Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Špatný laďák?

speedy (Člen)
05.05.2008 16:38:24
Offline

Špatný laďák?

Ahoj včera jsem si koupil laďák na B6. Ale nejsem si jistej jestli není náhodou na B12. Pro úkázku jsem to raději vyfotil.
Fotka s rozměrama je tady:
http://www.dumparump.com/view.php?id=8ImpMU7
Poraďte prosím co to je a co s tím.
Doufám, že to není na B12 jinak jsem v pussy

Díky Speedy


Jezdím jen tak rychle jak létá můj anděl střážněj.
Filous (Člen)
05.05.2008 16:42:51
Offline

Re: Špatný laďák?

...hele Spídy, potvrzuju tvoje vobavy, neboť tadle koncofka je na starší modely B12, kerý ji měli šroubovací na 3 šrouby...nezlop se, ale si jelito, esi sis na svym origo laufu nefšim, že máš koncofku i se svodem f kuse...ale elegantně s toho vybruslíš, dyš eště přikoupíš B12tkovej mezikus svodu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
speedy (Člen)
05.05.2008 16:45:34
Offline

Re: Špatný laďák?

Víš, kde by se dal sehnat?


Jezdím jen tak rychle jak létá můj anděl střážněj.
Filous (Člen)
05.05.2008 16:47:35
Offline

Re: Špatný laďák?

...to nevim, skus inzeráty a firmy, kerý prodávaj díly z bouraček, ale tech svodů moc k mání nebude...no a nebo firmu, kerá ti ho vyrobí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
speedy (Člen)
05.05.2008 16:50:48
Offline

Re: Špatný laďák?

Díky. někde se poptám. Ale s tímhle vejfukem bude třeba seštelovat motor, protože má jiný parametry.


Jezdím jen tak rychle jak létá můj anděl střážněj.
Kelly01 (Člen)
05.05.2008 17:17:21
Offline

Re: Špatný laďák?

štelovat motor nebude nutný..
ten svod se dá koupit od litru..


God Save The Queen!
osiris (Člen)
05.05.2008 17:46:49
Offline

Re: Špatný laďák?

...tywe furate, fibriluje ti srdce ? surprised máš glykemickej šok ? surprised jde ti pěna od pusy ? surprised nebo odříkáváš "zdrávas" ? surprised bigsmile ...to není možný smile1 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
05.05.2008 17:48:28
Offline

Re: Špatný laďák?

Přišel jsem z fitka a dopravky..
Jsem utlumenej..
Du za hoďku na fernetyevil


God Save The Queen!
osiris (Člen)
05.05.2008 17:52:13
Offline

Re: Špatný laďák?

...áha, tak to bude smršť posléze smile1 a vodsere to někdo aktuální v čase bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
05.05.2008 17:54:34
Offline

Re: Špatný laďák?

smokin


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
05.05.2008 19:52:07
Offline

Re: Špatný laďák?

speedy psal:

Díky. někde se poptám. Ale s tímhle vejfukem bude třeba seštelovat motor, protože má jiný parametry.

Creptus delaj svody za max 650kc. tusim. Zkus se optat na www.creptus.cz good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
KOVAL (Člen)
05.05.2008 21:50:10
Offline

Re: Špatný laďák?

fuck divný,tak ty si koupíš laďák jo,nevšimneš si že nemá připojovací rouru a ještě k tomu si ho koupíš homologovanej s přepážkama vevnitřsurprisedsurprisedsurprised
no co no,je to starej Shark to je nadmíru jasnýsmile1
ten mezisvod mám doma,ale rozhodně ho neprodámsmile1
a už vidím nadšení starýho creptuse kterej neví co dřív,nestíhá vyrábět vlastní vejfucky a dodací lhůta je minimálně měsíc jak nadšeně vyrábí mezisvod a ještě na něj soustruží tu origo přírubusmile1
to i Kulhas v Tenaxu,kterej chce normálně za mezisvod 1500 mně poslal do ass když jsem se ho ptal jestli mi na jednu jebku vyrobí mezisvod s přírubou abych tam nabastlil vejfuck z něčeho jinýhosmile1

K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2008 21:53:42
Offline

Re: Špatný laďák?

KOVAL psal:

fuck divný,tak ty si koupíš laďák jo,nevšimneš si že nemá připojovací rouru a ještě k tomu si ho koupíš homologovanej s přepážkama vevnitřsurprisedsurprisedsurprised
no co no,je to starej Shark to je nadmíru jasnýsmile1
ten mezisvod mám doma,ale rozhodně ho neprodámsmile1
a už vidím nadšení starýho creptuse kterej neví co dřív,nestíhá vyrábět vlastní vejfucky a dodací lhůta je minimálně měsíc jak nadšeně vyrábí mezisvod a ještě na něj soustruží tu origo přírubusmile1
to i Kulhas v Tenaxu,kterej chce normálně za mezisvod 1500 mně poslal do ass když jsem se ho ptal jestli mi na jednu jebku vyrobí mezisvod s přírubou abych tam nabastlil vejfuck z něčeho jinýhosmile1

bigsmilebigsmile pravdu díš čéče


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.05.2008 08:24:49
Offline

Re: Špatný laďák?

speedy psal:

Díky. někde se poptám. Ale s tímhle vejfukem bude třeba seštelovat motor, protože má jiný parametry.

...no tag seřízení bys měl províst s každym jinym laufem, ty parametresmile1


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
06.05.2008 09:38:49
Offline

Re: Špatný laďák?

Já bych ti poradil ještě jednu variantu,tady to co sis pořídil přenech nějakýmu B12kářovi a kup jinej aji s mezisvodem. Ta příruba je stejně humus a zvuk u tohoto homologovanýho bude podobnej jako u origoše,takže budeš shánět svod a nakonec zjistíš že výsledek je k hovnu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
speedy (Člen)
08.05.2008 16:12:35
Offline

Re: Špatný laďák?

Díky. Už jsem to vyřešil. Poslal mi to jeden chlápek jako výfuk na B6 a tomu kterej chtěl výfuk na B12 poslal ten na B6. Prostě poslal dva balíky a přehodil příjemce. Už mám peníze z5.


Jezdím jen tak rychle jak létá můj anděl střážněj.
Luky (Člen)
08.05.2008 16:36:48
Offline

Re: Špatný laďák?

Prosim tě, mohl bys mi poslat fotku, cenu a kontakt na email na toho prodejce.Jen pokud jde o Shark.Dík.Luky.moto@seznam.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr