Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Držák madel

Georges (Člen)
30.01.2007 15:19:00
Offline

Držák madel

Chcu se zeptat jestli někdo nemá rozdělaný, nebo nebude rozdělávat podsedloví části (model 95 - 00) ???
Potřeboval bych totiž změřit rozměry tady těch držáků abych si je mohl vyrobit. help

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Georges/totochci.JPG



Ten dobrák co to měl předemnou to kvůli nosiči, kterej si nechal, takhle zprasil... fuck

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Georges/totonechal.JPG



Jo a ještě se chci zeptat jestli mě tady něco nechybí idontknow


PS: sory za kvalitu fotek...

pavel dolínek (Člen)
30.01.2007 15:23:17
Offline

Re: Držák madel

jo cbybismile2


"una storia italiana"
kolibra (Člen)
30.01.2007 15:23:41
Offline

Re: Držák madel

chybi....guma pod nadrz....


XXX
nawrc (Člen)
30.01.2007 15:36:47
Offline

Re: Držák madel

Napsals pozde, mel sem to rozebrany pred 14-ti dnama, ale ted uz je to zase slozeny. Budu to znova rozdelavat tak za mesic, ale to ti moc nepomuze, ze???


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
mr.BSE (Člen)
30.01.2007 15:54:07
Offline

Re: Držák madel

jestli si vzpomenu,tak to to zmerim, mam to momentalne uz skoro rok rozdelanysmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
30.01.2007 15:55:25
Offline

Re: Držák madel

akorat teda nevim jak to chces odmerit, tak napis jaky chces rozmery. Radius a podobny veci znam jen z doslechu...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Georges (Člen)
30.01.2007 23:21:41
Offline

Re: Držák madel

nawrc psal:

Napsals pozde, mel sem to rozebrany pred 14-ti dnama, ale ted uz je to zase slozeny. Budu to znova rozdelavat tak za mesic, ale to ti moc nepomuze, ze???

to neva, když dáš vědět že se na to chystáš, není problém...good

Georges (Člen)
30.01.2007 23:25:05
Offline

Re: Držák madel

To BSE: potřebuju takoví rozměry podle kterých bys to ty sám dokázal vyrobit a vypadalo to jak originál...

Bedřich (Člen)
30.01.2007 23:58:03
Offline

Re: Držák madel

Mám to ted rozebraný, ale změřit ti můžu až o víkendu.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
31.01.2007 07:53:11
Offline

Re: Držák madel

Nicméně, se to bude měřit pěkně na pussy ale pokusim se. Jo kluci maj pravdu, chybí guma pod nádrž. Mě tam  ta potvoram tak moc nedrží.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mr.BSE (Člen)
31.01.2007 08:10:53
Offline

Re: Držák madel

Georges psal:

To BSE: potřebuju takoví rozměry podle kterých bys to ty sám dokázal vyrobit a vypadalo to jak originál...

ja bych to v zivote sam vyrobit nedokazalbigsmile

nicmene to zkusim neska zmerit,vcera sem se k tomu nedostalsmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Georges (Člen)
31.01.2007 18:15:39
Offline

Re: Držák madel

Bedřich psal:

Mám to ted rozebraný, ale změřit ti můžu až o víkendu.

nevadí počkám good

to all: ...hlavně že budou nějaký použitelný rozměry podle kterých to půjde udělat... (začal bych asi tloušťkou samotnýho matrošu)

JirkaMDS (Člen)
31.01.2007 19:04:29
Offline

Re: Držák madel

Kluci poraďte, kde se dají madla sehnat, díky


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Georges (Člen)
31.01.2007 19:17:41
Offline

Re: Držák madel

JirkaMDS psal:

Kluci poraďte, kde se dají madla sehnat, díky

Mám takovej pocit že sem je zahlídl v bazaru na motorkářích...

Mour (Člen)
31.01.2007 22:12:50
Offline

Re: Držák madel

JirkaMDS psal:

Kluci poraďte, kde se dají madla sehnat, díky

tady: http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav= … p;fisek=38

JirkaMDS (Člen)
01.02.2007 21:58:19
Offline

Re: Držák madel

Mour psal:
JirkaMDS psal:

Kluci poraďte, kde se dají madla sehnat, díky

tady: http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav= … p;fisek=38

Super moc díkygood


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou
Bedřich (Člen)
04.02.2007 20:25:12
Offline

Re: Držák madel

Tak jsem se ti na to dnes díval. Musim ti říct, namám potuchy jak to udělat a už vůbec něco tam naměřit.  Ono tam totiž neni od čeho by se dalo chytit a pak to rozměřit. Čuměl jsem na to dvacet minutsurprised .Udělal jsem pár fotek, tak snad ti to pomůže. Jsou na FTP v mojí složce adresář "Držák"   Změřil v podstatě jednu věc a to vzdálenost středu díry (na šroub) k vzdálenějšímu kraji toho plechu(má tři díry) na kterym jsou ty držáky navařený  a to je 65mm.  Možná ti to bude stačit, když do té díry to máš našroubuješ madlo a nastalíš ho na ten rozměr co jsem ti dal...

Já kdybych to měl dělat, tak tam dám podsadalový plasty, vezmu kus modelíny, porádně ji zahřeju, prdnu ji místo chybějícího držáku, vezmu madlo a přišroubuji  ho tak jak má být. No a tam kde má být ta díra bude v modelíně otisk madla. vezmu plech a frknu ho tam céóčkemsmile1

Ty fotky jsem nechal trohu větší, aby tam něco bylo vidět-ale nechám je tam jen pár dní.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Georges (Člen)
05.02.2007 11:53:55
Offline

Re: Držák madel

Bedřich psal:

Tak jsem se ti na to dnes díval. Musim ti říct, namám potuchy jak to udělat a už vůbec něco tam naměřit.  Ono tam totiž neni od čeho by se dalo chytit a pak to rozměřit. Čuměl jsem na to dvacet minutsurprised .Udělal jsem pár fotek, tak snad ti to pomůže. Jsou na FTP v mojí složce adresář "Držák"   Změřil v podstatě jednu věc a to vzdálenost středu díry (na šroub) k vzdálenějšímu kraji toho plechu(má tři díry) na kterym jsou ty držáky navařený  a to je 65mm.  Možná ti to bude stačit, když do té díry to máš našroubuješ madlo a nastalíš ho na ten rozměr co jsem ti dal...

Já kdybych to měl dělat, tak tam dám podsadalový plasty, vezmu kus modelíny, porádně ji zahřeju, prdnu ji místo chybějícího držáku, vezmu madlo a přišroubuji  ho tak jak má být. No a tam kde má být ta díra bude v modelíně otisk madla. vezmu plech a frknu ho tam céóčkemsmile1

Ty fotky jsem nechal trohu větší, aby tam něco bylo vidět-ale nechám je tam jen pár dní.

Díky good
Když bych ti napsal co chci vědět za rozměry (návod), změřil bys mě to?
Fotky jsou dobrý, pomůžou mě...good

Bedřich (Člen)
05.02.2007 12:08:07
Offline

Re: Držák madel

Jo, nejni problém, ale zase až o víkendu. Nejlepší bude, když mi do těch fotek namaluješ koty (nejlépe s nějakym označenim  a,b,c,..) co chceš změřit a pošleš mi je na mail a já to voměřim a pak ti jen pošlu třeba smskou a= , b= a je to nee?

Je to ma fakt na pussy protože to nejde oměřit v 2D ale ve 3D a ještě tam nic nenic souměrnýho či rovnoběžnýhobad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Georges (Člen)
05.02.2007 12:24:14
Offline

Re: Držák madel

Bedřich psal:

Jo, nejni problém, ale zase až o víkendu. Nejlepší bude, když mi do těch fotek namaluješ koty (nejlépe s nějakym označenim  a,b,c,..) co chceš změřit a pošleš mi je na mail a já to voměřim a pak ti jen pošlu třeba smskou a= , b= a je to nee?

Je to ma fakt na pussy protože to nejde oměřit v 2D ale ve 3D a ještě tam nic nenic souměrnýho či rovnoběžnýhobad

Jo bedřichu počkám, zakreslím to do fotek a ty si to třeba pak překreslíš na papír abyses v tom sám vyznal a pak poslal třeba mejla s rozměrama. good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr