Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Banditservisák Jilemnice a okolí B6-99

Ing.Tonda (Člen)
09.09.2008 11:07:05
Offline

Banditservisák Jilemnice a okolí B6-99

Zdar, sháním nějaký servis v okolí Vrchlabí, Jilemnice na seštelování ventilů a karbců. Máte někdo nějaké zkušenosti. Díky help


...když nevrčí, nejsem ve svý kůži...
Borák (Člen)
09.09.2008 11:23:45
Offline

Re: Banditservisák Jilemnice a okolí B6-99


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ondráš (Člen)
09.09.2008 14:06:58
Offline

Re: Banditservisák Jilemnice a okolí B6-99

Ing.Tonda psal:

Zdar, sháním nějaký servis v okolí Vrchlabí, Jilemnice na seštelování ventilů a karbců. Máte někdo nějaké zkušenosti. Díky help

Pan inženýre, je to stejný jako třeba na 105ce, nebo 120ce, takže stačí, když to dáš nějakýmu strejdovi, kterej to bastlí někde u vás v garáži... Jen bacha na to, aby to nevodflák. Vůle najdeš když si tu stáhneš manuál. Jen tam popasné i sundavání nádrže. Ještě bacha na šrouby co ti to víko drží, až je budeš utahovat, tak citofka, rády se jim strhávaj závity. Tož tak.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ton@l (Člen)
09.09.2008 17:09:30
Offline

Re: Banditservisák Jilemnice a okolí B6-99

Ondráš psal:
Ing.Tonda psal:

Zdar, sháním nějaký servis v okolí Vrchlabí, Jilemnice na seštelování ventilů a karbců. Máte někdo nějaké zkušenosti. Díky help

Pan inženýre, je to stejný jako třeba na 105ce, nebo 120ce, takže stačí, když to dáš nějakýmu strejdovi, kterej to bastlí někde u vás v garáži... Jen bacha na to, aby to nevodflák. Vůle najdeš když si tu stáhneš manuál. Jen tam popasné i sundavání nádrže. Ještě bacha na šrouby co ti to víko drží, až je budeš utahovat, tak citofka, rády se jim strhávaj závity. Tož tak.good

nekdo se holt boji do toho zasahovat a stejne ty karbce mu jen tak nekdo neudelasmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Mirek D (Člen)
10.09.2008 12:59:45
Offline

Re: Banditservisák Jilemnice a okolí B6-99

Jak píše Borák, Motocentrum A-Z v Martinicích. Jezdil jsem tam taky na štelovačku, a to to mám 200 km.


Autobus je taky Suzuki... .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr