Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » řazení bez spojky

kojaksro (Člen)
11.05.2008 01:16:53
Offline

řazení bez spojky

koupil jsem si B12s a chci se zeptat jestli můžu od 2 nahoru řadit bez spojky ( samozřejmě  bez plynu a když je moto hezky zahřáté ), jak je to šetrné k převodovce atd. Díky za radu....


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
11.05.2008 01:36:18
Offline

Re: řazení bez spojky

...neboj se toho (doufám, že máš ale trochu citu) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
11.05.2008 01:45:18
Offline

Re: řazení bez spojky

smile1dík cit by byl...


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
11.05.2008 09:30:47
Offline

Re: řazení bez spojky

A jakej to má důvod? Teda pokud to není při jízdě po zadním,tam to chápuevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
luig (Člen)
11.05.2008 11:09:13
Offline

Re: řazení bez spojky

Zkoušel jsem to na šestce a né a né tam ten kvalt narvat (s citem samozřejmě), prostě podebírám řadičku a nic... Zlatá jawka, tam kvalty padaly bez spojky krásněsmile1 Holt se maj inženýři z Japonska ještě hodně co učitbigsmile


Ne asi
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 11:11:43
Offline

Re: řazení bez spojky

luig psal:

Zkoušel jsem to na šestce a né a né tam ten kvalt narvat (s citem samozřejmě), prostě podebírám řadičku a nic... Zlatá jawka, tam kvalty padaly bez spojky krásněsmile1 Holt se maj inženýři z Japonska ještě hodně co učitbigsmile

surprisedjawka je poloautomat tam je to něco jinýho good


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
luig (Člen)
11.05.2008 11:15:21
Offline

Re: řazení bez spojky

Bandit 650A psal:

surprisedjawka je poloautomat tam je to něco jinýho good

Jasný ale v praxi se na to jde stejně ne? Pustim plyn, kopnu to tam a jak pomalu pouštim řadičku tak tim jakoby sepnu spojku ne?


Ne asi
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 11:26:16
Offline

Re: řazení bez spojky

na bandourovi jsem to nezkoušel a zkoušet nebudu věřim že mu to neuškodí když to budeš dělat s citem ale nepříde mě takovej problém použivat spojku  ikdyž jedeš střelbuevil
jawka skousne všechno mam ji ještě taky první nastartování a zařazení nejde jinak než přes zubybigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Fik-B6S (Člen)
11.05.2008 11:30:46
Offline

Re: řazení bez spojky

luig psal:
Bandit 650A psal:

surprisedjawka je poloautomat tam je to něco jinýho good

Jasný ale v praxi se na to jde stejně ne? Pustim plyn, kopnu to tam a jak pomalu pouštim řadičku tak tim jakoby sepnu spojku ne?

nee princip je takovej že musíš být sakra rychlej a v okamžiku kdy zavřeš plyn už musí skočit další kvalt aby jsi trefil desetinku vteřiny kdy jsou vůle v motoru a převodovce mezi zátahem a bržděním motoru...
aby to bylo fakt přesný a nepotřeboval jsi tolik citu a načasování tak se používaj vypínače zapalování který se připojej k řadičce aby jsi když cvakneš další kvalt trefil tu správnou chvilku a přitom nemusel ani ubírat plyn...good
ale osobně se mit o zdá zbytečný na normální ježdění to je k ničemu...bad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
11.05.2008 11:44:01
Offline

Re: řazení bez spojky

VikecB12 psal:

A jakej to má důvod? Teda pokud to není při jízdě po zadním,tam to chápuevil

... surprised protože tím nic v převodovce nekurvíš, protože nekurvíš ani spojku jako když řadíš s ní (při každým tvým i sebelepším zařazení klouzne), protože můžeš bejt v dešti línej ji mačkat a podružná výhoda jsou i ušetřený desetinky bigsmile
(proč teda píšeš že proč headshake bigsmile když tohle všechno snad víš, nebo ne? bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 11:51:37
Offline

Re: řazení bez spojky

osiris psal:
VikecB12 psal:

A jakej to má důvod? Teda pokud to není při jízdě po zadním,tam to chápuevil

... surprised protože tím nic v převodovce nekurvíš, protože nekurvíš ani spojku jako když řadíš s ní (při každým tvým i sebelepším zařazení klouzne), protože můžeš bejt v dešti línej ji mačkat a podružná výhoda jsou i ušetřený desetinky bigsmile
(proč teda píšeš že proč headshake bigsmile když tohle všechno snad víš, nebo ne? bigsmile)

no pravě že když bude chybět ten cit tak to pujde přes zubyidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
osiris (Člen)
11.05.2008 11:54:18
Offline

Re: řazení bez spojky

...no tak když je někdo vemeno tak ať to nezkouší, co ti mám na to říct smile1
...když si ji mírně přitlačíš těsně před, tak pak tam spadne úplně sama


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
11.05.2008 12:04:24
Offline

Re: řazení bez spojky

Aha takže pokud nevychytám ten okamžik mezi tahem a bržděním motorem tak to tam nekopnu? Naučenej z jawky jsem to zkoušel mezi 5 a 6 při zavřeným plynu ale jakoby tam byla nějaká západka nebo co a prostě jsem tlačil do řadičky a nic.


Ne asi
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 12:07:44
Offline

Re: řazení bez spojky

osiris psal:

...no tak když je někdo vemeno tak ať to nezkouší, co ti mám na to říct smile1
...když si ji mírně přitlačíš těsně před, tak pak tam spadne úplně sama

a jsme u tohobigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Radek-Ban (Člen)
11.05.2008 12:10:34
Offline

Re: řazení bez spojky

luig psal:

Aha takže pokud nevychytám ten okamžik mezi tahem a bržděním motorem tak to tam nekopnu? Naučenej z jawky jsem to zkoušel mezi 5 a 6 při zavřeným plynu ale jakoby tam byla nějaká západka nebo co a prostě jsem tlačil do řadičky a nic.

ideálně by otáčky měly bejt stejný smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
osiris (Člen)
11.05.2008 12:12:09
Offline

Re: řazení bez spojky

...žádný zavření plynu, jen MÍRNĚ na okamžik ubereš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
11.05.2008 12:12:40
Offline

Re: řazení bez spojky

hm hm na 6tce bes spojky to normalně dávám a ok,ale jen nahoru. no na simsonu to šlo takyevil


svět je cirkusovej stan
luig (Člen)
11.05.2008 12:16:31
Offline

Re: řazení bez spojky

osiris psal:

...žádný zavření plynu, jen MÍRNĚ na okamžik ubereš

OK, to už mi je jasný jde mi jen o to jestli je tam nějaká "pojistka" která to v neideálních otáčkách nepustí (pohyb řadičkou)


Ne asi
Datel (Člen)
11.05.2008 12:24:34
Offline

Re: řazení bez spojky

Padají tam jak na B6, tak na B12.......

a jde to i z jedničky na dvojku, ale hodně to cukne , tak řadím bez spojky až od 2 nahóru good

Ice (Člen)
11.05.2008 13:06:38
Offline

Re: řazení bez spojky

Pořiďte si skůtra, když jste takový líný vemena a nechce se vám řadit přes spojku... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ondráš (Člen)
11.05.2008 13:08:04
Offline

Re: řazení bez spojky

luig psal:
osiris psal:

...žádný zavření plynu, jen MÍRNĚ na okamžik ubereš

OK, to už mi je jasný jde mi jen o to jestli je tam nějaká "pojistka" která to v neideálních otáčkách nepustí (pohyb řadičkou)

synchronizovanou převodovku bandit nemá pokud vím.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Knoxville (Člen)
11.05.2008 13:08:09
Offline

Re: řazení bez spojky

Radši dám do kožichu lamelám na spojce, než si rybit převodovku. Když nic jinýho, na spojku si troufnu sám. evil

osiris (Člen)
11.05.2008 14:10:19
Offline

Re: řazení bez spojky

...některý asi nikdy nebudou schopný pochopit, že tím převodovce neubližujou headshake smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nawrc (Člen)
11.05.2008 19:00:28
Offline

Re: řazení bez spojky

nepotrebuju na to ani cit,prostě zavřu plyn a cvaknu tam jinej kvalt, nemá to žádnej odpor, nic. Řadim bez spojky dost často, jak nahoru tak dolů, žádný pazvuky ani rány z převodovky nejdou.good


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Kelly01 (Člen)
11.05.2008 19:04:38
Offline

Re: řazení bez spojky

jak je pneumatický vypínání spojky tak je to okevil


God Save The Queen!
sigibiker (Člen)
11.05.2008 21:05:33
Offline

Re: řazení bez spojky

Chlapi tak si kupte skutry a mate po problemu !bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
11.05.2008 21:35:01
Offline

Re: řazení bez spojky

osiris psal:

...některý asi nikdy nebudou schopný pochopit, že tím převodovce neubližujou headshake smile1

...že tě to eště baví, já uš to vzdalsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
11.05.2008 21:36:41
Offline

Re: řazení bez spojky

...čekám až budeme mít nástupce smile2 pak to taky zabalím bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
12.05.2008 19:50:52
Offline

Re: řazení bez spojky

osiris psal:

...některý asi nikdy nebudou schopný pochopit, že tím převodovce neubližujou headshake smile1

podle návodu dnes odzkoušeno...good podají tam jak po másle...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
12.05.2008 20:10:05
Offline

Re: řazení bez spojky

osiris psal:

...čekám až budeme mít nástupce smile2 pak to taky zabalím bigsmile

já to taky vzdal...prostě někdo nepochopí,že ta konstrukce je trochu jiná než na automobilovejch převodovkách.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fik-B6S (Člen)
12.05.2008 20:17:57
Offline

Re: řazení bez spojky

Ondráš psal:
luig psal:
osiris psal:

...žádný zavření plynu, jen MÍRNĚ na okamžik ubereš

OK, to už mi je jasný jde mi jen o to jestli je tam nějaká "pojistka" která to v neideálních otáčkách nepustí (pohyb řadičkou)

synchronizovanou převodovku bandit nemá pokud vím.

Někde jsme četl článek že to není tak uplně pravda mašia má synchrony ale nejsou tak jemné jak na autě...
nevím už jak přesně to bylo ale synchron tam je ...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
12.05.2008 20:23:56
Offline

Re: řazení bez spojky

není.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
12.05.2008 20:58:43
Offline

Re: řazení bez spojky

Není...Jsou tam jen obyčejný zubový spojky.To že tomu neublížíš není ani tak daný tím jestli tam jen nebo není synchron,ale principem řazení.I v autě se s použitím vhodného meziplynu dá řadit bez spojky,ale chce to dost cviku.....Ti co jezdili s auty tipu V3S a jinýmy bezsynchronímy vehikli mi dají jistě za pravdu.
jednou jsem takhle dojel se svojí 1000MB z prahy až domů(60 km)odešlo mi spojkový ložisko bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luig (Člen)
12.05.2008 21:04:47
Offline

Re: řazení bez spojky

K.a.s.y.m. psal:

Není...Jsou tam jen obyčejný zubový spojky.To že tomu neublížíš není ani tak daný tím jestli tam jen nebo není synchron,ale principem řazení.I v autě se s použitím vhodného meziplynu dá řadit bez spojky,ale chce to dost cviku.....Ti co jezdili s auty tipu V3S a jinýmy bezsynchronímy vehikli mi dají jistě za pravdu.
jednou jsem takhle dojel se svojí 1000MB z prahy až domů(60 km)odešlo mi spojkový ložisko bigsmile

Podobná diskuze se právě řeší i na motorkářích a názor že jde šaltrovat v autě bez spojky tam taky padnul. Nehádám se, převodovku jsem zevnitř nikdy live neviděl tak mi to hlava nebere. Přeci pokud zatáhnu za šaltpáku bez spojky tak to musí hned počítat zuby ne? idontknow


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
12.05.2008 21:16:58
Offline

Re: řazení bez spojky

Zjisti si jak vypadá synchron a jeho princip a už tohle v životě neřeknešsmile1řazení se spojkou se používa při řazení vyšší rychlosti jen proto,že nedokážeš dost rychle zařadit aby ti nepadli otáčky jako u motorky proto meziplyn a dolu se řadí s meziplynem proto aby jsi vyrovnal otáčky předlohového a toho druhého hřídele.
až najdu foto rozebraný převodovky tak dodám smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
12.05.2008 21:41:14
Offline

Re: řazení bez spojky

...myslels hnanej smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
12.05.2008 21:47:09
Offline

Re: řazení bez spojky

jo..sem mu nemohl přijít na jméno bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
12.05.2008 21:55:40
Offline

Re: řazení bez spojky

...se nedivím, je to hajzl evil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
12.05.2008 22:01:22
Offline

Re: řazení bez spojky

bigsmilebigsmilebigsmilegood.....souhlas...furt se jen točí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jarken (Člen)
13.05.2008 07:28:25
Offline

Re: řazení bez spojky

Dejte už pokoj furt fuck , prostě řadit bez spojky na mašině jde bez problémů - dokonce to jde i na mojí jebce, natož na Banditu evil -  a fertig no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
luig (Člen)
13.05.2008 07:46:19
Offline

Re: řazení bez spojky

Jarken psal:

Dejte už pokoj furt fuck , prostě řadit bez spojky na mašině jde bez problémů - dokonce to jde i na mojí jebce, natož na Banditu evil -  a fertig no né?No ano!

Klid, motorka je už dávno vyřešená, teď tu řadíme bez spojky v autě bigsmile


Ne asi
Jarken (Člen)
13.05.2008 08:03:50
Offline

Re: řazení bez spojky

Aha surprised , no proto smokin !


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Mirek D (Člen)
13.05.2008 08:21:07
Offline

Re: řazení bez spojky

Srovnávat řazení bez spojky na Jawce a na Banditovi (autobusu....) může jen ten, co neví jak to u té Jawky chodí.

Nicméně i na Banditovi to jde, jak bylo výše psáno - je třeba jen ubrat a hned řadit. Samozřejmě jen nahoru!!


Autobus je taky Suzuki... .
Kelly01 (Člen)
13.05.2008 08:41:12
Offline

Re: řazení bez spojky

bo nemá slavný poloautomatevil


God Save The Queen!
Datel (Člen)
13.05.2008 08:51:51
Offline

Re: řazení bez spojky

Mirek D psal:

Srovnávat řazení bez spojky na Jawce a na Banditovi (autobusu....) může jen ten, co neví jak to u té Jawky chodí.

Nicméně i na Banditovi to jde, jak bylo výše psáno - je třeba jen ubrat a hned řadit. Samozřejmě jen nahoru!!

I dolů Miro, i dolů good

mi (Člen)
13.05.2008 09:27:21
Offline

Re: řazení bez spojky

bes spojky u auta de řadit i bes meziplinu, manželka to dorvala bes spojky 13km domu ale co bylo těch pilin v převodovce...a jasně u vejtry liazu atd to de uplně normálně stačí mít uši a cit a rozum....bigsmile


svět je cirkusovej stan
Filous (Člen)
13.05.2008 09:55:04
Offline

Re: řazení bez spojky

luig psal:
K.a.s.y.m. psal:

Není...Jsou tam jen obyčejný zubový spojky.To že tomu neublížíš není ani tak daný tím jestli tam jen nebo není synchron,ale principem řazení.I v autě se s použitím vhodného meziplynu dá řadit bez spojky,ale chce to dost cviku.....Ti co jezdili s auty tipu V3S a jinýmy bezsynchronímy vehikli mi dají jistě za pravdu.
jednou jsem takhle dojel se svojí 1000MB z prahy až domů(60 km)odešlo mi spojkový ložisko bigsmile

Podobná diskuze se právě řeší i na motorkářích a názor že jde šaltrovat v autě bez spojky tam taky padnul. Nehádám se, převodovku jsem zevnitř nikdy live neviděl tak mi to hlava nebere. Přeci pokud zatáhnu za šaltpáku bez spojky tak to musí hned počítat zuby ne? idontknow

...dyš musim jednou za čas do Práglu a musim tam popojíždět celej den, tag mě ze spojky tag bolí noha, že po chvíli řadim bez ní...v jakymkolif autě...de to, musíš mít trochu citu a nebejt hluchej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2008 11:25:47
Offline

Re: řazení bez spojky

Proto jsem si koupil Renaulta s automatem a mám po starostech se spojkou.Pak ,ale chvíli přemýšlím co s nohama když sednu do manuálubigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
13.05.2008 12:07:17
Offline

Re: řazení bez spojky

K.a.s.y.m. psal:

Proto jsem si koupil Renaulta s automatem a mám po starostech se spojkou.Pak ,ale chvíli přemýšlím co s nohama když sednu do manuálubigsmilebigsmile

...čim sem starší, tym víc po automatu stonamidontknow ...fotr mi to řikalsurprisedidontknow ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
luig (Člen)
13.05.2008 12:21:53
Offline

Re: řazení bez spojky

Mirek D psal:

Srovnávat řazení bez spojky na Jawce a na Banditovi (autobusu....) může jen ten, co neví jak to u té Jawky chodí.

Právě že jak to chodí na jawce vim, měl jsem to několikrát rozdělaný a v praxi vyzkoušený, šlo mi spíš o odlišnost s autobusem kde to zmáklý nemám


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2008 16:22:28
Offline

Re: řazení bez spojky

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

Proto jsem si koupil Renaulta s automatem a mám po starostech se spojkou.Pak ,ale chvíli přemýšlím co s nohama když sednu do manuálubigsmilebigsmile

...čim sem starší, tym víc po automatu stonamidontknow ...fotr mi to řikalsurprisedidontknow ...

Já k tomu dospěl taky dost brzy.....po zkušenosti z toho samího auta,ale s manuálem a šíleně tvrdou spojkou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mi (Člen)
13.05.2008 16:41:55
Offline

Re: řazení bez spojky

automat mam v práci jeto fakt pohoda, hlavně po městě kdyš telefonuju píšu kouřim a to vše najednou, ale po přesednutí do manuálu dycky na první křižovatce při dobržďování brzdim a brzdim aš to zdechne páč nešlápnu na spojku....


svět je cirkusovej stan
luig (Člen)
13.05.2008 16:56:20
Offline

Re: řazení bez spojky

AUTOMAT V AUTĚ PATŘÍ DO KAMEN!!!

Jak to nemá 3 pedály a šaltpáku tak to stojí za hovno sickbad


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2008 19:36:58
Offline

Re: řazení bez spojky

nevíš co je dobrý.....tím spíš pokud jsi to nikdy neřídil.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
13.05.2008 19:46:09
Offline

Re: řazení bez spojky

Jel jsem ve třech automatech a i tak bych to nechtěl...idontknow
Pořád je tam nějaká prodleva a nikdy ten system neví,co chci zrovna dělat..ikdyž už je to dneska zase jinde-to přiznávám..
Jak si nemůžu zařadit,tak mě to nebaví..už takhle cestou do práce chrápu..tím spíš bych usnul v automatu..smile2ass


PURE NAKED BIKE!
Kožak (Člen)
13.05.2008 20:18:20
Offline

Re: řazení bez spojky

To luig: přesně tak do všeho na ass elektroniku bad co se pokazí na mechanický převodovce ? .... leda hovno teda pokud stim nejezdí nějakej pussyus


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2008 20:21:30
Offline

Re: řazení bez spojky

to je sice pravda,ale já mám dneska už skoro 20 let  starý auto s ještě původním automatem a jezdí to bez problémů....možná to bude tím ,že je to jen 3-kvalt...jedno z pravidel u automatu je to ,že u něj musíš pravidelně měnit olej i s filtrem...pak slouží jak manuál.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
13.05.2008 20:21:47
Offline

Re: řazení bez spojky

Já bych chtěl skusit tu Jawu s automatem... Nejel na tom někdo?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2008 20:28:29
Offline

Re: řazení bez spojky

spíš se zeptej jestli to někdo vůbec má.....co vím tak se to většinou vyndavalo a davala se tam normální spojka
já s tím jezdil už když to bylo v hondě(plážová tříkolka....a není to špatnej systém...řadíš ale nemačkáš spojku.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
13.05.2008 20:54:42
Offline

Re: řazení bez spojky

...ale děte, nat automat nejni, vůbec ve věčích městech to je příjemný, samosebou ale dyš mě chytne rapl, tag nejni nat to mít fofrklacek good tim sem teda chtěl říc, že záleží jag chceš momentálně jet, esli se svižně svíst, nebo pohodlně bloumat smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
13.05.2008 23:12:00
Offline

Re: řazení bez spojky

K.a.s.y.m. psal:

nevíš co je dobrý.....tím spíš pokud jsi to nikdy neřídil.

ale řídil, jinak bych to nehanil...

Pro mě je na jízdě autem právě to řazení největší zábava, šlapat na dva pedály a jenom koukat jak si auto dělá něco jinýho než chci mi k srdci fakt nepřirostlo


Ne asi
Ondráš (Člen)
13.05.2008 23:38:59
Offline

Re: řazení bez spojky

K.a.s.y.m. psal:

spíš se zeptej jestli to někdo vůbec má.....co vím tak se to většinou vyndavalo a davala se tam normální spojka
já s tím jezdil už když to bylo v hondě(plážová tříkolka....a není to špatnej systém...řadíš ale nemačkáš spojku.

U nás to jeden chlápek měl, ale pak to nějak rozstřelil, zkrátili mu o pár cenťáků nohu a on ten vrak prodal... Ví Bůh kam...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jiri50 (Člen)
14.05.2008 09:16:14
Offline

Re: řazení bez spojky

automat je o zvyku, když v tom jezdíš déle tak už nechceš jinak, měl jsem staré volvo 245 má to elektrické podřazování - čudlík na řadičce) a mitsubishi space wagon, obě najeto přes 300 tis a v pohodě, když chceš řadit můžeš i v automatu posouvat pákusmile1, když slezu z B12 a jedu jakýmkoliv autem tak jsou všechny rozbitý, protože nemají akceleraci


jsem pomalejší - ale ne vždy
ross (Člen)
14.05.2008 15:03:27
Offline

Re: řazení bez spojky

co je nad 2,5 litru, tak s automatem. Zvykneš si hned.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luig (Člen)
16.05.2008 21:06:20
Offline

Re: řazení bez spojky

Tak jsem to dneska konečně projel a potvrzuju, padá to tam uplně samo good


Ne asi
kojaksro (Člen)
17.05.2008 14:54:24
Offline

Re: řazení bez spojky

na b12 to jde opravdu jedna báseň, přijde mi to i šetrnější. Brácha ma B6, jde to tam taky ale musí se to tam dávat citlivjejš........


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr (Člen)
17.05.2008 19:07:04
Offline

Re: řazení bez spojky

já mám 350 panelku s funkčním automatem, ale asi lepší poježdění je s klasikou. Automat je mín pružný


tož tak..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr