Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pokus o krádež

LukinB6 (Člen)
26.04.2008 13:39:49
Offline

Pokus o krádež

Nazdar Bandiťáci

Tak jsem si do dneška myslel že se mi to stát nemůže. To že by mi někdo chtěl ukrást moji Banditku.

Ráno jsem si pěkně brzy vstal s tím že pojedu nakupovat do Brna. Zajel jsem služebním autem do druhé garáže kde mám motorku a soukromé auto. Garáž otevřená a bylo mi jasné že mě navštívil zloděj. Naštěstí mám motorku zaparkovanou tak že bez vyjetí auta s ní nikdo nehne. Rychle jsem vylítl z auta a šel zkontrolovat Motorku. Byla tam, ale dost poškozená. Asi na to měli spoustu času, protože odšroubovali držáky světla, ohli budíky a snažili se nějak - vypadá to na šroubovák odemknout řízení. Jinak pokradli úplně všechno co s motorkou souviselo a nebylo přibité k podlaze. Tak jsem od 8.45 do 12.30 lítal kolem toho a nevypadá to že bych si o víkendu zajezdil.

Teď musím vyřešit jak jí z tama dostat do servisu a hlavně do jiné garáže. Z tohoto podřadného Českého zřejmě černého národa bych se sicksicksick

Doufám že se nikomu nepřihodí nic co mě, strašně mě to sere a tomu člověkovi bych zlámal obě ruce na několikrát.

Vám ostatním přeji pěkné poježděníčko, já se budu jen koukat.

Banditpussy


GSX1250FA
barynek (Člen)
26.04.2008 13:58:42
Offline

Re: Pokus o krádež

headshakesmile2 tak hlavně ať ji dáš brzo do kupy a možeš zase jezditgood


Bandit 4EVER!!!
Kelly01 (Člen)
26.04.2008 14:26:10
Offline

Re: Pokus o krádež

Dej fotku jak vypadá okradená motorkasurprised

Z těchhle důvodů si platím garáž pod kamerama do kterých se leze přes kódsmokin

A do mojí vlastní garáže zajdu jednou za rok když potřebuji vozíksmile2

Ale zas stoupá v ceně,už mi nabízej 150000+,ale kam bych si dal vozíčeksurprised


God Save The Queen!
harris (Člen)
26.04.2008 16:54:23
Offline

Re: Pokus o krádež

LukinB6 psal:

Nazdar Bandiťáci

Tak jsem si do dneška myslel že se mi to stát nemůže. To že by mi někdo chtěl ukrást moji Banditku.

Ráno jsem si pěkně brzy vstal s tím že pojedu nakupovat do Brna. Zajel jsem služebním autem do druhé garáže kde mám motorku a soukromé auto. Garáž otevřená a bylo mi jasné že mě navštívil zloděj. Naštěstí mám motorku zaparkovanou tak že bez vyjetí auta s ní nikdo nehne. Rychle jsem vylítl z auta a šel zkontrolovat Motorku. Byla tam, ale dost poškozená. Asi na to měli spoustu času, protože odšroubovali držáky světla, ohli budíky a snažili se nějak - vypadá to na šroubovák odemknout řízení. Jinak pokradli úplně všechno co s motorkou souviselo a nebylo přibité k podlaze. Tak jsem od 8.45 do 12.30 lítal kolem toho a nevypadá to že bych si o víkendu zajezdil.

Teď musím vyřešit jak jí z tama dostat do servisu a hlavně do jiné garáže. Z tohoto podřadného Českého zřejmě černého národa bych se sicksicksick

Doufám že se nikomu nepřihodí nic co mě, strašně mě to sere a tomu člověkovi bych zlámal obě ruce na několikrát.

Vám ostatním přeji pěkné poježděníčko, já se budu jen koukat.

Banditpussy

Nebudu se sáhodlouze rozepisovat, shrnu to do tří slov: jsou to kurvy!!!!!!! pussy


změna je život... měním čtyři za dva
freny (Člen)
26.04.2008 17:12:26
Offline

Re: Pokus o krádež

Tak to jsi měl i tak štěstí, jsou to zmrdi, škoda, že jsi ho nečap při činu

barynek (Člen)
26.04.2008 19:36:01
Offline

Re: Pokus o krádež

Kelly01 psal:

Dej fotku jak vypadá okradená motorkasurprised

Z těchhle důvodů si platím garáž pod kamerama do kterých se leze přes kódsmokin

A do mojí vlastní garáže zajdu jednou za rok když potřebuji vozíksmile2

Ale zas stoupá v ceně,už mi nabízej 150000+,ale kam bych si dal vozíčeksurprised

možeš ho zahaknout za jebku jako PAVikabigsmilebigsmile a mit ho v ty supermoderni garáži na kódevilgoodbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Uhlajs (Člen)
26.04.2008 20:20:57
Offline

Re: Pokus o krádež

Tak to upřímnou soustrast.Ještě že ti jí neukradli uplně,To já mašinou taky nevyjedu dokud neodparkuju auto.Jenže bydlím v baráku a garáž mam v zahradě a na zahradě psa.
Vím že se to lehce řekne ale skus si to nějak ošéfovat aby se to neopakovalo.
fuckLidi jsou kurvy.fuck

LukinB6 (Člen)
26.04.2008 20:45:00
Offline

Re: Pokus o krádež

Tak jsem to byl teď v podvečer okouknout. Podařilo se mi dostat ze zapalováví kousky kovu a nastartovatgood. Motorku jsem radši dal do jiné garáže a tu původní zase o něco více zabezpečil a i auto uvnitř. Už jen sehnat ukradená zrcátka, koupit novou helmu a rukavice a můžu zase jezdit. Zapalování počká. Tak to nakonec dobře dopadlo. Teď si dávámwine a je mi už lépe.

Dole přikládám 3 obrázky.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/LukinB6/kradez1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/LukinB6/kradez2.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/LukinB6/kradez3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/LukinB6/kradez4.jpg



Banditpussy

Editoval osiris (26.04.2008 22:02:48)


GSX1250FA
ross (Člen)
27.04.2008 00:14:34
Offline

Re: Pokus o krádež

rozkopat hlavu čurákům, nastříkat montážní pěnu do prdele a kopat kilometr před seboufuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ROMIN (Člen)
27.04.2008 05:44:30
Offline

Re: Pokus o krádež

jaky jsi mel zamek na vratech bezpecnostni nebo obycejnou fabku?zajima me to protoze taky parkuji za autem a mame tady taky cerny.jinak je to v pici na ukrajinu snema za plot a 380v.

maňas (Člen)
27.04.2008 09:56:41
Offline

Re: Pokus o krádež

no my jich tady máme taky hodně,proto se garáž bez alarmu neobejdeheadshake


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mi (Člen)
27.04.2008 10:13:45
Offline

Re: Pokus o krádež

no ci kravo na tej moravě to je kurva zvěřinec. tak pevný nervi stou zbitečnou opravou. aš uvydíš zaslanýho skulvenýho cikána na šlapacím kole stvejma vjecma ubyj ho a dovez ho knám na májce ho upálíme a fertig evil


svět je cirkusovej stan
mr.BSE (Člen)
27.04.2008 10:34:08
Offline

Re: Pokus o krádež

ty voe, jeste ze to mam zamcene v garazi, za alarmen a dobrmanemgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Uhlajs (Člen)
27.04.2008 11:32:31
Offline

Re: Pokus o krádež

maňas psal:

no my jich tady máme taky hodně,proto se garáž bez alarmu neobejdeheadshake

No nevím kolik jich tam mate vy .Ale tady v Chebu maj hnízdo.
Nejhorší je že když si budeš bránit svuj majetek ,tak budeš ještě rasista.No nis,škoda slov.idontknowOni se snad přispusobíidontknow

Banditatom (Člen)
27.04.2008 13:07:42
Offline

Re: Pokus o krádež

kurvy zlodějskýfucksick hlavně, že se mu to nepovedlo dokončit parchantovi


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yello (Člen)
27.04.2008 18:18:45
Offline

Re: Pokus o krádež

Jak mate vsichni hned jasno v tom,ze to byli cerni...headshake

Protoze bili nekradou,to je jasny,a pak,ono se to jako reseni primo nabizi,ze ? idontknow


...che palle !!!
Kelly01 (Člen)
27.04.2008 18:21:45
Offline

Re: Pokus o krádež

U nás jofuck

To u vás v Itálii jste snědí všichni,cosurprisedsmile1


God Save The Queen!
LosBanditos (Člen)
27.04.2008 18:54:19
Offline

Re: Pokus o krádež

LukinB6 psal:

Nazdar Bandiťáci

Tak jsem si do dneška myslel že se mi to stát nemůže. To že by mi někdo chtěl ukrást moji Banditku.

Ráno jsem si pěkně brzy vstal s tím že pojedu nakupovat do Brna. Zajel jsem služebním autem do druhé garáže kde mám motorku a soukromé auto. Garáž otevřená a bylo mi jasné že mě navštívil zloděj. Naštěstí mám motorku zaparkovanou tak že bez vyjetí auta s ní nikdo nehne. Rychle jsem vylítl z auta a šel zkontrolovat Motorku. Byla tam, ale dost poškozená. Asi na to měli spoustu času, protože odšroubovali držáky světla, ohli budíky a snažili se nějak - vypadá to na šroubovák odemknout řízení. Jinak pokradli úplně všechno co s motorkou souviselo a nebylo přibité k podlaze. Tak jsem od 8.45 do 12.30 lítal kolem toho a nevypadá to že bych si o víkendu zajezdil.

Teď musím vyřešit jak jí z tama dostat do servisu a hlavně do jiné garáže. Z tohoto podřadného Českého zřejmě černého národa bych se sicksicksick

Doufám že se nikomu nepřihodí nic co mě, strašně mě to sere a tomu člověkovi bych zlámal obě ruce na několikrát.

Vám ostatním přeji pěkné poježděníčko, já se budu jen koukat.

Banditpussy

Užezad makovici headshake
headshakeheadshakeheadshake


LosBanditos adios !
Bedřich (Člen)
27.04.2008 22:42:31
Offline

Re: Pokus o krádež

Kurva vždyť se to dá koupit za 60 klaců!!! idontknow tak co jim z toho pak zbyde???

trohle mě vážně sere, ještě to ani neuměj ukrást kokoti a zkurví všechno kolem ať se na to vyšeroubadfuckfuck


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
tajnej (Člen)
07.05.2008 08:08:17
Offline

Re: Pokus o krádež

yello psal:

Jak mate vsichni hned jasno v tom,ze to byli cerni...headshake

Protoze bili nekradou,to je jasny,a pak,ono se to jako reseni primo nabizi,ze ? idontknow

Já myslim, že to byli žlutí bigsmile

Ta bleskurychlá barevná analýza mě, přiznám se, taky trochu překvapila. Poirot by se měl červenat, že tak rychle nepozná barvu idontknow

Eremi (Člen)
07.05.2008 08:44:23
Offline

Re: Pokus o krádež

tajnej psal:
yello psal:

Jak mate vsichni hned jasno v tom,ze to byli cerni...headshake

Protoze bili nekradou,to je jasny,a pak,ono se to jako reseni primo nabizi,ze ? idontknow

Já myslim, že to byli žlutí bigsmile

Ta bleskurychlá barevná analýza mě, přiznám se, taky trochu překvapila. Poirot by se měl červenat, že tak rychle nepozná barvu idontknow

tajnej, bys měl přece vědět, že dřív za všechno mohli komunisti a teď černí!bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
misi (Člen)
07.05.2008 15:11:59
Offline

Re: Pokus o krádež

Zastřelit take čurákyfuck


Blu one.... old one
Cvrček (Člen)
07.05.2008 16:21:58
Offline

Re: Pokus o krádež

ou...jakej to je rok?podle fotek soudím že asi už starší..a já si říkal,že tu mojí plechovku nikdo chtít nebude...raděj si dám taky bächa...mám bezp.zámek..ale jinak tz dveře co mám v garáži i když v baráku jsou na hovno..ale jeden bandasku ze sklepa a pospátku určitěš jen tak nevytlačí...smile2...asi rychle dodělám plot a pustím psaidontknow
nemám slov...smile2 člověk se dře a pak někdo příjde a jsi vp....smile2

barynek (Člen)
07.05.2008 19:43:49
Offline

Re: Pokus o krádež

Cvrček psal:

ou...jakej to je rok?podle fotek soudím že asi už starší..a já si říkal,že tu mojí plechovku nikdo chtít nebude...raděj si dám taky bächa...mám bezp.zámek..ale jinak tz dveře co mám v garáži i když v baráku jsou na hovno..ale jeden bandasku ze sklepa a pospátku určitěš jen tak nevytlačí...smile2...asi rychle dodělám plot a pustím psaidontknow
nemám slov...smile2 člověk se dře a pak někdo příjde a jsi vp....smile2

podle fotek je to právě novej typevil viz nádrž, na tý se to pozná asi nejlíp


Bandit 4EVER!!!
Cvrček (Člen)
08.05.2008 00:15:05
Offline

Re: Pokus o krádež

no já jako myslel novější..a né uplně nejstarší...jsem se nevyjádřil přesně:D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr