ztuha, pak mě napadlo ještě rozdělat na druhé straně ten převod, kde byli vypadané kuličky, dal jsem vše do pořádku,ale změna úplně minimální, je to normální,nebo ne? díky

A jen tak na závěr, namontoval jsem xenonovou sadu, je to mazec, už se tešim na noční výlet good

nemám s tím vlastní zkušenosti, ale kamoš si měnil spojku na XTčku a taky říkal že je to tužší, ale pak si to po nějakejch kilometrech sedlo a v pohodě.
ale jestli je to stejnej případ to nevím...idontknow

Billy (Člen)
31.01.2007 07:02:58
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Taky sem si vcera vecer cetl tvuj problem, ale vubec nevim idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Datel (Člen)
31.01.2007 11:18:56
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Je ta sada xenonů schválená? Já jen po zkušenostech s policií, kdy mě šlo světlo po srážce na odborný posudek seru na nějaký tuning zvlášť u věcí, které prakticky nepotřebuju, protože v noci se mi nechce jezdit autem natož motorkou bad

JirkaMDS (Člen)
31.01.2007 11:24:20
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Datel psal:

Je ta sada xenonů schválená? Já jen po zkušenostech s policií, kdy mě šlo světlo po srážce na odborný posudek seru na nějaký tuning zvlášť u věcí, které prakticky nepotřebuju, protože v noci se mi nechce jezdit autem natož motorkou bad

Jsou to sady HID co montuji oficiálně na auta, mají evropskou i českou homologaci, je jich hodně co jí nemají, ale od téhle firmy jsou dražší,ale schválené good

Se spojkou i tak díky smile1
No uvidim, snad si to sedne....


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Billy (Člen)
31.01.2007 11:27:05
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

To Datel mas recht, z podobnyho duvodu jsem se vysral na skodarnu davat elektrony s sirokejma gumama a podlozkama pod kola 35 mm, aby me lezli kola ven z blatniku. Pak se neco stane a nebudu za to vinikem a najdou me tam kramu co neni schvalenejch a nebo zapsanejch v Tp, tim auto nebo motorka neni zpusobila k provozu na pozemnich komunikacich a ses v prdeli a budes nekomu jeste neco platit a nebo dostavat pokutu za picoviny !!


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
31.01.2007 11:31:02
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

To neznamena ze je to schvaleny treba na oktavku tak to muzes narvat na pazouta, natoz na motorku. Doufam ze sem te dobre pochopil chlape !!


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Bedřich (Člen)
31.01.2007 11:32:56
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Zdar Jirko, jaká je prajz za ty xenony? Nepotřebuješ něco do dílnybigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
JirkaMDS (Člen)
31.01.2007 14:59:48
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Billy psal:

To neznamena ze je to schvaleny treba na oktavku tak to muzes narvat na pazouta, natoz na motorku. Doufam ze sem te dobre pochopil chlape !!


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
JirkaMDS (Člen)
31.01.2007 15:05:23
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

sakra, nějak jsem to odmáčknul
No trochu jsi se spletl, je to schválený pro provoz na pozemních komunikacích, homologace evropská E24+ česká E8 s certifikátem, je to do všech aut, od Trabanta po Mercedes a na motorky je to to samé...
Bedřich: vyjde H4 bixenon něco kolem 8.000,- na motorku


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Georges (Člen)
31.01.2007 18:32:03
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

JirkaMDS psal:

sakra, nějak jsem to odmáčknul
No trochu jsi se spletl, je to schválený pro provoz na pozemních komunikacích, homologace evropská E24+ česká E8 s certifikátem, je to do všech aut, od Trabanta po Mercedes a na motorky je to to samé...
Bedřich: vyjde H4 bixenon něco kolem 8.000,- na motorku

surprised tak 8mičku bych za to teda nedal bad sick

ve dne k ničemu a v noci ti pod kolo stejně skočí nějaká zvěřina...

Antihero (Člen)
31.01.2007 20:05:19
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Tak to teda richtig. Za ty love maš dvě hodně dobrý gumy...Tužing pro zbohatlikysicksicksick


There's a pie in the sky when you die.
JirkaMDS (Člen)
31.01.2007 20:21:53
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Antihero psal:

Tak to teda richtig. Za ty love maš dvě hodně dobrý gumy...Tužing pro zbohatlikysicksicksick

Sorry zbohatlík nejsemfuck.... mám to hlavně kvůli bezpečnosti, je to o 70% větší svítivost a tím i já víc uvidím. Další věc je ta, že jich odebírám poměrně dost a tohle mám něco jako present,ale zpovídat se asi nikomu nemusim bigsmile


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Kelly01 (Člen)
31.01.2007 21:13:28
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Žeňte dýleryfucksicksmile1


God Save The Queen!
JirkaMDS (Člen)
31.01.2007 21:45:06
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Kelly01 psal:

Žeňte dýleryfucksicksmile1

bigsmile, já jsem ani od tebe nic jinýho nečekal bigsmile
já už bych to Banďoura montovat nechtěl...smile1


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Koldan (Člen)
01.02.2007 08:15:19
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

JirkaMDS psal:
Kelly01 psal:

Žeňte dýleryfucksicksmile1

bigsmile, já jsem ani od tebe nic jinýho nečekal bigsmile
já už bych to Banďoura montovat nechtěl...smile1

čím víc to sfítí,tím víc vidím a z teho mi logicky vyplývá,že míň vidí ten co jede proti mě,tagže já nevím,estli je ta bezpečnost vopravdu tag jistáidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Rebel (Člen)
01.02.2007 10:39:55
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Jirko ten rozdil je diky tomu že maš novy (silnějši) lamely a tim padem vic zmačkly pera..nevim jestli jsi dal i pera novy..pokud ano tak nejsou unaveny a je to zakonitě tuši.Postupně si to sedne a ty si zvykneš...Po par km ti to ani nepřijde...good


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Koldan (Člen)
01.02.2007 10:42:13
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Rebel psal:

Jirko ten rozdil je diky tomu že maš novy (silnějši) lamely a tim padem vic zmačkly pera..nevim jestli jsi dal i pera novy..pokud ano tak nejsou unaveny a je to zakonitě tuši.Postupně si to sedne a ty si zvykneš...Po par km ti to ani nepřijde...good

nebo budeš mít vypracovaný předloktí jag 30ti letej panicgoodbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Rebel (Člen)
01.02.2007 11:26:40
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Koldan psal:
Rebel psal:

Jirko ten rozdil je diky tomu že maš novy (silnějši) lamely a tim padem vic zmačkly pera..nevim jestli jsi dal i pera novy..pokud ano tak nejsou unaveny a je to zakonitě tuši.Postupně si to sedne a ty si zvykneš...Po par km ti to ani nepřijde...good

nebo budeš mít vypracovaný předloktí jag 30ti letej panicgoodbigsmile

A nebo tak......smile1


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
inkvizitorr (Administrator)
01.02.2007 11:42:03
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

nebo budeš mít vypracovaný předloktí jag 30ti letej panicgoodbigsmile

se ti to najednou machruje, co bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
01.02.2007 12:16:16
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Koldan psal:
Rebel psal:

Jirko ten rozdil je diky tomu že maš novy (silnějši) lamely a tim padem vic zmačkly pera..nevim jestli jsi dal i pera novy..pokud ano tak nejsou unaveny a je to zakonitě tuši.Postupně si to sedne a ty si zvykneš...Po par km ti to ani nepřijde...good

nebo budeš mít vypracovaný předloktí jag 30ti letej panicgoodbigsmile

...a já s čeho von má tag vypracovaný pazoury surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
01.02.2007 12:24:07
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

bejvávalosmile2 polovička je technoložka v pekařství a cukrářství,nové výrobky testuje na měsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
01.02.2007 12:26:24
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Koldan psal:

bejvávalosmile2 polovička je technoložka v pekařství a cukrářství,nové výrobky testuje na měsmile2

Takže když to přežiješ, můžou to prodávat medvědům jako doplněk stravy, jo?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
JirkaMDS (Člen)
01.02.2007 21:53:54
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Rebel psal:
Koldan psal:
Rebel psal:

Jirko ten rozdil je diky tomu že maš novy (silnějši) lamely a tim padem vic zmačkly pera..nevim jestli jsi dal i pera novy..pokud ano tak nejsou unaveny a je to zakonitě tuši.Postupně si to sedne a ty si zvykneš...Po par km ti to ani nepřijde...good

nebo budeš mít vypracovaný předloktí jag 30ti letej panicgoodbigsmile

A nebo tak......smile1

díky moc, to se mi celkem ulevilo, pera jsem dal nový taky...
....No a nebudu si tolik honit, abych šetřil síly na jaro a nebo začnu víc, aby mi to tak nepřišlo bigsmile


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Kelly01 (Člen)
01.02.2007 21:55:11
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Klidně si to hoň..


God Save The Queen!
JirkaMDS (Člen)
01.02.2007 22:34:47
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Kelly01 psal:

Klidně si to hoň..

manželka už za 3 týdny rodí, tak pak se na to už vykašlu bigsmile


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Koldan (Člen)
02.02.2007 09:16:26
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Ondráš psal:
Koldan psal:

bejvávalosmile2 polovička je technoložka v pekařství a cukrářství,nové výrobky testuje na měsmile2

Takže když to přežiješ, můžou to prodávat medvědům jako doplněk stravy, jo?bigsmile

ne e,vony to sů exkluzivní zákusky,tagže dyž to přežiju a šmakuje mi to,učí to cukrářky a ty to pak dělaj aby to mohly prodávat za těžký love takovým trůbům jag ste vybigsmile ale jag říkám do centu už mi moc nechybí,gde je útlej pas a prsa dmoucí...smile2 v propadlištích dějin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Eremi (Člen)
02.02.2007 09:26:29
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

vogo kdy tys měl útlej passurprisedbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Koldan (Člen)
02.02.2007 09:45:20
Offline

Re: Problém spojka, prosím pomoc

Eremi psal:

vogo kdy tys měl útlej passurprisedbigsmile

už máš vyčištěnou mordu,že se tady tlemíš woefuckbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr