Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pro znalce bodového systému...

Petr (Člen)
08.05.2008 19:22:06
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

no jednosměrka to není, ale je fakt, že se tam stát nesmí smile1
jenže když sem autem a jdu si pro holčihu na Zvonařku, říkal sem si že tu chvili to tam přečká :). Odstavil sem to tam mezi ostatních 5 aut smile2 jenže tam byli i šoféři, co zřejmě vzaly nohy na ramena jak uviděli čerty..
první se zeptám kolikto je (do 500 nebudu dělat potíže) a kdyžtak osoba blízská goodgood
dík za rady good


tož tak..
Ondráš (Člen)
08.05.2008 22:35:55
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Já se do toho teda nechtěl znova vměšovat, ale spíš se zeptám:
Přijde předvolání. Jdu tam a řeknu, že vím, kdo to byl a řeknu jim to. Dotyčná osoba se přizná, že si auto odemne půjčila, ale neřídila ho a řídila ho osoba blízká. Kdo tedy dostane pokutu? Budu to i já, protože jsem nevěděl, kdo to vozilo řídil?help

Děkuji za právnický rozbor.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
škardík (Člen)
09.05.2008 09:50:59
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

Dostanete jí všichni tři, aby ste si z nich příště nedělali prdelbigsmile


viz avatar:)
Eremi (Člen)
09.05.2008 10:25:43
Offline

Re: Pro znalce bodového systému...

KOVAL psal:

kucí já musim naprosto souhlasit s Onasisem a Monty Jackemsmile2
prostě obecně řečeno-jezdíme tady všichni jak pussysové a chceme bejt všichni hromadně nepostižitelný..
neoodiskutovatelnej fakt je ten že tady zbytečným hazardem umírá mrtě nevinejch lidí na silnicích zbytečně..
neoodiskutovatelnej fakt je že to je způsobený bezohledností která tu panuje..
neoodiskutovatelnej fakt je že si nikdo nic nedělá z jakýhokoliv zákona potažmo z jeho strážce-policajta..
neoodiskutovatelnej fakt je ovšem taky to že voni si s tim ty nahoře nevěděj rady a takhle planě tlučou do tmy a snažej se několikatisícihlavým stádem radarů neustále se zvyšujícím s tim něco udělat což se může jevit jako naprostá pussy,bohužel..

Prostě bezohlednost s jakou se neustále každodenně setkávám na silnici je nepochopitelná..
Jako nedělám chytrýho,taky nedodržuju víceméně rychlost,ale prostě nepředjíždím na dvojitý plný,pokud to není vyloženě nutný tak ani na jednoduchý,nevohrožuju nikoho když předjíždím abych vytlačoval protijedoucí auta do pangejtu,nebourám,zbytečně neriskuju a není mi jedno že si skurvim auto bo ho nemám služební ani pojištěný a už vůbec nechci zrovna umřít a nejsem nesmrtelnej hrdina jako spousta těch co potkávám denně na silnici..
ALE KDYŽ MI BUDE PROSTĚ HROZIT NĚJAKEJ BRUTÁLNI POSTIH TAK SI PROSTĚ BUDU DÁVAT JEŠTĚ VĚTŠÍ POZOR!!!
A NEBUDU TO  HOLT DĚLAT!!!
Stejně tak jako když jedu do německa nebo rakouska tak si tam nedovolim ani uprdnou aby mně nešikanoval fašounskej policajt,prostě to tak je no a kdo to nepochopí tak platí,tak to prostě je.
Když jedu v rakousích po dálnici,tak neřikám že tam striktně všichni dodržujou předepsanejch omezenejch 110,ale jedou tak maximálně do 120 a plynule všichni,neni tam žádnej střelec jako  u nás že letí auto 180 a vyblikává tě dálkovejma ať se uhneš,prostě holt né,no a když jo tak ho prostě vosolej no,je to jednoduchý.
Jako třeba rozdíl v itálii voproti rakousku,jako rychlost tam nedodržuje nikdo,radar tam potkáš akorát na prvního máje a na dálnici ve křoví u benzínky takže si ho nevšimne akorát idiot. Na 4proudovce dálnici vokolo města tam jedou v nejpomalejším pruhu 110 a v nejrychlejším ty co spěchaj tak 180,pohoda.... Žádná křeč,prostě ti řeknou že kdyby mněli všichni dodržovat rychlost tak jim zkolabuje doprava... Sou Happy... Ale taky se mi tam nikdy nestalo aby mně někdo chtěl vytlačit ze silnice,na dvojitý plný proti mně v zatáčce a ještě mi ukazoval fakáče jako u nás..
PROSTĚ JE TO V LIDECH.idontknow
Takže holt ať je to jak je to za to co se tady děje si můžem sami a budem teda na silnicích platit a že se holt tenhle státní ZMRDOAPARÁT hodlá na tom taky trochu zahojit to už je věc jiná ale holt porád si můžem sami za to že mu k tomu zadáváme možnost,už je to tak.smile2
A osobou blízkou už dětě do PRDELE páč sem ji taky použil a moc dobře jako vostatní vychcaný češi vim jako to bylo dovopravdy.

tak tohle ti podepisuju kameníkugood


S úsměvem jde všechno líp :o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr