Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Teploměr

Progear 650 (Člen)
29.07.2007 21:32:22
Offline

Teploměr

Uz sem to videl na vic Bandaskách, ale nikdy sem to neresil. Chci se zeptat, jak težký je, si tam ten teploměr na volej dodelat, co to stojí, montáž a tak.. Dik za info....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
29.07.2007 22:58:54
Offline

Re: Teploměr

Spis jde teda o to, kde ho koupit, treba mi nekdo date tip, kdo uz ho kupoval.... dikhelp


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
majcherisko (Člen)
29.07.2007 23:08:39
Offline

Re: Teploměr

a jedna technicka: k cemu je to vubec dobry? help

osiris (Člen)
29.07.2007 23:09:13
Offline

Re: Teploměr

...koupit? myslíš ten místo volejový zátky? http://www.louis.de/_2092fc9e441dd0f791 … r=10034300


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lobo (Člen)
30.07.2007 00:18:39
Offline

Re: Teploměr

ja premejslim ze tam hodim externi pro autosmile1
ale rozhodne nebrat levny shity s cenou do 1000kc a radsi si trosku priplatit a koupit kvalitu good

Koldan (Člen)
30.07.2007 07:44:28
Offline

Re: Teploměr

Lobo psal:

ja premejslim ze tam hodim externi pro autosmile1
ale rozhodne nebrat levny shity s cenou do 1000kc a radsi si trosku priplatit a koupit kvalitu good

idontknow to bych to raději projezdil,víc jak 3 kila bych za to nedalbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
marcoo (Člen)
30.07.2007 08:00:04
Offline

Re: Teploměr

http://novelmoto.cz/katalog_DO-teplomery.htm
Tady ho máš asi nejlevnější.

Progear 650 (Člen)
30.07.2007 17:36:51
Offline

Re: Teploměr

diky moc.... urcite ho poresim.... jo a k tomu dotazu.. chci to tam mit, pac se mi to libi a protoze chci vedet, kdy muzu Bandasce dat poradnej kotel....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Koldan (Člen)
30.07.2007 20:29:35
Offline

Re: Teploměr

budeš na to koukat možná první tejden,pak už to bude mít jen funkci zádky,obzvláště až zistíš,že koukáním na teploměr si málem přehlédl brzdící auto před seboubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Progear 650 (Člen)
30.07.2007 20:42:04
Offline

Re: Teploměr

Koldan psal:

budeš na to koukat možná první tejden,pak už to bude mít jen funkci zádky,obzvláště až zistíš,že koukáním na teploměr si málem přehlédl brzdící auto před seboubigsmile

No koukat na to za jízdy bude asi trosku rachot...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
30.07.2007 21:58:26
Offline

Re: Teploměr

teploměr je na Béčku užitečnej jak mrtvímu kabátfuck To sou mě milejší dvě nádrže benzínugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
30.07.2007 22:16:58
Offline

Re: Teploměr

VikecB12 psal:

teploměr je na Béčku užitečnej jak mrtvímu kabátfuck To sou mě milejší dvě nádrže benzínugood

vazne Ti to prijde tak na hovno?smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
30.07.2007 22:22:41
Offline

Re: Teploměr

Jo fakt nekecám. Kdyby to tam bylo nějak duležitý,dali by ho tam už ve fabrice,nebo by byl u chladiče ventilátor a termostat.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
30.07.2007 22:35:07
Offline

Re: Teploměr

Je jasný že se to nepřehřeje, o to mi nejde, spis o to, kdy je to poradne ohratý, abych tomu mohl s cistym svedomim nalozit....bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
30.07.2007 22:42:14
Offline

Re: Teploměr

Vytáhnu z garáže,nastartuju,vobleču bundu,helmu,rukavice,spocenej jak pussy sednu na bajk,stahnu sytič a vyrážím.Po par kilometrech(3-5)podle chuti za to berugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
30.07.2007 22:42:34
Offline

Re: Teploměr

...jistě že na tom teploměru uvidíš teplotu, jen to nebude teplota oleje, ale teplota v klikový skříni (čidlo není ponořený), ale vypovídací hodnotu to má, časem si uděláš obrázek o tom kolik ukazuje ten teploměr při vohřátým motoru a budeš vědět, ale jestli se tím budeš řídit to ví bůh


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
30.07.2007 22:46:01
Offline

Re: Teploměr

jasný, chápu ten princip, dá se z toho podle zkušeností snadno usoudit, jak moc je to ohratý... jde treba o to, kdyz budes hodku stát, tak uvids jestli to uz vychladlo, nebo nee, v tom top treba muze bejt dobrý.... asi si to stejne koupim... na skodu to urcite nebude....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
30.07.2007 22:48:25
Offline

Re: Teploměr

VikecB12 psal:

Vytáhnu z garáže,nastartuju,vobleču bundu,helmu,rukavice,spocenej jak pussy sednu na bajk,stahnu sytič a vyrážím.Po par kilometrech(3-5)podle chuti za to berugood

jo a k tomu sytici, ten ja vypinam tak po 20-30 sekundách a bajk bezi plynule bez problemu, ten fakt takhle dlouho zaplej nenechávám.. ale to je asi jak u který motky....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Palino (Člen)
30.07.2007 22:48:46
Offline

Re: Teploměr

Taková pěkná ozdůbka.bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
30.07.2007 22:50:19
Offline

Re: Teploměr

...však já ti neřikám, že je to na hovno, napsal jsem ti, že když chceš, vypovídací hodnotu to má


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
30.07.2007 22:56:50
Offline

Re: Teploměr

Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Vytáhnu z garáže,nastartuju,vobleču bundu,helmu,rukavice,spocenej jak pussy sednu na bajk,stahnu sytič a vyrážím.Po par kilometrech(3-5)podle chuti za to berugood

jo a k tomu sytici, ten ja vypinam tak po 20-30 sekundách a bajk bezi plynule bez problemu, ten fakt takhle dlouho zaplej nenechávám.. ale to je asi jak u který motky....

šak já to taky stahuju hned po nastartování,ale né uplně.Uplně ho stáhnu jak se rozjedu. Každej kus to má trochu jiný a každej je jinak naučenej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
30.07.2007 22:57:00
Offline

Re: Teploměr

je to na pussy
ale vypadá to líp než origo zátka bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Zdenek (Člen)
30.07.2007 23:00:33
Offline

Re: Teploměr

To bych radši do výpustnej zátky čidlo a budík nahoru.Zdenek.smile1

Borák (Člen)
30.07.2007 23:03:58
Offline

Re: Teploměr

běž si leštit šáde bigsmile
pozdrafuj mamku
se asi stafim někdy na kafčo chlape
bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
Progear 650 (Člen)
30.07.2007 23:04:17
Offline

Re: Teploměr

osiris psal:

...však já ti neřikám, že je to na hovno, napsal jsem ti, že když chceš, vypovídací hodnotu to má

jasný, pohoda. jsem rád za tvůj názor.. dikgood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Zdenek (Člen)
30.07.2007 23:05:51
Offline

Re: Teploměr

Čus Boráčku,,chtěl sem se za Tebou podívat,ale nemůžu jezdit,nechal sem se vostříhat a přilba se mě točí na hlavě kolem dokola,tak Tě aspoň zdravím.Zdenek.winebigsmile

Progear 650 (Člen)
30.07.2007 23:07:00
Offline

Re: Teploměr

VikecB12 psal:
Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Vytáhnu z garáže,nastartuju,vobleču bundu,helmu,rukavice,spocenej jak pussy sednu na bajk,stahnu sytič a vyrážím.Po par kilometrech(3-5)podle chuti za to berugood

jo a k tomu sytici, ten ja vypinam tak po 20-30 sekundách a bajk bezi plynule bez problemu, ten fakt takhle dlouho zaplej nenechávám.. ale to je asi jak u který motky....

šak já to taky stahuju hned po nastartování,ale né uplně.Uplně ho stáhnu jak se rozjedu. Každej kus to má trochu jiný a každej je jinak naučenej.

no je to asi fakt kus od kusu, protoze ja ho davam uplne pryc skoro hned, a kdyz vyjizdim, tak uz je sytic davno vypnutej....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Borák (Člen)
30.07.2007 23:11:08
Offline

Re: Teploměr

to je výhoda nás plešatejch
už sme si na to zfiklybigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Koldan (Člen)
31.07.2007 07:23:29
Offline

Re: Teploměr

ani jako ozdoba to nejni moc gud,moc to láká nenecháavé ruce.čověk to kůpí,párkrát na to bude čučet a nakonec se na to vysere,páč zistí,že platí nastartovat mašinu,voblíct,zavřít vrata a prvních 5 kilometrů to šetřit.
je to jako s těma sigmama,taky sem ju měl a nakonec zistil,že na hovno,místo toho abych se věnoval řízení sem čučel,jaků mám reálnů rychlost.na co,dyk je to jendo,buď jedu rychle nebo ne.tagže už je hozená v krabicibigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Eremi (Člen)
31.07.2007 07:30:34
Offline

Re: Teploměr

Koldan psal:

ani jako ozdoba to nejni moc gud,moc to láká nenecháavé ruce.čověk to kůpí,párkrát na to bude čučet a nakonec se na to vysere,páč zistí,že platí nastartovat mašinu,voblíct,zavřít vrata a prvních 5 kilometrů to šetřit.
je to jako s těma sigmama,taky sem ju měl a nakonec zistil,že na hovno,místo toho abych se věnoval řízení sem čučel,jaků mám reálnů rychlost.na co,dyk je to jendo,buď jedu rychle nebo ne.tagže už je hozená v krabicibigsmile

a stejně se s banditem nad 120 jet nedá, se to pak kroutí jako prase...


S úsměvem jde všechno líp :o)
Jerry (Člen)
31.07.2007 07:40:52
Offline

Re: Teploměr

Jdi do toho. Já ho mám taky. Je to sice uplně na hovno ale jsem na to náležitě pyšnej. Vypadá to hustohustě.Vogo.goodsmile1


A kurva...
Koldan (Člen)
31.07.2007 08:08:32
Offline

Re: Teploměr

Eremi psal:
Koldan psal:

ani jako ozdoba to nejni moc gud,moc to láká nenecháavé ruce.čověk to kůpí,párkrát na to bude čučet a nakonec se na to vysere,páč zistí,že platí nastartovat mašinu,voblíct,zavřít vrata a prvních 5 kilometrů to šetřit.
je to jako s těma sigmama,taky sem ju měl a nakonec zistil,že na hovno,místo toho abych se věnoval řízení sem čučel,jaků mám reálnů rychlost.na co,dyk je to jendo,buď jedu rychle nebo ne.tagže už je hozená v krabicibigsmile

a stejně se s banditem nad 120 jet nedá, se to pak kroutí jako prase...

dá a dá,říkal to sůsed a ten u nás hlásí v obecním rozhlasu, tag to muší vědět, ale prej jenom na esku, na enku že už moc fůká a nedá sa to vydržatsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
31.07.2007 08:12:31
Offline

Re: Teploměr

Zdenek psal:

Čus Boráčku,,chtěl sem se za Tebou podívat,ale nemůžu jezdit,nechal sem se vostříhat a přilba se mě točí na hlavě kolem dokola,tak Tě aspoň zdravím.Zdenek.winebigsmile

...hoj Zdendo...to JÁ dybych si nechal narůst vlasy, tag se zas do helmy vůbec nevejdu, tagže holt musim chodit nakrátko surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
marcoo (Člen)
31.07.2007 08:15:05
Offline

Re: Teploměr

Jinak ten teploměr.Je to funkce vážně jen místo zátky.A najde se někdo jako ty,který mus e to zlíbí a máš po teploměru.Prostě ti ho šlohnou.Pak to natošíč a fúúúúú olej v trapu.Takže ne jen 8 stovek za teploměr ale aj za olej.goodgoodgood

mr.BSE (Člen)
31.07.2007 09:38:52
Offline

Re: Teploměr

Filous psal:
Zdenek psal:

Čus Boráčku,,chtěl sem se za Tebou podívat,ale nemůžu jezdit,nechal sem se vostříhat a přilba se mě točí na hlavě kolem dokola,tak Tě aspoň zdravím.Zdenek.winebigsmile

...hoj Zdendo...to JÁ dybych si nechal narůst vlasy, tag se zas do helmy vůbec nevejdu, tagže holt musim chodit nakrátko surprised

Ty mas taky hlavku jak angrest(rika se to na zapade taky tak?)bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
31.07.2007 10:25:15
Offline

Re: Teploměr

mr.BSE psal:
Filous psal:
Zdenek psal:

Čus Boráčku,,chtěl sem se za Tebou podívat,ale nemůžu jezdit,nechal sem se vostříhat a přilba se mě točí na hlavě kolem dokola,tak Tě aspoň zdravím.Zdenek.winebigsmile

...hoj Zdendo...to JÁ dybych si nechal narůst vlasy, tag se zas do helmy vůbec nevejdu, tagže holt musim chodit nakrátko surprised

Ty mas taky hlavku jak angrest(rika se to na zapade taky tak?)bigsmilebigsmile

...na to jag seš mladej, seš pjekně drzej bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
31.07.2007 12:22:39
Offline

Re: Teploměr

Filous psal:

...na to jag seš mladej, seš pjekně drzej bigsmile

To je jen takova sranda, strejdo Fildobigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenek (Člen)
31.07.2007 13:49:10
Offline

Re: Teploměr

To bylo tak,,filda stál za mnou ve frontě když pánbůh rozdával vlasy,akdyž viděl jaký dal mě,tak šel s fronty pryč.Zdenek.goodbigsmilebigsmile

MiraGT (Nový člen)
11.06.2008 09:45:16
Offline

Re: Teploměr

proč tam ten teploměr vlastně není?evil

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr